Nemravná rodinka 07

Toto je 7 díl z 12 v seriálu Nemravná rodinka

Zájezd do Chorvatska si Klára užívala s bývalými spolužáky, kteří úspěšně složili maturitní zkoušku. V malé chatce spala se svou nejlepší kamarádkou Marcelou, s kterou strávila čtyři roky v jedné lavici. Dlouhovlasá, rozpustilá Klára všechny přitahovala spontánností a bezstarostností. Marcela byla na rozdíl od ní vážnější a upjatější, vyvinuté poprsí jí však zajišťovalo dostatek pozornosti spolužáků. Stávalo se tak, že kolem každé z nich byl hlouček mladých nadrženců, kteří se předháněli v zájmu o jejich pozornost. Odvážnější a zkušenější Klára se nechávala bez protestů ohmatávat pod hladinou jejich nedočkavými dlaněmi. Bavila se jejich rozpaky, když kvůli zřetelné erekci zůstávali v moři, zatímco ona se už opalovala na pláži. Všechno to dovádění a letmé doteky však způsobilo, že byla nadržená i ona. Zvykla si na pravidelný sex, který jí nyní chyběl, a styděla se to řešit masturbací, protože v malém bungalovu jí chybělo jakékoli soukromí s výjimkou toalety spojené se sprchou, která byla skryta za tenkou zdí a všechno skrz ni bylo slyšet.

A tak se stalo, že teď ležela na propoceném prostěradle a poslouchala pravidelné oddechování linoucí se z vedlejší postele. Když si byla jistá, že Marcela spí, opatrně se odkryla a nedočkavě ze sebe stáhla kalhotky. Možnost přistižení ji vzrušovala na nejvyšší míru. Prstem se prodrala pubickým ochlupením a vnikla mezi stydké pysky. Zabrala se do onanování s takovým zápalem, že zapomněla na ostražitost.

„Kláro, ty se prstíš?“ ozvalo se najednou. Klára strnula s prstem uvězněným v pičce a proklínala se za neopatrnost.
„Necháš si to pro sebe, viď?“ vyrazila ze sebe zahanbeně.
„Proč bych to někomu říkala? Nejsem debil,“ uklidňovala ji kamarádka. „Já si to udělala vedle, když jsi telefonovala s mámou,“ přiznala se po chvilce.
„Vůbec jsem si toho nevšimla,“ zamyslela se Klára. „A to je tady slyšet všechno…“
„Já si dávala pozor,“ povzdechla si Marcela. „Tak jsem se styděla, že jsem si to ani neužila.“

Klára si uvědomovala, že leží nahá v posteli a baví se o masturbaci se svou nejlepší kamarádkou. Mimoděk si vzpomněla na hrátky se sestrou a zachvěla se.

„Tak si to udělej teď,“ navrhla rozpačitě Marcele. Bála se jejího odmítnutí i možné ostudy, vzrušení však bylo silnější. „Pořád lepší než se prstit na záchodě,“ špitla, když kamarádka neodpovídala.
„To bude divný,“ bránila se Marcela. Klára však postřehla rozechvění v jejím hlase a naléhala na ni dál.
„Proč by to bylo divný? Prostě se vyprstíme, na tom není nic špatnýho.“
„Tak jo,“ zaslechla tiché špitnutí z vedlejší postele.
„Vážně?“ ujišťovala se, jestli se nepřeslechla.
„No jo,“ souhlasila Marcela, „aspoň nemusím čekat, až usneš,“ zachichotala se vzápětí.

Klára uslyšela zašustění stahovaných kalhotek a otřásla se vzrušením. „Už jsi nahatá?“ zeptala se Marcely nedočkavě.
„Bez kalhotek,“ přiznala se kamarádka. „Nechala jsem si ale tričko.“ Klára si vzrušeně olízla rty a potom se odhodlala rozsvítit malou lampičku. V jejím světle uviděla rozpačitou kamarádku s rukou zabořenou pod tričkem.
„Svleč se úplně,“ vydechla. „Já jsem taky nahatá, podívej,“ posadila se tak, aby jí ukázala své špičaté kozičky i přirození obrostlé jemnými chloupky.

Marcela si po krátkém zaváhání přetáhla tričko přes hlavu a ukázala tak Kláře svá plná, dmoucí se ňadra. Kláře připomněla sestru s jejími rozložitými prsy. Marcela byla ale na rozdíl od ní štíhlá s pevným poprsím. Klára fascinovaně pozorovala její nahnědlé prsní dvorce s trčícími bradavkami. „Vypadám vedle tebe jako malá holka,“ politovala se.
„Mně se to líbí,“ vydechla odvážně Marcela. „Máš je hezký.“
„Hezký, ale malý,“ povzdechla si Klára. Prsty zamyšleně obkroužila zduřelou bradavku a zadívala se na kamarádku. „Nechceš jít ke mně?“ zeptala se tiše.

Marcela se nerozhodně postavila. Odkryla přitom své přirození a Klárka hlasitě vydechla, když uviděla její vyholenou kundu. Odsunula se na kraj postele, aby se k ní kamarádka vešla. Ta se rozechvěně posadila vedle ní s dlaněmi křečovitě sevřenými v pěsti. Klára vjela rukou mezi nohy a začala před ní masturbovat.

„Ty si to fakt děláš,“ zašeptala Marcela užasle. Potom si nejistě lehla vedle Kláry a pohladila si ňadra. Ruka jí pomalu sklouzávala k rozkroku. Když poprvé pronikla prstem mezi stydké pysky, uniklo jí z úst tiché zasténání.

