Prohlídka 01

Toto je 1 díl z 2 v seriálu Prohlídka
Počet zobrazení: 302

P r o h l í d k a a sociologický průzkum.

Tak to začalo.

Do ordinace sexuoložky a gynekoložky doktorky Jarolímové vtrhla bez vyzvání rozhořčená žena.
Vláčela sebou děvče, začínající ženu v rozpuku. Za ní nesměle nakoukl a pak rovněž vstoupil urostlý mladý muž. Doktorka je odhadla na rodinku. Docela pěkná skupinka.
Žena robustní, noblesní dáma, blond, světlé pleti kolem pětatřiceti, pěkně zaoblené boky. No to je zadek, uznale hodnotila doktorka a to co napínalo blůzu na hrudi, to pohoří, tedy je to pořádně stavěná selka.
Pohled lékařky ulpěl na děvčeti v rozpuku, ve věku tak osmnáct, rozkošný obličejík s plnými rty a mírně zvednutým nosíkem.
Tělo až moc dobře vyvinuté, podle napnuté blůzy se znatelnými tuhnoucími bradavkami.
Mladík, typ sportovce, také tak osmnáct, opálený, vysoký, urostlý, pohledný a nějaký ostýchavý, nesmělý, udiveně rozpačitě se díval po ordinaci.

Doktorka Jarolímová byla dnes utahaná. Měla práce až, až. Musela si dát lok koňaku. A jak bylo vidět nebyla sama zralá na sklenku. Rozhořčená příchozí selka byla dost vratká, ještě k tomu urážlivě nepříjemně panovačná.
Stačilo, jak oslovila doktorku.
„Doktorko, tady s tou courou budete muset něco udělat! Chci vědět kolik chlapů ji včera ojelo a co mám s ní dělat. Tak jsem ji přísně vychovávala. A tohle.“
„Ale mami, nikdo mne neojel, jenom jsme se bavili a mazlili,“ ozvala se rozhořčeně dívenka.
„Pěkný mazlení. Kde máš kalhotky a že jsi bez podprsenky?! A taky, je z tebe cejtit jako z putyky.“
Rozhořčení se trochu zklidnilo.

„Co bych paní podle vás měla udělat?“ konejšila doktorka ačkoli to v ní vřelo, zrovna na takovou milostivou furií má právě dnes náladu.
„No přece prohlédnout a promluvit s ní o těch věcech. Však víte. Možná že by to pomohlo i tady Zdeňkovi.“
Co si ta ženská myslí, to mám jako za ní udělat základní mateřské poučení o sexu?!
„To by asi bylo vhodné, “ zauvažovala zamyšleně doktorka, dát hlavně diktátorce milostivé trochu na zadek.
„Možná že by šlo vás zařadit do výzkumu sexuálního stavu populace. Vás všech, jako rodiny. Patří váš doprovod do rodiny? Jinak je prohlídka placená.“
„Samozřejmě,“ rychle zareagovala žena. „Chci ale být u toho!“ ozvala se opět jako kaprál, zvyklý rozkazovat.
„ Jistě budete. Jestli mladí nebudou proti,“ připomněla zamyšleně doktorka.
Mladí jen zavrtěli hlavou.
„Ale to se týká i vás, prohlídky a intimního pohovoru. Nebude vám to vadit?“ upozornila doktorka.
„Proč ne, jsme rodina a doma se vůbec nestydíme. Že jo!?“ obrátila se na svoji družinu a rychle za ní souhlasila, nyní již klidnější Vendula, jak se žena jmenovala.
Stačila si ještě zapnout polorozepnutý svetr, který obepínal její pohoří. Zmínka o bezplatnosti od doktorky ji hned přesvědčila.

