Zajímavá třída 12 – Trojka u mě doma

Toto je 12 díl z 20 v seriálu Zajímavá třída

To co holky nevěděly jistě, se o přestávce dozvěděly hned. S ničím jsme se netajili a všechno jsme jí pověděli do detailů. Řekl bych, že ostatní holky Petře záviděly.
„No co! Však si taky můžete přijít na svoje. Dneska jsem až do večera sám doma,“ navrhl jsem jim.
Ilona se na nás smutně podívala, že prý dneska nemůže. Jana se tvářila naprosto stejně jako Ilona. Tak nám bylo jasné, že ani ona si nepřijde na své. Domluvili jsme se tedy s Veronikou a Petrou, že hned po škole půjdou ke mně domů. Petra navrhla, že nás vyfotí. Prý si už dneska jednou užila a že jí to stačí. Tak to bude zase skvělé odpoledne, pomyslel jsem si.

Náš hlouček přilákal Radku, která seděla v lavici kousek od nás. O čem prý tak horlivě debatujeme?
S holkama jsme se na sebe usmáli a řekli, že o sexu. To Radku zaujalo a zařadila se mezi nás.
Přemýšlel jsem, že by nebylo špatné ji zatáhnout taky do našich hrátek. Byla to velice pohledná zrzka s dlouhými vlasy. Tvář měla rozkošně pihovatou a prsa patřila k největším ve třídě.

Zazvonilo a my se rozešli do lavic. Ještě jsem stihl prohodit s Veronikou, jestli nevezmeme sebou Radku dneska odpoledne. Veronika na mě mrkla a pokývala hlavou.
V hodině jsem napsal Radce esemesku: Nejak te to tema sexu zaujalo? 😉 Odpověď mi přišla hned. To vis! co se tyce sexu, tak me zajima vsechno! :o) Tak to byla rázná odpověď. Už jsem Radce raději nic nepsal a říkal jsem si, že to nechám na přestávku. Tohle se prostě musí využít.
Hned po zvonění jsem se ujistil u Veroniky, jestli by jí opravdu nevadilo, kdyby s námi šla. Ta mi jen potvrdila, že bude ráda a že si můžeme dát trojku. Usmál jsem se na ni a šel jsem za Radkou, která ještě stále seděla v lavici.
Dřepnul jsem si k lavici a vysvětloval jsem jí, co všechno provádíme s holkami. Po očku jsem se díval po holkách, které nás zaujatě pozorovaly. Radka vypadala, že ji to všechno zajímá čím dál tím víc. A když jsem jí řekl, že jdeme dneska s Veronikou a Petrou ke mně domů, tak se sama hned zeptala, jestli může jít s námi.
„Můžeš,“ řekl jsem jí, „ale máme jednu podmínku!“
„Jakou?“ zeptala se.
„Nebudeš se na nás jen dívat, ale přidáš se k nám.“
Radka trošku zčervenala, ale souhlasila.
„Jo! A Petra to bude zase všechno fotit,“ dodal jsem.
To už Radka jen kývla hlavou, protože v ten okamžik zase začalo zvonit a do třídy vešel učitel.

