Prohlídka 02

Toto je 2 díl z 2 v seriálu Prohlídka
Počet zobrazení: 241

III.
Bez studu.

„Tak to máme, v průzkumu to je běžné. Nyní, bych málem zapomněla, pokud máte sebou moč, což bych se divila, tak sem s ní. Jinak se budete muset vymočit tady, protože je po pracovní době záchody jsou zavřeny, nebo se umývají,“ vypálila na ně stroze doktorka. „Pro laboratorní vyšetření je moč zásadní, nezbytná.“
„To se máme tady my…. všichni, přede všemi.. ?“ ujelo zoufale z matky.
„Je to základní vyšetření a když se vám venku nutně chce, tak si taky ulevíte. Samozřejmě, že se obrátíte zády. Bez toho je vše na nic.
První může jít chlap, ten se nebojí a nestydí. Viď Zdeňku,“ a podávala Zdeňkovi šampusku.
Zmohl se jen na: „Kde, tady?“ Doktorka ukázala na umyvadlo se zrcadlem.
„Nebo chcete vycévkovat?“
Hromadné ne bylo ozvěnou.

Zdeněk si ulevil. Šokový požadavek a cévkování doktorky učinkoval. Nekoukal na nic, jen aby to měl za sebou.
Jeho ztopořený úd se vymrštil ze slipů. Nejprve to nešlo, ale po zkrocení tvrdé tyče a její změknutí to polevilo. Byl sice obrácen k ostatním ženám zády, ale ve zmatku zapomněl na zrádné zrcadlo před umyvadlem, které dámám předvedlo jeho žezlo v celé síle.
Vendula a Lucka jen třeštily oči na tu scénu, nevědomky si tiskly trčící bradavky a ještě více rozdráždily svoji chlípnost rozlévající se prudkými záchvěvy po celém těle.
Zdeněk manipuloval s tuhým penisem. Nyní byl problém, aby z něj, za toho stavu vydoloval požadovanou moč.
Zapotil se, párkrát předvedl blýskající se rudou hlavičku, a konečně pomalu moč s oddechnutím vypustil.

Lucka to zvládla bravurně. Stoupla si před umyvadlem na stoličku, odsunula tenký proužek a ukázala všem celou svoji mladou broskvičku s černým lesíkem. Rozevřela baculaté valy, trochu je prohrábla prstíky a sklenku naplnila jako vodotryskem.
Hrdě se rozhlédla a papírovým ubrouskem utřela svoji štěrbinku. Jakýpak stud.
Rodící exhibicionistka, pomyslela si doktorka.
Přece se nemá za co stydět.

Vendula to měla jednodušší. Vsunula sklenku do širokých saténových nohaviček ve snaze zakrýt svoje mokvající, rozevírající náspy. Crkot potvrdil, že i jí to vyšlo.
Volné nohavičky nedokázaly zakrýt její celé baculaté, nyní už pootevřené pohlaví. Musela jen trochu vyhrnout nohavičku a prsty rozevřít velké, již prokrvené plné pysky.
Neodolala, ze zvyku, což si neuvědomila, prohrábla a utřela si vedle velkých pohlavních valů rozdrážděné malé rtíky a tvrdě stiskla klitoris. Byla sice k ostatním obrácena zády, ale musela se předklonit a rozevřít masivní velké valy a malé plátky pro močový otvor. I jí vytryskl proud do sklenice. Její rozevírající vydrážděná vagína se tak nevědomky plně ukázala ostatním.
S posledním zbytkem studu si ani neuvědomila své představení i to že přitom předvedla své plné visící prsy, mírně se komíhající v plné kráse.
„Tak vidíte, když se chce,“ uklidňovala doktorka.

„Nyní vám Zdeněk, místo sestry, změří teplotu v análu a začne u Vendulky, to, aby Lucka viděla, že to nebolí. Zdeňkovi může změřit teplotu Vendulka. Zatím se Vendulko přehněte přes kraj lůžka a trochu si stáhněte kalhotky, ještě pomozte roztáhnout si půlky, aby měl Zdeněk lepší přístup pro zasunutí.“
Vendula si s hrůzou uvědomila, že se tak může Zdeněk se podívat na její celou pindu, ale pak se odevzdala osudu.
Její široký a velký kulatý zadek se částečně vynořil ze saténu kalhotek.
Zdeněk stál za ní rozpačitě, opět s tuhnoucím údem.

