Kaňka 23

Toto je 23 díl z 41 v seriálu Kaňka

Sarah zavedla hosty do dílny a zamkla za nimi. Václav se tomu podivil, ale nekomentoval to.
„Přišla sis pro obleček?” zeptala se návštěvnice.
„Ano. Je hotový?”
„Jistě,” vstoupil do dílny Francois, „ukážeš se nám v něm?”
„Ne. Vy už jste mě v něm viděli a tady pro pana Václava to bude překvapení.”
„Dobrá, to respektuji. Mohu vzácným hostům nabídnout sklenku koňaku tam od nás?”
„Já bych se nebránil,” rychle odvětil Václav.
„A co ty, Jane?” zeptal se Francois.
Ta se usmála a podívala se hostiteli do očí. „Vždyť víš, co to se mnou dělá a proto mi to opět nabízíš?”
„Vždyť ti to chutná. Sama jsi to říkala.”
„To je pravda, ale to pak…”
„I to se ti líbí… A neříkej, že to není pravda!” dodal rychle, když viděl, že se nadechuje k odpovědi.
Jane rozhodila rukama v gestu „už mlčím”.

Václav celou konverzaci sledoval s nechápavým výrazem.

Sarah mezitím přinesla skleničky a postavila je na stůl vedle lahve, kterou donesl Francois. „Tak na zdraví a spoustu nových a vzrušujících zážitků!” ujal se přípitku, když všem nalil.
Konverzace plná dvojsmyslných narážek plynula, lahev se vyprazdňovala, atmosféra jiskřila.
„Budeme hrát hru. Jmenuje se na pravdu. Postupně se budeme ptát kohokoli na cokoli. Když tázaný nebude chtít na otázku odpovědět, musí něco svléknout.”
„A když už nebude co odložit?” zeptal se Václav.
„To uvidíte, až to nastane. Chcete se jako náš vzácný host na něco někoho zeptat? Zdůrazňuji, že se opravdu můžete zeptat na co chcete? A ještě dodám, že od druhé otázky se bude ptát ten, kdo si z pytlíku vytáhne nejvyšší číslo.” Francois hodil na stůl plátěný sáček, který vytáhl z kapsy. Pak se podíval na královského výběrčího a čekal, jak se rozhodne.
„Dobře, zeptám se jako první. Děkuji.” Obrátil se na Jane: „Můžete mi prosím říci k čemu vám a Bendovic dvojčatům bude sloužit ten obleček?”
„Řeknu, ale připravím vás tím o překvapení. Trváte, Václave, na své otázce?”
Ten se na chvíli zamyslel a pak zakroutil hlavou, že ne.
„Teď si každý vytáhne kamínek s namalovaným číslem.”

Francois nejprve nechal vybrat obě ženy, pak Václava, a nakonec do pytlíku sáhl i on. Vyhrála Sarah. Všichni vrátili čísla zpět a podívali se na vítězku s čím vyrukuje.
Ta se obrátila na Václava: „Řeknete nám proč máte košili vytaženou z kalhot? A ne, že to odbudete jedním, dvěma slovy. Chci slyšet podrobnosti.”
„Protože mám na kalhotách flek.”
„Ukázat,” zvolala Sarah.
Václav vstal a zvedl košili.
„Ale, ale,” okomentovala to tazatelka, „copak se vám to přihodilo?” Václav se díval na její škodolibý kukuč, který ho pobízel k povídání: „A nevynechejte žádný detail, prosím. Máte tu hodně zvědavé publikum…”
Václav malou chvíli váhal, zda raději něco nesvlékne, ale nakonec nad tím obrazně řečeno mávl rukou a začal.
„Jane, máš pohotovou a šikovnou ruku,” pochválil ji Francois, když si vyslechl verzi králova úředníka, který v tom byl, jak tvrdil, nevinně. „Tak si teď vytáhni číslo jako první.”
Vyhrála Jane. „Francoisi, už pan Václav viděl, jak mrdáš svoji dceru?” Podívala se na svůj doprovod, aby viděla, jak na něj její otázka zapůsobila.
Francois si toho všiml. „Pokud čekáš, že pan Václav bude po tvé otázce v šoku, tak to máš smůlu. On to už ví… A co se týče tvé otázky, tak neviděl.”

