nahá třída

Zajímavá třída 10 – Petra pod mostem

Toto je 10 díl z 22 v seriálu Zajímavá třída
Počet zobrazení: 168

„Hm! Taky bych si dala říct,“ odpověděla mi Petra.
Mrkl jsem na ni a ukázal jsem na svoje kalhoty, které už byly zase pěkně napnuté. Petra si hned přetáhla přes hlavu tričko a chytila si prsa. Pořádně je zmáčkla a pak mezi prsty promnula bradavky. Podal jsem foťák Iloně, která už se po něm natahovala. Přistoupil jsem k Petře a jedno její prso vzal do dlaně. Pasovalo do ní přesně. Něžně jsem jej zmáčkl a pak jazykem obkroužil bradavku. Vzal jsem ji mezi rty a špičkou jazyka ji dráždil. Po chvilce jsem přešel na druhé prso a udělal to samé.

Pak jsem si před ni klekl a rozepnul její džíny. Stáhl jsem jí je na zem a pomohl jsem jí z nich vystoupit. Hned jsem stáhl i kalhotky a pořádně z blízka si prohlédl proužek světlých chloupků nad její čárkou. Něžně jsem je prsty pohladil a pak zajel rukou mezi stehna. Byla úplně neuvěřitelně mokrá.
„Teda, ty si ale mokrá,“ poznamenal jsem.
„A divíš se? Po tom všem co jsem dneska viděla!“
Musel jsem uznat, že toho bylo dneska k vidění opravdu hodně. A ještě to nekončilo. Vytáhl jsem ruku a strčil jsem si mokré prsty to pusy. Slastně jsem z nich olízl všechnu šťávičku. Chutnala skvěle. Trošku jsem jí dal nohy od sebe a jazykem zajel do brázdičky. Snažil jsem se dosáhnout co nejdál. Byla opravdu hodně mokrá. Petra lehce zavzdychala a dala nohy ještě více od sebe. Jazykem jsem začal dráždit tvrdý poštěváček. Rukama mě hladila ve vlasech. Chvilku jsem jí ho dráždil a pak jsem si stoupnul a stáhl jsem si kalhoty. Zase jsem vytáhnul na světlo kolík.

„Vezmi si ho do pusy, prosím,“ řekl jsem jí.
Petra si klekla a chytila mou kládu pevně do ruky. Ještě jsem ho měl vlhkého od předchozí soulože. Petra mi přetáhla předkožku a už měla žalud v puse. Rukou mi ho honila a jazykem dráždila na žaludu. Chvilku jsem ji nechal, ať mě kouří a pak jsem jí chytil hlavu a sám jsem začal přirážet do horké pusinky. Zasouval jsem ho co nejhlouběji a slabě jsem vzdychal vzrušením. Petra mi ještě jednou rukou masírovala koule. Ocas jsem měl za chvilku zase krásně tvrdý a připravený, abych ho mohl zasunout do štěrbinky.

„Chceš ho mít v sobě?“ zeptal jsem se, když jsem ho na chvilku vytáhl.
Petra jen kývla hlavou a sedla si na kámen. Roztáhla nohy hodně doširoka a prsty si roztáhla závojíčky. Bylo vidět, jak je nádherně mokrá. Přistoupil jsem k ní a přiložil žalud na dírku. Několikrát jsem po ní přejel a díval se, jak se na žaludu leskne šťávička. Pak jsem ho pomalinku tlačil dovnitř a cítil jsem, jak se jeskyňka pěkně roztahuje a vpouští mě dovnitř. Žalud už jsem v ní měl celý a tlačil jsem dál. Díval jsem se, jak celý mizím v jejím lůně. Zavřela oči a sténala slastí, jak cítila, že se její jeskyňka plní. Chytila si prsa. Celá si je mačkala a hladila. Prsty si dráždila bradavky, které měla krásně tuhé. To už jsem byl v pochvičce až po kořen. Sklonil jsem se a dlouze ji políbil. Opíral jsem se rukama o kámen.

