Únos nevěsty

Počet zobrazení: 253

Na tu akci jsem se dostal úplnou náhodou. Kamarádovi mého kamaráda vypadl jeden řidič na svatbu, a tak se obrátil na mě, čerstvého majitele zánovního Audi. Za celodenní a noční rozvoz opilců jsem měl dostat nějaký peníze a balík výslužky.

***

V restauraci, kde se to konalo, jsem seděl stranou, popíjel colu a sledoval dění v sále. Nevěsta, celá v panensky bílých šatech, zcela jistě pannou nebyla, ale byla mladá, hezká a celá zářila štěstím, asi jako každá novomanželka.

Před půlnocí mě svědek ženicha, nějaký Zdeněk, plácl na rameno.
„Hele, ty seš ten řidič? Chceme Mirkovi unést nevěstu, tak jedem!“ a to už ze sálu vybíhali další dva kluci a nevěsta.
Naložili se do auta a vyrazili jsme.
Objeli jsme pár podniků, všichni pasažéři včetně nevěsty nasáli pár panáků a jelo se dál.
„Zajeď k nám. Mirek ví, kde bydlím,“ nasměroval mě nakonec Zdeněk domů, neboť všichni už toho měli dost a nevěsta Dáša spala jednomu z kluků na rameni.

Když se pak všichni dopravili do bytu, poněkud ožili.
Jen Dáša zůstala tuhá a jen zpomaleně reagovala na dění kolem sebe a Zdeněk pak pronesl.
„Ta už je jasná. Můžem jít na věc!“ a k mému úžasu si vyndal z kalhot péro a začal si ho honit.
Kluci zatím Dášu odtáhli na postel a Zdeněk ji zakýval pérem před obličejem.
„Nečum a koukej hulit!“ a stáhl jí hlavu na trčícího ptáka.
Dáša otevřela pusu a nechala se šoustat do pusy. Netvářila se nijak nadšeně, ale jak byla opilá, nedokázala se bránit.
Zdeněk blaženě funěl, držel ji hlavu a pánví přirážel proti ní. Pronikal jí hluboko do krku, a když se jí udělal do pusy, teprve ji nechal volně vydechnout a semeno vyplivnout.

Další kluk ji zase vyhrnul šaty a hlasitě komentoval podvazky a tanga mizející mezi oblinami pevného zadečku.
„Ty vole, to je krása. Teď ti předvedeme svatební noc, že na to nezapomeneš! Vycákáme ti díru a zaděláme ti na parchanta.“
„Ne…ne,“ tiše se Dáša bránila, ale další kluk už ji stahoval šaty z ramen, aby jí mohl osahávat kozy.
„Pěkný, pevný,“ prohmátl je a začal líbat a laskat bradavky.
Ty se napřímily, ztvrdly a Dáša začala vzdychat. To už ji mezi nohama rejdil jazyk prvního kluka, zatímco Zdeněk mi vysvětloval.
„S Dášou jsem nejdřív chodil já, jenže Mirek mi ji přebral. Tohle je super možnost, jak se mu pomstít a vobtáhnout mu jí. Pojď ji taky střihnout.“

Dáša kouřila ocas druhému klukovi, zatímco ten první jí stále lízal vyholenou kundu s velkými pysky.
Nohy měla doširoka roztažené a jenom ten pohled mě ztopořil čuráka, že jsem to nevydržel a vyndal ho ven.
To už ji ten první ještě víc rozpáčil nohy a zatlačil ji ocas do vylízané, vzrušené kundy. Zajel tam hladce a Dáša jen zasténala a dál sála druhý ocas sevřenými rty. Kluk náhle zaúpěl a dávkou semene ji postříkal obličej.

Ten první jí zatím prudce mrdal a Dáša jen sténala a hekala v rytmu přírazů.
„Jo…oh..oh….božeee,“ sténala slastí a kluk jen vzrušeně funěl.
Netrvalo dlouho a už do ní stříkal. „Jooo…krásně mě svíráš…ty děvko!“ křičel v extázi.

Když odpadl, nahradil ho Zdeněk. Ten si její nohy zapřel o ramena, nalehl na ní a závojíčky se roztáhly do šířky, jak do ní vnikl velký fialový žalud.
„Oh… Zdeňku ne..nedělej to..oh..oh!“ pokusila se Dáša o obranu, ale neměla šanci. Kamarád ženicha a její bývalý přítel využil poslední možnosti omrdat mu krásnou manželku a nic ho nemohlo zastavit.