Do jejich rozhovoru se vmísila sestřička: “Promiňte paní doktor, já dnes potřebuji jít už domů.“
„Jistě sestři, máte po pracovní době,“ doktorka se starostlivě podívala na hodinky a na skupinku.
„Tady to bude horší. Dnes se to nehodí. Jednak to bude trvat a pak musím mít pomoc sama to nezvládnu. Tak to odložíme.“
“Ale paní doktorko, co potřebujete, možná tady náš Zdeněk, je šikovný, ten by to mohl zastat.“
„Nevím, je to dost intimní,“ váhala žena v bílém.
„Ale intimní, neintimní, doma chodíme taky spoře ve spoďárech. Že jo?“
“No, jak myslíte, ale pak se neohrazujte. Na nějaké diskuze nemám čas.“
„Ale paní doktorko, něco vydržíme, že Lucko?“
„Proč ne,“ váhavě se přidala dívenka Lucka.“A co na to ještě Zdeněk?“

„Máte pravdu, na něm to vše záleží, bude muset plně zastupovat sestru, nejen pomáhat vyplnit karty, dotazníky a k tomu pomáhat při přeměření atd. Co Zdeňku!?“
Ten jen rozpačitě kývl.
„Pak dále,“ pokračovala lékařka, „ty dotazníky se musí vyplňovat zcela pravdivě, otevřeně žádný upejpání, stydlivost. Jasné? A Zdeňku ty budeš taky účastník sexuologického průzkumu.“
„To jako, že mne taky, jako matku a.. sestru budete vyšetřovat?“
Kývnutí doktorky bylo jasné.
„Tak ano,“ řekl váhavě a nejistě.

I.

S pravdou ven.

První velké ticho nastalo při vyplňování dotazníků, na otázku jak často a jak masturbujete, neboli sami se ukájíte, relaxujete.
První zabrzdila matka Vendula.
„Já chodím do kostela a to…“
Doktorka ji nenechala ani dopovědět.
“Tím se neohánějte, buď budete mluvit otevřeně a pravdivě, nebo končíme. Na upejpání a pokrytce nemáme čas. Onanují, ukájí se právě kněží i jeptišky natož zdraví obyčejní lidé.
Každý, pokud není vyloženě postižený, antisexuálně založený, tak si tím pomáhá vyrovnávat sexuální napětí. Tak Vendulo jak často si to uděláte a jak? Ale popravdě!“ řekla rezolutně doktorka.
“No,“ šeptla matka rozpačitě, se sklopenou hlavou, nesměle.
„Občas si pomáhám prsty a vibrátorem.“
Jak často, to opomenula.
Na vibrátor jí chodila Lucka, která se přiznala, že dvakrát týdně si prohání kočičku, jak z ní bez rozpaků vypadlo.
Nakonec vyšel s pravdou ven i Zdeněk. Byl na tom jako Lucka.
Tak se dozvěděl i to, kdy matka Vendula přišla o panenství a jestli ještě má pohlavní styk a jak často.
To už bylo slabší. Vendula měla nyní sexuální prázdniny, což se právě projevovalo na její výbušnosti.
Všichni věděli o pohlavním životě ostatních. Nyní to nešlo jinak. Doktorka byla neoblomná a Vendula byla červená až za ušima.

Teď rychle do spodního prádla a Zdeněk bude měřit dámy a Lucka přeměří Zdeňka. Vendula se zarazila, s tím nepočítala.

Lucka, která byla bez podprsenky, měla nejdříve problémy sundat blůzu,ale když uviděla jak pod svetrem Venduly se vyvalily dva těžké prsy s výraznými růžovými koláči bradavek a s tvrdnoucími stožáry, které sotva zakrývala rajcovní podprsenka, řekla si: “Když to vybalila máma, ty mé pahorky si to taky zaslouží.“
Tak přišlo na světlo dvé bělostných, vzrostlých kůzlat trčících pyšně bez poklesku na její hrudi. I doktorce, mající v tomto směru zkušenosti, se zatajil dech nad takovou krásou.
Tmavě hnědé kynoucí dvorce byly zakulacené, nabobtnalé jak malé balonky. Lucka si je ještě musela promnout, moc jí to svědilo. Trčící hroty povykoukly.
To u Zdeňka vyvolalo slabé brnění ve slipech. Jeho úd se mírně napnul a prodloužil, takže se začal zřetelně rýsovat.
Saténové kalhotky klisny mámy Venduly, se širokými a krátkými volnými nohavičkami občas nechávaly, při ohnutí problesknout světlému houští ochlupení kolem baculatých stydkých pysků i když úzkostlivě kontrolovala nohavičky, jestli kryjí její pořádná stehna.

