Neřestná čtveřice 14 – Splněná přání 4

Toto je 14 díl z 16 v seriálu Neřestná čtveřice

Splněné přání č. 4 – svatba

Petra s Pavlem se rozhodli pro svatbu s malým počtem hostů. Za svědky si vybrali Pavlova bratra a Evu. Pozvaní byli oboje rodiče, bratrova žena s dětmi a samozřejmě Petřina dcerka, která se už těšila, až bude dělat družičku.
Zbylými hosty byli prarodiče, několik blízkých příbuzných a zamilovaná dvojička Andrea s Jirkou. V plánu byl obřad, společné focení, slavnostní oběd a následné posezení v zamluveném salónku jedné restaurace. Petřiny rodiče už byli staršího věku a Pavlův bratr měl zase malé děti, tak se žádné velké hýření neplánovalo.
Jako svatební dar novomanželům věnovali Tomáš s Evou víkendový pobytový pronájem luxusního apartmánu. Samozřejmě mysleli na vše a pro sebe naplánovali ubytování v druhé ložnici. O malou Petrušku se měla jako tradičně postarat babička s dědečkem.

Přípravy na svatební den probíhaly v plném proudu a nezbytnou součástí byl výběr slavnostních šatů nevěsty. Petra neoblomně trvala na utajení jejich vzhledu před dotírajícím Pavlem. Prý, aby měl nějaké překvapení, když nevěstu už zná podrobně.
Do šatů z první svatby se Petra nevešla. Postavy čerstvé osmnáctky a šmrncovní třicátnice se lišily velikostí prsou a boků. Kvůli nekonfekčnímu poprsí, nezbylo než si nechat nové ušít na míru.
Když šaty poprvé uviděla Eva na jedné ze zkoušek, hned se strachovala, aby se nestal Petře trapas.
Obrovský výstřih a absence ramínek, to hrozilo vypadnutím prsou v nejméně vhodném okamžiku. Petra jí okamžitě přesvědčila, že šaty opravdu sedí na svém místě dokonale. Provedla několik výskoků, hlubokých předklonů a tanečních otoček, při kterých se poprsí divoce zmítalo, ale šaty nesklouzly ani o centimetr. Nakonec předvedla i ukázkový most, aby doložila skvělou práci švadleny, která jen vyděšeně sledovala zátěžový test své nedokončené práce.

„Spokojená?“ ozvala se lehce zadýchaná Petra
„No ježiš, čumím jak blázen. To je fantazie!“ sršela nadšením Eva. „A ty jsi taky ve formě, holka. Ještěže tu nejsou chlapi. Jak si se teď rozjela, tak by asi měli hodně divoký choutky.“
„Já mám divoký představy při každý zkoušce. V duchu vidím, jak Pája celý den nadrženě slintá a nemůže se dočkat noci,“ zasnila se Petra.

„Mám tu něco pro tebe a musíš si to hned obléct,“ zahlaholila Andrea sotva dorazila k Petře těsně před odjezdem na radnici.
„O co jde?“ zajímalo Petru, která už pobíhala po bytě vyšňořená ve svatebních šatech.
„Nevěsta přece musí mít oblečené čtyři věci. Něco starého, nového, modrého a půjčeného,“ vyjmenovávala položky lidového svatebního obyčeje.
„Vdávám se podruhé, a že by to minule nějak pomohlo, jsem si nevšimla,“ pronesla pesimisticky nevěsta.
„Co bylo, bylo a teď je teď,“ přidala se Eva. „U mě to funguje.“
„Tak šup, zvedej šaty. Eva tě přidrží a já ti půjčím tyhle speciální kalhotky,“ popoháněla váhající Petru.

