Nemravná rodinka 05

Toto je 5 díl z 12 v seriálu Nemravná rodinka
Počet zobrazení: 328

Příběh osmnáctileté Kláry a jejího otce se již na stránkách e-fenixu objevil. S odstupem času Vám nyní předkládám přepracovanou verzi spolu s dalšími, prozatím nepublikovanými díly.                                                                                                                                                                                                                           harai

Maturitní zkouška Kláře nevyšla podle představ a věděla, že by měla věnovat více času učení než dosud. Přes veškeré předsevzetí se však k tomu nedokázala přinutit. Raději utíkala k sestře, kde se povalovala u bazénu a provokovala švagra svým polonahým tělem. Zdeňka jí už několikrát nesměle naznačila, že by se nebránila pokračování jejich společných hrátek, Klára se ale zatím nedokázala rozhodnout.  Od chvíle, kdy ji v ústraní chytil švagr za ruku a snažil se jí vyznat lásku, se bála možného rozpadu sestřiny rodiny.

Doma strpěla otcovy nenechavé doteky, které jí připomínaly, co se mezi nimi odehrálo. Zdálo se však, že jí nic horšího nehrozí, protože otec se teď pravidelně vysemenil do matky a ji nechával na pokoji. Proto teď klidně přijmula jeho návrh, aby s ním vyrazila na nákup.

„S tebou je zase zábava,“ zabručel Vojtěch nespokojeně, když uviděl dceřin netečný výraz. „To jsem mohl vyrazit sám.“
„Buď rád, že s tebou jedu,“ pokrčila rameny. „Ještě jsem nezapomněla na ty tvoje prasárny.“
„Děláš, jak kdybych tě do něčeho nutil,“ bránil se otec. „Byla jsi do toho celá žhavá a teď mě obviňuješ…“

Klára věděla, že má otec svým způsobem pravdu, přesto chtěla mít poslední slovo. „Jenom mě zneužíváš. A nejhorší na tom je, že máma je stejná jako ty.“

V autě se rozhostilo ticho. Vojtěch nenápadně pohlédl na dcerku a znovu si uvědomil, jak moc ho přitahuje. Zabloudil pohledem k jejím drobným ňadrům uvězněným v podprsence, která vykukovala zpod trička a ucítil lehké zatrnutí v penisu.

„Nechceš se dívat na cestu?“  všimla si Klára jeho pohledu. S povzdechem se odvrátil a věnoval řízení, přesto dál potají pokukoval po dcerce.

Klára byla zabraná do svých myšlenek a v první chvíli nepostřehla, když fotřík, jako by náhodou, položil ruku na její opálené stehno. Uvědomila si to až ve chvíli, kdy rukou zabloudil pod sukni a blížil se k jejímu rozkroku.

„Můžeš toho nechat?“ odstrčila ho. „Radši mi řekni, jestli už jsi zaplatil to Chorvatsko,“ připomněla mu plánovaný zájezd.
„Zatím ne,“ zabručel. „Ještě si to musím rozmyslet.“
„To si děláš srandu?“ vyjekla na něj. „Slíbil jsi mi to.“
„Tak se podle toho chovej,“ vrátil přes její odpor ruku na původní místo. „Něco po mně chceš a divíš se, když za to něco chci i já.“

Klára pochopila, co tím naznačuje a zrudla. „To nemyslíš vážně. Ségře jsi taky zaplatil dovolenou a tohle jsi po ní nechtěl.“
„Kdo říká, že jsem to po ní musel chtít?“ ušklíbl se Vojtěch. „Sama mi to navrhla, když přišla s prosíkem, abych jí dal peníze.“
„To si děláš srandu,“ vydechla Klára.
„Nejdřív jsem ji pěkně přelíznul a potom jsem se udělal mezi ty její kozy,“ pochlubil se fotřík. „Byla tak rozdělaná, že kdyby nepřišla domů máma, tak bych ji ošukal.“

Klára si představila nahou sestru uvězněnou pod otcovým chlupatým tělem a zachvěla se. „Tohle by Zdeňka nikdy neudělala,“ bránila sestru, ačkoli si byla jistá, že otec mluví pravdu.
„Jen se nedělej, jste obě stejný,“ řekl otec a přes kalhotky stiskl její kundičku.
„Jsi normální?“ snažila se ho odstrčit dcerka. „Někdo pojede kolem a uvidí to.“
„Máš pravdu,“ zamyslel se Vojtěch a rázně zabočil na polní cestu. „Tady to bude lepší.“ Klára odevzdaně mlčela. „Škoda, že to musí být rychlovka,“ politoval se otec. „Svlíkni si kalhotky. Nejdřív tě hezky vyprstím a pak mi ho vykouříš.“
„S tím nepočítej,“ odsekla Klára, zatímco si stahovala kalhotky. „Do pusy ho brát nebudu. Jestli chceš, tak ti ho vyhoním, ale to je všechno.“
„No jo,“ zabručel otec a dobýval se rukou do dceřina klínu zarostlého jemnými chloupky. „Ale doma to ještě probereme,“ varoval ji.

