Kaňka 30

Toto je 30 díl z 41 v seriálu Kaňka
Počet zobrazení: 66

Program začal tím, že se na malém pódiu objevil Alí Burka: „Dámy a pánové! Děkuji vám, že jste přijali mé pozvání na slavnostní otevření baru „U Nahého kolínka”. Co vás dnes čeká a nemine? Nejprve začneme módou. Uvidíte modely šatů, které by mohly začít nosit v brzké době naše okouzlující dámy. Dále tu mám něco pro ty z vás, kteří zaměstnávají krásné sloužící.
Následovat bude ukázka další novinky. Je sice určená dámám, ale ocení ji ponejprv hlavně muži.
Konec večera nám zpříjemní nový umělecký směr zvaný Nudo. Dámy a pánové, přeji vám příjemnou zábavu!“

Začala hrát hudba. Na pódium vešla Amélie. Měla šaty, které končily kousek nad kotníky. Před pódium se postavil Francois. „Dámy a pánové! Dovolte mi, abych se vám představil. Jsem Francois Bulevard, autor všech modelů, které uvidíte.“
Uklonil se.
„Tohle,” ukázal na Amélii, „je první vlaštovka zkracování ženských šatů. Tahat je po zemi mi přijde nepraktické. Špatně se čistí, jsou těžké a navíc zbytečně schovávají krásné ženské nohy. Dámy, není se za co stydět a proto volám, zkracujme! Ať si společnost zvyká, že nejde o nic, co by Bohu vadilo. Přece jsme jeho děti. A když většinu žen obdařil hezkýma nohama, proč by je měly schovávat?”
Amélii vystřídala Johana.
„Druhým krokem je polovina lýtek. Troufám si tvrdit, že některé odvážnější dámy přejdou hned na tuto délku. Vidíte, že pro lepší výsledný dojem má naše modelka oholené nohy. Opět se k nám vrací móda starého Říma, kdy bylo nespolečenské mít na sobě nějaký ten chlup, včetně vlasů, ale mi se až tak dalece opičit nebudeme. Obzvlášť to bude patrné u dalšího modelu, který končí v půli stehen.”
Potlesk vyprovodil Johanu a přivítal první z dvojčat truhláře Bendy.

Jednoduchý střih, který zvýrazňoval dívčí přednosti, byl v pase stažený mašlí. Děvče se procházelo po jevišti a natáčelo se ze všech stran. Magdaléna byla rázem zapomenuta. Mnoho přítomných mužů by se bylo bývalo rádo vrhlo na jeviště k nohám této mladé krásky a vyznalo se ze svého obdivu, ale nemohlo. U pódia stál urostlý králův zbrojnoš v civilu a ten by si s dotěrnými obdivovateli hravě poradil.
Během aplausu se na jevišti sestry prohodily.
„Dámy a pánové! Jde o model do parného léta. Vidíte, že nemá rukávy. Šaty drží jen na ramínkách a jsou velice vzdušné. Krásná postava v nich vyniká a jejich majitelka rozhodně nebude trpět nedostatkem ctitelů.“
Druhé Bendovic děvče se publiku uklonilo a nechalo přítomné nahlédnout do svého dekoltu. Nejedno mužské srdce se na chvíli zastavilo…

„Povídka je hezká se čtyřmi drobnými rozdíly. Nemám dceru a ten, se kterým se teď stýkám je mladší, než ty, rozvedený a nepíše… Bylo to s tebou hezký, jen to nemělo perspektivu. Děkuju za všechno, co jsi pro mne udělal. Měj se.“
Pár vět a je po všem. Aspoň budu mít v domově důchodců na co vzpomínat…