Zalovila v kabelce a hned vklouzla pod vykasané šaty. Stáhla Petřiny kalhotky a s trochou nevěstina balancování je nahradila donesenými. Ještě je porovnala, aby sedly na správné místo a spokojeně ji plácla po zadku.
„Co to je? Něco mě tlačí na pipině,“ ošila se Petra.
„Vydrž. Předvedu ti to,“ uklidňovala jí Andrea. Vynořila se ven, podruhé zašmátrala v kabelce a vyndala malou krabičku. „Připravená?“

Petra odevzdaně přikývla, Andrea pozvedla ruku a namířila s krabičkou směrem k ní. Stiskla tlačítko a ozvalo se tlumené zabzučení. Zároveň však vyjekla úlekem Petra a celá se zkroutila s rukama v klíně.
„Proboha co to je?“ vydechla Petra sotva bzučení ustalo.
„Vibrátor. Sestrojil mi ho Jiřík z nějakých součástek v práci a je to prostě bomba,“ chrlila ze sebe nadšená Andrea. „On je totiž děsně šikovnej na takovýdle hračičky. Já ho prostě miluju!“

„Ukaž, můžu se podívat?“ zaujala hračka Evu a sáhla po ovladači.
Andrea jí ho podala a zrzka hned zmáčkla tlačítko. Petra opět vzdechla, ale už se tak nezalomila.
„Vypni to!“ dožadovala se úpěnlivě nevěsta.
Eva tedy přerušila stisk, ale hned škodolibě vyslala další krátký impuls.
„Myslím, že to předáme ženichovi. Ten si poradí nejlíp co s tím,“rozhodla se rozesmátá Eva.

Celý obřad probíhal v klasickém duchu, kdy oddávající plkal spoustu nacvičených nudných frází, maminky se rozplývaly dojetím a většina zbylých hostů už se viděla u oběda.
Pravdou bylo, že úředníčkovi jaksi drhla slova v krku vždy, když vzhlédl od papíru a pohledem spočinul na novomanželích. Odhalená ramena a šaty s velkým výstřihem obepínající nadmuté poprsí nevěsty mu působily těžké chvilky. Konečně se dožvatlal k poslední otázce pro oba budoucí manžele.
„Aanooo,“ vzdychla nevěsta roztřeseným hlasem, protože ženich se ji rozhodl pozlobit stiskem tlačítka právě v tento okamžik.
„Tohle ti ještě spočítám,“ zasyčela mu pomstychtivě do ucha po prvním novomanželském políbení.

Tiché bzučení se ozvalo ještě několikrát během cesty z obřadu nebo při společném fotografování. Dokonce i při tradičním obyčeji, kdy novomanželé sbírají střepy z rozbitého talíře. Už posbírané kusy se znovu rozsypaly na dlažbě a okolostojící se dobře bavili, aniž tušili důvod nešikovnosti nevěsty.
Ještě než se všichni usadili a došlo na servírování jídla, tak už to Petra nevydržela. Omluvila se, že si musí odskočit na dámy. Přiklonila se k Andree a horečně jí šeptala.
„Musíš mě zachránit. Stejně si to celý spískala ty. Určitě máš u sebe nějakou další hračku. To dráždění se nedá vydržet. Jestli se hned neudělám, tak asi zešílím,“ drmolila vzrušeně.
Andrea jen mírně přikývla a jakoby nic vstala. Zavěsila se do Petry a společně pospíchaly na toalety.
„To už je únos nevěsty?“ zajímal se Pavlův otec a ostatní se vesele rozesmáli.

První co nevěsta udělala, bylo, že si s úlevou svlékla proradné kalhotky. Na okamžik zaváhala co s nimi a potom si je nacpala do výstřihu. Mezitím Andrea zalovila v kabelce a vytáhla kovového robertka.
„Vždy připravena,“ zahlásila a zasalutovala při vzpomínce na pionýrský pozdrav z jejich dětských let.
„Nešaškuj, já to už fakt dýl nevydržím,“ žadonila Petra.
„Na a dělej. A hlavně moc neřvi, ať sem někdo nevletí,“ podala vibrátor nadržené černovlásce.

Petra ho drapla a zmizela v kabince. Ozvalo se zašustění zvedaných šatů. Téměř současně do místnosti vrazily tři mladé rozjívené dívky.
„Hele holky, princezna Zlatovláska,“ okomentovala jedna Andreu ve slavnostní róbě a všechny vyprskly smíchy.