V dalších přestávkách se už Radka bavila s námi v našem hloučku. Bylo na ní vidět, že se docela těší na naše odpolední setkání. I podle řečí se dalo soudit, že to určitě není žádná stydlivka a že co se týče sexu, tak ji opravdu zajímá všechno.
Ani jsem se nenadál a naše čtveřice už si vykračovala směrem k našemu bytu. Holky ještě napsaly domů, že přijdou později, aby jejich rodiče neměly zbytečné starosti.
Radka se po cestě zeptala, jestli jí nechceme nejdříve ukázat naše fotky, než začneme. Všichni jsme s tím souhlasili, že se alespoň pořádně nažhavíme. Hned jak jsme přišli domů, zapnul jsem počítač a pustil promítání fotek. Sám jsem mezi tím připravil foťák a holky si mlčky prohlížely fotky.
Petra seděla na židli a Radka s Veronikou stáli za ní.
Přišel jsem k nim a sledoval fotky přes jejich ramena. Přitiskl jsem se k nim a objal je kolem ramen. Pohled na nafocené holky a naše společné soulože mě začal vzrušovat a kalhoty se mi začaly pěkně napínat.
Přesunul jsem se za Veroniku a chytil ji za prsa. Pevně jsem je zmáčkl přes tričko a podprsenku.
To neuniklo Radce, která se na nás otočila a sledovala moje ruce.
Zajel jsem tedy Veronice pod tričko a vyhrnul jí ho.
„Dělala jsi to někdy s holkou?“ zeptal jsem se Radky.
„Ne!“ odpověděla hned, „ale už jsem si to kolikrát představovala, jaký to může být.“
„Tak to můžeš vyzkoušet,“ mrknul jsem na ni a vysvobodil prso z podprsenky.
„Olízni jí bradavku. Veronika to má s holkou moc ráda.“
„Počkejte! Vy jste začali bez focení,“ zhrozila se Petra a hned hledala foťák.  Radka se sklonila a něžně políbila Veronice odkrytou bradavku.
Ta se na ni pousmála. 
Radka ji jazykem obkroužila a pak si ji vzala mezi rty. Veronika ji pozorovala a já jsem sjel rukama na její bříško a zajel prsty pod sukni.
Začal jsem jí stahovat sukýnku i s kalhotkami. Zezadu jsem rukou zajel mezi stehna a pohladil buchtičku. Byla už krásně mokrá.
„Jejda! Ty už jsi ale hodně mokrá,“ poznamenal jsem.
„Viď?“ otočila se ke mně Veronika. „Nechceš si líznout její kundičky, Radko?“ zeptal jsem se jí.
Radka se usmála na mě a na Veroniku. Pokývala hlavou a udělala Veronice místo, aby si mohla sednout na židli.
Veronika vystoupila ze své sukýnky, kterou měla u kotníků a sedla si. Roztáhla nohy. Prsty si přejela po lasturce a roztáhla závojíčky. Naznačila Radce, ať ji jde lízat.
„Ale nejdřív se vysvleč!“ dodala ještě rychle.
„A pěkně pro objektiv,“ dodal jsem já a posunul Radku dál od okna, aby ji mohla Petra lépe fotit.
Sedl jsem si pohodlně na postel. Sledoval jsem, jak se toho Radka hned chopila za ten správný konec. Několikrát zapózovala oblečená a pak postupně začala odhazovat svršky. Hned jak odhodila tričko, tak jsem věděl, že její prsa se mi budou určitě líbit. Skoro se nevešla do podprsenky.
Radka si ji hned rozepnula a hodila ji na zem.
Prsa měla velká, ale pevná. Zakončená byla velkými bradavkami ve velkých světlých dvorcích. No prostě nádhera.
Radka už před námi stála jen v kalhotkách a jakoby trošku váhala, jestli je má sundat.
„Tak šup! Kalhotky dolů!“ řekl jsem.
„Když já nejsem oholená,“ bránila se Radka.
„To nevadí,“ odpověděli jsme hned společně s Veronikou, která si u toho hrála s buchtičkou.
Radka si pomalinku stáhla kalhotky a ukázala nám rezavou buchtičku. Chloupky na ní měla krásně rezavé a tak půl centimetru dlouhé.
„Hm!“ poznamenal jsem vzrušen tím krásným pohledem. „Jsme na tom stejně,“ řekl jsem.
„Jak to myslíš?“ zeptala se Radka.
„Takhle!“

Stoupl jsem si a stáhl si kalhoty i s boxerkami. Vystavil jsem tak na obdiv svého již tuhého ptáka, který měl na sobě už taky krátké chloupky, po tom co jsem si ho dříve oholil.
Radka si mě s potěšením prohlížela, ale všechno to utnula Veronika. „Nekoukej se na něj! Nejdřív si musíš líznout mě!“
Radka se k ní otočila a zaklekla mezi její nohy.
Veronika si podržela lasturku roztaženou a Radka, tak přejela jazykem mezi závojíčky. Veronika slabě zavzdychala.
„Chutná ti?“ zeptala se jí.
Ta jen kývla hlavou a dál projížděla jazykem mezi závojíčky. Odtáhla Veronice ruku a sama prsty projížděla mezi závojíčky a dráždila poštěváček. Veronika už pravidelně vzdychala.
Neodolal jsem a klekl si k Radce. Pořádně jsem potěžkal visící prsa. Mezi prsty mačkal bradavky. Radka se na mě podívala a usmála se.
„Pořádně si s nimi pohraj,“ povzbudila mě a já pokračoval.
Lehl jsem si na zem a hlavu zasunul pod prsa. Jazykem jsem obkroužil bradavky a rty se k nim přisál. Špičkou jazyka jsem brnkal o bradavku. Jednu ruku jsem zasunul mezi stehna a jel po něm nahoru.
Hřbetem ruky jsem narazil na štěrbinku, taky už krásně mokrou. 
Prstem jsem přejel po celé délce její štěrbinky a nabral jsem na něj šťávičku. Natřel jsem si s ním jednu bradavku a jazykem všechnu šťávičku z bradavky slízl.