„A nyní, pánové, přijdou návrhy na nové oblečení vašich služebných. Pokud by některá z přítomných dam chtěla vytvořit něco speciálního pro svého sluhu, nechť mě během večera odchytí, abychom mohli probrat možnosti, jak potěšit i oko ženy, protože nejenom muž se má právo dívat na hezké věci.”
Václav sledoval přicházející Rózu. Kam zmizela bradavice, která ji hyzdila tvář? Poslední dobou se jen letmo míjeli, ale že by Alí dokázal tenhle zázrak za týden? Tuhle Rózu neznal. Čišelo z ní sebevědomí, protože si byla vědoma své krásy. Na sobě měla modré šaty do půli stehen s velkým výstřihem. Od pasu dolů byly nabírané bílými spodničkami, ze kterých se, jak z mořské pěny, vynořovaly nohy bohyně Afrodíty. Usmívala se a užívala si zaslouženého obdivu.
„Dámy a pánové! Toto je model, který jsem nazval ‚Krása v modrém‘. Je určen pro ženy a dívky, které se mohou pochlubit hezkýma nohama a vzrušujícím dekoltem.”
Róza poslala několik vzdušných polibků směrem k přihlížejícím divákům a jeden Francoisovi. Václavovi došlo, že se během minulého týdne toho stalo víc, než jen to, že Róza přišla o bradavici. To, jak se na sebe podívali, řeklo pozornému pozorovateli vše. No co, povzdechl si, život jde dál…
I Róza potěšila obecenstvo hlubokou úklonou…
„A je tu závěr modelů pro sloužící. Oku sice tolik nelahodí, za to je velmi praktický.“
Na pódium přišla Sarah v bílé volné halence s krátkým rukávem, přes kterou měla modrou vestičku sladěnou s jednoduchou sukní pod kolena.
„V případě potřeby může být sukně samozřejmě delší i kratší.“
Sarah se otočila k divákům zády a zvedla si sukni. V obecenstvu to zahučelo, protože místo očekávaného holého zadku spatřili něco, co neznali.


Podle diskuze za pátým dílem v tom nejsem zdaleka sám, kdo píše a dělá věci pro EFENIX potají. Docela by mě zajímalo (ne, že bych to chtěl zkusit), jak by se tvářili známí na to, že se člověk k něčemu takovému „snížil”.
Někdo zabouchal na dveře kanclu. Bohužel jsem musel otevřít, i když bych raději psal.
Přišel Martin a hned, jak za sebou zavřel se na mne vrhnul a obejmul mě: „Děkuju.”
„Rádo se stalo, i když nemám ánunk za co.”
„Ty vole, já jsem kvůli tobě šťastnej jak blecha. Já teď mrdám 1. ligu!”
Nechápavě jsem se na něho podíval.
„Poslouchej, co se mi stalo,” a začal vyprávět.
Pozdravila mě sousedka ze třetího patra.
”Dobrý den! Neměl byste čas zajít ke mně na kafe? Potřebuju s váma mluvit.”
Proč ne, řek jsem si.
Seděl jsem v obýváku. Přede mnou stál cibulák s kafem a naproti v křesle seděla paní Turečková, štíhlá ženská v Kristových letech s delšími blond vlasy.

Díval jsem se na ni a čekal s čím přijde. Dost dlouho bylo ticho. Cítil jsem, že neví, jak by začala, ale já ji v tom nechal máchat a byl zticha. Zamyšleně míchala kafe, pak se z ničeho nic hlasitě nadechla a spustila.
„Jarka mi říkala, v kolik jezdíte z práce domů, tak už tři dny na vás číhám a dneska to vyšlo… Tuhle byla u mě na návštěvě a nějak přišla řeč na vás.”
Zbystřil jsem, protože jsem čekal nějaký problém.
„Svěřila se mi, že k ní čas od času docházíte…”
Čekal jsem všechno, ale tohle ne.
„Víte… Jarka mi taky říkala, že máte moc rád, když můžete do ženy stříkat, a že se necháváte rád kouřit.”
Odpověděl jsem, že chápu, když si ženy svěřují intimnosti, ale netuším, co mi tím chce říct.
„No… Vadí mi, když mi ho mužskej strká až do krku a nemůžu nikdy otěhotnět.”
Ocenil jsem tyhle zajímavé informace, ale pořád mi unikal smysl…
„Čas od času potřebuju v sobě cejtit něco živýho a ne umělýho.”
Svýmu náhodnýmu rýmu se zasmála.
„Jsem sama a tak nás s Jarkou napadlo, že byste moh ten tejden, co má Jarka noční, chodit ke mně.”