Za neustálého hihňání a pošťuchování se nahrnuli před zrcadlo a upravovaly si líčení. Z kabinky se ozvalo několik táhlých vzdychnutí, čehož si jedna z holek všimla. Pozorně se zaposlouchala a po dalším vyheknutí pronesla: „Ty krávo, vona tam rodí ne?
Andrea nervózně přešlapovala a celá se červenala.
„To spíš bude hovno jako cep. Padáme vocaď holky, dokud dou vodevřít dveře,“ odpověděla druhá.

Puberťačky vypadly a z kabinky se dál ozývalo vzdychání. Zpočátku příjemně chladivý kov vibrátoru se brzo zahřál třením o rozhicovanou kundičku. Petra stála opřená zády o stěnu s jednou nohou položenou na víku záchodové mísy a usilovně kmitala zápěstím. Měnila úhel zasouvání a prsty druhé ruky si třela naběhlé stydké pysky. Konečně dlouhé zakňučení ohlásilo prožitý orgasmus.
Po chvíli vykoukla a rozhlédla se po místnůstce. Když nikoho neviděla,tak vyšla ven, přešla k umyvadlu a něžně oplachovala lesklý vibrátor.
„Nány praštěný,“ odfrkla si. „Uf, to je úleva. Díky Andrejko,“ libovala si zklidněná. Ještě robertek osušila papírovým ručníkem a vrátila majitelce.

Porovnala si šaty, sáhla mezi prsa a vylovila kalhotky. Po návratu se posadila na své místo do čela stolu a naklonila k Pavlovi pro polibek. Zatímco svatebčané radostně halekali, prostrčila nenápadně ruku mezi knoflíky košile a vlhké zmuchlané kalhotky připlácla ženichovi na břicho. S nevinným kukučem mu popřála dobrou chuť a mohlo se servírovat.
V klidu si vychutnávala první společný oběd, kdy se navzájem krmili a snažili nepobryndat. Rozdávala radostné úsměvy na všechny strany a zářila jako sluníčko.
Po obědě se četla veršovaná blahopřání a došlo i na tančení.
Nejprve sólo novomanželů a potom i všichni ostatní zájemci. Třeba tanečky Jirky s Andreou způsobily hodně pomrkávání a poznámek, jak to těm dvěma spolu sluší.

Zábava zvesela plynula, lidé z obou rodin si vyměňovali historky a blíže se poznávali i s přáteli novomanželů.
Ale čas se nachýlil a první se rozloučil Pavlův bratr s malými dětmi. Před půlnocí se odebrali k domovu Petřiny rodiče s její dcerkou. Pavlovi rodiče se přidali k odchodu také a s nimi i prarodiče.
Všechny postupně rozvážel Jirka, který se pro tento večer stal panským kočím, aby se ostatní mohli bez zábran napít a veselit. Dlouho po půlnoci, mu jako poslední úkol zbylo odvézt vysmátou čtveřici do pronajatého apartmánu. Bleskově se s nimi rozloučil, popřál jim bouřlivé noční zážitky a pospíchal za Andreou.

„Kde jsou? Co jim proboha tak dlouho trvá?“ vrčela netrpělivě Petra.
„Třeba si už užívají a na nás se vykašlali,“ škádlil ji Pavel a hrál si se snubním prstýnkem na jejím prstě.
Mezitím ve vedlejší ložnici probíhalo horečné převlékání a poslední přípravy.
„Všimnul sis, jak se k sobě tulila Andrea s Jirkou?“ krátila si čekání Petra plkáním.
„Jo, byli jako dvě hrdličky,“ přitakal ženich a rukou vklouzl do provokujícího výstřihu. „Nehli se od sebe na krok a furt se miliskovali.“
„To já je dala dohromady,“ chlubila se už asi po sté a spokojeně vrněla, když se Pavlovi konečně povedlo vyprostit jednu kozu ven a ukazováčkem laskal tuhnoucí bradavku.

