Neřestná čtveřice 15 – Trable s dětmi 1

Toto je 15 díl z 16 v seriálu Neřestná čtveřice
Počet zobrazení: 180

Ztemnělou panelákovou ložnicí se linulo tiché vzdychání.
„Co holky?“ zašeptala Petra.
„Spí. Když jsem šel ze sprchy, tak jsem Pavlínku přikrýval,“ uklidnil jí Pavel.

Petra se Pavlem co možná nejtišeji začali věnovat vášnivému sexu s ohledem na spící děti. Na starší Petrušku a malou Pavlínku. Petra klečela na čtyřech a s tváří zabořenou do polštáře sténala rozkoší. Velké kozy jí visely pod tělem a kolébaly se v rytmu přirážení. Byla skloněná akorát v té správné výšce, aby se bradavky dráždivě třely o prostěradlo.
Klečící Pavel projížděl tvrdým ptákem rozdělanou kundičku a rukama něžně hladil velké těhotenské břicho.
„Chci na koníčka,“ broukla Petra.
Pavel si ochotně lehl na postel a vyčkával na manželčino nasednutí.

Klečela na jednom koleni, rukou si přidržovala vytrčený ocas a opatrně nasedala. Rozvážně se naštelovala, až konečně byla spokojená.
Rukama se opřela o Pavlův hrudník a rozhýbala pánev. Střídala mírné vysedání s rychlým kroužením zadku nebo pohyby dopředu a dozadu. Komíhání prsou utlumil Pavel svýma rukama, když je zálibně hnětl.
I opatrné přirážení dokázalo pořádně rozhoupat nadmuté břicho, proto si v téhle poloze Petra poslední dobou užívala vždy jen krátce.

Nazvedla se a po kolenou se kymácela k Pavlově hlavě.
Její mokrá kundička zanechávala za sebou vlhkou cestičku, když se šoupala po jeho břiše a hrudi. Přitiskla tu svojí chlupatou krásku na lačně vyplazený jazyk.
Pavel prsty rozhrnul černou houštinu, se kterou byli oba dva spokojení, a nějaké holení nepřicházelo v úvahu. Pilně laskal růžové závojíčky a roztažený otvor pochvy. Prsty nahmátl zduřelý poštěváček a jemným tlakem bříšek ho masíroval. Nad hlavou se mu klenulo prověšené břicho jako obrovský převis, když se předkloněná Petra opřela rukama o zeď.
Nakonec Petra skončila na zádech a Pavel přirážel mezi široce roztaženými stehny.
Stále rostoucí břicho přitahovalo jeho ruce jako magnet. Nemohl se nabažit něžných dotyků, zatímco jeho úd byl ždímaný pulzující vagínou.

Při tomto těhotenství už byl klidnější, než když očekávali Pavlínku. Zpočátku měl ze sexu obavy a moc si ho nedokázal užít, aby neublížil Petře nebo dítěti.
Trvalo pár týdnů, než ho Petra přesvědčila, že při troše opatrnosti nic zlého nehrozí.
Přidal na tempu, když ucítil cukání v koulích. Rozhodl se ten buben pořádně pokropit. Poklekl a chytil péro do ruky.
Stačilo pár protažení a už se to z něj valilo. S tichým hekáním dál honil péro a silné cákance dopadaly na vršek břicha, odkud se roztékaly různými cestičkami dolů.

Slastně znavený Pavel ležel na zádech a zhluboka odfukoval. Rukou laskal jednu Petřinu bradavku a sledoval, jak si Petra roztírá jeho sperma po obrovské kouli těhotenského břicha.

Od jejich svatby už uběhlo šest let a před čtyřmi roky se jim narodila holčička, kterou pojmenovaly Pavla podle tatínka. Přestože se Petře do dalšího těhotenství v jejím věku moc nechtělo, nakonec podlehla neustálému Pavlovu přemlouvání a touze po synovi.
Podařilo se a nyní byla skoro v sedmém měsíci. Její apetit po sexuálních hrátkách tím nijak neutrpěl. Spíš se zdálo, že je chtivější než dříve. Jako kdyby její tělo nasávalo samčí energii pro očekávaného kloučka.

