Kaňka 39

Toto je 39 díl z 41 v seriálu Kaňka

„Kdyby jejich výsosti dovolily, tak pro větší pohodlí jsme pro vás připravili takový zvláštní plášť, který si oblečete na holé tělo, vpředu jej překryjete a páskem, který je na něm připevněný, uvážete. Než začne za půl hodiny vystoupení, můžou se zatím jejich výsosti vykoupat.“
Akce pro královský pár začala. Ze dveří do koupací místnosti vstoupila truhlářovic dvojčata. Měla na sobě velmi krátké červené šaty, které obepínaly tělo. Velký dekolt skvěle propagoval jejich vnady. Královský pár viděl něco takového poprvé.
Král hloubal nad tím, že by toto zavedl jako povinný oděv pro mladé a hlavně hezké sloužící. Dvojčata se mezitím několikrát zatočila dokola, až se jim sukénka zvedla. Zdálo se mu to, nebo pod těmi šaty nebyla nahá?
„Děvčata, zvedněte si prosím sukně!“
Ano, je to tak. Pod nimi měla něco oblečené. Ozdobná šnůrka, která byla na bocích uvázaná na tkaničku, přidržovala vpředu i vzadu jen takový malý trojúhelník. Celá prdelka byla k vidění.

Král využil svého majestátu a to, co se nabízelo k pokoukání, nejprve lehce poplácal a pak i pohladil.
„Prosím, děvčata, můžete pokračovat.“

Do dveří vstoupil Hubert. Dvojčata si jako začala něco špitat. Hubert k nim došel, stoupl si mezi ně a chytil je kolem pasu. Na oplátku dostal od každé pusu na tvář. Pak chytly jeho halenu a přetáhly mu ji přes hlavu. Nebyl to žádný problém, protože byl jen o malinko menší, než ony.
Královna zalapala po dechu. To byl hrudník!
Děvčata rukama obdivovala jeho svaly. Královna si také chtěla sáhnout, ale zatím zachovávala dekórum.

Jedno dvojče se s Hubertem začalo líbat, druhé, k velkému královnině údivu, mu začalo masírovat přirození. Ruka té, která se líbala, dokázala rozvázat tkaničku na Hubertových kalhotách. Ty sjely okamžitě na zem. Hubert měl na sobě stejné kalhotky jako dvojčata. Z nich se ale snažil dostat ven jeho tuhnoucí pyj. Děvčata se střídala v masáží a líbání až do okamžiku, kdy jej musela kalhotek zbavit, aby jeho penis mohl jako pták svobodně vzlétnout a trčet do prostoru.
Královna na chvíli ztratila řeč, ale pak ze sebe dostala: „Mladíku, pojď sem!“
Hubert vystoupil z kalhot na zem spadlých a předstoupil před královnu. Ta zírala na jeho nástroj sbírajíc odvahu, aby se jej dotkla.
„Jen směle, drahá, tohle doma nemáš, tak se nestyď a vezmi si ho do ruky.“
Královna po něm lačně chňapla a přitáhla si za něj mladíka blíž. Jednou rukou masírovala, druhou zkoumala jeho svalstvo a hýždě.
„Drahá, půjčíš ještě mladíka, tady děvčatům?“
„Ne,“ odvětila rezolutně.
„To jsem chtěl slyšet, drahá. Mladíku, mohu tě požádat, abys sis lehl na zem?“
„Jistě, vaše výsosti.“
„Drahá, uděláš mi tu laskavost a ukážeš mi, jak pojmeš do sebe tento přírodní úkaz?“

Hubertův kůl trčel ke stropu a urozená vagína se těšila na jeho příchod. Královna vstala, plivla si na prsty a slinami pomazala hlavičku.
„Drahá,“ zarazil ji král, když si uvědomil, že chce s mladíkem obcovat oblečená,“snad se svlékneš? Je neslušné býti v této společnosti oblečená,“ načež vstal a odložil si. „Děvčata, mohla byste se zatím ústy starat o mé mužství?“
Král se přitom díval na svou choť, jak se snažila do sebe pojmout to…

Král se zamyslel. „Kladivo na královny” napadlo jej.
Nešlo to tak snadno, jak si možná myslela, ale byla trpělivá. Takový pocit plnosti zažívala poprvé. Král byl v tomto ohledu úplně obyčejný, včetně jeho používání.

Do místnosti vstoupil nahý Johan připravený jít rovnou na věc. Uklonil se králi, postavil se bokem před jeho choť a posunkem jí představil svůj nástroj. Ta se na něho za to usmála. Otočil se ke královně čelem a přirozením jí přejel přes pusu. Ta ji ale neotevřela. Johan jím několikrát přejel po urozených tvářích, než zatlačil na urozená ústa. Ta nepovolila.
Král tohle nikdy své choti nedělal a podle toho, jak se tvářila to vypadalo, že se jí to moc nezamlouvá. Otázkou bylo, zda to jen nehraje.