V tom se ozvalo zaťukání na dveře a zvolání: „Pokojová služba.“
„Dále,“ odpověděla automaticky Petra a dál se tulila v Pavlově objetí.
Dveře se otevřely a do pokoje vjel servírovací stolek, který tlačila Eva oblečená v kostýmu pokojské. I když oblečená asi není to pravé slovo. V rusých vlasech měla upevněnou černou čelenku a okolo pasu průhlednou krajkovou zástěrku. Dále na sobě už měla jen vysoce vykrojené kalhotky, punčochy uchycené k podvazkovému pásu a sexy korzet podpírající odhalená ňadra.
Pavel obdivně hvízdnul a vysloužil si za to umravňující štulec do žeber od Petry.

Malý okamžik se nic nedělo a potom do pokoje vešel i Tomáš. V ruce držel kameru a na krku se mu houpal zavěšený foťák.
Sotva ho Petra uviděla, tak se bouřlivě rozjásala, protože Tomáš byl celý nahý. Pouze šourek s penisem měl nacpaný do dlouhé podkolenky a okolo krku motýlka.

„Budete si přát něco k pití nebo mohu nabídnout nějaké ovoce?“ hrála roli servírky Eva.
„Bublinky,“ poručila si Petra. Když se Eva otočila a sklonila nad stolek, hned si Pavel drze sáhnul na její vystrčený zadeček. Přejel po lákavé půlce a zvědavě strčil prsty mezi stehna. Zrzka ho lehce pleskla přes ruku a předala požadované pití.
„Ještě nějaké další přání, madam?“ zeptala se a udělala přitom pukrle.
„Jo, nech už toho blbnutí a pojď k nám,“ vyzvala jí dobře se bavící nevěsta. „Snad panu fotografovi nepraskne čočka.“

„Já bych si dal šťavnatou broskvičku,“ ozval se rozverně ženich a hned se sápal pod dlouhé svatební šaty.
„To já si teda dám jahůdky,“ přidala se Petra a přitáhla si k sobě Evu. Poprsí se předkloněné Evě svůdně zhouplo a Petra se přisála na jednu bradavku a druhou stiskla mezi prsty.

Pavlovi se konečně povedlo vykasat saténovou látku a uvelebit mezi roztažené nohy. Přejel rukama po stehnech a po zarostlém klínu. Jazykem zamířil k slzící skulině a polaskal růžové plátky kolem ní. Zasunul prst do pochvy a pomalu s ním klouzal dovnitř a ven.
Petra sice chvíli střídavě ochutnávala zrzčiny bradavky, ale nyní se položila zpátky na záda a jen si užívala Pavlovo laskání. Eva jí vyprostila i druhé prso z živůtku ven a začala ho opečovávat. Na jednu vzrušenou bradavku se přicucla a volné ňadro si Petra přistrčila k ústům. Sama si jazykem dráždila druhou bradavku.

Tomáš se motal okolo obrovské postele a hledal co nejlepší pozice pro záběry kamery nebo foťáku. Zabíral detaily i celkové pohledy a občas si chtivě sáhnul na sexy těla společnic.
Pavel poklekl k Petře, její zadek si posunul na svá stehna a tvrdý ocas zasunul do chlupaté nory. Lehce se pohupoval a projížděl přitom svírající se otvor. Několik hodin drážděný klitoris byl stále citlivý na sebemenší dotyk. Stačila chvilka přirážení, pár dotyků bříškem palce a Petra se zmítala v extázi. Tohle bylo mnohem intenzivnější než rychlovka s vibrátorem. Zvrácená hlava, prohnutá záda do luku a vytřeštěné oči naznačovaly totální orgasmický výbuch doprovázený zvukovou smrští z rozevřených úst.

Zatímco se Petra vzpamatovávala, nepřestal Pavel s přirážením, ale změnil pozici. Nalehlý nad Petrou, stále důrazněji přibíjel její tělo do matrace.
O tom, že se jí to líbí, svědčilo i to, že měla přimáčknuté paty na jeho zadku a pohyby nohou si ho přikopávala.

