vyhonění v parku

Neřestná čtveřice 16 – Trable s dětmi 2

Toto je 16 díl z 16 v seriálu Neřestná čtveřice

Skupina několika spolužáků opustila areál školy po odpoledním vyučování. Mladá Petra se spěšně rozloučila s tím, že jí čeká doma důležitá schůzka. Na zvídavé otázky nechtěla odpovídat, proto se hned vydala směrem k domovu

„Aby tě nevyšoupli z bytu, když je tvoje máti v jináči,“ vykřikla za ní spolužačka.
„To jako fakt je její mutra březí? Ty vole, kolik jí asi je?“ kroutil hlavou jeden z mladíků, div mu nagelovaná patka neulítla.
„Kolik jí asi může být, ty génie. Nám je osmnáct, tak její máma bude okolo čtyřicítky,“ zpražila ho drobná brunetka jedovatě.
„Ty kokot, taková stará megera? Jakej zoufalec na ní asi vlezl?“ pokračoval patkáč.

„Má přece manžela,“ přidal se do debaty jeden z kluků. „Viděl jsem jí a vypadá hooodně sexy. Ještě by sis cvrnknul do slipů, kdyby na tebe vyvalila ty její kozy.“
„Vypadám snad jako nějakej gerontofil? Já mám radši mladý masíčko,“ holedbal se frajírek a drze objal kolem pasu zmalovanou blondýnku s cigárem v koutku úst.
„Jasně debile, proto si pořád honíš čuráka sám,“ vmetla mu do tváře urážku společně s vyfouknutým kouřem a odtáhla se od něho.

Okolo rozhádané skupinky nepozorovaně prošel kluk v kšiltovce a mírným poklusem se rozběhl směrem za Petrou. Batoh mu poskakoval po zádech a v kraťasech se mu třepaly nabuzené koule.
Doběhl Petru a srovnal s ní krok.
„Petro, můžu tě doprovodit?“ hlesl zadýchaně, přestože klusal jen pár desátek metrů.
„Jasně,“ odtušila a zvědavě očekávala, co se bude dít dál.

Chvíli pochodovali parkem mlčky vedle sebe. Mladík se vždy po Petře podíval a nadechl, jako kdyby chtěl něco říct, jenže se nemohl rozhoupat. Když to udělal potřetí, Petře došla trpělivost.
„Tak už se kurva vymáčkni, Láďo?“
„No, víš, jak jsi tam v laborce …,“ hledal ztěžka slova.
„Myslíš to, jak si mi furt čuměl na kozy a já tě chytla za ptáka?“
„Jo.“
„Co jo? Svlíkal jsi mě očima, tak jsem ti prohrábla vercajk. Jsme si kvit.“
„A nechtěla bys v tom pokračovat? U nás doma je volno,“ vyhrknul dychtivě.
„Říkala jsem, že pospíchám.“
„Tak jenom rychlovku někde tady. Neříkej, že nemáš pár minut čas. Mně z tebe celou dobu stojí.“ lísal se a rukama drze osahával Petřino poprsí.

„Kdepak, žádnou rychlovku. Jsi nadrženej jako kozel, ještě bys to do mě pustil,“ zpražila ho, ale osahávání nezarazila.
„Tak vykouřit, z toho ti žádný nebezpečí nehrozí,“ žadonil a pokračoval v masáži poprsí i Petřiných zábran.
„Blee, nemám zájem ti umejt ráfek,“ otřásla se odporem.
Neustálé mnutí prsou ve spojitosti se zvědavostí vidět to, co osahávala v laborce, přece jen nahlodalo její zábrany.
„Můžu ti ho vyhonit,“ navrhla nakonec nadrženému Láďovi.

Nadšeně souhlasil a v mžiku se přemístili stranou za clonu keřů. Vidět byli od prsou nahoru a zpočátku se tvářili jako při obhlídce parku.
Láďa se pokusil Petru políbit, ale málem jí kšiltem vyšťouchnul oko. Naštvaně mu kšiltovku strhla a zavěsila na křoví.
Konečně se jejich jazyky potkaly ve zkoumavém a trošku neobratném polibku. Rozechvělýma rukama Láďa rozepnul zip a vytasil tuhý ocas. Petra ho s neskrývaným zájmem lapila a začala plynulými pohyby honit. Na obhlížení krajiny už ani jeden neměl čas.
Petra zvědavě sledovala obnažovaný žalud a Láďa se zasněným pohledem civěl kamsi do dáli. Na špičce žaludu se objevila mazlavá kapka a stále se zvětšovala pokračujícím honěním. Na okamžik Petra přehmátla a pohrávala si s varlaty.