Král si přál, aby po dnešku začala kouřit, což doposud striktně odmítala. Ještě, že v králově okolí byl dostatek služebných a dvorních dam, které za drobný dárek ochotně králi pronajímaly svá ústa. Dokonce se našlo i dost takových, kterým nedělal problém královu nadílku, k jeho velké radosti, spolknout jako největší pochoutku.

Johan chytil královnu jednou rukou za hlavu a zlehka ji poplácával žaludem přes pusu. Přitom kýval na královnu hlavou, což v jeho podání znamenalo: „Tak otevřete svou jasnou pusu?“
Král souboj sledoval užívaje si přitom snažení obou děvčat. Johan udělal něco nečekaného. Zaklonil zlehka královně hlavu, naklonil se k ní a začal ji líbat. V prvním okamžiku chtěl něj zakřičet: „Co si to dovoluješ?“ ale rozmyslel si to. Usoudil, že zajímavější bude sledovat královninu snahu vymanit se z ataku drzého sluhy. Začalo se mu to zamlouvat a gestem Johanovi naznačil (tak, aby to královna neviděla), ať v tom pokračuje.

Johan svůj jazyk do urozených úst dostal, jenže z nich nevydoloval přiměřenou urozenou odpověď. Poplácal ji tedy údem po tvářích a pak s ním opět jezdil po urozených ústech.
Královna si, ke svému velkému překvapení, přiznala, že se jí tahle hra zamlouvá, i když zatím neuměla říci proč.

Drzý Johan ji natolik zaměstnal, že si nevšimla, že má Hubertův kůl v sobě celý.
Zasténala slastí. Pootevřených úst využil Johan. Než se královna nadála, měla možnost poprvé v životě ochutnat mužské přirození.
Jo, zaradoval se pro sebe král a čekal, jak se situace vyvine.
Johan okamžitě poznal, že v tomto ohledu narazil na prvničku a tak začal jen velmi jemně přirážet. Pak vzal královninu urozenou ruku a položil ji na svůj neurozený úd.
To, co následovalo, krále zaplavilo nadšením. Jeho choť začala přirážet na Hubertovo kopí a přitom kouřila, zatím neuměle, to Johanovo. Já věděl, že to jednou přijde! Počkej doma…
„To stačí, děvčata. Chci vás vidět nahé!“

Dvojčata se postupně otočila ke králi zády a nechaly si rozvázat dvě stuhy, které šatům nedovolily opustit tělo. Pak se otočily ke králi čelem, stáhly si z ramen ramínka a nechaly sjet šaty na zem. Král musel složit Bohu poklonu, že mu nabídl k laskání takové nádherné prsy.
Na řadě byly kalhotky. Jejich majitelky zatáhly za tkaničky na obou stranách a během chvilky stály před králem nahé a holé. Podivil se tomu, ale vzápětí mu došlo, jaké to má výhody. Navíc do dnešního dne žil v přesvědčení, že není možné, aby tvrdý úd ještě více ztvrdl.
„Jak si jeho výsost přeje, aby naše dírky přijaly jeho urozené kopí?“
„Klekněte si vedle sebe!“
Johan opustil urozená ústa, došel ke stolku, který stál v rohu, a vyndal odtud nějakou dózu. Mastí, která v ní byla, pořádně namazal svůj úd a ještě si něco nabral na prsty, než se znovu vydal k obcující královně. Stoupl si za ni.

Král v ten moment úplně zapomněl, že má v úmyslu strčit penis do jednoho z děvčat klečících před ním. On to chce strčit manželce do zadku? To bude řev a tahle krásně rozjetá akce bude naráz u konce. Přesto nezasáhl a sledoval, kterak Johan tlakem ruky jemně přiměl královnu, aby na Huberta nalehla. Začal ji hladit po zádech a prdelce.
Po chvíli se propracoval ke konečníku. Nejprve jen o něj jakoby náhodou lehce zavadil. Pak přes něj opatrně přejel a za chvíli to zopakoval. Řev se nekonal. Královna si nechala hladit svůj zadek a vůbec jí nevadilo, že ji sluhův prst čím dál častěji přejíždí přes otvor, který byl králi, i komukoli jinému, nedostupný. Čekal, jak to dopadne.
Ovšem čekat nechtěla dvojčata. Jedna z nich chytla urozený penis a zavedla jej do sestry. Král se musel hýbat, ale zároveň i dívat na svou ženu, která bez odporu snášela Johanův tlak namazaným prstem směrem do střev. Svěrač po boji povolil a král viděl zmizet celý prst v manželčině zadku. Chytil svou souložnici za boky a prudce přirazil. Ta, překvapena nenadálým atakem, vykřikla. Král to zopakoval, protože si Johan klekl na jedno koleno, podobně jako by chtěl někoho požádat o ruku a začal se královně tlačit do konečníku.

