Nemravná rodinka 10

Toto je 10 díl z 12 v seriálu Nemravná rodinka

Poslední prázdniny se Klárce krátily a ona věděla, že jí končí bezstarostné mládí. Snažila se proto využít zbývající čas do posledního okamžiku. Jakmile matka odešla do práce, nechala se od fotříka snadno přemluvit k bezstarostnému šukání, které si užívala s dychtivostí mladé mrdny.
Roztahovala ochotně stehna, aby se mezi ně mohl tatík zaklínit a vysmívala se mu, když jí vykropil kundičku předčasně hustým semenem. Přeběhla potom ke Zdeňce, aby se jí pochlubila čerstvou nadílkou a nechala ji, aby očistila její pičku nadrženým jazýčkem. Švagra ignorovala, nechtěla kazit sestře manželství a také, jak si potměšile přiznávala, ji bavily jeho zamilované a neuspokojené pohledy, kterými ji pronásledoval.

Spokojeně odpočívala po rodičovském zásunu, když se ozval zvonek. Natáhla si nedbale kalhotky a šla otevřít.
„Ahoj, co tady děláš?“ pozdravila vyjeveně spolužáka Milana, kterého viděla naposledy po příjezdu autobusu z Chorvatska.
„Chtěl jsem tě vidět,“ hlesl nešťastně Milan, který nedokázal spustit zrak z opálených stehen čouhajících zpod krátkého trička.

Klára spatřila jeho pohled a nevědomky se snažila tričko stáhnout co nejníže, jako by zapomněla, co se mezi nimi před nedávnem odehrálo.
„Aby ses mohl zase chlubit, jak jsi mě opíchal?“ ušklíbla se při vzpomínce na jeho lži kamarádům.
Nedokázala mu odpustit, že se jí tenkrát nezastal a nechal všechny při tom, že roztáhla nohy jemu i Tomášovi.
„Ty se mi divíš?“ vyhrkl Milan. „Byl jsem za idiota, že jsem pořád panic. A tohle byly body z venku, to se počítá.“
„Body z venku?“ ušklíbla se Klára. „Nebyl to spíš vlastňák, když jenom honíš?“

Nešťastný Milan se odmlčel a Kláře ho přišlo líto.
„Pojď dovnitř,“ přitáhla si ho k sobě.
Později nevěděla, jak k tomu došlo, ale najednou skončili ve vášnivém objetí s propletenými jazyky.
„Počkej, radši zamknu,“ odtrhla se od něho Klára. „Fotřík by se mohl vrátit.“
„Cože?“ vyjevil se Milan, který už myslel pouze na mladičkou kundičku v nebezpečné blízkosti svého ztopořeného ocasu.

Klára si uvědomila čerstvé sperma pomalu vytékající z kundičky a na poslední chvíli se zarazila.
„Hned jsem zpátky,“ políbila ho letmo a odběhla do koupelny, aby si rychle vytřela z kundy otcovu nadílku.

Když se vrátila, přistihla Milana s rukou v rozepnutém poklopci.
„To se nestydíš?“ posmívala se mu, ale zároveň zvědavě nakoukla, aby si připomněla velikost jeho přirození. Spokojeně ho ohodnotila jako nadprůměrné a už se těšila, až se na něj nabodne.
Nedočkavě zalovila v jeho poklopci a vytáhla ven nadrženého ztopořence.
„Neuděláš se mi?“ ujišťovala se, zatímco rolovala předkožku dolů. 
Nečekala na odpověď a rychle si stahovala kalhotky ke kotníkům. Vyhoupla se na stůl a s roztaženými nohami si přitáhla Milana k sobě. Mladík netušil, co se děje, ale blízkost obnaženého dívčího přirození pro něho znamenala splnění tajných snů.
S heknutím se ocasem prodral jemnými chloupky a pronikl mezi stydké pysky. První zásun pro něho znamenal potupný okamžik, protože vzápětí se zoufalým zaškubnutím vyvrcholil. Pumpoval do Kláry řídké semeno aniž by myslel na její potěšení, užíval si omamný pocit prvomrdu.

