Nemravná rodinka 08

Toto je 8 díl z 9 v seriálu Nemravná rodinka

Byl horký, letní večer a Klára se potácela v doprovodu dvou spolužáků z nedaleké diskotéky. Celý večer si užívala jejich zájem a svou přízeň rozdávala oběma stejnou měrou. Nechávala je bez odporu prozkoumávat v přítmí parketu své tělo, občas jim sama prohrábla nedbale rozkrok, aby se přesvědčila, že jejich mladé ocasy jsou v pozoru. Teď se v koutku duše rozhodovala, kterému dá přednost. Tomášovi, který jí imponoval svou vyrýsovanou postavou, nebo hezkému Milanovi, s kterým si měla neustále co říct?

„Počkejte, já se musím vyčůrat,“ zachichotala se a ihned si sedla do dřepu. S kalhotkami staženými ke kotníkům se zakymácela a spadla na zem. „Takhle to nepůjde,“ mudrovala a snažila se z kalhotek vyprostit. „Musím si je sundat, jinak se nevyčůrám.“

Konečně se jí to povedlo a mohla si tak bez rozpaků ulevit. Chlapci rozpačitě pozorovali, jak se kalhotkami utřela v rozkroku a potom je zahodila do křoví. „Třeba někomu ještě udělají radost,“ pronesla dvojsmyslně a odklopýtala do náruče obou mladých nadrženců, kteří si náhle uvědomili, že je pod krátkou sukýnkou nahá. Po krátkém zápolení zvítězil Tomáš, který si ji vítězoslavně vedl v objetí, zatímco Milan se potácel o pár metrů za nimi.

Klára si uvědomovala neodbytnou ruku, která šátrala pod sukní a cítila, jak nezadržitelně vlhne. „Počkej do chatky, přece mě nebudeš prstit tady,“ odtrhla se od Tomáše a se smíchem popoběhla.

„Ty vole, ta úplně teče,“ ulevil si bezprostředně Tomáš směrem k Milanovi a vyrazil za Klárou. Zklamaný Milan se za nimi pomalu vydal a přemýšlel, kde udělal chybu, která ho stála podobný zážitek.

Když dorazil na chatu, zaraženě sledoval Kláru, jak už zručně honí Tomášův naběhlý penis vytažený z rozepnutých šortek. „Já asi zhasnu,“ zamumlal rozčarovaně.

„Mně to nevadí,“ pokrčila rameny Klára a rozpustile se ušklíbla. „Klidně se můžeš dívat, máš to místo večerníčku.“ Dál se spokojeně věnovala Tomášovu slintajícímu údu a vychutnávala si Milanovy kradmé pohledy. Sama pomohla Tomášovi rozepnout podprsenku a bez zábran jim ukázala svá drobná ňadra. Nechala si stáhnout i sukni a ztuhlý Milan mohl z vedlejší postele sledovat její kundičku zarostlou jemnými chloupky.

„Kláro, počkej, takhle se hned udělám,“ snažil se jí zastavit honící ruku Tomáš.
„O to snad jde, nebo ne?“ zarazila se Klára a dál pocukávala rukou i přes jeho sevření.
„No… já myslel… že bych mohl… vždyť víš, co…“ zadrhl se Tomášovi hlas.
„Prcat s tebou nebudu, na to zapomeň,“ ušklíbla se Klára. „Zase tak ožralá nejsem.“

Hlavou se jí přitom mihla vzpomínka na fotříka, který ji před odjezdem zatáhl do ložnice a tam ji bez ohledu na matku sedící v kuchyni brutálně ošukal. Nemohla zapomenout na matčin vyčítavý pohled, kterým ji strnule pozorovala při odchodu, zatímco si dlaní otírala otcovo sperma vytékající z kundičky.

„Tak mi ho aspoň vykuř,“ zasténal zklamaně Tomáš. Klára si s povzdechem odhrnula vlasy a sklonila se k jeho ztopořenému údu. Olízla slanou kapku, která se leskla na špičce žaludu a potom ho nechala zkušeně vklouznout do úst.

„Tohle se nedá vydržet,“ ozval se náhle Milan. „Já si ho snad vyhoním…“ vydechl bezmocně.

Klára se po něm zvědavě ohlédla. „Tak pojď k nám, mně to nevadí,“ zachichotala se opile. „Mám vyhonit jednoho, nebo dva, to už je jedno.“
„Kláro, to nemyslíš vážně,“ ozval se ublíženě Tomáš, ale to už se jeho kamarád blížil k nim se ztopořeným údem v ruce.
„Ty už stejně za chvíli budeš,“ posoudila zkušeně jeho stav Klára a poposedla si, aby se k nim Milan vešel. Znovu se sklonila k Tomášovu ocasu a začala ho olizovat. Na svých ňadrech cítila Milanovy roztřesené dlaně. Bez rozmýšlení po nich hmátla a stáhla si je ke svému přirození. Nechala se od něho prstit, zatímco usilovně pracovala na Tomášově uspokojení.

„Řekni mi včas, ať to nemusím polykat,“ odhrnula si vlasy z obličeje a nadechla se.
„No jo,“ zamumlal a znovu si ji přitáhl k rozkroku. Za chvilku ucítila známé pocukávání v jeho ocasu a na poslední chvíli ho vytáhla ven. Z nalitého žaludu vystříkl mohutný proud semene přímo do jejího obličeje.