„Pokračuj,“ zachrčel Láďa. „Přidej, prosím. Už budu.“
Zrychlila tedy tempo a v náhlém nápadu zlomyslnosti nastrčila před pulzující ohon čepici.
Proud mrdky se rozcáknul na dně kšiltovky a pořádně zaneřádil celý vnitřek. Láďa hekal se zavřenýma očima a netušil, kam stříká.

„Uhhh, to bylo skvělý,“ rozplýval se. „Do prdele, co si to provedla, ty mrcho?“ zděsil se, když mu čepici vrazila do ruky.
„Neser mě, nebo ti jí plácnu na hlavu. Měj se, musím už fakt letět,“ rozloučila se škodolibě a radši spěšně zmizela, než se Láďa vzpamatuje. Sice si sama nijak neužila, ale nevšední zážitek byl pro ni příjemný a vzrušující.
Ta tvrdost a zároveň hebkost svíraného péra se vryla nejen do dlaně, ale i do myšlenek. Jen jí to utvrdilo dotáhnout svůj plán do konce.

 

„Ahojky, mladá ještě nedorazila ze školy,“ přivítala Evu s Tomášem mezi dveřmi Petra.
„V pohodě, asi se někde zasekla, určitě se brzo objeví,“ nedělala si velkou hlavu Eva a s nadšením se věnovala malé Pavlínce.
Ta si hned uloupila tu zrzavou tetu pro sebe a chlubila se svými plyšáky a panenkami.

„A co ty, mamino? Vypadáš báječně,“ polichotil Petře Tomáš.
„No to určitě. Vypadám a hlavně se cítím jako slonice,“ postěžovala si. Přes své proporce se přesto pohybovala s pořádnou dávkou elegance při servírování nachystaného pohoštění.
„Takže vy taky netušíte, co má mladá za lubem?“ optal se Tomáš Pavla a Petry.
Oba jen zavrtěli hlavou, že neví.
„Nás s Evou napadlo, že by třeba mohla být taky v tom,“ pokývnul Tomáš k Petřinu břichu.
„Děláš si prdel? Jestli jo, tak jí zmydlím, jen co se jí to narodí. Furt do ní hustím, aby si dávala pozor, než dodělá školu. A ona bude na just těhotná?“ rozohnila se Petra a z očí jí šlehaly blesky.
„Netvrdím, že je,“ klidnil rozčertěnou černovlásku. „Jen nás to napadlo, když dělá takový tajnosti.“

Pavel radši takticky mlčel a věnoval se sklenici s pivem. Eva blbla s výskající Pavlínkou a obě si to náramně užívaly bez ohledu na zhoustlou atmosféru. Ozvalo se zacinkání klíčů a cvaknutí zámku vchodových dveří.

„No konečně, kde se flákáš?“ vyjela nabroušeně matka na dceru, sotva vešla do bytu.
„Vo co de? Trošku jsme se zasekli v hodině. Měla jsem pak slušnou honičku,“ řekla v podstatě pravdivě. „Děje se něco?“ snažila se dostat do obrazu mladá.
„Jasně že se děje! Ty si v tom?“ udeřila matka na dceru tvrdě bez okolků.
„Klídek mamčo, nebo ti praskne voda,“ uklidňovala ležérně matku. „Nevím, co jsi kde slyšela, ale jediná těhotná v rodině jsi ty,“ potlapkala uličnicky mámino břicho a přivítala se s návštěvou.

Rozhozená mamina zůstala nejdřív stát s otevřenou pusou a potom se rozvalila v křesle. „Vážně jsi si jistá? Tak proč jsme tady?“ byla stále mírně vykolejená.
„Jsem si jistá, protože jsem pořád ještě panna,“ prohlásila mladá a nacpala si do pusy chlebíček.
Dokonale zaskočila matku téměř stejně, jako kdyby jí potvrdila, že je těhotná. Ostatní taky zpozorněli a sledovali, co se z toho vyvrbí.