„Kláro, proč je zamčeno?“ zalomcovala náhle klikou matka vracející se z nákupu.
Milan ze sebe vyždímal poslední kapku mrdky a rychle si zapínal kalhoty, zatímco si Klára nemotorně natahovala kalhotky na vystříkanou buchtičku.
„Už jdu,“ zamumlala naštvaně a poté, co zkontrolovala Milana, odemkla.

„Co tady děláte?“ otočila se k ní podezíravě matka, které neunikly jejich rozpaky.
„Mrdáme,“ ušklíbla se Klára a uhnula hbitě  před dobře mířeným pohlavkem. „Jestli teda ještě víš, co to je. Fotřík má přece radši mladý masíčko, viď?“ vysmívala se matce do obličeje.

Zrudlá Lída kolem nich beze slova proběhla, aby neriskovala další hádku s nezvedenou dceruškou před hostem.
„Dáváš jí docela zabrat,“ prohodil Milan.
„Říká si o to sama,“ pohodila hlavou Klára. „A ty ses moc nepředvedl,“ zpražila ho nevrle. „Mám vystříkanou kundu a nic z toho,“ postěžovala si.
„Podruhý to bude lepší,“ utěšoval ji Milan netušící, že dnes už měla jeden zásun za sebou.
„Jen aby,“ zavrčela, ale vzala ho na milost. „Pojď dovnitř, aspoň na chvíli,“ chytila ho za ruku.

Naschvál, aby  matku vyprovokovala, se usadili v obýváku.
Mazlila se s Milanem a nechala ho vklouznout rukou pod tričko.
„Počkej, sundám si podprsenku,“ zastavila ho, když neohrabaně prohmatával její ňadra.
Přetáhla si tričko přes hlavu a vysoukala se z podprsenky. Milan nemohl spustit oči z drobných koziček, které mu nastavila k ocumlání.
„Co když přijde tvoje máma?“ zarazil se na poslední chvíli.
„To je její problém,“ ušklíbla se Klára a přitáhla si jeho hlavu k obnaženému poprsí.
Milan se poctivě mazlil se vztyčenými bradavkami a nechal Kláru, aby vyprostila z kalhot jeho vystříkaný ocas, který se znovu probouzel k životu.

Lída seděla v kuchyni a poslouchala zvuky linoucí se z obýváku, které ji nenechávaly na pochybách o tom, co se tam odehrává. Zabloudila rukou pod volné šaty a přes kalhotky si promnula zvlhlou kundu. Věděla, že Vojtěch teď pravidelně obšťastňuje dcerušku a sex jí chyběl víc, než by si kdy připustila.

Mladá dvojice se mezitím postupně zbavila oblečení, s propletenými údy se převalovali na gauči a úplně zapomněli na matku, která opatrně nahlédla dovnitř, aby se pokochala pohledem na dvě nahá těla. Na krátký okamžik na ni vykoukla Klářina chlupatá kundička a ona si mimoděk vzpomněla na její chuť.  Otřásla se vzrušením a nerada si připustila, že ji dcera vzrušuje víc než mladíkův vztyčený ocas.

Klára seděla obkročmo na Milanovi a pomalu se napichovala na ztopořence výhružně trčícího z houštiny řídkých chlupů. Konečně  na něj s vyheknutím dosedla a otřásla se rozkoší. Spokojeně se natřásla na ztvrdlém penisu a určovala si tempo podle svých potřeb. Milan se jí snažil vycházet vstříc tělem, ale přirazila ho rukama k posteli a dál se zmítala v orgastickém šílenství, dokud se vyčerpaně nesvalila vedle něho.
„Já ještě nebyl,“ vyhrkl roztrpčený Milan. Klára se beze slova převalila k trčícím bodáku a obemkla ho teplými rty. Stačila chvíle a Milan jí naplnil ústa mrdkou.
„Na to, že jsi se před chvílí udělal jsi tam toho měl dost,“ pokývla znalecky hlavou a otírala si hřbetem dlaně koutky úst.