Pak zmlkla a čekala, co já na to. Vypadala dobře. Navíc mě ty její řeči nabudily, tak jsem na ni vybaf: „Vopravdu máte uměláka?” Malinko mě zklamalo, že se mi ji nepovedlo zaskočit, protože mi odkývala, že jo. Přitvrdil jsem.
„Přineste ho! Chci vidět, jak si to s ním děláte!”
Ty vole, vona vstala a odešla pro něj do ložnice. Když se vrátila, dostala mě dotazem.
„Chceš mě u toho vidět nahou, nebo ti stačí, když svlíknu jen kalhoty?”
Tohle se mi začalo zamlouvat.
Když se svlíkla, ukázala se mi ze všech stran, abych viděl, do čeho jdu. Fakt dobrý. Má o hodně hezčí tělo, než Jarka.
Sedla si do křesla naproti mně a strčila si uměláka do pusy. Počkal jsem, až se s ním začala šukat.
Pak jsem vstal, svlík se do naha, došel k ní a nechal se kouřit. Je fakt dobrá. Nechtěl jsem ji nakrmit, tak jsem vyndal ptáka z pusy, a vyměnil si místo s umělákem.
Párkrát jsem ji protáh, pak jsem ji nechal, ať se mne chytne kolem krku, podstrčil ji ruce pod zadkem a zved ji ze sedačky.
Poprvý v životě jsem šukal ženskou, aniž by někde ležela nebo stála. Využil jsem toho, že je menší a neváží tolik. Byl jsem z tý polohy tak rozhycovanej, že jsem se docela rychle udělal. Zarazil jsem ho do ní, co to šlo, a stříkal a stříkal.
„Nedáme si ještě jedno klasický číslo v posteli?” zeptala se mne potom.
„Proč ne? Půjdem to ze sebe spláchnout a můžeme si dát 69, ať to dřív stojí…“
„Na to, jak si byl ze začátku vykulenej, tak ti to teď nějak kecá.“
„Mám to brát jako projev nespokojenosti?“
„Na seznámení dobrý. Takže teď, když mne znáš, od tebe čekám pěknou divočinu, protože: ‚Sex je náš,’ zanotovala známou písničku od Lucie, „dělá dobře mě i tobě… Myslíš, že to zvládneš?”
„Pf… Ještě budeš prosit, abych tu tvojí díru nechal odpočinout… Teď se jdem opláchnout!“
„Jo… Jsem Jarka, aby se ti to nepletlo.“

Počet zobrazení: 66

Autor

Navigace v seriálu<< Kaňka 29Kaňka 31 >>
4.4 20 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
harai1

Někdy v opilosti zmíním, že píšu erotické povídky. Kamarádi z toho mají srandu, holky to občas zajímá, ale nic z toho nebylo. Jako vtipná historka to funguje, jako balící způsob už méně…

Bbob

Jo to platilo vždycky. Na literaturu se kalhotky nesundávají 🙂
Jinak druhá půlka moc her a dost k neuvěření. Ale slušně se to četlo.Ta první už hůře. Obecně mám ale pocit že tyhle dlouhé seriály by si zasloužily trochu proškrtat. Dostaly by ty příběhy větší spád a prospělo by jim to.

Junior

Pěkné pokračování. Tak už proběhla módní přehlídka jen Václav na tom nějak prodělává. No Martin je na tom lépe. Těším se na další pokračování.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x