nahá třída

Zajímavá třída 18

Toto je 18 díl z 20 v seriálu Zajímavá třída

Uspokojená Radka
Radka vytáhla mou ruku z plavek a klekla si přede mě. Odsunula Iloninu ruku z ocasu a jazykem mi objela celý žalud. Slízla z něj šťávu. Pevně mi ho jednou rukou chytila a druhou držela v dlani pytlík. Pustila se do rychlého honění a  žalud zmizel mezi rty. Jazykem dráždila špičku. Neubránil jsem se hlasitému zavzdychání.
Prsty jsem zajel do jejích rezavých vlásků a hladil ji. Vzdychal jsem slastí a porozhlédl se kolem sebe. Všechny holky sledovaly jen nás.
Veronika si od Ilony vzala foťák a fotila. Ta zůstala sedět vedle nás. S rukou pod plavkami si dráždila mušličku a sledovala Radku, honící mi kládu a sající žalud. Ostatní holky, kromě Veroniky, která fotila, už taky nezakrytě masturbovaly.

Jejich pozornost po chvíli zaujala i Jana, která si půjčila Veroničin vibrátor. Sundala si plavky a jezdila si s ním po lasturce nahoru a dolů. Jemně si s ním dráždila poštěváček.
„Nestíhám vás všechny fotit!“ povzdechla si Veronika, „nechcete počkat holky? Ctěla bych vás mít všechny. Počkejte ještě, než se udělá Radka s Martinem!“ vyzvala je.
Holky neochotně, ale přece jen,  si přestaly dráždit mušličky a jen si je tak lehce hladily.
Jejich zrak se upřel na mě s Radkou. Radka se na chvilku zarazila a podívala se na mě! Usmál jsem se na ni a zajel rukama pod její paže. Zvedl jsem ji ze země a vyhrnul jí podprsenku.
Měl jsem přímo na úrovni očí její velká prsa. Nádherné světlé a velké dvorce zakončené trčícími bradavkami lákaly k polaskání. 
Neodolal jsem, chytil obě a pořádně je pomačkal v dlaních. Prsty jsem přejel po bradavkách, které byly krásně tuhé. Promnul jsem je mezi prsty a něžně si s nimi pohrál. Pořádně jsem si prohlížel její velká prsa, na kterých byla spousta pih. Ostatně stejně, jako na celé její pokožce.
Nahnul jsem se hlavou a jazykem jednu bradavku obkroužil. Rty jsem se na ni přisál a jazykem o ni brnkal. Jednou rukou jsem sklouznul mezi stehna a přes plavky pohladil broskvičku. Přejel jsem hřbetem ruky po čárce až k zadečku.
Oběma rukama jsem stáhl spodní díl plavek. Vzrušeným pohledem jsem si prohlédl krátce zastřižené chloupky a prsty přejel po vykukujících závojíčcích. Byly dost mokré a tak jsem nabral šťávičku na prsty a rozetřel ji Radce po bradavce.
Poctivě jsem pak všechno z bradavky olízal a to samé jsem udělal i s druhou bradavkou. Nabral jsem pořádně šťávičky na prsty a rozetřel ji kolem a po bradavce.

Radka vzrušeně sledovala mé počínání. Jazykem jsem olizoval střídavě obě bradavky a prsty masíroval buchtičku.
Jedním jsem projížděl mezi závojíčky a chvilkami něžně masíroval poštěváček. Radka začala slastně vzdychat. Prst mi hladce klouzal po celé délce broskvičky, jak byla krásně mokrá. Zajížděl jsem prstem do dírky a ven. Radka dala nohy víc od sebe, abych mohl prstem vklouznout ještě hlouběji. Prostředníčkem jsem tedy zajel, co nejhlouběji to šlo. Z pochvičky vytékala spousta šťávy, která zůstávala na mé ruce. Sklonil jsem se do jejího klína a přivoněl si k té nádherné rezavé kundičce.
Jazykem jsem chutnal šťávičku a špičkou něžně laskal poštěváček. Radka rukama chytila mou hlavu a něžně si ji přitiskla více do klína. Jazykem jsem se snažil dál dráždit poštěváček a vychutnával si chuť té mokré mušličky. Prstem jsem znovu zajel co nejhlouběji a jen tak, jsem s ním kroužil uvnitř.
Po chvilce tohoto dráždění, už jsem dostal velkou chuť na to, abych zasunul svůj tuhý kolík místo prstu.
Vytáhl jsem ho a chytil ji za boky. Otočil jsem ji zády k sobě a podržel si prut.