„Jen se neostýchej, uprav si řitní otvor paní Venduly podle potřeby, abys tam mohl teploměr lehce vsunout. Násilí by ji mohlo ublížit,“ radila zlomyslně doktorka Zdenkovi.
Neostýchal se. Třesoucím se prstem uvolnil v zadní dírce křečovitě sevřený Vendulin svěrač. Šlo to obtížně. Musel si pomoci, ještě lehce ji stáhl kalhotky a sáhl do velké části odhaleného vlhnoucího, bobtnajícího rozevřeného pohlaví, z něhož nabral sliz a prošťouchl sevřený svěrač.
Vendula jen vytřeštila oči a s vyvalenými kukadly se křečovitě svíjela pod nečekaným náhlým zásahem, zvláště když ponořil prsty do její pálící mokré vagíny.

Zdeňka rozrážela chlípnost. Ještě, že nezavadil o klitoris .To by snad Vendula už nevydržela a vybouchla.
Posunuté kalhotky vydaly jeho zrakům i prstu celou část baculatých stydkých pysků, zarostlých zlatým ochlupením a mírně rozevíraných vilností Venduly.
Ta poslechla doktorku a rozevřela své pořádné půlky. Vtom se jí sesunuly, již mírně stáhnuté kalhotky o trochu níž, při čemž taky poznala závanem vzduchu, že se odkrylo její celé pulzující pohlaví. Ta pootevřená rozdrážděná vagína, stydké pysky i s vylézajícím klitorisem, to nebyl konec.
Sexuální chlípná reakce začala. Zastrčený teploměr v řiti nastartoval další bouřlivou smršť, strašně dráždivého dření celým tělem.
Balony prsů namáčknuté na okraj lůžka se začaly ještě napínat, bradavky tvrdly a od nich se hnala vlna sexuálního příboje. Vlna za vlnou až do sopky na špičku poštěváčku, vzpurného rostoucího a tvrdnoucího klitorisu.
Ježíši, co to se mnou dělá?! Jemný třes začal lomcovat celým jejím tělem, drobné orgasmy nutily drhnout prsy přes lůžko, bujná stehna křečovitě tiskla valy pohlaví. Jen málo zbývalo k zuřivému orgasmu a zvířecímu výkřiku.
Všechno šlo stranou. Stud, rodina, děti, doktorka, ti tu neexistovali, jen šílené vybití rozkoše. To ještě nezažila. Svírala v sebezáchově rty, aby neuniklo začínající skřípění jako předzvěst řevu. Polomrtvá to zvládla. Jen lehký sten ji vyšel ze svírajících se rtů.

Hned na to ji následovala Lucka, která na Zdeňka sama vyšpulila svoji zduřelou, rozpálenou nyní již rozevřenou buchtičku. Taky si jen toužila pomoci zasunutím prstů. Vendulka zvládla i měření teploty u Zdeňka. Při tom musela stisknout k sobě stehna jak jí znova bouřilo celé tělo.
Když si Zdeněk rozevíral půlky pro vsunutí teploměru, tak mu sklouzly boxerky a vyvalila se varlata.
Nemohla přehlédnout jeho polotuhý penis. Zalapala po dechu. To, to je pořádný ocas projelo jí v duchu. Ježíši, jaké má ale vejce.
Obdivovala je pro sebe i doktorka a rychle si rozepínala plášť. Najednou i jí tvrdly bradavky a rozráželo horko.

IV.

Výron.

Na řadu přišlo povinné, lehké prohmatání bříška a podbřišku.
První šel na řadu Zdeněk. To byla katastrofa. Musel si lehnout a doktorka Jarolímová se nad ním naklonila a promačkávala oblast břicha.
To by ještě šlo, ale když postupovala níže, více se sklonila a rozepnutý plášť se napůl rozevřel a dal Zdenkovi nahlédnout na její volně visící bělostné homole trojek s trčícími anténkami, které se mu pohybovaly nad očima.
Zdeňkova oháňka vzpurně vynořila hlavu, přes jeho urputnou snahu tomu zabránit. A když se ještě pokoušela doktorka trenýrky posunout níže, bylo veškeré úsilí marné.
Odborná pracovnice v bílém rychle reagovala: „Ejhle, co to tu máme? To je to pěkné a asi to chce ven. Co Zdeňku?“
Guma škrtila přímo hlavičku a hrozilo nebezpečí ejakulace.
Jen kývl.
V tu chvíli se jeho ohon prudce vymrštil doktorce do tváře.
Duchapřítomně to komentovala: “Hezký penis, pěkně rostlý a pořádně velký a silný. To je krása. Co říkáte dámy? Trochu ho vyvětráme.“
Ztopořený penis vybrala i s nakynutými varlaty ven.
“Dost upocený a je funkční? Překontrolujeme si ho.“
Zkušená ruka posunula kůžičku a párkrát obnažila pulsující lesklou fialovou hlavičku.
“Jen to ne,“ vyklouzlo ze Zdeňka. „Nebo budu stříkat.“
„Dobrá ještě počkáme a poučíme Lucinku. Lucko pojď si zkusit. Líbí se ti?“
Lucka i Vendula strnule se dívaly na ten výstavní kus. Lucka jen horlivě kývla a už se hrnula k lůžku.
“Ještě něco, vím, podle karty, že to není váš pokrevní syn a bratr, mám pravdu?“