Eva se posadila za Petru a její hlavu si položila do klína. Rukama hladila obě kozy a prsty dráždila nabuzené bradavky s prsními dvorci okolo nich. Funění a hekání ženicha nabíralo na intenzitě, až konečně vytrhl péro z kundičky a mnoha silnými cákanci zaplavil lesík na venušině pahorku. Zmožený se svalil k Petře a láskyplně se spolu líbali.
Eva vyskočila z postele, urovnala si zástěrku a vážným hlasem zadeklamovala: „Z moci mnou uzurpované, si dovoluji prohlásit, že nyní jste právoplatní manželé.“

„Došel film, musím založit nový,“ konstatoval Tomáš.
„Ty jo, máš asi zlomenou nohu,“ pronesla se smíchem Eva směrem k němu. Navlečená podkolenka se před půlkou své délky ostře lámala v místě, kde končil ztopořený penis.
„Pusťte mě k raněnému,“ vysmekla se Petra z Pavlova objetí. „Mám kurz první pomoci, snad se mi povede ukončit jeho trápení.“
Přiklekla si k Tomášovi a opatrně chytla mezi palec a ukazováček prázdný visící konec podkolenky. Lehce za ni zatahala, zahoupala s ní do stran a potom ji zvedla do roviny s trčícím penisem.
Smutným hlasem oznámila: „Bohužel, tady je nutná amputace.“ Bleskově za podkolenku zatáhla vší silou a strhla ji dolů. Odhalený ohon se prudce zhoupnul a varlata povyskočila. „A je to! Operace se zdařila. Je na čase, zahájit rehabilitaci.“

Celý žalud byl ulepený Tomášovým vzrušením. Petra mazlavou tekutinu prýštící z dírky na špičce roztírala prsty po ohonu a stahovala předkožku. Přidala několik polibků na vrchol penisu, ale to už se k ní přidala i Eva. Nesobecky si předávaly štafetový kolík, dokud jim Tomáš nestlačil hlavy k sobě. Lehce kýval boky a projížděl penisem jejich spojená ústa. Holky se na sebe usmívaly a pomrkávaly. Vyplazenými jazyky olizovaly klouzající ohon a občas se i stihly pomazlit mezi sebou.
Náhle jako na povel se otočily a opřely rukama o kraj postele. Tomáše teď vábil vysazený nahý zadek Evy. Pozadí Petry se vynořilo jen o pár vteřin ze záplavy saténu a krajek.
Stoupl si k nim a oběma rukama prozkoumával vystrčené kundičky. Petra neměla kalhotky, takže prvně zasunul do její lasturky. Během přirážení stáhl Evě tanga a hned se přesunul k ní.
Nenasytně střídal zrzavou s černou houštinou a poplácával třesoucí se půlky.

Vystříkaný Pavel se vysvlékl a z celého dění začínal být znovu nabuzený. Ulehnul před obšťastňované ženy a vyzývavě si pohrával s měkkým údem.
Nedalo jim moc práce vzkřísit povadlý stonek a vypěstovat z něj tvrdý kůl.
Střídaly se v kouření podle toho, kterou zrovna neprojížděl Tomáš. Připravený a nadržený ženich si uzmul nevěstu a oba muži teď synchronně přiráželi vedle sebe.
Pavel si užíval objímání a mazlení přes svatební šaty. Jeho ruce stále jezdily po látce a hladily Petru, která se už těšila, až se bude moci konečně svléknout. Připadala si stále více jako ve skafandru a bylo jí pořádně horko.

Sténající Eva si rukou dráždila naběhlý poštěváček a ladila orgasmus. Tomáš přestal přirážet a rychlými pohyby čtyř prstů sevřených do kornoutu Evu prstil, dokud se bouřlivě neudělala a nezkropila mu dlaň.
S ještě mokrou rukou chytil Tomáš svého ptáka. Rychle zakmital a postříkal vysoko vystrčený zadek. Sperma stékalo Evě po zádech dolů až mezi lopatky.
Vedle nich se posadil Pavel a v klíně se mu usadila Petra. Držela se ho okolo krku a pohybovala klínem v krouživých pohybech po jeho rozkroku. Když se jí Pavel snažil donutit přirážet, tak se vzepřela.
„Je mi v tom děsnej hic. Jsem celá mokrá,“ stěžovala si.
„Jestli myslíš tady dole, tak to jsi mokrá krásně,“ pochvaloval si Pavel a prsty osahával její mokrý klín.