Královna doufala, že tady zažije něco neobvyklého. Přes počáteční šok se jí to nyní plnilo. Dokázala do sebe dostat něco, co v životě neviděla. Teď se jí navíc cpal do zadku druhý nadměrný úd a pocit to byl hodně zvláštní, ale příjemný. Vzhledem k důkladnému promazání to nebolelo. Nevěřila, že dráždění konečníku, když se to umí, může být vzrušivé. Hodně vzrušivé! Královna hekala jak nejlacinější lehká ženština, která chce svému kunčaftovi předvést, jak dobře ji to dělá. Hubert mohl jenom ležet a nechat se přes stěnu střeva masírovat kolegou v souloži.
Krále to tak rozohnilo, že se po chvíli zběsilého přirážení do své partnerky udělal.

Johan si všiml, že děvče z toho mnoho nemělo, proto z královny vyjel a šel k dvojčeti, ze které vytékalo královo sémě. Nasměroval ji tak, aby královna dobře viděla na její pohlaví a v poloze na lžičku s ní začal obcovat. Další nóvum, které dnes královna spatřila. Byla vychovaná v tom, že s manželem to dělají jen proto, aby zajistili následníka trůnu. Po tmě a ve spacích úborech. Takovéto věci mohli dělat jen lehké ženy. Pro královnu bylo něco takového nepřípustné. Proč? Ptala se sama sebe. Zjistila, že se ji líbí koukat na cizí pár, jak si spolu užívá. Doufám, že tohle teď uvidím častějiiíííí.
Hubert se do ní udělal a poslal ji do závratných výšin potěšení.
Johan pravidelnými přírazy dováděl první dvojče k uspokojení. Šetřil se, protože věděl, že je jediný, kdo dokáže hned teď potěšit i její sestru. Pro urychlení jí začal stimulovat klitoris. Výsledek se rychle dostavil.
„Lehni si na zem!“ pokynul Johan druhému děvčeti. „Potřebuješ prolíznout?“
„Ne.“
„Tak mi nohama ukaž, jak ráda mě v sobě přivítáš.“
„Drahý, proč jsme něco takového nepodnikli už dávno?“ vznesla královna dotaz na svého muže, když bylo po všem.
„Protože jsem neznal, ty správné lidi… A, drahá, uvědomuješ si, že po dnešku mě budeš brát do úst a necháš si to dělat i do tvého urozeného zadku?“
„Pokud to budeš dělat jako tady…“ podívala se na sluhu a čekala, až řekne své jméno.
„Johan.“
„Potom s tím nebudu mít žádný problém. A zeptám se, najde se tu někdo, kdo by svou královnu uspokojil pusou?“
„Když se její výsost zbaví sémě mého kolegy,“ ukázal Johan na káď, „tak to rád vezmu na sebe.“
„A můžeme hned?“
„Můžeme. Potřebuje její výsost umýt záda?“
Nechápavě se na Johana podívala.
„To znamená, jestli se můžu jít s vámi koupat.“
„Zajisté. Zjistila jsem, že mne tato výuka velice baví.“

Královský pár odjížděl od Václava inkognito až druhý den dopoledne s kruhy pod očima. Královna přijela k Václavovi jako mnoha věcí neznalá ortodoxní bigamistka. Odjížděla pod obojí se znalostí chuti nejen králova semene. (A v dosavadním životě neměla tolikrát za jedinou noc vystříkané všechny tři otvory.)

Autor

Navigace v seriálu<< Kaňka 38Kaňka 40 >>
4.8 30 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
harai1

Napsané je to stále dobře, jen už mě to krapet nudí. V tomhle dílu mi chybí i linka ze současnosti, která seriál okořeňuje. Dávám 3* a z vlastní zkušenosti bych autorovi doporučil, aby zkusil napsat něco úplně nového. Chápu, že se s postavami těžko loučí, ale pro mě to začíná být opravdu únavné.

Zonty

Můžu potvrdit. Už nějakou dobu čtu jen to ze současnosti, zbytek přeskakuju. Dnes jsem přeskočil vše hon. Promiň, ale když otvírám eFenix, tak se skoro modlím, ať tam není Kaňka. Je mi líto.

Gourmet

Naopak. Dnešní díl se zasvěcováním královny mne velice pobavil, zatímco ta realita je dosti jednotvárná. Ale každý máme jiný vkus a to je dobře.

dedek.Jeff

Vážení, ve frontě čeká ještě jeden díl, 41. Těžko říci, jestli bude mít tento seriál další pokračování.

Juli

Dnes je to suchá roštěná bez zooftu a koření 😧.. Někdo si ji dá, mě moc nechutná. Třeba příště bude mít O5. šťávu 😉.

Junior

Výborné pokračování. Jsem zvědav kdy se zase zapojí Václav.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x