„Máte, takže to snad není nic nepřístojného?“ vypadlo z Vendulky.
To už Lucka brala do ruky stojící horký úd.
„Počkej, ne tak zhurta, mohlo by dojít k výronu,“ rychle upozornila doktorka.
Že by vyronila Lucka, která cítila tlukot srdce až v hrdle, na to paní doktorka nepomyslila.
„ Takže stáhneš kůžičku, lehce až vykoukne žalud, to je ta velká hlavička. Dělala jsi to někdy?“
„S takovým kusem ne,“ zašeptla Lucka a obdivně držela v ruce tvrdý pyj a malou dlaní ho leštila. To už Lucka nevydržela, ovládání bylo v háji, chlípnost vydrážděna a nynější situací vyvrcholila v její obrovský orgasmus.
Bylo to něco úplně jiného než svépomoc nad knížkami nebo videem. Celé mladé tělo se zhroutilo, štíhlá ruka se zuřivě zaryla do pochvy a druhá drsně sevřela tvrdý pahorek bradavky.
Svalový třes zasáhl celé rozpálené chvějící tělo a z úst se vydralo drsné chrčení, bílá stehna zuřivě se tiskla k sobě a drtila prsty v pochvě. Oči se do široka rozevřely v návalu strašné rozkoše.

„To by stačilo,“ přerušila ten výbuch doktorka a obrátila se na ženu.
„ Asi se budu nyní muset na vás taky blíže podívat. Vendulko, kdy jste byla naposled u gynekologa?“

Zatím už matka, otřesena a hlavně rozdrážděna skoro k nepříčetnosti chlípností Lucky, ze sebe rozpačitě vyrážela: „Asi před sedmnácti lety před narozením Lucky.“
Doktorka žasla.
„Tak to budeme muset alespoň zběžně napravit. Žádné potíže nemáte?“
“Jen občas mám návaly horka…“
„Patrně si málo uvolňujete a utěšujete třeba masturbací?“
Vendula se provinile podívala do země.
„Dobrá, pak se na to podíváme. Nyní když se nám neváhal ukázat Zdeněk, nebude vám oběma snad dělat problém nám ukázat i vaše berušky. Ostatně Lucinka se už nyní ukázala.“

Nastalo krátké ticho, které první porušila, nyní oddechující a uklidňující se Lucka.
„No samo, ať si taky sáhne.“
„Dobrá tak pojď Lucinko, ale nejdříve zkontrolujeme funkčnost a množství s jakostí spermatu u Zdeňka. Paní Vendulko pomůžete?“
Ta se nechápavě podívala, s tlukoucím srdcem a otevřenýma tázavýma očima.
„Samozřejmě, ale co mám dělat?“
„Musíte Zdenka sexuálně vzrušit.“
„To snad ne!?“ znělo ustrašeně a s potlačovanou chlípností. „Jak“?
Vendula s trčícím,lehce povislým bělostným pohořím a s pomalu tvrdnoucími, tyčícími bradavkami, jen ve volných saténových kalhotkách, odhalující její silná bílá stehna ústící v dráždivé napínající polokoule, která dávala, nechtěně trochu nahlédnout na její polo odkrytou huňatou rozevírající vagínu, jen tiše zaslechla.
„Stačí jakmile se nad ním nakloníte a vaše visící skvostné homole, trochu promnete a když ještě si malinko stáhnete kalhotky a před ním si lehce prohrábnete číču, a ukážete mu vaše nabobtnalé velké pysky, to bude výborné.“
To pomalu stačilo, aby Vendula cítila ponenáhlu strašně předrážděné všechny erotické zóny.
„ Pak bude dobré jen párkrát přejet jeho horký pulsující penis vaší rukou, ale to si udělá sám, pokud se na to necítíte.“
Doktorka by nebyla sexuoložka, aby neviděla tvrdé vztyčené bradavky a svírající se stehna Venduly, která jen třeštila zraky a proběhlo jí.
„To si ji snad mám před ním nahonit?“
„No, proč ne, jen si ji trochu promnete.“