Jak jsem ležel na zádech, tak jsem najednou ucítil na kolíku něčí ruku. Podíval jsem se na něj a viděl, že to je pihovatá ruka Radky. Pevně mi ho stiskla a začala mi ho honit, zatím co stále lízala jeskyňku Veronice.
Já jsem zajel rukou zase mezi její nohy a prstem vklouzl do dírky. Lehce mi vjel celý dovnitř, jak byla krásně mokrá.
Začal jsem s ním jezdit dovnitř a ven a sem tam jsem podráždil poštěváček. Slyšel jsem, jak Veronika nahlas vzdychá a i Radčin dech se značně zrychlil. Vylezl jsem tedy zpod Radky. Klekl jsem si za ni.
Měla prdelku krásně vyšpulenou a tak jsem chytil kolík a žaludem několikrát přejel po štěrbince. Radka se na mě otočila a na chvilku přestala Veroniku lízat.
„Strč jí ho tam!“ řekla mi Veronika.
Radka se na mě usmála a já ho začal pomalinku tlačit dovnitř. Její závojíčky se pomalu roztahovaly a můj žalud mizel uvnitř.
Nechal jsem jeskyňku, aby si chvilku zvykla a vytáhl jsem ho. Hned jsem jej začal zase tlačit dovnitř, ale tentokrát o kousek dál. Takhle jsem se postupně propracoval až k tomu, že můj kolík byl v Radčině jeskyňce až po kořen. 
Měla zavřené oči a vychutnávala si to, jak se jí pochvička  plní mým ocasem. Veronika mě chvilku pozorovala, ale pak se cítila jaksi zanedbaná a tak chytila Radčinu hlavu a přitlačila si ji do klína. 
Ta hned začala znovu lízat její mušličku. Já začal zase pomalinku přirážet do Radčiny mušličky. Vychutnával jsem si její těsnou dírku. Pozoroval jsem, jak krásně obepíná můj kolík. Pevně jsem držel její zadeček a využíval jsem celou délku kolíku při přirážení. Pomalinku jsem ho vytahoval, až skoro vyklouzl a pak jej zase pomalinku zasouval. Sem tam jsem se předklonil a potěžkal Radce prsa a pomazlil se s bradavkami.
Po chvilce jsem chtěl vyzkoušet, co řekne Radka na moje tvrdší přirážení. Vytáhl jsem ocas skoro ven a prudce jej zarazil dovnitř.
Radka vyhekla a já to zopakoval několikrát za sebou. Pokaždé vyhekla stejně jako já.
Tak jsem zadeček pevně chytil a začal rychle a prudce zarážet kolík do lasturky. Oba jsme nahlas vzdychali a Radka úplně přestala lízat Veroniku. Ta nás chvilku takhle nechala, ale pak si stoupla.
„Já chci taky!“
Podíval jsem se na ni a vytáhl ocas z Radky.
Veronika zvedla oddechující Radku ze země a řekla jí, ať si lehne na postel. Radka si tedy lehla na kraj postele a roztáhla nohy. Hned jsem mezi ně zaklekl a jazykem přejel po té mokré a roztažené štěrbince. Slízl jsem všechnu šťávičku a začal si hrát s poštěváčkem.
„Nechej ji!“ řekla Veronika, „ta patří mě. Ty se pěkně postarej o tu moji!“ Odtáhla mě od ní a sama zaklekla mezi nohy.
Začala pořádně jazykem dráždit štěrbinku a hned do ní zasunula dva prsty. Jazykem se přesunula na poštěváček. Pořádně ho dráždila a prsty rychle jezdila v dírce.
Viděl jsem, že se Radce dostává skvělého uspokojení a tak jsem se i já chtěl postarat o Veroničino i svoje potěšení.
Rukou jsem zezadu přejel po kundičce a jedním prstem do ní vklouzl. Byla krásně mokrá.
Trošku jsem v ní zajezdil sem a tam. Pak jsem neodolal a slízl trošku šťávičky. Projel jsem jazykem mezi závojíčky a zasunul ho do dírky. Rukou jsem si u toho protahoval kolík, hladil si žalud a mačkal pytlík.
Po malé chvilce jsem to už nevydržel, přiložil a zatlačil kolík do jeskyňky. Vklouzl tam jako po másle. Hned jsem byl v ní až po kořen a začal jsem pomalinku přirážet. Pevně jsem držel zadeček a zasouval ho co nejhlouběji. Pěkně pomalinku, abych si vychutnal každou chvilku uvnitř té nádherně mokré a horké lasturky.
Veronika tlumeně vzdychala a lízala Radčinu štěrbinku. Jazykem přejížděla mezi závojíčky a masírovala poštěváček.
Radka ležela natažená na posteli a bylo vidět, že si užívala každý dotek Veroničina jazyka.
Já jsem zarazil kolík co nejhlouběji do Veroniky. Natáhl jsem se a chytil její malá prsa a pořádně je zmáčkl. Masíroval jsem bradavky mezi prsty a Veronika na chvilku přestala lízat Radku a jen vzdychala. Rukama se opřela o postel a začala sama přirážet. Nabodávala se na můj ocas a já slastí vzdychal.
Radka si sedla na postel a pozorovala nás. Sledovala můj ocas, jak mizí v lasturce a zase se objevuje.
„Nech ho, ať si lehne!“ řekla Veronice.
Podíval jsem se na ni a hned jsem se natáhl na postel.
Radka se rozkročila nad mou hlavou a klekla si. Tak to byl nádherný pohled. Jazykem jsem přejel po celé délce štěrbinky.
Slízl jsem šťávičku smíchanou s Veroničinými slinami.