Lehce jsem se u toho pohyboval v bocích. Jeskyňka mě krásně obepínala. Už byla pěkně přizpůsobená a já začal pomalu přirážet. Jen tak na půl jsem vždycky vyklouzl z toho nádherně mokrého hnízdečka a zase klouzal dovnitř. Pěkně znovu až po kořen. Petra začala nahlas vzdychat a jednou rukou sjela do rozkroku a dráždila si poštěváček. Opřený o ruce jsem pravidelně přirážel do té krásné lasturky, která nádherně mlaskala.
„Já to dlouho nevydržím!“ vydechla Petra.
„Ale já jo!“ odpověděl jsem jí.
Dál jsem v pravidelném tempu přirážel a Petra vzdychala čím dál tím hlasitěji, když se najednou její nohy sevřely kolem mých boků. Pevně mě s nimi stiskla a vykřikovala.
„Ááááh…, áááh…,“ a její lasturka se stahovala kolem ocasu.
Cítil jsem, jak mi po kládě teče šťáva. Rychle jsem vytáhl kolík a pozoroval jsem štěrbinku. Pomalinku z ní vytékal pramínek šťávy. Petra právě dosáhla vrcholu. Ale já ještě neměl dost a tak jsem ho znovu zarazil dovnitř a dál jsem přirážel v pravidelném tempu.

„Nee…, už ne…, prosím…, už mi…, to stačilo…,“ prosila mě Petra a snažila se vyklouznut.
Já nedbal jejích proseb a pevně jsem jí chytil stehna a přirážel ve stále stejném tempu. Viděl jsem na ocasu, jak je nádherně mokrá. Ostatní holky mě taky povzbuzovaly, ať ji pořádně vymrdám, ať si to taky pořádně užije. To byl i můj cíl. Pořádně si to užít. Po chvilce pravidelného přirážení už Petra přestala prosit a znovu nahlas vzdychala.

Chytila mě za zadek rukama a sama si mě přitahovala. Snažila se zrychlit. Vyhověl jsem jí a začal jsem přirážet rychleji a prudčeji. Oba dva jsme už vzdychali hodně nahlas. Po chvilce jsem ho vytáhl.
„Stoupni si a předkloň se!“ nařídil jsem.
Petra poslušně poslechla a vyšpulila na mě zadeček. Zajel jsem žaludem zpět do nitra, rukama ji pevně chytil za zadeček a tvrdě jsem přirazil, až kam jen to šlo. Petra vyhekla a já už znovu pomalu vytahoval ocas ven. Opět jsem ho pořádně zarazil až po kořen. Pořád dokola jsem to opakoval a oba dva jsme u toho pokaždé nahlas vyhekli.
„Nepřestávej! Pořádně tvrdě mi ji vyšukej, prosím!“ prosila Petra.
„Jen mluv sprostě! To se mi líbí,“ odpověděl jsem jí.
Pořádně jsem ji chytil za zadeček a začal jsem tvrdě a rychle přirážet. „Jooo…, mrdej mě….,“ povzbuzovala mě Petra. Křičela rozkoší stejně jako já. Nasadil jsem rychlé tempo a cítil jsem, že se blížím ke svému konci. Koule mi pleskaly o mušličku a oba jsme nahlas vzdychali. Najednou se přede mnou prohnula a vykřikla naposledy. Pochvička se jí znovu stahovala kolem ocasu a to mě dodělalo. Rychle jsem ho vytáhl a stříkal jsem dávky spermatu na její holá záda.

No tak tomu se říká nádherné odpoledne. Ilona vyfotila Petřina postříkaná záda a pak ještě můj zvadlý ocas. Sedl jsem si na kámen a oddechoval jsem. Holky Petře pomohly otřít ze zad mé sperma a oba jsme se postupně oblékli.
„Tak takhle jsem si ještě nikdy neužila,“ poznamenala Petra.
„To mě těší,“ odpověděl jsem.
„Já se tak těším na školní výlet,“ ozvala se najednou Veronika.
„Tak to se snad těšíme všichni ne?“ odpověděla jí Jana.
Ve středu jsme totiž měli jet na pětidenní výlet někam k vodní nádrži Rozkoš.
„No tak jestli tam budeme dělat tohle, tak já se těším určitě!“ řekl jsem.
„Tak to si piš, že budeme,“ odpověděla Petra a Veronika jí sekundovala. Ještě chvilku jsme si společně povídali a pak jsme se rozešli všichni domů.

Počet zobrazení: 168

Autor

Navigace v seriálu<< Zajímavá třída 09 – Veronika s Petrou pod mostemZajímavá třída 11 – Rychlovka ve škole >>
5 6 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Lex

Tak na školní výlet se těším taky. Super povídka.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x