Nastalo měření, kdy Zdeněk musel pomáhat, nejdříve se mu třásly ruce, ale pak si rychle zvykl a vyřádil se.
Měření výšky a váhy u obou žen byla lahoda. Jen lehce zavadil o bobulky bradavek Lucky, která soustředěně zírala na jeho slipy a skoro přeslechla pobídku, aby se vypnula, pro správnou míru. Vendula zase měla problém s tvrdnoucími bradavkami, které se taky draly mimo obvod podprsenky.
I ona zpozorovala pohyb na slipech Zdeňka. Nevěděla jestli má říci doktorce, že Zdeněk je její nevlastní syn a tím i nevlastní bratr Lucky.
S hrůzou cítila jak se jí tyčí bradavky a lehké svědění v homolích. To je už napjatá, tenounká podprsenka nezakryla.
Zdeněk si přišel na své, při měření jejího obvodu hrudi. Lucka svá kůzlátka na jeho ruce sama přitiskla.
Matka Vendula nemohla zabránit, aby i její koláče s narůstajícími stožáry bradavek se nevydraly přes okraj podprsenky. Tentokrát Zdeněk o ně nechtěně brnkl. Byly to špičky masivních čtyřek vzdouvajících se prsou. Ta jen lehce sykla překvapením a rozkoší. S hrůzou cítila, že dole její vagína mírně vlhne. Nemohla zakrýt své vzrušení i když se snažila. Na konec jí to dělalo až moc dobře a tak se tomu nebránila.

Měření obvodu pasu i boků u matky a dcery bylo uvolněním vilnosti u všech.
Doktorka tu musela upozornit, že boky nemají vazbu na ty polokoule zadku a stehna začínají víc nahoře. Měření stehen už nemohlo zabránit a Zdeněk hřbetem ruky posunul proužek slabě kryjící pohlaví Lucky a otřel se o silně vlhnoucí houštinu valů její horké berušky.
U Lucky se mu ostatně zatajil dech když uviděl, po stranách u plných stehen jak se jí prodírá černé houští kudrnatého ochlupení a vylézá okraj valů jejího pohlaví.

Za to u matky se mu napnul penis a hrozil protrhnutí slipů. To si Vendula nevědomky povytáhla kalhotky a jejich střed se zařízl mezi baculaté velké pysky silně obrostlé světlými chloupky. Vendula ani zdaleka netušila, že tím poskytla Zdeňkovi skrytý výhled na své plné nakynulé a lehce zarostlé a vylezlé poševní valy pohlaví, nyní již silně mokvající vagíny. Zalapal po dechu a v trenkách mu začala propukávat bouře. Stačila malá chvilka začal by stříkat. Na štěstí to odpadlo.

II.

Pod povrch.

Doktorce Jarolímové to vše neušlo. Bavila se. Viděla jak Vendula zápasí se svoji pokryteckou morálkou a se svoji sexuální vitalitou. Chystala se dát ji za vyučenou , odhalit pokrytectví a tělesnou otevřenost s veškerou nahotou a drsností její pohlavní žádosti.