Nebohá Lída je mezitím v kuchyni poslouchala s rukou uvězněnou v kalhotkách. Bála se však pokračovat, aby se neprozradila, a tak se sebezapřením vyprostila ruku z kalhotek a zklamaně zabořila hlavu do dlaní. Nevnímala ani, kdy kolem ní prošla Klára vyprovodit Milana.
„Mami, jsi v pořádku?“ vrátila se k ní Klára.
„Proč bych nebyla? Šukáš si s kým chceš a já se tady mezitím prstím sama,“ postěžovala si trpce Lída.
„Jak to myslíš?“ zvedla k ní nevinně pohled Klára.
„Jen se nedělej,“ vloudila se Lídě do hlasu hořká příchuť. „Šukáš s tátou, copak si myslíš, že to nevím? Chodí kolem tebe jako mlsnej kocour. Stačí, abys na něj zavrtěla tou svou kundičkou a táhne za tebou.“
„Tobě se ale má kundička taky líbí,“ ušklíbla se Klára po krátké odmlce. „Nebo snad ne?“

Lída bezmocně zavřela oči a snažila se ignorovat dceřin provokativní úsměv. Klára ji pohladila po lýtku a zkusmo se vydala dlaní výš. Když matka nic nenamítala, pokračovala po stehně ke kalhotkám.
„Sundej si je,“ vydechla, když nahmatala zvlhlou látku.
Nečekala na matčin souhlas a snažila se je urputně stáhnout dolů. Lída se bránila, ale po chvíli zápas vzdala a odevzdaně se nadzvedla, aby Kláře umožnila kalhotky stáhnout.

Na Kláru vykoukl matčin zarostlý klín a ona do něj zabořila obličej. Nasála vůni vzrušené kundy a roztáhla prsty závojíčky, aby mohla olíznout naběhlý poštěvák.
„Kláro… to nesmíš… nech toho,“ zaúpěla Lída, ale přesto ji nechala, aby cumlala roztoužený kundopysk a hrála si zuby se zduřelým klitorisem. „Klárko… Klá… Klá… Kláááárko,“ vyjekla Lída a roztřásla se ve vytouženém orgasmu.

„Teď ty mě,“ poručila jí Klára nedočkavě. Bleskurychle ze sebe strhla spodní prádlo a nastavila matce kundičku zarostlou hustými chloupky.
Lída bez přemlouvání sklouzla mezi dceřina roztažená stehna a nechala se omámit roztouženou vůní mladého přirození.
„Tak dělej,“ přitáhla si Klára netrpělivě její hlavu do klínu a nechávala si od matky prolizovat nedávno vyšukanou kundičku.

V tom se ozvalo zabouchnutí dveří a v místnosti se objevil zpocený fotřík. Vytřeštil oči na dceru, která si užívala matčin jazyk v rozdychtěné kundě. Vzbouřený žilňák mu protestoval v montérkách a jemu nezbylo nic jiného než je spustit ke kotníkům a osvobodit ho. Usilovně proháněl čůráka a po krůčkách se blížil k nic netušící dvojici.

Klára sebou polekaně trhla, když jí otec strčil naběhlý žalud mezi rty, přesto ho začala poslušně sát.
Vyčerpaná Lída  se vynořila z jejího klínu a zaraženě pozorovala Vojtěcha, který cpal usilovně ptáka dceři co nejhlouběji do úst. „No a co,“ odpověděl na její nevyřčenou otázku zračící se jí v očích. „Když můžeš ty, tak já taky.“
Lída se raději ponořila znovu ,do hloubi dceřina klínu, zatímco otec  dál prošukával dceřina ústa.
„Teď už jenom chybí, aby přišla Zdeňka s Milošem,“ uchechtla se v duchu Klára. Snaživě sála otcův úd, dokud jí nezaplnil ústa čerstvou mrdkou.