Zajel zkušeně prstem mezi stydké pysky a nahmatal zduřelý poštěváček. „Úplně tečeš,“ pochvaloval si. „Jste obě po mámě, na tu stačí sáhnout a je taky hned mokrá.“
„Aspoň to nekomentuj,“ zavrtěla se Klára a nechala si dál projíždět kundičku. „A dělej, ať nás tady někdo nechytne.“
„Tohle ti chybělo, viď?“ chrčel otec. „Určitě je to lepší, než když si to děláš sama.“
„Tatííí… úúúúž,“ vyjekla dcerka a uvěznila jeho ruku mezi sevřenými stehny.
„Teď ty, dělej,“ rozepínal otec poklopec, aby co nejrychleji vytáhl ztopořený ocas.

Klára zírala na žilnatý úd trčící z houštiny chlupů a představila si, jak jím otec projíždí mezi sestřinými rozložitými ňadry. Hmátla po něm a začala ho brutálně honit.

„Zpomal, ať z toho něco mám,“ bránil se Vojtěch, dcerka ho ale neposlouchala.  Během chvilky vystříkl z penisu táhlý proud mrdky, která dopadala na podlahu. Když bylo po všem, otřela si Klára zhnuseně ruku do kapesníku a oblékla si zmuchlané kalhotky. „Příště si ho vyhoň sám,“ pohodila hlavou a bez zájmu se opřela o sedačku, zatímco si otec zapínal poklopec.

Po návratu domů je matka podezřívavě sledovala, nijak však nekomentovala jejich zdržení. Zbytek dne proběhl překvapivě klidně. Vycákaný Vojtěch občas šlehl pohledem po dcerce, která se nevšímavě potulovala domem, pod dohledem manželky se ale k ničemu neodhodlal.

Všechno se změnilo až večer, kdy se všichni sešli u televize při sledování Hry o trůny. Erotikou nabitý seriál probudil ve Vojtěchovi choutky, které hodlal uspokojit jakýmkoli způsobem. Přitiskl se k manželce a rukou nahmatal poměklé ňadro.

„Neblázni,“ odstrkovala ho a ohlédla se po dceři. „Je tady Klárka, nech si to na potom.“
„Děláš, jako by ti to vadilo,“ ušklíbla se Klára. „A potom budeš zase ječet, aby ošukal svojí malou holčičku.“

Nadržený Vojtěch pokračoval v nátlaku. Téměř násilím vyhrnul manželce tričko a pokochal se pohledem na její rozložitá ňadra. Lída se znovu ohlédla po dcerce.

„Klidně pokračujte, mně to nevadí,“ pohodila hlavou Klára. Po dopoledním zážitku se už musela jednou potají vyprstit v zákoutí svého pokoje a pohled na dovádějící rodiče v ní opět vzbuzoval známé chvění v podbřišku.

Lída zkušeně vytáhla z trenýrek manželův ztopořený ocas a začala ho ocumlávat. Klára se už nenamáhala předstírat, že ji předváděné divadlo nezajímá. Zrychleně oddechovala a svírala dlaně zaťaté v pěsti.

„Tak mi ukažte, jak to děláte, když myslíte na mě,“ provokovala rodiče Klára. „Nebo se najednou stydíte?“

Vojtěch beze slova odstrčil manželku a začal se chvatně svlékat. Lída ho rozpačitě následovala. Klára napjatě pozorovala jejich nahá přirození, otcův vztyčený penis trčící z houštiny chlupů i matčinu zarostlou kundu. Z posledních sil odolávala touze znovu se vyprstit.

Lída se obkročmo posadila na manžela a zavedla si jeho ztopořený úd na kraj vagíny. S pohledem upřeným na dcerku dosedla na ztopořence a se zahanbením ucítila téměř vzápětí první orgasmus. Klárka při tom pohledu podlehla touze a vjela prstem pod kalhotky.

