Nemravná rodinka 01

Toto je 1 díl z 12 v seriálu Nemravná rodinka

Příběh osmnáctileté Kláry a jejího otce se již na stránkách e-fenixu objevil. S odstupem času Vám nyní předkládám přepracovanou verzi spolu s dalšími, prozatím nepublikovanými díly.

                                                                                                          Harai

Byl to den jako každý jiný. Sychravé podzimní počasí vylidnilo náves a Vojtěch tak mohl pozorovat z okna hostince jen poletující zažloutlé listí. Zamyšleně si nechal přinést další pivo. Zdaleka nebylo první, ale stále jich bylo málo na to, aby dokázal přestat myslet na svoji dceru. Zdálo se mu to, nebo ho v poslední době opravdu provokovala?

Před očima se mu míhaly vzpomínky, jak pobíhá po domě oblečená jen v kalhotkách a sportovní podprsence, která obepínala její malá ňadra. Mlsně se olízl, když si vybavil okamžik, kdy se mu povedlo Kláru přistihnout nahou v koupelně. Při vzpomínce na její obnažené přirození mu zacukalo v ocasu. Ačkoli si uvědomoval, jak jsou jeho představy zvrhlé, onanoval stále častěji se vzpomínkou na svou dceru. Výčitky, které se poté pravidelně dostavily, zaháněl alkoholem – tak jako zrovna teď.

Rychle dopil pivo, jako by se bál, že si někdo přečte jeho myšlenky. Cestou domů si nadával do úchylů, styděl se za své představy, které nedokázal potlačit. Nejraději by si vyhonil svůj ocas někde v tmavém zákoutí, tak jako už mnohokrát, ale s vypětím všech sil dokázal svému nutkání odolat.

Po příchodu domů mu došlo, že se v obývacím pokoji i přes pokročilou hodinu svítí.

„Neměla bys už spát?“ zabručel nevrle na Kláru, která sledovala televizi.
„Ty zase vypadáš,“ nadzdvihla obočí dcera.

Otcův stav ji nepřekvapil, byla na jeho podobné návraty domů zvyklá. Oblečený jenom v trenýrkách a tílku si Vojtěch lehl na koberec a zaostřil oči na obrazovku. V alkoholovém opojení nebyl schopný vnímat děj filmu, a tak se nakonec raději zadíval na dcerku.

Kalhotky měla zařízlé v rozkroku, připadalo mu, že téměř vidí rýhu mezi pysky. Nervózně si olízl rty. Už zase si představoval její kundičku, zarostlou tmavými chloupky. Cítil, jak mu tuhne přirození. Do hlavy se mu vkrádala myšlenka, kterou se snažil neúspěšně odehnat. Co kdyby si ho teď vyhonil? Nevědomky zabloudil rukou do trenýrek, potřeboval se alespoň dotknout ztopořeného penisu.

„Tak co kluci, už se ti nějakej dostal do kalhotek?“ zachraptěl vzrušeně.
„Ty máš teda otázky, to je snad moje věc.“
„Já jen, jestli už jsi měla v ruce nějaký to háďátko,“ zabručel opilec nezřetelně.

Klára si všimla otcovy ruky zabořené v trenýrkách. On si ho snad honí, napadlo ji. Občas otce ráda provokovala, jeho dnešní chování ji však zaskočilo.

„Možná by ses ráda podívala na pořádnej ocas?“ zamumlal rozrušeně Vojtěch.
„A ty mi ho jako ukážeš?“ ušklíbla se Klára. Netušila, že otec už se ve své opilosti doopravdy rozhodl ukázat jí, jak podle jeho názoru skutečně vypadá správně ztopořený penis.

Stáhl trenýrky do půli stehen, aby se pochlubil svým žilnatým ocasem. Bez zábran několikrát přetáhl předkožku, na špičce žaludu se rázem objevila první slaná kapka.

„Vidíš, tohle není žádná užovka jako u těch tvejch mlaďasů,“ pochválil sám sebe nadržený tatík.
„Zase takovej macek to taky není,“ pohodila hlavou dcerka.

Vojtěch, posilněný alkoholem, se nemínil nechat odbýt. Teď už nedokázal přestat.

„Vidíš, co se mnou děláš?“ ukázal bradou k trčícímu penisu.