Přistoupil jsem k ní a zajel ji ocasem do pusy. Hned po něm chňapla a poslušně mi ho kouřila. No, zažil sem lepší kuřačky. Dáša ho jen tak v puse povalovala a hlavně stále hekala pod Zdeňkovými tvrdými přírazy.
Bral si ji tvrdě až násilně a hezky hluboko v týhle poloze, prostě si to užíval a dělohu ji vystříkal se slovy: „Tohle máš ode mě jako dáreček pro manžílka!“

Teď byla řada na mě. Dáša ležela na zádech s roztaženýma nohama, ale já si ji otočil na břicho. Měla pěkně tvarovaný pevný zadek a zespoda na mě vykukovaly překrvené pysky s praménkem vytékajících šťáv a semene.
Poroztáhl jsem jí nohy co nejvíc a s připraveným ocasem na ni nalehl. Cítil jsem, jak lehce pronikám do vlhké pochvy až po koule.
Dáša jen vydechla a pak se rozsténala pod mými přírazy. Bylo to úžasný mrdání.
Byla už sice projetá, ale stále mi krásně poševními stahy svírala ocas a zvyšovala rozkoš. Objal jsem ji prsa dlaněmi a mačkal je a hnětl. Přes jejich velikost byly krásně pevný s tvrdými hroty bradavek.
Dáša dál sténala, ale nedalo se poznat, jestli nám jen drží, nebo si to taky užívá, když nemá jinou možnost. Po vzoru ostatních jsem se do ní udělal a nastoupil na ní poslední kluk. Ten už byl tak nadrženej, že ji jen párkrát projel a už to z něj šlo.
Vtom se Zdeňkovi ozval mobil. Chvíli poslouchal a pak řekl: „Jo..jo..jsme u nás. Stav se, už sme to stejně chtěli zabalit a vrátit se..jasný.“
Otočil se na nás a potichu řekl. „Dejte ji do pucu. Jede si pro ni.“

Kluci pomohli Dáše do šatů, a za chvilku už se před domem objevil Mirek.
„Ty vole, to byl únos. Projeli jsme celý město a nemohli vás najít. Nakonec mě napadlo, že jste tady. Tak co, lásko, dobrý? Co ti je?“ zadíval se jí do uslzené apatické tváře.
„Je mi blbě,“ Dáša jen vzdychla. „Chci domů,“ a s Mirkovou podporou nasedla do auta a odjeli.

„Tak to bysme měli,“ lakonicky uzavřel celou záležitost Zdeněk a vrátili jsme se zpět na svatbu, kde už zábava končila, a já začal rozvážet zbylé hosty.

Kamarád mi druhý den předal peníze i balík výslužky a za Mirka mi poděkoval.
„Nemá zač,“ odvětil jsem a byla to pravda.

Počet zobrazení: 253

Autor

4 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
12 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Trysky

Rozhodně zajímavá svatba, ale zažít bych ji jako ženich nechtěl. Trochu drsné zneužití opilé nevěsty. Jen by mě zajímalo, jestli ji někdo z nich naprcal, případně komu se to zadařilo.

Juli

Promiň, je to blééé, ále toho jsou“ lidé“schopní 😢.

bigbizz

Upřímně tohle mi už přišlo trochu moc. Podle mě se už jednalo o regulérní znásilnění a tohle se mi fakt nelíbí. Být svědkem, tak bych Zdeňkovi nejspíš rozbil hubu, anebo bych pak na něj a ostatní zavolal policajty. Ještě štěstí, že se jedná o povídku, protože kdyby tohle měla být skutečnost, tak chudák holka.

Wolf

No asi to není úplně košér ale co dělat povídka se docela dobře čte a není moc dlouhá takže se to dá. Chybí mi tady aspoň pokus o to holku zachránit a trochu mi to přijde že to vrhá na chlapy špatný světlo. Ovšem musím souhlasit s jedním z předchozích komentů štěstí že je to jen ppvidka. Za mě 3* z 5.

Juli

Špatný světlo?!? I v reálu jsou toho schopni, za mne blééé!

harai1

Netajím se tím, že obvykle mám rád jiný druh povídek, než ty od Shocka. V první chvíli jsem si říkal, že tohle je další z nich. A pak jsem najednou zjistil, že to vůbec není špatný. Je to napsané dost přímočaře, až jsem si říkal, jestli jsem se nepřehlédl ve jméně autora. Za mně dobrý.

Martin

Čekal jsem co z toho vzejde . Řidič na svatbě zažijte hodně věcí . Mnohdy jediný střízlivý mezi ožralými . Je to jen povídka , ale do takového srovnání účtů mezi bývalými rivali v lásce bych nešel . Jinak náboj to má .

Juli

👍

Junior

Několikrát jsem na svatbách fungoval jako řidič, ale nic podobného se jsem nezažil. Holt mám asi smůlu nebo co. 🙂

Juli

Hurá 🤗

Kamil Fosil

Povídka se mi nelíbila.

12
0
Would love your thoughts, please comment.x