„Debile, mám to i ve vlasech,“ otřásla se zhnuseně. „Hlavně, že jsem ti říkala, ať mi včas řekneš…“
„To nešlo,“ bránil se Tomáš. „Já myslel, že mi to urve koule, nedokázal jsem na nic myslet.“
„Doufám, že Milan bude normální,“ otočila se Klára k druhému chlapci, který je napjatě sledoval.

Bez zábran hmátla po jeho ztopořenci a začala ho honit. „Tohle je pořádnej klacek,“ konstatovala spokojeně. „S tím bych si to dokázala představit,“ zasnila se. Nechala ho vklouznout do úst a spokojeně si s ním hrála.

„Klárko, já už asi budu,“ zasténal nadržený Milan. Poslušně se od Kláry odtáhl a nechal se pár pohyby rukou vyhonit.

Když se vzpamatoval, chtěl ji na oplátku vyprstit. „Počkej, já sama,“ zastavila ho. „Nevíš, kam sáhnout. Bloudil jsi tam jak ožralej námořník,“ zachichotala se. Sklouzla rukou mezi nohy a zkušeně se uspokojila před užaslými zraky obou chlapců.

„Nikomu ani slovo, je to jasný?“ otočila se k nim, když se oblékala. Sledovala, jak horlivě přikyvují a usmála se. „Když budete hodný, tak se třeba ještě někdy zastavím.“

Odklopýtala ke své chatce, kde ji přivítala tma. Poslepu se odpotácela do koupelny, kde se nechala bičovat pramínky studené vody. Když potom vklouzla do postele, ucítila vedle sebe překvapeně Marcelino nahé tělo.

„Já myslela, že to už nechceš,“ zachichotala se, když ucítila na těle její doteky.
„Já si to myslela taky,“ přiznala se kamarádka. „Jenomže pak jsem se nemohla dočkat, až přijdeš. Musela jsem si to mezitím už dvakrát udělat.“

Klára cítila její horký dech na kůži a přitiskla se k ní. „Vylížeš mi ji?“ zeptala se tiše. „Pořád mi to dlužíš…“

Cítila, jak Marcela sklouzává po jejím nahém těle mezi roztažené nohy a pohodlně se opřela o polštář. Nezkušený jazýček jí olízl stydké pysky a potom se vedral do kundičky. Po chvíli se Marcela osmělila a obkroužila Kláře prstem stažený konečník. Odpovědí jí bylo hlasité zasténání. Než však stihla zabořit prst do prdelky, Klára už vyvrcholila. Sevřenými stehny uvěznila Marcelu ve svém klíně a nechávala se vylízat až do úplného konce.

„Kláro, uděláš mi to taky?“ špitla po chvíli odpočinku nesměle Marcela. „Mně se to minule líbilo,“ přiznala nesměle.

Klára ji místo odpovědi jemně políbila na rty. Vůně vlastního přirození linoucí se z jejích úst ji vzrušila. „Takže už nejsi jenom na kluky?“ zachichotala se a pomalu vklouzla mezi kamarádčiny roztažené nohy.
„Tak uuuuž… mi ji… vylízej,“ skučela Marcela s prsty zapletenými do Klářiných vlasů.

Když se Klára poprvé dotkla jazykem stydkých pysků, přivítala ji známá chuť dívčího přirození. Marcela s hlasitým výkřikem vyšla vstříc jejím ústům. Klára cílevědomě pracovala na jejím uspokojení, zkušeně prolízávala kamarádčinu kundičku až do kýženého orgasmu.

„Takový to ještě nikdy nebylo,“ vydechla Marcela otupěle. „Kluci prostě neví, co tam mají dělat,“ zasmála se spokojeně.
„Kterej byl ten nešťastník?“ otočila se k ní zvědavě Klára. „Já myslela, že jsi s nikým nechodila…“
„To je jedno,“ zrudla Marcela v obličeji. „Prostě jeden kluk.“

Klára na ni dál nenaléhala, ale v duchu se rozhodla, že jednou z kamarádky to tajemství vymámí.

„Celej den jsem nemyslela na nic jinýho, než na tohle,“ přiznala se Marcela. „A ty si zmizíš někam na diskotéku a necháš mě tady samotnou.“
„Měla jsi jít taky,“ přitulila se k ní Klára. „Vůbec to tam nebylo špatný,“ vzpomněla si v duchu na dva mladé ocásky, které měla před malou chvilkou v ústech.
„Když já neumím tancovat. A stejně bych tam jenom seděla,“ povzdechla si Marcela.
„Já se o tebe postarám, neboj,“ zamumlala ospale Klára a objala jí. Během chvilky usnula, zatímco Marcela vedle ní poslouchala její tiché oddechování a přemýšlela nad tím, co se mezi nimi odehrálo.

Navigace v seriálu<< Nemravná rodinka 07Nemravná rodinka 09 >>
4.7 7 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tomas

Veľmi sa mi páči táto séria a táto poviedka opäť prináša závan noveho- zapojenie do diania Marcel, verím ze nie len ju počas dovolenky Klára bude spoznávať po svojich chutiach

Martin

Pěkná série a Klárka je pěkná mrška . Jsem zvědav zda bude nějaké pokračování s Tomášem a Milanem .

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x