Klára bez dechu pozorovala, jak před ní otec bez zábran onanuje. Jestli vstane máma, tak bude průšvih, pomyslela si. Nedokázala však odtrhnout pohled od otcova přirození.

„Věčně se mi tu vystavuješ v kalhotkách, vystrkuješ na mě ty svoje malý kozičky…“ mumlal opile Vojtěch.

Sevřenou dlaní urputně žmoulal ztopořence a s funěním pozoroval dceru, která nevěděla, kam s očima. Nejraději by zajela rukou do kalhotek a udělala si dobře, stud jí to však nedovoloval.

Vojtěch, který si všiml záblesku vzrušení v jejím pohledu, pokračoval v monologu.

„Jen se nestyď, ukaž mi tu svojí buchtičku,“ vyrazil ze sebe. „Ukaž mi, jak si s ní hraješ… neboj se,“ přemlouval ji dál.
„To jako myslíš, že si to tady před tebou udělám?“ zatřásla nechápavě hlavou Klára. „Stačí, že si ho tady honíš ty…“
„Jen se nedělej, myslíš, že nevidím, jak se ti to líbí?“

Klára ztrácela poslední zbytky odhodlání. Otcův žilnatý penis, ztracený v jeho ruce, přitahoval její pohledy jako magnet. Proti svému předsevzetí sklouzla rukou do rozkroku a přes zvlhlé kalhotky se pohladila.

„Vidíš, že to jde… tak se nestyď… ukaž mi jí…“ funěl vzrušeně Vojtěch.

Nevydržela a rychlým pohybem si stáhla kalhotky, jako by to chtěla mít co nejrychleji za sebou. Otec se tak mohl pokochat pohledem na dceřinu mlaďounkou, chlupatou kundičku. Hlasitě polkl.

Stydlivě zakryla kundičku rozevřenou dlaní a stočila pohled k zemi. Po chvilce však poroztáhla nohy a prstem vjela do mokré pičky.

„Pěkně si ji pošimrej… stejně jako já… jen se nestyď,“ povzbuzoval ji otec. „Takhle si ho honím, když na tebe myslím,“ pokračoval a pohyboval rukou ve zběsilém tempu.

Místností se rozléhalo vzrušené oddechování obou zúčastněných. Klára bezostyšně vystavovala své přirození otcovým pohledům s doširoka roztaženými nohami.

„Aspoň to nekomentuj,“ zasténala.

Dál si ale brutálně třela zduřelý poštěváček, aby se co nejdříve uspokojila. Otec se nemohl nabažit pohledu na ni, plnily se mu tak jeho nejtajnější sny. Cítil, jak se nezadržitelně blíží k vyvrcholení.

„Teď se tady před tebou hezky vystříkám,“ sliboval dcerce. „Pěkně se koukej, ať o nic nepřijdeš.“

Stačilo pár pohybů ruky a z penisu vystříkla mohutná dávka otcovského semene. Zatímco ze sebe vymačkával mrdku do poslední kapky, Klára usilovně pracovala na svém orgasmu.

Nakonec s tichým zaúpěním stiskla nohy k sobě v silném orgasmu, se sevřenými rty si vychutnávala první vyvrcholení, které sdílela s někým dalším.

„Vidíš, jak se nám to povedlo,“ zabručel spokojeně Vojtěch.

Když se Klára vzpamatovala, s kalhotkami v ruce utekla do svého pokojíku. Na rozdíl od otce, který se přesunul na gauč a ihned usnul, se potom celou noc převalovala s výčitkami.

***

„Co jsi tady večer proboha dělal?“ probudila Vojtěcha manželka, která se chystala do práce. „Koukej ho schovat, vždyť se tady může objevit Klára!“

Alkoholem ještě omámený tatík se zvedl. Se zaúpěním si natáhl trenýrky a kalným pohledem se rozhlédl. Nebyl si jistý tím, co se stalo večer, nedokázal rozlišit realitu od snu.

Jeho rozpaky však vyřešila Klára, která se po chvíli objevila v kuchyni.

„Ty ses teda večer předvedl,“ zasyčela. „Můžeš být rád, když mámě nic neřeknu.“

Vojtěch nevěděl, jak zareagovat. Náhle si jasně uvědomil, co se vlastně včera odehrálo.

