Nemravná rodinka 03

Toto je 3 díl z 10 v seriálu Nemravná rodinka

Ačkoli už to ani jeden z nich nečekal, milostný život se Vojtěchovi s Lídou v posledních dnech výrazně zlepšil. Téměř každý den teď souložili a Lída si s chutí užívala manželův neurvalý sex. Z počátku se upjatě vyhýbali jakémukoli náznaku důvodu tohoto nečekaného vzepětí, postupem času však jejich ostražitost polevila. Když Vojtěch poprvé vydechl při orgasmu dceřino jméno místo manželčina, zalekl se a čekal výčitky. Lída se k němu místo toho přitiskla a vzrušeně si představovala na svém místě Klárku.

Lída teď plnila veškeré Vojtěchovy sny, s radostí mu tiskla hlavu do klína a vzdychala, aby ji tatínek pěkně vylízal kundičku, olizovala jeho ocas a předstírala, že se jím nezkušeně dáví.

Vojtěch tak zanedbával dcerku, jen občas ji poplácal po zadečku a mozolnatými prsty prohnětl její buchtičku. Klára, která vždy útrpně nechala otce, aby se jí dotýkal, potom zoufale masturbovala ve svém pokojíku a poslouchala steny linoucí se z ložnice. Při setkání s rodiči pak v rozpacích klopila zrak, jako by mohli vědět o jejích tajných masturbacích.

Proto teď ležela schoulená v klubíčku ve své posteli a z posledních sil odolávala touze povyhrnout si noční košilku a prstem vjet mezi zvlhlé pysky. Rozhodla se, že se raději dojde napít a mezitím tak třeba poleví tlak v jejím podbřišku.

Potmě přešla do kuchyně a teprve potom rozsvítila světlo. Uviděla před sebou stát nahého otce, jak pije pivo přímo z lahve.

„To se neumíš obléct?“ ušklíbla se při pohledu na jeho napůl ztopořený penis.
„Aspoň se podíváš na chlapa,“ zabručel. V ložnici na něho čekala rozdělaná manželka čekající na uspokojení a on se místo toho zdržoval tady.
„Na chlapa? A kde?“ pronesla ironicky Klára a pevně stiskla otcův ocas. „Vždyť ti ani nestojí.“

Vojtěch náhle zapomněl na manželku. Strhl dcerku k sobě a přes tenkou látku pohladil malé kozičky s žádostivě nalitými bradavkami. Nedočkavě potom vjel rukou pod košilku a nahmatal zvlhlý klín.

„Jsi úplně mokrá,“ konstatoval spokojeně. „Určitě si tam s ní hraješ a posloucháš, jak to s mámou děláme.“

Klára nechala otce beze slova prstem prznit její kundičku, dokud se jí slabostí nepodlomily nohy a ona potichu nevyjekla.

„Teď mi to taky udělej,“ přitáhl si za krk její hlavu k rozkroku. „Pěkně mi ho vykuř, ty moje malá děvko.“

Nedokázala ho odmítnout, neochotně přiblížila ústa k jeho vztyčenému údu. Nečekaně ji vzrušilo, když z něho ucítila nasládlou vůni matčina přirození. Nechala vklouznout penis do úst, rukou si pomáhala při jeho kouření.

„Dělej to pořádně,“ cpal jí Vojtěch ocas co nejhlouběji.

Klára se jím téměř dávila, přesto však pokorně otcův pyj sála, dokud nevystříkl husté sperma do jejích úst. Snažila se co nejvíc spolykat, přesto jí však část vytékala koutky úst na tvář.

„Příště mi včas řekni, ať to nemusím polykat,“ zamračila se na otce.
„Jen se nedělej, aspoň víš, jak to chutná,“ ušklíbl se uspokojený Vojtěch.

Naposledy se pokochal pohledem na dceřinu tvář pošpiněnou jeho semenem a bez dalších řečí se vrátil k Lídě.

„Kde jsi byl tak dlouho?“ přivítala ho v polospánku manželka a přivinula se k němu.
„Spi, už na to nemám náladu,“ odstrčil ji a se vzpomínkami na dceřina hebká ústa usnul.

***

Po nečekaném večerním zážitku se Klára i Vojtěch chovali, jako by se nic nestalo. Občas se střetli pohledem, ani jeden z nich však nic nekomentoval. Napětí mezi nimi však bylo patrné, Klára se proto rozhodla raději zajít na návštěvu k sestře.