„Cože?! Takže to, jak jsme spolu všechno probíraly …,“ načala máma myšlenku.
„Všechno si pamatuju. Prášky a gumy mám nachystaný. Tvých rad si fakt cením, jen jsem se prostě ještě s nikým nevyspala,“ skočila jí do řeči Petruška.
„Teda, já v tvém věku …,“ zasnila se máti. „Ty si na holky? Ne že bych já nebyla a tvůj táta byl na holky určitě taky,“ drmolila a byla k nezastavení.
„Líbí se mi asi víc kluci, ale občas koukám i po holkách,“ hlesla dcera.
„Asi? Ty nevíš?“ To já v …,“ nestihla dopovědět matka.
„… tvém věku,“ zarecitovali spontánně Pavel s Tomášem a řehtali se jako koně.
„Jasně, vy dva abyste se nespolčili,“ ušklíbla se naoko uraženě, ale už jí opouštělo naštvání. „Tak proč si nás sezvala?“
„No protože jsem panna a chtěla bych požádat Tomáše s Evou, jestli by mi s tím nepomohli,“ šokovala Petruška svojí odpovědí a než se vzpamatovali, tak začala vysvětlovat.
„Vím, že nejste zrovna klasicky se chovající manželský páry. Dřív mi to nedocházelo, ty častý poznámky babičky o sodomě, o tom, že kámen s cihlou a o tom, kam ten svět spěje. Později jsem něco pochytila, když jste si povídali mezi sebou a mysleli si, že ještě nechápu, o čem je řeč. No a poslední roky už mi bylo jasné, o čem jsou vaše večírky, výlety nebo výjezdy na chalupu. Takže vím, že se sexem máte všichni spoustu zkušeností a jste přístupní experimentům.“
„Jak to myslíš, s tou pomocí?“ zeptal se Tomáš s jasným tušením.

Dcera zvednutou dlaní zarazila matčin výpad hned při nádechu a vyslovila to, co už všem bylo nejspíš jasné: „Chtěla bych o panenství přijít s někým zkušeným, citlivým, a abych z toho snad něco měla i já. Proto bych to chtěla s vámi dvěma.“

Tomáš se po sobě podíval s Evou a ta sotva znatelně přimhouřila oči. Rukou si nevědomky pohrávala se svým copem. Pavel mlčel a mladá se měřila vyzývavým pohledem s matkou.
„Tvoje máma mi kdysi vyhrožovala, že jestli na tebe sáhnu, tak mi utrhne koule,“ pronesl pobaveně Tomáš a sledoval těhotnou maminu, jak sebou škubla.
„No dobře, je to tvoje rozhodnutí a snad víš, co děláš. Nebudu ti tu kázat o vodě, když sama nejsem svatá. Nechám to jen na vás,“ uvolnila poslední zábranu Petra a uražená zapadla hluboko do křesla.

„Ty fakt nemáš v okolí nikoho, s kým bys chodila a šla do toho?“ prvně promluvila Eva a houpala výskající Pavlínku na koleni.
„Možná jo, jenže je to banda slintalů nebo kecalů. O holku mají zájem, jen dokud nelehne a oni nevycáknou. Navíc jsem trošku machrovala a vymýšlela si, kolik už toho mám za sebou a teď bych nechtěla, aby to na mě prasklo. No a z toho, co vám při povídání uteklo, jsem občas měla hodně živý a divoký snění. Tak nějak jsem furt porovnávala materiál okolo sebe s vámi. Možná mě třeba odmítnete jako bláznivou blbku, ale často jsem doma slyšela, že když to nezkusíš, tak si nevrzneš.“
„Nemáš poslouchat, co není určené pro tvoje uši,“ rozchechtal se Pavel, když uslyšel svojí oblíbenou hlášku.

Nakonec se dohodli, že vše nachystají až na další víkend, protože Evě právě začaly její dny.
Eva naplánovala vytáhnout Petrušku na nákup nějakého sexy oblečení, do kadeřnictví a na manikúru. Její udivené otázky, jestli je to vše opravdu nutné, utnula s tím, že pokud jí stačí přijít o panenství někde v podchodu nebo na hajzlíku na diskotéce, tak ať se obrátí na spolužáky.
Při loučení se Petra přitočila k Tomášovi a docela hrubě ho chytila za košili pod krkem, aby se k ní musel sklonit.
„Pamatuj si, že jestli nebude spokojená, tak ti urvu koule,“ zasyčela mu výhružně do ucha a potom už s úsměvem přidala polibek na rozloučenou.