„Klárko, zůstane to jenom mezi námi. Slibuješ?“ žadonil zkroušeně.
„To si ještě rozmyslím,“ mumlala naštvaně dcerka. „A nebudeš to mít levný.“

Vojtěch si vzpomněl, že Klára už několik týdnů žadoní o nové plavky. Zašmátral proto v peněžence a podal dcerce pár bankovek, aby ji uklidnil.

„Tímhle to ale nekončí,“ pohodila vzdorovitě hlavou.

***

Následující dny se Klára otci úmyslně vyhýbala. Tušila, že celá věc ještě neskončila a nevěděla, jak z toho ven. Výčitky svědomí ji neodbytně pronásledovaly, vyhýbala se pohledu na matku, jako by se bála odhalení. Co by tomu asi řekla, kdyby věděla, co se tehdy večer odehrálo?

Nejhorší pro ni byly noci, kdy se bezcílně převalovala v posteli a nemohla usnout. Vždycky to skončilo tak, že rukou sklouzla do roztouženého klínu a s výčitkami svědomí se uspokojila.

***

„Ještě jsem tě neviděl v těch nových plavkách,“ vyčíhal si vhodný okamžik Vojtěch. Manželka byla v práci a on se rozhodl využít příležitosti.
„A ani neuvidíš,“ odsekla dcerka.
„Přece se nenecháš přemlouvat…“
„Je mi jasný, jak by to skončilo,“ ohrnula nosík Klára. „Zase by sis ho přede mnou vyhonil.“
„Neblázni, vždyť se nic tak hroznýho nestalo,“ bránil se otec. „Tak jsem si před tebou udělal dobře. Ty sis taky hrála s kundičkou a nevyčítám ti to.“
„To nemyslíš vážně? Co bys mi vyčítal? Co jsem jako podle tebe měla dělat? Honil sis ho přede mnou, myslíš, že to se mnou nic nedělalo?!“ vychrlila na něj Klára záplavu otázek, na které nečekala odpověď. „Že jsem já kráva blbá radši nešla spát,“ dodala uraženě.
„Já jsem tě přece nenutil,“ snažil se čelit otec jejím výčitkám.
„Kolikrát myslíš, že si ho přede mnou někdo vyhonil?“ zrudla vzteky Klára. „Měl sis uvědomit, že jsem tvoje dcera a vůbec to nedělat.“
„Sama víš, že mě pořád provokuješ,“ zamumlal Vojtěch. „Schválně se nezamykáš v koupelně a pak se divíš, když to nevydržím.“

Klára věděla, že má otec pravdu. S radostí ho provokovala a bavila se jeho rozpaky. A teď za to nese následky.

„Nejhorší bylo, že máma spala vedle v ložnici a mohla kdykoli přijít. A tobě to bylo jedno,“ vyčetla mu tiše.
„Teď ale doma není,“ zadíval se jí významně do očí.
„Tati, necháme toho,“ zaprosila Klára, které se proti její vůli zmocňovalo vzrušení. „Jestli chceš, tak si to udělej sám, na to mě přece nepotřebuješ…“
„Tak se aspoň dívej,“ rozhodl tatík.

Vylovil z kalhot ztopořelého žilňáka a rozvážně začal onanovat. Klára nedokázala odtrhnout pohled z jeho vztyčeného přirození.

„Chceš ho vzít do ruky? Klidně si to na mě můžeš vyzkoušet,“ zachraptěl vzrušeně.
„Proč myslíš, že to neumím?“ ozvala se dotčeně Klára. „Náhodou jsem to už rukou dělala a Milanovi se to líbilo.“
„Tak Milanovi, jo? Jestli má šulina po tátovi, tak jsi ho musela hledat s lupou.“

To už bylo na Kláru moc, nemínila se nechat od otce urážet. Přistoupila k němu a chytila jeho ztopořený penis surově do ruky.

„Já ti ho klidně vyhoním,“ procedila skrz zuby. „Ale jsi ubohej, když ti to musí udělat vlastní dcera.“

Začala otcův vztyčený ocas honit s jediným cílem, přivést ho co nejrychleji k výstřiku. Bezcitně kmitala rukou sem a tam, dokud Vojtěch hlasitě nevykřikl a nezkropil podlahu sprškou semene. Nedbala jeho protestů a ždímala ho do poslední kapky mrdky.