Otec ji sledoval z okna zamyšleným pohledem. Při pohledu na dceru oblečenou v těsných džínových šortkách se mu opět postavil ocas. Bez váhání zalovil v trenýrkách a vytáhl ven ztopořence. Při onanování vzpomínal na dceřina hebká ústa plná jeho mrdky, dokud nepokropil zeď pod oknem.

Mezitím Klára dorazila k sestře, která ji vyčítavě přivítala.

„Ty sis taky vzpomněla, že žijeme? Kačenka se pořád ptá, kde je teta.“
„Mám moc učení, za pár týdnů maturuju,“ bránila se Klára.

Během rozhovoru přešly dovnitř bytu, Klára poslouchala sestřiny neustálé stesky na manžela.

„V poslední době spolu skoro nespíme, dokonce jsem ho přistihla, jak si ho v posteli vedle mě honí,“ stěžovala si Zdeňka.
„No tak si ulevil, to snad není nic hroznýho,“ pokrčila rameny Klára.
„To možná není, ale nesměl by u toho hekat tvoje jméno…“
„No ale fuj,“ ušklíbla se Klára.
„Měla bys vidět, jak stříkal. To bylo Klárko, Klárko a mrdka pak byla všude.“
„Škoda, že jsem to nemohla vidět,“ uklouzlo Kláře.

Sestra se na ni zamyšleně podívala. V hlavě jí začínal klíčit nápad, kterého se sama lekla.

„A chtěla bys?“
„Co jako?“
„Vidět ho, jak stříká.“
„Možná… nevím,“ přeskočil Kláře hlas.

Zdeňka si všimla jejího vzrušení. Sama cítila zvláštní chvění v podbřišku.

„Klárko… a co kdybychom večer… všichni tři… jako každý sám…?“

Klára zkameněla. Sestřin nápad ji zaskočil, ale zároveň také vzrušil. Zkoumavě se na Zdeňku zadívala.

„Myslíš to vážně?“
„Třeba by pak dal Miloš pokoj,“ povzdechla si Zdeňka.

Klára se na ni úkosem podívala.

„Abys mi to ale potom nevyčítala.“

Obě sestry se na sebe v rozpacích zadívaly. Když Klára téměř neznatelně souhlasně přikývla, Zdeňka jí souhlas nesměle opětovala.

Čekání na Milošův návrat z práce se jim zdálo nekonečné. Klára odolávala nutkání odejít na záchod a tam si pohrát s kundičkou a dobře si všimla, že i Zdeňka se občas zdánlivě nenápadně pohladí v rozkroku.

Miloš se konečně vrátil z práce. Pozdravil obě sestry a zamířil do sprchy.

„Aby si ho tam nevyhonil už teď,“ vyprskla Zdeňka. „Radši ho půjdu zkontrolovat.“

Za krátkou chvilku se vrátila a uzardělá v obličeji se posadila vedle sestry.

„Já jsem mu to řekla,“ vydechla napjatě.
„A co on na to?“
„Myslí, že si z něj dělám legraci.“

Možná Miloš manželce nevěřil, ale Klára si po jeho návratu ze sprchy dobře všimla ztopořeného údu, který maskoval ve volných trenýrkách. Se spikleneckým úsměvem na to upozornila Zdeňku.

„Zdeni, vypadá to, že Milošek má problém…“

Zdeňka ihned pochopila, co tím sestra myslí.

„Miloši, to se nestydíš?“ vyčetla mu.
„Já myslel, že jsi říkala, že tady budeme… společně… to…“ nedopověděl větu Miloš.

„Myslíš onanovat?“ zeptala se ho přímo Zdeňka.

Zrudlý Miloš jenom přikývl. Styděl se za svou erekci, kterou se už nesnažil zamaskovat. Seděl se spuštěnými rukami podél těla a v rozkroku se mu rýsoval vztyčený tvrdolín.

Kláře neunikly kradmé pohledy, kterými ji švagr pronásledoval. Nervózně se zachvěla.

„Tak Klárce ukaž, jak si ho honíš,“ trápila ho dál Zdeňka. „A nezapomeň jí říct, na co přitom myslíš…“

Miloš se podíval na Kláru, která jenom neurčitě pokrčila rameny. Pochopil to jako souhlas a roztřesenou rukou stáhl trenýrky ke kotníkům.

Klára fascinovaně pozorovala jeho ztopořený pyj, který se trčil z houštiny tmavých chlupů. Nervózně si olízla rty při vzpomínce na otcův žilnatý ocas ve svých ústech a chuť jeho semene. Zlehka, nenápadně se pohladila dlaní v rozkroku.