Zdeněk nestačil zírat na nevlastní matku, ten kus samice, kterou tajně obdivoval, jak dělá, to co ho jen ve snu mohlo napadnout.
Stáhla si pod kolena saténové kalhotky a před jeho zraky se zblízka objevilo zarostlé, lesknoucí její pohlaví s naběhlými valy vlhkých pysků.
Mírně rozevřela stehna a prohrábla houští až se zduřené masité pysky více rozevřely.
Pak skutečně jen stačilo ,že se nad ním naklonila, nechala ho, aby chvějící rukou sevřel její tvrdou bradavku a nalévající ňadro.
To nebyl oheň, ale žár co to v ní rozpoutal. Nerozpakovala se, vzala náruživě jeho vztyčené žezlo do ruky.
Zdeněk jen zatínal zoufale pěsti, aby nestříkal a skrz zuby ji chlípně zašeptal :“Pohoň mi ho.“
“Ty kanče, ráda,“ byla její tichá lascivní odpověď.“
„Kruci, ty jsi ale ramlice.“
Stačilo dvakrát přejet pěstěnou rukou a gejzír byl v proudu, sprška se snesla na bílé homole. Rozpálená Vendula se s němým úžasem na to dívala, málem zapomněla, že měla za úkol nabrat sperma do sklenky.
Hypnotizovala sice tu stříkající tyč upřeným pohledem, který nemohla odtrhnout, ale sperma rychle stačila sebrat. S posledním vypětí vůle zabránila, při odběru semene Zdeňka, svému bouřlivému orgasmu.

V.

Velký nájezd.

Skupinka v ordinaci se nyní lišila od vstupu. Byla tu matka s trčící vyhrocenou chloubou, nalitými ňadry, bez lodiček, ve spodních kalhotkách po kolena spadajících na zem, všem odhalující její ženskou utajovanou nejvyšší intimitu rozevřeného pohlaví.
Pomalu se zbavovala pokrytecké morálky na nahotu a ještě odhalovala svojí náruživou stránku sexu.. Štíhlá v pase, ale což dávalo vyniknout protiklad široké hrudi s vystouplým poprsím a masivního zadku s podsaditými stehny.
Dále tu byla Lucinka, živelná, tmavá, černooká, ohebná jako proutek s tvrdými trojkami mladého, bělostného trčícího poprsí završeného nalitými špičatými bobulemi bradavek.
Její kalhotky byly již srolované pásky, které nestačily zakrýt černou houštinu porostu na venušinu pahorku a valech rozchlíplých pysků genitálií.
Pak Zdeněk, vzorek pořádného chlapa, sportovce, nyní již nahého.
Ti všichni vytvářeli s doktorkou, jejím napůl rozepnutým pláštěm, kde občas vykukovaly bradavky velkých bílých, vyhrocených ňader, silně erotickou, až pornografickou skupinku.

„Tak to máme u Zdeňka nyní přijde na řadu Lucka. Musím si ověřit jak na tom opravdu je. I když před chvilku tu byla nechtěná bouřka. Tak pojď Lucinko. Prosím dolů kalhotky a lehni na lůžko. Dej si nohy do opěrek. Zdenek je seřídí a připevní.
Zdeňku, prosím opěrky malinko rozevřít ať se tam lépe dostanu.“
Zdeněk nevěděl kam se má dřív koukat. Právě si rozevíral podle libosti nejkrásnější dívčí zákoutí, sice v hustém lesklém černém houští, ale odkrývající rozevírající, růžové, lehce zduřelé, valy rozkošného údolí.