„Tys mi teda dala zabrat,“ zaskučel.
„Vystříkal jsi se? Vystříkal. Tak buď rád a neprotestuj,“ odsekla jízlivě Klára.

Jenom ona věděla o zvlhlých kalhotkách a touze strhnout je ze sebe a ukojit se před otcem. Chtěla raději odejít pryč, to ale Vojtěch nepřipustil. Chytil ji za ramena a přitáhl k sobě.

„Kam pospícháš?“ zastavil ji nesmlouvavě.

Rukou sjel na její malé kozičky uvězněné v podprsence a pevně je sevřel. Prsty měl studené a mozolnaté, Klára se útrpně poddala jeho chlípným dotekům.

„Chci se na ně podívat,“ rozepínal rozechvělými prsty podprsenku. I přes její odpor se mu to po chvíli podařilo.
„Jsou malý,“ zkřížila stydlivě paže před prsy.
„Jen mi je hezky ukaž,“ nedal se odbýt otec.

Klára podlehla a svěsila ruce podél těla. Vojtěch se kochal pohledem na dceřina malá ňadra. Prsty sevřel zduřelé bradavky a promnul je. Kláře ze sevřených úst unikl tichý výkřik.

„Jsi stejná jako tvoje máma, taky je tam tak citlivá,“ zašeptal jí do ucha.
„Tak to aspoň nekomentuj,“ našla v sobě poslední zbytky vzdoru dcera. „Dělej si, co chceš, ale aspoň nemluv.“

Pochopil to jako její souhlas a zašmátral rukou v jejím rozkroku. Netrpělivě z ní začal stahovat mokré kalhotky.

„Úplně tečeš,“ zašeptal Kláře do ucha.
„Říkala jsem, abys nemluvil,“ zaúpěla.

Její odpor postupně slábnul. Vojtěch toho využil a vjel prstem do roztoužené kundičky. Nemilosrdně pronikl mezi stydké pysky a zkušeně nahmátl naběhlý poštěvák.

„Tati, nech toho,“ zasténala Klára, v rozporu se svými slovy však povolila kolena, aby ji otec mohl lépe dráždit.
„Vidíš, jak ti to dělá dobře,“ funěl spokojeně. „Stačí, když víš, kam šáhnout,“ chválil se.

Klára se soustředila pouze na přicházející vyvrcholení. Mlčky se poddala jeho dotekům, odevzdaně si nechala projíždět kundičku, dokud hlasitě nevykřikla v návalu orgasmu. Vzpínala se proti otcově ruce, nakonec s hlasitým zaskučením sevřela stehna k sobě a uvěznila tak jeho ruku ve svém přirození.

„Tak už jsi spokojenej?“ vytrhla se mu po chvíli ze sevření a vztekle na sebe začala natahovat kalhotky.

Vzrušení odeznělo a ona si vyčítala, že znovu podlehla jeho nátlaku. Styděla se za své podlehnutí a cítila se pošpiněná jeho doteky.

„Co když to řeknu mámě?“ ohnula se pro odhozenou podprsenku.
„Klidně jí to řekni. Když se mnou nechce šukat, tak se nemůže divit, když si pomůžu jinak,“ utrousil věcně.
„Aby ses nedivil,“ vyhrožovala dcerka.

Nechala otce s ochablým ocasem stát uprostřed místnosti a odešla. Vojtěch si povzdechl a mlčky se oblékl. Výčitky svědomí, které se nečekaně dostavily, rázně zahnal. Teď dokázal myslet pouze na svou dcerku a její kundičku.

Autor

Navigace v seriáluNemravná rodinka 02 >>
4.5 17 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Otec je pěknej nadrženej chlípník a dcerka se taky nezdá….. nejdřív se brání, ale pak mu ochotně vyhoví. Jak dlouho to ale udrží v tajnosti před matkou, je otázka na další díly.

harai

Tomáši, děkuji. Konečně normální fotka a ne ten německej úchyl… 😊

Tomáš

Dával jsem si hodně na tom záležet, abych toho německého úchyla zase nezvolil… 😀

Martin

Tvé incestnich povídek je více propracované a hlavně při čtení hodně vzrušující .

Reniem

Napínavý od zacatku až do konce…super!:)

5
0
Would love your thoughts, please comment.x