Jenže ona se zabejčila: „Buď se svleču nebo se uvařím.“ Zároveň pořád mírně pulzovala poševními svaly a nedávala nadrženému novomanželovi na výběr, co dál.

Stále masírovaný ohon nakonec donutil Pavla svolit. Smutně sledoval odložené šaty na podlaze.
Rychlost s jakou se Petra vysvlékla, byla obdivuhodná. Zpocená, jen v bílých punčochách a se závojem ve vlasech se rozskákala na vytrčeném kopí.
Na posteli rozvalená Eva si libovala, když Tomáš olizoval mokré závojíčky v zrzavém houští. Mlsná nevěsta, se rozhodla k němu připojit a ochutnat kundičku své kamarádky. Sesedla z ženichova ohonu a lehla si k zrzce. Ležely na boku a hlavy měly zabořené v rozkroku té druhé.
Jazyky Tomáše a Petry se potkaly a společně lízaly Evinu šťávu. Nejdříve Pavel a po něm i Tomáš zasunuli své ohony na místo určení. Zabodávali své kopí střídavě do tekoucích lasturek a do mlsných pusinek. Mrštné ženské jazyky olizovaly naběhlé pysky nebo kmitaly po klouzajících ocasech. Došlo i na rychlou výměnu stran mezi muži, aby si dostatečně užili vše, co se nabízelo.

Nic netrvá věčně a už vůbec ne mužské ztopoření. První kapituloval Pavel. Zrovna si užíval s Evou, která ležela na zádech a nohy měla opřené patami o jeho ramena, když poznal, že déle nevydrží. Opustil právě šukanou zrzčinu kundičku, přetáhl Petře přes obličej svatební závoj a s velkým potěšením ho zdobil spermiemi. Husté cákance dopadaly na jemnou látku a zpod ní vše sledovaly nadšené Petřiny oči. Jazykem přejížděla po cákancích a požitkářsky vcucávala kapky do úst. Radost v Petřině obličeji přiměla Tomáše, aby zanechal její zahrádku neobdělávanou a i on přispěl svojí nadílkou na závoj. Ještě ždímal poslední kapky a už byl nedočkavě odstrčen.
Eva rozhodně nechtěla o nic přijít a tak se její ústa a jazyk potkávaly s Petřiným na druhé straně tylové látky. Zatímco se holky zabývaly mlsáním, tak pánové si triumfálně plácli dlaněmi.

Autor

Navigace v seriálu<< Neřestná čtveřice 13 – Splněná přání 3Neřestná čtveřice 15 – Trable s dětmi 1 >>
4.5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
8 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Jsem v šoku , více než 1600 přečtení a vůbec žádný komentář ? Tady lze použít pouze jediná možná věta . Nasrat vám !! Bobe musím říct , že závěr se Ti moc povedl . Hezky a přehledně je to napsané . Až mě je líto , že takovouto svatbu jsem nezažil . Od začátku příběhů této čtveřice jsi zlepšoval kvalitu příběhu . A závěr je výborný . Poslední příběh bude po několika týdnech od svatební noci , kdy zjistí Petra i Eva , že jsou obě těhotné .😀😀 Přeji hodně nových nápadů na nové příběhy . Tedy pokud Tě… Číst vice »

Martin

Já vím , jenom mi to prostě nedalo . 🙂 Držím palce , ať se ti v nové povídce daří stejně i lépe jako s Neřestnou čtveřicí .

childe

Čtu až dnes a tak i komentuji. Opravdu se to rozjelo do hodně kvalitní série i když po prvních dílech jsem nadšen nebyl, ale to se již opakuji. Již tuto by bylo kvalitní zakončení, ale když bude ješte jeden díl zlobit se nebudu.

Kittikit

Hezky a ctive napsano a uz se tesim na dalsi pripadna pokracovani. Bravo !!!

8
0
Would love your thoughts, please comment.x