Radka se rozkročila nad mými stehny a opatrně dosedala na nasměrovaný ocas. Žalud pomalinku mizel uvnitř štěrbinky. Radka se rukama opřela o moje kolena a zvolna začala zase nadzvedávat zadeček. Ocas mi skoro vyklouzl ven, ale to už zase pomalinku dosedala a tentokrát mnohem hlouběji. Chvilku si takto zvykala na velikost ocasu a za okamžik v ní byl úplně celý. Dosedla na stehna a oba jsme si to v klidu vychutnávali. Já si užíval její nádherně mokrou a horkou lasturku. To jak krásně těsně obepíná tuhý kolík a Radka si zase užívala toho, jak vyplňuje celou její štěrbinku. Byl to nádherný pocit.
Rukama jsem chytil její velká prsa a pořádně je zmáčkl. Mezi prsty jsem masíroval obě bradavky a Radka začala sama pomalinku přirážet. Opřená rukama o moje kolena se nadzvedávala a znova  dosedala na kolík. Její prdelka pleskala o moje stehna. Oba dva jsme už  nahlas vzdychali.
Veronika kolem nás chodila s foťákem a fotila všechny možné detaily. Chvilku klečela Radce mezi nohama a fotila detail roztažené buchtičky. Pak zase poodstoupila a fotila celou naši soulož. Doslova kolem nás běhala a fotila, co to šlo.
Radka začala zrychlovat a přirážela stále rychleji. Její prsa lítala nahoru a dolů v rytmu jednotlivých přírazů. Byla mnohem více nadržená než já a tak se její orgasmus nezadržitelně blížil. Jednou rukou si začala masírovat poštěváček. Nahlas vzdychala a začala vykřikovat: „Už budu… jooo… jooo…“
Přirážela, jak nejrychleji to šlo. Můj kolík zajížděl hluboko do mušličky. Několikrát z ní sice vyklouzl, ale Radka ho zase obratně zasunula dovnitř a dál pokračovala ve své jízdě. To jak byla vzrušená, dráždilo i mě a bylo mi jasné, že ani já to dlouho nevydržím.

Radka po chvilce dospěla k vrcholu. Stěny pochvičky se jí začaly stahovat v orgastických křečích. Rychle sklouzla z mého kolíku dolů a lehla si vedle mě na postel s nohama u sebe. Rukama si zajela mezi stehna a držela si lasturku. Oddechovala a vychutnávala doznívající orgasmus.
Můj kolík trčel nahoru a Petra byla nejpohotovější. Přiklekla ke mně a už zmizel v puse. Zkušeně mi ho kouřila. Pomáhala si jednou rukou a honila mi ho. Sála mi žalud a já během chvilky začal stříkat. První výstřik skončil v jejích ústech.
Pak Petra můj kolík rychle vytáhla a další dávky už skončily na jejím obličeji. Žaludem si roztírala semeno po tvářích.
Hekal jsem jak raněné zvíře a díval se na postříkanou Petru. Ta slastně olizovala moje sperma ze rtů, až kam dosáhla jazykem a kam nedosáhla jazykem, tam si pomohla prstem.
Podávala si mé nastříkané semeno blíž a chtěla ho všechno slízat, když k ní přiklekla Sabina, aby jí pomohla. Jazykem olizovala její tváře, dokud nebyly úplně čisté, bez mého semene. Lehnul jsem si vedle uspokojené Radky a oba dva jsme spokojeně oddechovali.
Hladil jsem ji na zádech a sledoval ostatní holky….

Autor

Navigace v seriálu<< Zajímavá třída 17Zajímavá třída 19 >>
4.7 31 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Vit

Super tahle série se mi líbí

Denis 86

To je zase skvělý díl této série

2
0
Would love your thoughts, please comment.x