 

Další sobotu nejdříve absolvovaly Eva s Petruškou sezení u kadeřnice a na manikúře. Potom proběhla několikahodinová nákupní anabáze v několika obchodech s erotickým prádlem. Veškeré protesty Eva zamítla s tím, že koupené prádlo je dárek od ní a Tomáše.
Večer všichni tři společně vyrazili na lehkou večeři. Když hned zkraje nervózní Petra do sebe obrátila dvojku vína a chystala se naložit stejně i s druhou, tak jí Eva rázně zarazila, že nalitá si toho moc neužije.

Po příchodu domů se Eva vytratila do koupelny. Petra seděla v křesle se sepnutýma rukama a vyjukaně pokukovala po Tomášovi.
Ten se sice navenek tvářil sebevědomě, ale uvnitř byl taky lehce neklidný. Přeci jen zasvětit holku, kterou znal od dětství, do sexuálního života byla jiná situace, než v jaké se doposud ocitnul.
Přes svůj pestrý sexuální život ještě neměl s pannou co do činění.
Jejich rozpačitou chvilku zrušila až osprchovaná Eva. Vrátila se oblečená už jen v sexy kompletu spodního prádla a punčoch. Se zrzavou hřívou staženou do ohonu vypadala zatraceně nažhavená.
Hned vyhnala do koupelny Petru a do ruky jí vrazila hromádku zakoupeného prádélka.

„Ty jóóóó!“ zahlaholil Tomáš, když spatřil vyfintěnou Petru po návratu z koupelny. „Teda, tobě to sekne. Asi se už neudržím,“ přiváděl do rozpaků červenající se Petru. „Ty prsa určitě nemáš po dědečkovi,“ pochvalně ohodnotil naducanou podprsenku a se zalíbením přejel pohledem i rafinované krajkové kalhotky.
Podvazkový pás a síťované punčochy jen podtrhly mladickou krásu rozkvétající ženy.
„Ty se nejdřív mazej osprchnout a my počkáme v ložnici,“ odehnala ho Eva.

Odešly do ložnice, posadily se na postel a opřely zády o pelest.
„Evi, jsem děsně nervózní,“ hlesla Petra roztřeseným hlasem.
„Neboj se, všechno bude fajn,“ uklidňovala jí zkušeně zrzka a povzbudivě pohladila po ruce.
„Mám strach, abych něco nepodělala. Celou noc jsem pořádně nespala,“ potlačila zívnutí.
„Není důvod, však my už si s tím společně poradíme,“ pokračovala Eva nejen v chlácholení, ale i v mazlivém hlazení.
„Co když se do mě nevejde?“
„Ale prosím tě, tam se vejde mnohem víc než jedno péro,“ zasmála se zrzka. „Víš co, než Tom přijde, tak ti něco ukážu.“

Eva si bleskově stáhla kalhotky, natočila se čelem proti Petře a začala si hladit kundičku. Občas si naslinila prsty a vnikala s nimi dovnitř. Postupně roztahovala otvor lemovaný hustým zrzavým kožíškem chlupů. Popravdě byla po celém dnu a očekávání na večer pořádně nabuzená. Petra ani nedutala a pozorně sledovala Evinu činnost. Nijak nestihla ani zaprotestovat, když jí Eva přistrčila prsty k ústům. Poslušně je olízla a naslinila.
Růžová štěrbina se leskla vlhkostí a Eva usoudila, že nastal správný čas pro další krok. Chytla Petru za ruku a naslinila její prsty.
„Tak a teď je pomalu strkej dovnitř,“ nařídila vyklepané Petře. „Neboj se, trošku zatlač.“

Petra klečela na čtyřech a Eva jí radila, co dělat, jak pokrčit prsty a najednou štíhlá ručka zmizela až po zápěstí uvnitř roztažené vagíny. Horké mazlavé objetí sevřelo Petřinu ruku. Eva jí uchopila za předloktí a zkušeně jí vedla při otáčení okolo osy a při mírném posouvání.
„Ty krávo! Promiň, Evi,“ ujelo ohromené Petře. „To je fakt hustý.“

„A helemese, dámy už začaly,“ zahlaholil od dveří Tomáš.
Petra sebou poděšeně drbla a cukla rukou ven z Eviny kundičky. Hlasitě to mlasklo, jako když se vytáhne špunt z láhve.
„Klídek, jen pokračuj, já se přidám,“ uklidňoval Petru a posadil se k ní.