„Zdeňku, tady máte na tácku nástroje, které mi budete podávat, až vám řeknu. Teď zastupujete sestru.“
Při prohlídce poševním zrcátkem vylétlo z doktorky: „Ejhle hymen! Lucko, ty jsi ještě panna!? Tak maminko, žádné vojetí , Lucka se možná mazlila, ale to je vše.
Počkat ještě zadeček. Tak Lucinko na všechny čtyři a vystrč na nás zadní dírku. Ani ta nebyla používaná. „A když tak načínáčky,“ řekla si v duchu doktorka.
Nyní se připravte Vendulko. Už jste se Zdeňkovi předvedla, tak to zvládnete a doufám, že i on. Myslím, že bude potřeba, jak Lucce, tak možná i Zdeňkovi ,aby se od matky poučili o základní anatomii ženy.“

Vendula si ani neuvědomila a ze zvyku se hluboce předklonila, aby si odstranila spadlé kalhotky. Její mohutná zadnice se stehny se rozevřela a vydala na pospas její rozchlíplou vagínu, náspy velkých pysků s vysunutými, mokrými zástěrkami. Visící homole prsů s tyčícími bradavkami zdůrazňovaly její živočišnou sexualitu.

„Nevím jak, ale proč ne?“ souhlasila váhavě Vendula.
I jí po stáhnutí kalhotek upravoval Zdenek šířku roztažení stehen a upevnění do opěrek.
Nyní byla vydána s hlavou položenou na zad a s očima do stropu, na pospas doktorce a zvědavým pohledům mladých. Její pohlaví bylo více zduřelé, mokré a rozevřené polštářky velkých pysků byly hustě porostlé žlutými kudrnami.

Doktorka ji pečlivě prohlédla a prohmatala, s pomocí Zdeňka provedla výtěry pochvy a děložního čípku.
V průběhu prováděla výklad, kdy roztáhla a povytáhla valy velkých pysků a stejně u malých pysků, které mírně přečnívaly.
Vendulou znova projížděly vlny stoupající sexuální žádostivosti. Malé pysky se začaly nalévat a klitoris začal vystrkovat hlavičku. Vlny chlípnosti ji nutily vypnout zduřelé prsy a bradavky se jí hrozivě vysouvaly.
U vylézajícího klitorisu se doktorka zdržela nejvíce. Pořádně ho promnula, až se Vendula prohnula do mírného oblouku a vysvětlila Lucce a Zdeňkovi, že to je sídlo lásky, které je nyní už plně rozvinuté a připravené na pohlavní akt.
Po dráždění vedle kontroverzního bodu G, si Zdeněk musel na klitoris sáhnout a jemně promnout.
To byla Vendula na pokraji orgasmu a zvláště, jak na pokyn doktorky vsunul ukazovák do rozpálené pochvy a prohmatávaje vlhké stěny, hledal bod G. Na ten byla velmi citlivá. Chlípnost jí náruživě projížděla.
Když doktorka zaučovala Zdeňka do používání análu musela Vendula dát nohy z opěrek a rozevřená stehna dát co nejblíže k ramenům, vyšpulit na všechny do široka rozevřené pohlaví a řitní otvor.
Zde poučila nyní zvláště lékařka, jak je tenká stěna mezi pochvou vstupem rekta. I to si náruživě Zdeněk vyzkoušel. Jeho prsty byly silnější než doktorky a musel kakaový otvor pořádně promazat.
Při ponoření prstu do poševního otvoru Venduly, ta jen zoufale hekala. Horko a chlípnost s ní už lomcovala celým tělem. Se zaťatými zuby se držela, aby nevybuchla v orgasmus.

VI.

Ukojení.

Nyní pozorně poslouchejte, poslední zkouška bude nejerotičtější.
Jak u Zdeňka již byla změřena schopnost orgasmu, ejakulace a jeho síla, bude nutné, v rámci průzkumu, toto udělat u Lucky a matky Venduly.
„Paní doktorko,“ zeptala se nevině Lucka: “To si ji máme nahonit, nebo jak vy říkáte masturbovat ?!“
„No Lucinko, něco takového to bude. Měří se vaše vzrušivost a schopnost vyvrcholení se sílou prožitku.“
„Fajn paní doktorko, ale když jste to dělali Zdeňkovi, tak mu musela maminka ukázat svoji číču a ještě si ji pořádně prohrábnout.“
„Správně, třeba vám zase pomůže Zdeněk, sestřička? Co vy na to Zdeňku?!“
„Ale jo, samozřejmě, ale co mám dělat?“
„To by si měli říci dámy.“