Upatlanýma rukama Petra objala rozvalené kozy a spokojeně si s nimi zatřásla. Pomalu sice ztrácely tu pevnost z mládí a teď ještě nabyly na objemu během těhotenství, ale mazlení s nimi jí dopřávalo slastné okamžiky neustále. Bradavky navíc byly ještě citlivější a vzrušivější než za běžného stavu.

„Nevíš co má Petruška za lubem s tou schůzkou?“ obrátila se nečekaně na Pavla a mlsně si několikrát olízla prsty.
„Já? Copak mě se svěřuje? Vím jen to co ty,“ zamručel Pavel a lehce zatáhl za žmoulanou bradavku.
Obří ňadro se protáhlo do tvaru kapky a s divokým zavlněním se rozvalilo, když bradavku pustil.
„Právě že vím prd. Neřekla mi nic. Je tajemná jako hrad v Karpatech,“ vrčela nespokojeně jako vždy, když se něco dělo bez jejího vědomí.
Na další Pavlovo zatažení bradavky zareagovala plesknutím přes ruku a žertovným pokáráním: „Jen blbni a až se prcek narodí, bude mít místo mléka máslo.“
„No, po tom tvým nadrženým natřásání na koníčkovi, co jsi předváděla před chvílí, už asi nemusíš mít obavu,“ kontroval a bleskově dokončil svůj původní záměr. Fascinovaně sledoval převalující se kozu.

Petra se přetočila na bok a břicho přitulila k manželovu boku. Ruku přehodila majetnicky přes jeho hrudník a hlavu si opřela o jeho ruku.
„Stejně je mi líto Evky s Tomášem. Strašně bych jim přála mimčo a pořád se jim nedaří,“ přeskočila plynule k další věci, která jí nedopřávala klidu. „Přitom se tolik snaží.“
„Možná až moc. Měli by se trošku uvolnit a ne se furt stresovat,“ zamyslel se Pavel.
„No jo, vy chlapi to máte jednodušší, vás čas netlačí. Jenže ženská ve čtyřiceti už slyší tikat ty hodiny pěkně nahlas a bojí se, že jí ten vlak nadobro ujede,“ postavila se hned na stranu kamarádky.

***

To Eva s Tomášem své vášně museli krotit jen s ohledem na sousedy, aby se zbytečně nedostali do řečí.
Celý den se věnovali malování pokoje. Eva oblečená ve starém sepraném tričku a vysloužilých plážových šortkách dráždila Tomášovu představivost až na samotnou hranu sebeovládání, ale oba to brali jako vzrušující hru.
Teprve po osmé hodině večer byla malba dostatečně vyschlá a mohl se dělat ozdobný váleček.
Tohle byla oblíbená činnost Evy, kterou si nenechala uzmout. S radostným uspokojením sledovala přibývající sloupce na stěně. Při každém malování bytu vylovila z velké krabice po dědovi válečky s jiným vzorkem a různě je i kombinovala.
Vždy vystoupala čtyři příčky na schůdkách, přiložila vaničku s válečkem a pomalu rolovala po zdi dolů. Obratně sestupovala po schůdkách a nakonec přešla do dřepu.
Toto zase byla oblíbená činnost Tomáše – sledovat ladně se vrtící prdelku ve vypasovaných a zaříznutých kraťasech.