Zatímco se Petra váhavě vrátila k laskání zrzavého klínu, začal Tomáš něžně hladit její rozechvělé tělo.
Nejdříve přejížděl jen bříšky prstů po prohnutých zádech a dráždivě jí šimral. Potom rozepnul sponu podprsenky a přesměroval své dotyky na prsa. Zajel rukama do košíčků a vysvobodil ňadra z jejich sevření. Zvědavě je osahával a prsty se zaměřil na ztuhlé bradavky.
Petře uklouzlo několik tichých vzdychnutí, když je žmoulal mezi prsty. Pomalu přejel rukama po bocích k vyšpulenému zadku a pevnými stisky ho hnětl. Stáhl kalhotky a s potěšením na nich zaregistroval vlhkou skvrnu.
Roztahoval půlky od sebe, aby se mu otevřel pohled na panenskou lasturku.

Eva se posunula pod klečící Petru a věnovala se opuštěným prsům. Jazykem brnkala o bradavky a kroužila po tmavých dvorcích. Rty je obemkla a něžně sála.
Tomáš opatrně přejel prsty po vyholených Petřiných pyscích a rozevřel je. Tam, kde by ho běžně lákal růžový otvor, se napínala blanka s několika otvory.
Zabořil hlavu mezi půlky a odhodlaně přejel jazykem od poštěváčku přes blánu a zpět. Petra se zachvěla a zasténala rozkoší. Tomáš jazykem kmital všude možně a občas chytil mezi rty vystouplé závojíčky, aby je něžně cumlal a natahoval. V krkolomné pozici jednou rukou stále masíroval polokoule zadku a druhou si honil péro.

Tomáš se zvedl a poklekl za vystrčený zadek. Hojně si slinami navlhčil ptáka a několikrát s ním pošimral nalité pysky. Potom opřel žalud o tu tenkou překážku, oddělující dívku od ženy a pevně sevřel dívčiny boky. Petra se strnule napjala a v tu chvíli přirazil. Možná až zbytečně prudce z obavy, aby pronikl hned napoprvé.

Ozvalo se táhlé bolestné vyjeknutí Petry a Tomášův ocas byl zabořený skoro celý uvnitř vagíny. Krátkými pomalými pohyby boků klouzal tam a zpět a nechával Petru zvyknout na nezvyklou přítomnost cizího orgánu uvnitř jejího těla.
Několikrát ještě pustil slinu na povysunutý ohon poznamenaný krvavými šmouhami. Rudá se postupně rozmývala na růžovou při zasouvání, když začal přidávat na tempu přirážení.
Jen kapička krve na prostěradle a občasné zasyknutí Petry dávalo najevo, že právě přišla o věneček.

Zanedlouho se Petra uklidnila a křečovitě napjaté tělo se uvolnilo. Když už to podle pohybů zadku vypadalo, že si užívá spíše pocitů rozkoše, lehl si Tomáš na postel a Petru vyzval k jízdě na koníčka.
Čerstvě odpaněná kundička přizdobená úzkým proužkem chlupů na podbřišku kmitala po tvrdém péru. Petra seděla v dřepu, opírala se rukama o Tomášovo břicho a rajtovala jako při dostizích.
Náhle Tomáše zahalila záplava rusých vlasů. Eva se nad něho naklonila a vnikla mu jazykem do úst. Vášnivý polibek po chvilce ukončila a k líbání mu poskytla svojí rozdělanou kundičku. Vrtěla se mu nad obličejem a nechala se oblažovat jazykem. Zároveň rukou nahmátla Petřin poštěváček. Přitlačila na něj prsty a brnkala s nimi do strany.