Dotazy padaly, všichni odpovídali, nikdo si neodkládal. Konečně se štěstí usmálo i na nejstaršího muže v místnosti.
„Proč si, Francoisi, začal spát se svou dcerou?”
„Já s ní spát nezačal,” ohradil se tázaný, „to ona si začala!”
„Prosím?”
„Její máma od nás utekla s jedním mladým důstojníkem. No a když přišla do let, kdy ji začaly zajímat muži, tak se mi jednou v noci zdál krásný sen o mladém děvčeti, se kterým si užívám. Bylo to tak opravdové, že jsem v tom snu cítil, jak stříkám. Probudilo mne to. První, co jsem uviděl, byla nahá Sarah držící mého ptáka. Ruku měla upatlanou od semene. Já zase břicho. Co to děláš, zeptal jsem se jí.”
„Kamarádka Veronique,” převzala zničehonic štafetu Sarah, „mi vyprávěla, jak z ní její soused udělal ženu a co všechno od té doby s ním musela dělat.”
„Proč musela?” zeptal se Václav.
„Protože se jí to líbilo a chtěla to s ním dělat znovu. On souhlasil pod podmínkou, že bude dělat všechno, co jí řekne. Když jednou něco odmítne, tak už se jí ani nedotkne. Hltala jsem každé její slovo. Popisovala kam všude ji ptáka strkal, kam stříkal. Říkala, že je to moc hezký, když muž stříká, tak jsem to chtěla vidět. A protože jsem o žádném šikovném sousedovi nevěděla, tak jsem počkala až usneš a opatrně ti ho vyhonila. A taky Veronique říkala, že ji nutí polykat jeho semeno. Prý je to dobré. Proto jsem se naklonila a z břicha ti ho trochu slízla. Není to nic, po čem bych se utloukla, ale na druhou stranu, když to musí být, spolknu to. Ale Veronique taky doslova básnila o lízání, proto…”
„Proto jsem ji vylízal.”
„Musela jsem jí dát za pravdu.”
„To potvrdím, protože se svíjela a křičela jako smyslu zbavená.”
„Když jsem se z toho vydýchala, táta se postavil vedle postele.”
„A teď na oplátku svého tatínka vykouříš! Určitě ti kamarádka popsala, jak se to dělá…”
„Když to na tátu přišlo, vytáhl jej a postříkal mi prsa a břicho. Pak mi ho znovu strčil do pusy. Od té doby jsme jako muž a žena. Proto jsme se přestěhovali sem, kde nás nikdo nezná…”
Václavovi se při vyprávění postavil. Ještě štěstí, že měl pořád košili přes kalhoty…

Pytlík s očíslovanými kameny po druhé za sebou vydal nejvyšší číslo královu úředníkovi, který to využil k útoku.
„Jane, svlékla byste se, když bych vás o to požádal?”
„Ráda.”
„Víte co, přátele? Tohle nikam nevede. Nikdo nemá takové tajemství, kvůli kterému by si odložil. Proto od téhle chvíle může vítěz každému cokoli přikázat. Zbytek je stejný. A teď všichni uděláme to, co měla udělat jen Jane.”
Nikdo se neošíval a další kolo obstarali čtyři naháči. Nejvyšší číslo si vytáhla starší z obou přítomných žen.