Miloš si toho všiml. Neodolal a začal pomalu onanovat. Klára nedokázala spustit zrak z nalitého, fialového žaludu.

„Nezapomeň Klárce říct, na co jsi včera myslel, když jsi si ho honil vedle mě v posteli, “ zachvěl se Zdeňce vzrušením hlas.

Miloš, který se do této chvíle domníval, že o jeho onanování nikdo neví, se neodvažoval přiznat, že při tom myslí výhradně na manželčinu sestru. Raději mlčel a dál proháněl ztuhlíka.

„Tak se nestyď a přiznej se, že při tom myslíš na Klárku, mně to nevadí.“

Zaskočeně se podíval na manželku. Jak o tom ví?

„Neměl bys při onanování používat cizí jména, miláčku,“ odpověděla na jeho nevyslovený dotaz.
„Já za to nemůžu… podívej se, jak vystavuje ty svoje kozičky…“ začal ze sebe chrlit omluvu. „A ty těsný šortky… vždyť já už myslím jenom na tu její kundu…“
„A chtěl bys ji vidět?“ nedala mu pokoj manželka. „Chtěl bys vidět její kundičku?“

Ztrápený Miloš jenom přikývl. Nemohl uvěřit, že by k tomu došlo. Klárka ho ale překvapila, když se rozechvěně začala svlékat. U kalhotek nepatrně zaváhala, ale potom je odhodlaně stáhla a zůstala stát uprostřed místnosti nahá. Malé kopečky ňader přitahovaly Milošovy pohledy jako magnet, chlupaté přirození si Klára zakrývala dlaní.

Zdeňka znejistěla. Teď byla poslední chvíle, kdy mohla všechno ukončit. Místo toho rozvázala pásek županu, ten se rozevřel a Klára tak mohla spatřit sestřina bujná ňadra s nalitými bradavkami. Pohledem potom sklouzla k jejímu vyholenému klínu. Rozrušeně si olízla jazyk. Potom váhavě spustila ruce podél těla a ukázala sestře i jejímu manželovi svou mladičkou kundičku.

Miloš s tichým hekáním drtil ztopořence v dlani a zvědavě pokukoval po nahé Klárce. Uvědomil si, že vedle něho manželka hlasitě sténá s prstem zabořeným v masitém přirození.

Když začala masturbovat i Zdeňka, Klára nevydržela a posadila se do křesla přímo naproti ní. S doširoka roztaženými stehny si vychutnávala Milošovy upřené pohledy. Potom lačně zajela prstem mezi stydké pysky.

Potemnělou místností se rozléhalo vzrušené oddechování, šustění a mlaskání. Vzduchem se linula typická vůně vzrušených přirození a jejich sekretů.

Miloš se nezadržitelně blížil k výstřiku. V poslední chvíli vstal a bez ptaní se před Klárkou několika rychlými tahy dohonil. Mohutným výstřikem zkropil její nahá ňadra, s úpěním ze sebe ždímal mrdku do poslední kapky. Klárka si jeho sperma rozmazávala po hladké kůži a sama se svíjela v návalu orgasmu. Jako by z dálky vnímala zoufalé steny její sestry, která od nich nedokázala odtrhnout pohled.

Vzrušení opadlo a náhle se dostavily rozpaky. Klárka si znechuceně otírala ruku špinavou od švagrova semene do pohozených kalhotek a nejraději by utekla pryč.

„Asi bych měla jít domů,“ řekla nejistě a sklonila se pro odhozené šortky.
„Ségro, počkej,“ zvedla se Zdeňka. „Přece nebudeš pospíchat…“

Vzala ze skříňky ručník a jemně otřela sestřiny ňadra. Klárka zaskočeně cítila, jak se jí znovu nalévají bradavky. Zdeňka nechala ručník spadnout, pod dlaní ucítila sestřinu horkou kůži. Prsty obkroužila zduřelé bradavky.

„Jestli chceš, tak tě vylížu,“ vydechla.

Klára se na ni zaraženě podívala.

„Ráno by ses styděla,“ namítla potichu. „A já taky…“
„Mně by to ale nevadilo,“ řekla Zdeňka s ruměncem ve tváři. Chytila sestru za ruku a olízla Klářin prst, před krátkou chvílí vytažený z její pičky.
„Já radši jdu,“ vytrhla se jí Klára a začala se kvapně oblékat.

V panice utekla domů, jako by si nechtěla připustit, že ji sestřiny doteky tolik vzrušovaly.