Neodolal pokušení a zašmátral po zadečku, když Eva stoupala po schůdkách.
„Nezlob! Nech mě to dokončit,“ ošila se, ale bylo jí to příjemné.
„Já tě jenom jistím, abys nespadla,“ ujišťoval jí o svých čestných úmyslech, ale dál jí ohmatával půlky.
„To ti tak budu věřit, brepto nadrženej. Za chvíli to bude hotové, co kdyby sis zatím dal sprchu?“
„Dobrá. Odcházím zneuznán a hluboce pokořen, ale až tu budeš ležet na zemi v krvi, tak si nestěžuj,“ hudral cestou z pokoje.
„A dej si studenou, ať se zklidníš,“ volala za ním pobaveně Eva.

Bez manželova vyrušování jí šla práce rychle od ruky. Spokojeně si pozpěvovala při sázení jednoho sloupce vedle druhého. V prázdné místnosti se zpěv tloukl s odezvou od zdí a ani nepostřehla, že Tomáš se už vrátil.
Stál nahý opřený ve dveřích a pohrával si s varlaty a povstávajícím ptákem. Potichoučku přešel k Evě a ve chvíli, kdy dodřepla jí zaklepal na rameno.
Eva otočila automaticky hlavu a do tváře jí šťouchl tuhý ocas, protože poklepání po rameni nebylo rukou.

„Ty si nedáš pokoj viď?“ obořila se na něj, ale v očích jí svítily jiskřičky a koutky úst cukaly úsměvem. Opatrně odložila vaničku, aby se nerozlila barva.
„Však už máš hotovo.“
„Mám, ale taky mám ruce od barvy,“ ukázala mu dlaně. To jí ale nezabránilo v tom, aby stojící péro neobemkla rty.
„To že jsi pihatá, vím dávno, ale dneska jsi i kropenatá jako muchomůrka,“ dobíral si jí a užíval si mazlivé doteky jazyka na žaludu.
„Víš co ty Vochomůrko? Stáhni žaluzky, ať tu nejsme jak na jevišti,“ nařídila mu rázně.
„A taky pěkně jedovatá. Au!“ vykvikl, když ho plácla dlaněmi po břiše.

Rychle však provedl zatemnění, aby nic nebránilo dalším radovánkám. Eva se mezitím vysvlékla a usadila na spodní schůdek štaflí. Prsty si čechrala rezavé ochlupení na podbřišku. Seděla se široce rozevřenýma nohama a Tomáš jí opět přistrčil péro k pokouření. Umlčená ocasem mu ukázala prsty od barvy a prosebným pohledem ke kundičce mu naznačila, aby se jí věnoval.
Jeho prsty pročísly zrzavou houštinu a prostředníček s prsteníčkem vklouzly do rozvírajícího se otvoru vagíny. Tomáš okamžitě pocítil vlhké horko. Začal Evu prstit rychlými pohyby, při kterých se ozývalo mazlavé mlaskání.

Eva tlumeně sténala, protože měla tmavý žalud v puse. Pilně kývala hlavou a jazykem klouzala po uzdičce. Rukama přejížděla po Tomášových svalnatých stehnech a po zadku.
Nabuzení obou stoupalo raketovým tempem.
Tomáš vysadil Evu na vyšší schůdek a nedočkavě zajel ptákem do kundičky. Tiché mlaskání se změnilo v hlasité pleskání dvou klínů o sebe. Z důvodu prudkých přírazů se začaly schůdky s hlasitým skřípěním posouvat po podlaze, dokud se nezarazily o stěnu. Eva měla sevřené nohy okolo manželových boků a rukama pevně svírala štafle, aby nespadla.  Byl to divoký vášnivý sex bez něžností a mazlení směřující k rychlému ukojení.

Tomáš poodstoupil a Eva se postavila. Opřela se rukama o schůdky a předkloněná vystrčila vábivě zadek.
Prudký náraz jí málem povalil, ale hned se přizpůsobila a vycházela Tomášovi naproti. Pohazovala hlavou a ohon zrzavých vlasů vířil okolo ní. Tomáš hlasitě zahekal a plnil rozčvachtanou studánku svým semenem, doufajíc, že tentokrát se ujme.
Sotva ustalo drsné přirážení, zajela si Eva rukou do rozkroku. S cukajícím ocasem uvnitř kundičky si prsty dráždila poštěváček.
Netrvalo to ani minutu a nohy se jí roztřásly nastupujícím orgasmem. Silné stahy kundičky ždímaly ochabující ocas, až ho úplně vypudily ven.