Vzrušení pomalu opadalo a trojice se na sebe rozpačitě zadívala.
„Nečum tak,“ obořil se fotřík na manželku, která bezradně těkala očima z dcery na něho a otřel si dlaní odkapávající zbytky semene.
„Je už dospělá, není to žádná malá holka. Ode dneška spí Klára s námi,“ rozhodl. „Ale neboj, večer ti vyšukám kundu, abys dala pokoj,“ prohlásil při pohledu na manželčin zklamaný obličej.

„Já s vámi spát nebudu,“ nakrčila rozzlobeně nosík Klára, která neměla ráda, když někdo rozhodoval za ni.
Otec se na ni zle zadíval a ona se neochotně podvolila.

Klára zbytek dne strávila venku, vrátila se až se stmíváním. Vyhladověle se vrhla na večeři a potom rychle zmizela v koupelně. „Myslíš, že to vyjde?“ zeptal se Vojtěch manželky napjatě. „Víš, jak je tvrdohlavá.“
„Je po tobě,“ pokrčila rameny Lída. „Uvidíme za chvíli.“

Šumění sprchy netrvalo dlouho a Klára se vynořila z koupelny zachumlaná v plandavém županu.
„Jdu si lehnout,“ oznámila stručně.
Rodiče na sebe zklamaně pohlédli. Dcerka však k jejich překvapení zamířila do ložnice.
„Vy se neosprchujete?“ otočila se k nim mezi dveřmi a nechala župan sklouznout z ramen, aby se mohli pokochat pohledem na její nahotu.
„Běž nejdřív ty,“ poručil manželce Vojtěch. Poslušně odběhla do koupelny, aby vydrhla všechna zákoutí svého těla. Když vyšla nahá ven, fotřík spokojeně pokýval  hlavou a vystřídal ji.

„Klárko, můžu k tobě?“ posadila se Lída na postel.
„Tak pojď,“ odhrnula Klára přikrývku a nechala matku vklouznout k sobě.
Lída ztuhle ležela vedle dcery a nevěděla, jak začít. Náhle ucítila, jak ji Klára hladí po stehně. Ruka se pomalu blížila k její kundě, Lída rozechvěně vydechla, když se hbitý prstík prodral skrz chlupy a opatrně pronikl dovnitř.
„Za chvíli přijde táta,“ vydechla Lída, která měla ze svého manžela po společně strávených letech panickou hrůzu.
„Jen ať si počká,“ zahihňala se Klára a políbila matku jemně na rty. Poprvé si vychutnávala teplo matčina těla, mazlila se s jejími plnými ňadry a nechávala ji, aby mohla prozkoumat na oplátku její dívčí kundičku.

„Co tady děláte?“ rozsvítil náhle Vojtěch. Při pohledu na jejich propletená nahá těla zrudl rozčilením. „Tohle si nechte na potom. Teď si chci zašukat.“
Lída se neochotně odtrhla od Klárky. Fotřík krátce pohonil ocas a zalehl mezi Klárčina roztažená stehna. Oddaloval zásun co nejdéle, třel se o pubické chloupky, slintal na malé kozičky, olizoval zduřelé bradavky a teprve když už Klára žadonila o jeho čůráka, zajel ocasem do rozdychtěné kundičky. „Tatíííí,“ vyjekla Klára a vyšla mu vstříc tělem.