„Já už to déle nevydržím. Potřebuji v sobě cítit ptáka. Francoisi, mrdej mě a já se při tom budu dívat, jak tvá dcera mrdá s Václavem.” Podívala se na královského výběrčího a zeptala se: „Václave, nevadí ti, že ti od téhle chvíle budeme my tři tykat?”
„V soukromí rozhodně ne. Jen bych prosil na ulici zachovávat dekórum.”
„Z naší strany není problém,” odsouhlasil prosbu Francois.
„Takže, Václave, lehni si na podlahu, abych na tebe viděla. Musím říci, že máš zajímavý nástroj, a ty, Sarah, skoč na něj!” Sama si klekla na židli, chytla se za opěradlo a čekala na mistra krejčího.
Takové mladé děvče a už takhle zkušené, liboval si Václav. Nevěděl, kam se má dívat dřív. Zda na svoji partnerku, nebo na uspokojovanou Jane. Bylo to moc vzruchů najednou a velice rychle se blížil k výstřiku. Proto chytil Sarah za boky, aby počkala, až nutkání odezní.
Václavova zdržovací taktika slavila úspěch.

Dřív se udělal Francois. Vysunul ptáka z Jane, aby jej strčil dceři do pusy. Ta se věnovala tatínkově očistě, užívajíc si přitom kopulačních pohybů partnerova háku. Jane vstala, sedla si na bobek, aby se Václav mohl pokochat pohledem na vytékající semeno jejího posledního milence. Když to vypadalo, že se loužička pod ní už nemůže zvětšit, klekla si nad Václavovu hlavu a nechala se od něho lízat. Netrvalo dlouho a Sarah měla svojí dírku také vybílenou.
„Sarah, pojď ke mně, ať mohu ochutnat, co nabízí Václavův pták.”
Ta si stoupla před Jane, která ji chytila oběma rukama za prdelku a zabořila jazyk mezi závojíčky mladého děvčete.
Když Václav doprovázel Jane domů, vyjádřil lítost nad tím, že se s ní nemohl spojit…
„Nebuď netrpělivý, Václave,” řekla potichu, „vždyť jsme se užili orálně. Ty znáš moji utěšitelku a já vím jak chutná tvoje semeno. Buď rád, že bylo jenom tohle, protože se s tebou klidně vsadím, že nastane doba, kdy mne budeš prosit, abych tě nechala odpočinout, protože už nemůžeš…”

Poslal jsem Janě poslední tři kapitoly, které ještě nečetla. Byl jsem zvědavý, co na tu neskutečnou úchylárnu řekne.
Začal jsem přemýšlet, co s příběhem vyvedu dál. Už teď se tam dějou nereálný věci. Kam to může pokračovat? Při tomhle tempu bude za chvíli šukat s půlkou města. Taky by se mi mohlo stát, že při tom, vzhledem k věku, umře a mám po příběhu. Co do něho vložit nového a hlavně nečekaného?

Author

Navigace v seriálu<< Kaňka 22Kaňka 24 >>
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Autor si dal tolik práce a rozhodl se nás zahltit mnohadílnou ságou….a své příznivce jistě má. Ovšem délka textu se snad ani nedá uznat za délku kapitoly v knížce. Kdyby spojil 2-3 díly do sebe, ničemu to neuškodí. Dle mého skromného názoru spíše naopak. Promiň, ale já se v těch krátkých textech pak poněkud ztrácím a zpětně listovat dějem mě už nebaví.

Junior

Výborné pokračování. Je pravda, že díly by mohli by být delší, ale byly tu už povídky podobně krátké a nikomu to nevadilo.

Tramp

Je zde na Efenixu už překaňkováno.

harai1

Co si pamatuji, tak Vánoční hvězda má taky spoustu dílů a ty toužíš po jejich opětovnému zveřejnění… Chápu, že ti Alaburka vadí, ale nech prostor i ostatním.

Tramp

Jsem v zahraničí a už jsem se zapřísáhl že na poslední montáži naštěstí krátké od 24 března cca do konce května takže vzhledem k tomu že jsem v zemi kde návštěvou vašich stránek dost riskuji kejhák a průser mi rozhodně nevadí Alaburka a nechávám to na vás adminech a na vánoční hvězdu se netřepu.Toť vše.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x

Protected by Security by CleanTalk