Při poslechu plic si doktorka prohmátla tvrdé kužely Lucky a podráždila její balonky bradavek. Dokonce nabídla Zdeňkovi, aby ověřil hmotnost rostoucích prsů mladé dívky a tvrdost hrotů při zjišťování případných nežádoucích výrůstků.
„Jsi pomocník, tak ať taky z toho máš nějaké znalosti. Musíš jemně podebrat každý prs a prohmatat po stranách a na bradavkách se špičkou, zda tam nenajdeš lehce zatvrdlou část. Neškodí, když pomůžeš jemným promnutím k jejich vzrůstu a tvrdnutím.“

Zdeněk byl sice už trochu zkušený v laskání ňader, ale za této situace kdy přihlíží matka Lucky a doktorka, to bylo dráždivé.
Lucka měla krásná, plná bílá prsa bez jediné poskvrny pokožky, hroty bradavek stále nabývaly tvrdosti s nadměrnou citlivosti, zvláště když je ruce Zdeňka nejdříve lehce objaly a jemně stiskly.
Lucka jen chlípností skučela a málem jí hrozilo výbuchem orgazmu. Zdeněk se bál možného proražení spoďárů, jak mu opět rostl a kameněl úd.

Vendula ta zase musela při poslechu plic od doktorky nejdříve opatrně rozepnout podprsenku.
Chtěla se bránit, že se přeci nebude ukazovat nahá, úplně obnažená.
Pohled na doktorku s energickou tváří její odpor zarazil v zárodku. Nezabránila, aby jen pomyšlení, že nyní bude odhalovat své kozy jí rozráželo sexuální vzrušení a pomalu proráželo až na dno jejího pohlaví.
Jestli jí taky Zdeněk bude prohmatávat jako u Lucky!?
Stejně pak i u ní přišlo na řadu veřejné odhalení nahých prsů a masivní prohmatání obou kuželů pro případný výskyt zárodků rakoviny.
Ale to za chvíli.

Vyděšená Vendula nestačila reagovat, když jí doktorka sundala uvolněné vaky podprsenky a tak odhalila její utajenou chloubu, bělostné tuhé a plné homole.
Zděšeně se rozhlédla.
Doktorka toho nedbala: “Nyní je nutné, aby jste poznali jak se preventivně k diagnóze rakoviny zjišťuje zdravotní stav u větších velikosti jednotlivých ňader. Vaše mimořádně vyvinutá matka nebyla ještě, jak se přiznala, na mamografii, vyšetření prsou, což je trestuhodné a jelikož řekla, že se doma nestydíte, tak vám ukážu jednotlivé hmaty na promačkávání pro nález případných rakovinových zárodků od Zdeňka.
Paní Vendulka má výstavní poprsí, pevné tvrdé, trčící, velké růžové dvorce bradavek, které nyní při sexuálním podráždění rostou a tvrdnou.“
Prsty doktorky hnětly.
„Právě ta velikost homolí je pracná při ohledávání.“
Ruce doktorky při tom neustále potěžkávaly a promačkávaly objemy vaků a dráždily bradavky, jejichž stožáry se tyčily jak železné sloupy.
Vendulou projížděly vlny chlípnosti a studu na který už bylo pozdě, až do podbřišku. Hnětoucí ruce na jejích prsech v ní vyvolávaly užasnou slast. Třela v náruživosti stehna o sebe a zuřivě si tím hnětla zduřelé pysky.

„Mohu to taky zkusit? “ozvala se Lucka.
„Jistě. Ne u matky, ale u sebe,“ krotila ji doktorka.
„U mě to asi nepůjde, já je mám moc tvrdé,“ odsekla Lucka.
Už se těšila jak matce ty melouny pomačká a promne. Doma je nikdy neukázala.