Během chvilky se místností rozléhalo vzrušené oddechování a hekání obou děvčat. Klárka se udělala jako první a teď spokojeně pozorovala Marcelu, která se vášnivě prstila před jejími zraky. Nemohla odtrhnout pohled od jejích bujných ňader. Po chvilce odhodlávání položila ruku na jedno z ňader. Cítila vzrušený tlukot kamarádčina srdce, která bez hnutí ležela vedle ní. „Mám toho nechat?“ zeptala se opatrně.
„Mně se to ale líbí,“ vydechla Marcela. Klára sevřela mezi prsty nalitou bradavku a Marcela hlasitě zasténala. Klára neodolala a přitiskla se ústy k jejímu prsu. Olízla slanou kůži a cítila, jak se kamarádka roztřásla v orgasmu. Věděla, že znovu riskuje odmítnutí, ale přitáhla si její ruku ke svému přirození.

„Klárko… ty chceš vyprstit?“ ujišťovala se Marcela opatrně.
„Hmmmm,“ zasténala Klára a tiskla její roztřesenou ruku hlouběji do svého klínu. Cítila, jak prstem proniká mezi chloupky do roztažené kundičky.
„Líbí se ti to?“ zašeptala Marcela Kláře do ucha a olízla přitom její lalůček. Klára pootočila hlavou a střetla se ústy s Marcelou. Jazyky vzájemně prozkoumávaly svá ústa a vášnivě se líbaly. Náhle se Klárce zatmělo před očima a propadla se do hlubokého orgasmu. Svíjela se v křeči vedle Marcely a nechávala se vyprstit do úplného konce.

„Teď ty,“ přitiskla se po chvilce vystřízlivění ke kamarádce a prstem vnikla mezi stydké pysky. Jazykem sála zduřelé bradavky a pomalu sklouzávala po rozpáleném těle směrem k rozkroku. Marcela tušila, co se stane a roztřásla se v předzvěsti prvního doteku Klárčiných úst.

„Jestli to chceš, tak to musíš říct,“ vzhlédla k ní Klára. „Řekni, že chceš vylízat a já to udělám.“

Marcela si tlačila její hlavu do rozkroku, ale nedokázala se odhodlat říct, co chce.

„Řekni to,“ stála si za svým tvrdohlavě Klára. „Řekni, že chceš vylízat.“
„Tak už to udělej!“ vypískla Marcela. „Jo… chci vylízat… chci vylízat,“ opakovala nadrženě.

Klára zabořila obličej mezi její roztažené nohy a nasála vůni vzrušeného přirození, kterou tak dobře znala od sestry. Když jazykem poprvé olízla stydké pysky, roztřásla se Marcela v návalu vyvrcholení.

„Já… já… já už… uuuuž,“ vyjekla a uvěznila Klářinu hlavu mezi pevnými stehny. Ta se zalykala nedostatkem vzduchu, ale dál ji uspokojovala, dokud se Marcela vyčerpaně nesvezla k ní.

„To bylo něco,“ vydechla a políbila Klárku jemně na ústa. Ucítila z nich vůni své vzrušené kundičky a zachvěla se. „Klárko… chceš taky vylízat?“ zeptala se nerozhodně.
„Až jindy,“ zamumlala Klárka ospale a přitulila se k ní. „Teď už spi.“

Ráno se dívky probudily s údy propletenými mezi sebou a Marcela si zahanbeně uvědomila, co se v noci stalo. Opatrně se vyprostila z Klářina objetí a odpotácela se do sprchy. Po návratu se s povzdechem vyhnula jejímu pohledu a s předstíraným nezájmem si stlala postel.

Klára jenom pokrčila rameny a nahá se rozvalovala na posteli. Bavila se kamarádčinými kradmými pohledy a klidně si prohrábla rukou chloupky v rozkroku. „Klidně dělej, že se v noci nic nestalo,“ ušklíbla se. „Ale něco mi dlužíš,“ vyplázla na Marcelu jazyk.
„Kláro… já nevím, co to se mnou v noci bylo,“ omlouvala se Marcela. „Mně se líbí kluci… a tohle… tohle se prostě nemělo stát.“
„Mně se taky líbí kluci,“ pohodila hlavou Klára. „Jestli si myslíš, že jsem lesba, tak určitě ne.“
„Ale… v noci… vždyť víš…“ povzdechla si Marcela nešťastně.
„V noci to bylo hezký, a to je všechno,“ řekla Klára rozhodně. „Že se nám to líbilo, neznamená, že jsme lesby. A já si to klidně zopakuju, když budeš chtít.“

S těmi slovy se vydala do sprchy, rozcuchaná a nahá, přesto však stále zvláštně vzrušující, jak si nerada připouštěla Marcela. Zatrnutí v podbřišku ji polekalo, ale zároveň rozechvělo. S obavami si uvědomila, že jsou před nimi ještě dva společné týdny.

Autor

Navigace v seriálu<< Nemravná rodinka 06Nemravná rodinka 08 >>
4.9 15 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tomas

Tak tot budu dlhe dva týdne a iste zazitkov bude neurekom. uz sa neviem dockat dalsieho dielu

Martin

Výborné pokračování . Lesbické spojení Kláry s Marcelou vyplynulo hezky nenuceně . Vzrušení sálá z každé věty . Další pokračování dovolené bude ještě hodně vzrušující .

vaclavz

Změna v zaměření povídky je rozhodně zajímavé zpestření a lesbické hrátky jsou popsané velice dobře. Neztrácí to hmatatelném erotické napětí.

Frank

Hezké zpestření rodinného děje

4
0
Would love your thoughts, please comment.x