Zrudlá Lída mezitím mnula dlaní mokrou kundu a záviděla dcerce, která si užívala otcovské mrdání.
Vojtěch na ni však nezapomněl a po chvíli vytáhl oslizlý ocas z dceřiny kundičky.
„Teď ty,“ zavelel k manželce a neurvale zabořil ocas do její mokré kundy.
Neubránil se srovnání dceřiny těsné kundičky s projetou a dobře promazanou dospělou kundou rozdychtěné manželky.
„Klára je těsnější, ale stará umí zase líp mrdat,“ vynesl v duchu verdikt a rozkýval se ve zběsilém rytmu.
„Tati, teď zase já,“ žadonila Klára a snažila se ho odtáhnout z matčina těla. „Jinak jdu spát k sobě,“ vyhrožovala se slzičkami v očích.
Toužila po  mrdu, a záviděla matce, která se vedle ní svíjela v křečích.
Vojtěch nechal vyklouznout ocas ven a převalil se na záda. „Pěkně si zahopsej,“ kývl na dcerku, která se na něj obkročmo posadila. Pomohla si rukou a pomalu dosedla na fotříkův naběhlý ocas. Zapřel se dlaněmi o její drobné kozičky a spokojeně si užíval dceřinu těsnou pičku. Oslizlé genitálie na sebe s mlaskáním narážely, dokud Vojtěch s hlasitým skřekem nevyvrcholil.

„Já to nestihla,“ politovala se Klára. Svezla se vedle něho a s pocitem křivdy se začala prstit.
„Já ti pomůžu,“ přitočila se k ní matka a zkušeně nahmatala nateklý poštěvák. Potom přidala druhý prst, aby mohla dceřinu kundičku pořádně ošukat.
Konečně se Klára také udělala a s hlasitým výkřikem ztuhla ve slastné křeči.
„Rukou si to umím udělat sama,“ brblala potom, když si otírala sperma ze stehen.
„Jsi od toho celá špinavá,“ přitáhla si matka k ústům její dívčí dlaň a jemně ji olízla.
„Tak jí tu kundu vylízej,“ ozval se Vojtěch. „A pořádně, ať z toho něco má.“

Bojácná Lída sklouzla po dívčím, rozpáleném tělu k zarostlému klínu. Kochala se vůní dívčího vzrušení, mlsně olizovala manželovo sperma a nezadržitelně se blížila k dceřině kundičce. Klára si při prvním doteku jazyka mimoděk vzpomněla na Marcelu a jejich mazlení v Chorvatsku, potom se však už nechala unášet rozkoší až ke slastnému vyvrcholení.

Večer ještě nekončil, oba rodiče si chtěli užít dceřiny poddajné ochoty, s kterou přijímala jejich laskání. Usnuli až k ránu, zpocení, unavení a přesto stále toužících po vzájemných dotycích.

Klára počkala, až otec s matkou usnou a pomalu se vyplížila z postele. utekla do svého pokoje, kde si rychle sbalila věci a zmizela oknem ven. Až dlouho poté se Lída probudila s třeštící hlavou. Vojtěch hlasitě chrápal vedle ní a ona doklopýtala do kuchyně pro prášky. Náhle spatřila na stole list papíru.

Tímto příběh zvláštní rodinky končí.
Končí doopravdy?
Nevím.
Možná.
Možná má pokračování.
Možná ho někdy napíšu.

Jisté je jedno. Klárka skutečně žije, ačkoli se jmenuje jinak a je z ní už dospělá žena. Ptáte se mě, jak to vím? Potkávám ji denně a ačkoli už to není ta divoká, nespoutaná dívka, pořád má v sobě zvláštní oheň. A je pěkná. Věřte mi.

Autor

Navigace v seriálu<< Nemravná rodinka 09Nemravná rodinka 11. >>
4.4 39 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Tvé povídky jsou jak podle šablony a stránky už incestem přetékají…. Asi se to všem líbí a já to jen „ředím“ svými povídkami normálního sexu. Schválně zkus taky napsat klasickou povídku, jako já občas zkouším incest (ač to ode mě není dle tvého gusta 🙂 Jinak už není proč sem chodit a nemyslím si (doufám), že všichni čtenáři jsou tu lační po incestu každého s každým. sorry.

Clark

Už se těším.

Clark

Mě ten hromadný incest už také přijde moc, v páru mě to vyhovuje víc. Také jsem se sice o něco podobného pokusil ale moc dobře to nedopadlo. Na to asi nemám dost fantazie. Obecně mám nejraději asi zralou ženu s mladým klukem a tam pak meze nekladu. dd
Ahoj všichni.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x