„Tohle nesmíme dělat… tatínku,“ sténala matka. „Mrdáš svou dcerušku, to se přece nesmí.“

Vojtěch se na ni překvapeně podíval, najednou svou manželku nepoznával. Přítomnost dcery ji očividně vzrušovala na nejvyšší míru.

Klára si odtáhla kalhotky od těla a ukázala tak rodičům svoji mlaďounkou kundičku. Matka se zmítala nabodnutá na žilnatém ocasu a neartikulovaně sténala. Ve chvíli, kdy se udělala, se na ni Vojtěch převalil a přirazil k jejímu zpocenému tělu. Stačilo pár přírazů a s hlasitým chrčením ejakuloval.

„Taky jsi mohl ještě chvíli vydržet,“ postěžovala si Lída a dlaní si roztírala po stehnech mrdku, která vytékala z její chlupaté kundy. Podívala se na dcerku, která stále masturbovala s rukou skrytou v kalhotkách a povzbuzovala ji: „Jen si udělej dobře. Pěkně si s ní pohraj.“
„Mně to nejde,“ vydechla Klára po chvíli zklamaně a vytáhla prst z přirození.

Lída sebrala veškerou odvahu a klekla si před ní. „Svleču ti kalhotky, ať si můžeš udělat pohodlí.“ Přejela rukami po jejích opálených stehnech, aby se mohla dostat ke zvlhlým kalhotkám. Rozechvěle je začala stahovat, dokud se před ní neobjevilo ohanbí zarostlé jemnými chloupky.

„Zkus to teď,“ nabádala dcerku a zblízka pozorovala, jak dcera vniká prsty mezi stydké pysky. Cítila vůni jejího vzrušeného přirození a vzrušením se otřásla. Klára beze studu rejdila prstem v zarostlém přirození. Ačkoli umanutě pokračovala v onanování, nemohla docílit kýženého výsledku.

„Mně to pořád nejde,“ pronesla nakonec nešťastně. „To už asi nemá cenu zkoušet dál.“
„Počkej chvilku,“ vydechla Lída. „Můžu ti pomoct třeba… pusou?“ řekla rozechvěně. Konečně se odvážila navrhnout to, po čem celou dobu toužila. Obě zapomněly na Vojtěcha, který je mlsně pozoroval s povadlým ocasem v ruce.
„Ty už jsi to někdy dělala?“ zeptala se Klára zaskočeně. Hlavou se jí mihla vzpomínka na sestru a její masitou kundu.
„Ještě nikdy“ přiznala se Lída.

Klára téměř neznatelně přikývla. Lída zabořila obličej do jejího rozkroku a nasála omamnou vůni dívčí kundičky. Roztáhla prsty dceřinu kundičku a nesměle olízla jazykem stydké pysky.

„Mamíííí,“ vyjekla Klára a zavrtěla se blahem. Přitiskla si matčinu hlavu těsněji do klínu a s pootevřenými ústy sténala v očekávání orgasmu.

„Ještě… ještě chvilku… a už… úúúúúúž,“ vypískla Klárka a uvěznila matčinu hlavu mezi stehny v návalu uspokojení. Lída vyprostila hlavu ze sevřených stehen a oddaně se na dceru zadívala. „Líbilo se ti to?“
„Já už radši půjdu k sobě,“ vyhnula se Klára odpovědi a sebrala pohozené kalhotky.
„Počkej, takhle mě tady nemůžeš nechat,“ připomněl se nadržený Vojtěch, který netrpělivě posedával s trčícím ztuhlíkem na gauči.

Klára se s potměšilým úsměvem ušklíbla. „Mně to ale dneska stačilo,“ odhrnula si zpocené vlasy z obličeje. „Řekni si mámě. Anebo si ho vyhoň sám, to přece umíš dobře.“
„Na mě ani nekoukej,“ otočila se k němu Lída. „Musím si to srovnat v hlavě.“

Nebohému Vojtěchovi nezbylo nic jiného než sevřít ocas v ruce a potupně se vyhonit. V duchu už spřádal plány na potrestání nezvedené dcerky.

Počet zobrazení: 328

Autor

Navigace v seriálu<< Nemravná rodinka 04.Nemravná rodinka 06 >>
4.9 16 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Bože tohle umíš perfektně 😉 Krásně zvrhlá rodinnka s velmi nemravnou dceruškou . Nebo snad dvěmi ? To jsem zvědav , co vše bude muset Klára udělat , aby jeli do Chorvatska ? Těším se na pokračování 😀

Juli

Co dodat 👍😀

3
0
Would love your thoughts, please comment.x