***

S blížícím se koncem školního roku Klára odbývala otcovy pokusy dostat se jí do kalhotek, odmítala ho i byť jen uspokojit rukou. Se sestrou si při jejích návštěvách vyměnily jen rozpačité úsměvy, ani jedna z nich se nechtěla vracet ke společnému zážitku.

Přesto nakonec Vojtěch využil dceřiny slabé chvilky. Přistihl ji samotnou v jejím pokoji, když se líně povalovala na posteli a vymýšlela plány na prázdniny.

„To nemáš nic na práci? Určitě si tady hraješ s tvou svojí nadrženou kundičkou,“ houkl na ni ode dveří a přisedl si na postel.
„Nejsem jako ty,“ odfrkla si. „Včera jsem si chtěla vzít čisté kalhotky a nevěřil bys, od čeho byly špinavý…“

Vojtěch rozpaky zrudl. Chvílemi nedokázal odolat pokušení a vyhonil si ocas do dceřiných kalhotek. Tak jako včera, připomněl si.

„Kdybys mi občas pomohla, tak si ho tady nemusím potají honit.“
„Řekni si mámě,“ zamračila se Klára. „Už jste to zase přes týden nedělali…“
„Přece nebudeš žárlit,“ lísal se k ní nadržený otec.

Klárka se zlobila sama na sebe, že opět podléhá vzrušení. Přesto opětovala otcovy doteky a nedočkavě vytahovala ven jeho ztopořence, aby ho alespoň pohonila. Neodporovala ani, když jazykem vjel do jejích úst a polibek mu opětovala.

Bez rozmýšlení se začali vzájemně svlékat. Když potom Vojtěch zalehl Kláru a zabořil tvář do její kundičky, nad obličejem se jí objevil otcův naběhlý žilňák. Nechala ho vklouznout až do krku, téměř se dávila, přesto dál pokračovala.

Jako první vyvrcholila Klárka, po vystřízlivění najednou s odporem pozorovala otcův penis, kterým se opětovně cpal do jejích úst.

„Já už nechci,“ odtrhla se.
„Přece mě takhle nenecháš,“ přetočil se k ní zklamaně Vojtěch. „Počkej, udělám si to aspoň o tvoji kundičku,“ lehl si na ní.

Začal se penisem třít o její chlupaté přirození v náznaku kopulačních pohybů. Dcerka mu nechtěně začala vycházet tělem vstříc.

„Pusť mě aspoň na krajíček,“ žadonil vzrušený fotřík a snažil se nacpat ocas do dceřiny kundičky.

Klára nejprve odmítala, ale nakonec podlehla otcovu nátlaku.

„Ale jenom na kraj,“ vydechla. „Ne, že mi ho tam strčíš celýho.“

Vojtěch pronikl opatrně naběhlým žaludem do těsné dívčí kundičky. S přemáháním jím pohyboval jen na kraji, ačkoli by jí ho tam nejraději zabořil až po kořen.

Klára zahanbeně vyvrcholila jako první. Uvědomovala si otcovo funění a povzbuzování, přesto se v křečích svíjela pod jeho tělem, dokud i on na poslední chvilku nevytáhl ocas ven, aby vystříkal řídkou mrdku na dceřin podbřišek.

„Doufám, že sis dával pozor,“ odstrčila ho Klára naštvaně. „Nic neberu…“
„Neboj… určitě se nic nestalo… neboj,“ blekotal uspokojený otec, ačkoli si tím nebyl vůbec jistý.
„Jen aby,“ odfrkla si Klára.

Ani jeden z nich neměl tušení o Lídě, která se mezitím mihla kuchyní. Netušili, že si potom ve sklepě musela stáhnout kalhotky ke kolenům a potichu tam masturbovat, dokud tiše nevyjekla.

Vyústěním bylo, že po týdnu nechala Lída dceři napsat antikoncepci. „Už jsi velká holka, tak ať nespadneš do průšvihu,“ zdůvodnila to matka, aniž by naznačila konkrétní důvod.

Autor

Navigace v seriálu<< Nemravná rodinka 02Nemravná rodinka 04. >>
5 10 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Hodně vzrušující čtení . Krásně nemravná rodinka . Otec i její matka se pěkně vybarvují . I když ta ve své perverznosti nechá Kláře napsat aspoň antikoncepci . Jsem i zvědav kam až se vyvine vztah se sestrou Zdenkou a jejím manželem Milošem . Je vidět , že Klárka není inspirací ve zvrhlých snech jenom jejího otce .

Šmajda

Jop je to rajcovní… ale kde je další díl??? 😀

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x