***

„Nezapomeň, že zítra jdeme k Petře, jak nás pozvala Petruška,“ připomněla Tomášovi Eva, když po osprchování leželi v posteli.
„Jo jo, myslím na to. Nevíš proč?“ optal se a vtiskl jí polibek.
„Ne, jen mi mladá volala a prosila mě, že musíme určitě přijít. Ptala jsem se potom Petry, ale taky nic neví.“
„Hmm, je intrikánka po mámě. Podobá se jí čím dál tím víc.“
„Jak to myslíš?“ zarazila se Eva. „Jako, že má velký kozy?“
„No to jsem zrovna nemyslel. V tom na mámu zatím nemá. Spíš mi šlo o to, jak kuje pikle. Hele, co když je taky v tom?“
„Šmarjá, to snad ne! To bych asi nerozdýchala,“ zděsila se Eva: „Ne že bych jí to nepřála.“
„Nedávno jí bylo osmnáct, tak proč by nemohla? A třeba jen nemá tatíka, tak to chce mámě radši oznámit před víc lidmi, aby jí hned nepřizabila,“ mudroval Tomáš a prsty odsunul neposlušné lokny z Evina čela.
„Každá bude v jináči jen já pořád nic,“ povzdechla si smutně Eva a pohodila zrzavou hřívou. „Asi máš pravdu, zítra budeme moudřejší.“

Ráno Eva vyrazila do kanceláře a cestou potkala mladou maminku s kočárkem. Málem vrazila do lampy, jak toužebně je sledovala.
Od Petřiny svatby se s Tomášem snažili o potomka a pořád nic. Zpočátku to brali s klidem, po čase pro jistotu absolvovali i lékařská vyšetření. Podle doktorů byli oba naprosto zdraví a plodní.
Jeden doktor je uklidňoval, že to nejspíš bude následkem dlouholetého používání antikoncepce a že po pár měsících se to spraví.
Jenže uběhly roky a vše bylo při starém.

Eva v zoufalosti zkoušela jakoukoli babskou radu nebo zaručené lidové recepty. Její biologické hodiny netikaly, ale bušily jako obrovská ocelová kladiva o kovadlinu. Sex se po nějaké době změnil v pravidelnou rutinu zakončenou vždy výstřikem do vagíny. Čas ubíhal s napjatým očekáváním do každé další menstruace. Společné sexuální divočení s Petrou a Pavlem tím taky utrpělo.
Chtěli prostě svoje dítě, a proto stále dávali pozor, když už by otěhotněla, aby to nebylo s Pavlem.

Po čase jejich urputné snažení opadlo a trošku rezignovali, jenže Petra nečekaně oznámila, že je podruhé v očekávání. Eva se vrhla po hlavě s obnovenou vírou po posledním stéblu naděje, bohužel stále s nulovým výsledkem. V noci jí ještě dorazil Tomáš myšlenkou o těhotenství Petrušky. Po setkání s kočárkem měla problém se ovládnout a zastavit slzy deroucí se do očí.

Počet zobrazení: 180

Autor

Navigace v seriálu<< Neřestná čtveřice 14 – Splněná přání 4Neřestná čtveřice 16 – Trable s dětmi 2 >>
5 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kittikit

Po dlouhe dobe jsme se dockali pokracovani, dekujeme 😁

Martin

Neřestnou čtveřici jsem měl rád a je vidět , že i pokračování po létech bude stát za to .😀 Tak jsem zvědav na to co vzejde z Petřina pozvání .

3
0
Would love your thoughts, please comment.x