„Ježíši! Já se mám tady zase ukájet, onanovat před dětmi?“
„No pokud jste Vendulko pomohla ukájet Zdeňka před vámi, tak by bylo možná fér udělat to před ním, když vám s tím ještě pomůže. Doma přece masturbujete taky.“
Vendula provinile sklopila oči a kývla.
„Ovšem chcete li.“
„Jo chceme,“ skočila do řeči Lucka.
“Já nevím,“ byla rozpačitá maminka, ačkoliv před tím bylo namále a udělala by si orgasmus několikrát.
„Tak co vám pomůže? “
„No když si ho taky vyndá i s vejci, párkrát protáhne a třeba mi ještě promačká kozy?“ navrhovala rozhodně Lucka.
“A co Vendulka?“
„Lucko předně se neříká kozy, ale ňadra jinak ano, pokud to bude moci udělat,“ špitla mamina.
„Nebudete to dělat společně, ale protože se to bude měřit tak jednotlivě. První začne Lucka,“ to by mělo být jednodušší, pomyslela doktorka.
Taky že bylo. Lucka nadržená jak fena v říji se udělala krátce na to co vyndal Zdeněk svůj penis i s příslušenstvím a několikrát s ním zacvičil.
Párkrát si přejela poštěváček. Její reakce byla bouřlivá a rychlá. Po vyvrcholení se silným chvěním a provolání to je krása, se prohnula do luku a uvadla.

Zdeněk tím dostal svého vojáka do plné bojové pohotovosti. Nabral na vzrůstu, síle a tvrdosti.
Obě ženy, doktorka i nevlastní matka, se jako hypnotizované dívaly na jeho tyč a křečovitě tiskly stehny a nenápadně rukou svá pohlaví.
Plná chlípného rozechvění a vnitřního rozporu, stáhla Vendula znova své kalhotky a lehla si zády na lůžko a rozevřela pokrčená kolena.
Lucka měřila stopkami čas od vytažení Zdeňkova údu i s varlaty a jeho protahování.
Vendula nahá, třeštila na něj oči a drsně si třela klitoris i masité valy genitálií. Bouře sice jí silně lomcovala, ale pořád nic.
Nejdříve lehce si hladila své homole a pak přešla k náruživému tření stožárů bradavek. Orgasmus jí celým tělem šimral, ale nevycházel.
Zdeněk se osmělil a s jejím povděkem ji lehce mnul a sál vztyčené bradavky na naběhlých, horkých prsou.
Neovládala se a tiskla jeho hlavu na ňadra.
Doktorka tomu dala zlatý hřeb. Přitiskla zapnutý, drnčící vibrátor na vylézající klitoris. Vendula za chvilku jen zachrčela táhlé Áááááááá…
Impulsní přívaly silně lomcovaly jejím celým tělem, které se zmítalo v značných křečích zdvíhajících a vypínajících její pohlaví..

Že si po jejich odchodu musela paní doktorka pomoci bylo samozřejmé.

Počet zobrazení: 241

Autor

Navigace v seriálu<< Prohlídka 01
4.4 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Denis86

Paráda .
Doufám že plánuješ tuto trojci využít v pokračovaní nebo úplně nové povídky .
Děkuji za tvoji odpověd

picu

dobre napisane, len nechapem ten rozny font pisma v poviedke

JelenTom

Ono je to jednoduché. Jak korektoři, tak autoři vkládají do systému z Wordu. Ve wordu většinou mají nějaký svůj styl, aby to lépe viděli a podoně a to se přenáší i pak do systému. Většinou tohle odhalím při závěrečné kontrole a pak si tu ještě odmazávám ty styly tak, aby to bylo co nejčistší. No a tady se stalo to, že začátek jsem viděl ok a už jsem nekontroloval zbytek. No jak se ukázalo, tak níže najednou bylo vše nastavené jinak a byl tam přidán styl z Wordu. Už jsem to opravil.

Bob Romil

Je to jiný, zvláštní oproti ostatním příběhům tady, ale setkání s takovou doktorkou hrozí buď infarktem nebo totálním grupáčem. Jedinec se slabším sebeovládáním by jí asi ohnul přes stůl a pořádně vyšetřil 🙂

Martin

Dobré až infarktové čtení . Je to trochu jiná povídka , než je zvykem . Zažít takové vyšetření bych nechtěl , neboť nemám takové sebeovládání . Asi by to odnesla paní doktorka . Konec je otevřený , tak bych byl také pro nějaké pokračování této chlípné trojky a nebo čtyřky ? 😀

Kittikit

Takovou prohlidku bych si nechal taky libit 😉

6
0
Would love your thoughts, please comment.x