Hekající Petra objala Evu okolo ramen a zabořila tvář do zrzavých vlasů. Hlasitě sténala a chvěla se pod zkušenými dotyky Eviných prstů.
Její tělo zaplavila vlna několika slastných orgasmů a úzká kundička svírala tvrdý ohon. Vydrážděný Tomáš ve dvojím obklíčení došel až k vrcholu.
„Už … budu,“ zachraptěl přidušeně do zrzavého houští v Evině rozkroku. Ruce měl přikleknuté jejíma nohama a nemohl vysadit ze sedla stále poskakující Petru. „Budu … stříkat, … musíš …,“ vyrážel ze sebe slova.
„Chci to … se vším. Prášky … beru,“ ubezpečila ho přerývavě Petra.

V tu chvíli Tomáš s úlevou explodoval. S hlasitým hekáním prožíval extázi. Jeden stah za druhým pumpoval semeno z koulí do brzo přeplněné studánky.
Jak se Petra stále pohybovala, tak kluzký píst vytlačoval sperma ven a to stékalo po ochabujícím údu na koule. V návalu vděčnosti a i zvědavosti se Petra zvedla, aby mohla ocas polaskat ústy.
Z rozevřené lasturky se vyvalila záplava spermií a stekla po koulích na prostěradlo.
Sotva několikrát olízla upatlaný ohon, už se k ní lačně připojila Eva.

O pár minut později všichni leželi přitulení k sobě. Tomáš něžně hladil Petru po tvářích. Oči jí zářily radostí a obličej spokojeným úsměvem.
„Bylo to nádherný. Moc vám děkuju. Bála jsem se, ale bylo to krásný,“ vrněla nadšeně Petra.
Ne však dlouho, protože únava po prožitém večeru se spojila s nevyspáním z předchozí noci. Něžnými dotyky laskaná se schoulila do klubíčka s rukou sevřenou mezi stehny a zanedlouho tiše oddechovala ve spánku.

„Hezké sny,“ broukla Eva, když jí políbila na čelo a přikryla lehkou dekou. „Jsem děsně nadržená,“ špitla do ucha Tomášovi a táhla ho za ruku pryč z ložnice.
Aby nerušili spící Petru, přesunuli se do čerstvě vymalovaného pokoje pro hosty, který byl původně zamýšlený jako dětský pokoj.
Oba nabuzení čerstvým prožitkem se na sebe vášnivě vrhli.

 

O několik týdnů později při nepravidelně pravidelné návštěvě na společný pokec se starší Petra sotva valila, protože se jí blížil termín porodu. Zasněná Eva seděla v křesle a usmívala se jako horské sluníčko.
„Děje se něco?“ všimla si Petra zvláštního výrazu ve tváři kamarádky.
Té se ústa roztáhla do ještě většího úsměvu a rukama si přejela po břiše. „Ty budeš chovat?“ vyhrkla Petra.
Eva jen lehce přikývla a to už ji v objetí sevřel Tomáš a vypadalo to, že jí radostí umačká.

„Já budu táta! Táta, táta!“ jásal vesele. „Teda snad se zadaří,“ krotil své nadšení, vědom si věku Evy a možných komplikací.
„Táta, táta,“ brebentila i malá Pavlínka a nadšeně poskakovala okolo. Snažila se zlákat tu zrzavou tetu k blbnutí jako při každé návštěvě, ale dnes s ní zatím nebyla taková sranda jako jindy.

„To si žádá něco na oslavu,“ halasil Pavel a hned začal chystat panáky.
„Mimo mamin samozřejmě,“ ozval se Tomáš.
„Malý přípitek snad ještě zvládnu, ty jeden starostlivče,“ nenechala si ujít přípitek Eva. „Myslím, že nám zadařilo ten večer, co u nás byla Petruška,“ sípavě lapala po dechu po přípitku.

Autor

Navigace v seriálu<< Neřestná čtveřice 15 – Trable s dětmi 1
5 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dexius74

jablko nepadá ďaleko od stromu

harai

Pěkné zpestření mladou holčinou.

Martin

Tak toto je opravdu velmi povedené a vzrušující pokračování . Je vidět , že dcera pochytila hodně teoretických znalostí nejenom od matky . A rozhodně bude pěkná mrška .

Šmajda

Poslední dva díly moc pěkné. Pokud se pamatuji dobře na starší díly, tak todle je trochu jiné (lepší). Možná je to jen rozšířením aktérů.

Juli

Čtivé dílko 😜, celkově pěkná práce 👍.
Čtu až dnes, Děkuji, Juli 🤗

6
0
Would love your thoughts, please comment.x