„Ne děvče, ukážu ti jak se zjišťuje zdravotní stav. Zkusit by to mohl u matky snad jedině Zdeněk, za to že mi tady pomáhá, pokud by to matce nebo snad i tobě nevadilo. Může porovnat plnost ňader zralé ženy, jejich váhu a vzrušivost.“
Vendula tím zaskočena nestačila ani namítnout a ke svému údivu zjistila že ruce Zdeňka na jejich prsou mohou ji udělat větší rozkoš.
Netroufla si kývnout.
To už Lucka zašveholila: “Mně to nevadí.“
„Tak tedy ani já nejsem proti,“ přidala se nesměle Vendula, „když už je vidí takhle.“

Pak si uvědomila, co to vlastně řekla?!
Panebože, její nevlastní syn ji najednou bude ohmatávat veřejně její tajnou chloubu a dráždit ji před vlastní dcerou.
Co to s ní dělá, už jen když si to uvědomí. To je hrůza!

„Ježíši, mačkat ty nádherné kozy, já snad vyteču,“ blesklo Zdenkovi hlavou.
Zatím co doktorka Jarolímová diagnostikovala Lucku, jeho ruce nejprve nesměle potěžkávaly a lehce promačkávaly hnětly a hladily masivní kužele Vendule.
Cítil jejich plnost, váhu, horkost a hladkost.
Jakmile poznal, že jí to dělá dobře a není proti, přidal na síle. Vendula se již neovládla a přitiskla jeho ruce na svá, dmoucí se, horká ňadra a strašně citlivé bradavky, jejichž stožáry stále zrůdně narůstaly.
Trnula hrůzou, že jestli jí bude ještě pár minut tak krásně osahávat, mačkat prohmatávat, že se snad tady udělá. Ježíši…, to se pak neovládne a bude křičet! Jůů, ještě co to jí dělá dole!?
To strašné svědění, kdyby se alespoň mohla podrbat?

Lucka koutkem oka šmírovala nevlastního bratra , jeho napínající slipy, bouli pod náporem údu a závistivě sledovala ruce muchlující matku, která žádostivě, zuřivě tiskla stehna k sobě.
„Hergot, jí to musí svědit,“ problesklo jí hlavou.
Ještě, že přerušila kmitající prsty jinocha, doktorka.
Vendula těsně před bouří si sice oddychla, ale strašně rozdrážděné velké valy horkého a tvrdého pohoří vemen musela ještě bezmyšlenkovitě rukou nenápadně pohladit a promnout i svoji hořící vagínu.

Chlapská horká ruka je něco jiného než doktorky.
Citlivost mladých homolí Lucky byla velká. Zdeněk porovnával a poznal rozdíl mezi těžkými, hutnými hrozny a tvrdými homolkami cukru.
Lucka se při tom už impulsivně svíjela chlípností.
Tenkrát tiše pošeptala Zdeňkovi: “Tak je pořádně pomačkej! Ať z toho něco mám, třeba se udělám.“
Zdeněk jen vykulil oči.

Počet zobrazení: 302

Autor

Navigace v seriáluProhlídka 02 >>
5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
harai

Trochu jsem se v tom ztrácel, pár gramatických chyb, ale mě se to prostě líbilo. Trochu mi to připomnělo rané povídky Alimedy.

dedek.Jeff

Mě zajímají ty gramatické chyby. Rád je opravím.
Jinak mezi námi vítám nového autora, přeji mu, aby se jeho povídky líbily a jak by řekl Fred, aby mu pero neoschlo.
Mně tato povídka připomíná ty, které se mezi námi šířily kdysi, psané na psacím stroji, kdy ještě neexistovaly počítače.
Pokračování je již připraveno.

Kittikit

Moc hezka prohlidka. Jsem zvedav, jak bude pokracovat 😉

Shock

Zajímavé….jsem zvědav, kam to zamíří. Doktorka se evidentně baví 🙂

Bob Romil

Hodně chlípná doktorka si pěkně všechny vychutnává 🙂

Martin

Hodně dobrý začátek . Jsem zvědav na další pokračování . Už se těším , kam až to v rámci výzkumu nechá doktorka zajít a nebo na případné pokračování doma .

6
0
Would love your thoughts, please comment.x