Najednou jsem ucítil, jak se nad mým klínem rozkročila Veronika. Pevně si chytila ocas a dosedla si na něj. Cítil jsem, jak se můj kolík do ní noří.
Holky se začaly vzájemně líbat a hladily si prsa. Dráždily si vzájemně bradavky a vzdychaly.
Já jsem si s Radčinou dírkou začal pomáhat prsty. Zasunul jsem do pochvičky hned dva a pořádně ji projížděl za vydatné podpory jazyka. Veronika na mně mohutně hopsala a nabodávala se, kam jen to šlo.
Po chvilce přestala a nesobecky navrhla Radce, že se vymění.
Obě dvě se přehodily a já teď lízal a prstil Veroniku.
Radka si nasedla na kolík a jezdila celou pánví po mých stehnech. Rukou si masírovala poštěváček a začala nahlas vzdychat.
Veronika jí odsunula ruku z poštěváčku a sama jí ho začala masírovat. Druhou jí dráždila jednu bradavku. Radka ještě zvýšila tempo a nahlas vzdychala.
Její dech byl už hodně rychlý, když jsem najednou ucítil, jak se jí kundička stahuje kolem ocasu.
Radka chvilku ještě seděla s ocasem v jeskyňce a pak se svezla až na zem a uvolnila, tak místo Veronice. Ta nezaváhala a hned si nasedla na uvolněné místo.
Můj kolík zajel až na doraz do jeskyňky a tak okamžitě začala znovu svou jízdu. Pevně jsem chytil její malá prsa a dráždil bradavky.
Veronika se dívala do mých očí a já v jejích viděl, že už to dlouho nevydrží. Chytil jsem ji tedy za zadeček a začal jí vycházet vstříc.
Zarážel jsem ocas co nejhlouběji. Oba dva jsme vzdychali.
„Jooo…, jooo…, už budu…,“ vykřikovala.
Ještě několikrát rychle dosedla na můj klín a pak se svezla vedle mě a oddechovala.
Radka viděla, jak trčí můj kolík a hned jej pevně chytila. Rukou po něm jezdila a žalud si strčila do pusy. Jazykem mi po něm přejížděla a sála ho. Byl jsem už tak vydrážděný, že jsem to nemohl dlouho vydržet.
Chytil jsem Radce hlavu a sám jí začal přirážet do pusy. Cítil jsem, jak to na mě přichází. Vůbec jsem se Radky neptal a začal jí stříkat do pusy. Trošku se lekla, ale snažila se všechno poctivě polykat.
Když jsem se dokonale vyprázdnil, tak jsem i já zhluboka oddechoval vedle Veroniky. Radka si kapesníkem poutírala zbytky mého semene z pusy.
„Ukaž mi ty fotky,“ řekla po chvilce Petře.
Hned se obě dvě zabraly do prohlížení.
„Tak jak se ti to líbilo?“ zeptala se jí Petra. Radka se na ni usmála a to mluvilo za vše.
„Těšíš se taky na školní výlet, tak jako my?“
„No myslím, že jo!“
Kdo by se taky netěšil, že? Pomyslel jsem si.

Postupně jsme se pooblékali a ještě jsme si chvilku povídali o školním výletu. No plány měly holky pěkné! Jen jsem si nebyl jist, jestli jsem schopný to sám zvládnout.

Autor

Navigace v seriálu<< Zajímavá třída 11 – Rychlovka ve školeZajímavá třída 13 – Cesta autobusem >>
4.8 6 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kittikit

Moc pekne a rajcovni pokracovani 👍

Shock

Další z nekonečných variaci sexu s dalšími a dalšími spolužačkami. Nic proti, ale chlapec už připomíná skutečného Ijlu Muromce, jak je všechny s přehledem zvládá s jedním vystříkáním…..

Anonym

Já to čtu! Prosím neposlouchej autora Shock, který se ke všemu musí vyjádřit a přitom sám spamuje svými výtvory.

dedek.Jeff

Shock vyslovil jen svůj názor. Mimo jiné, patří mezi nejlepší autory, kteří na tomto webu publikují a má tak právo poradit. A už vůbec jsem nepochopil , že by svými povídkami spamoval.

Šmajda

Buďme upřímní. Bylo jedno období, kdy zbylí autoři podlehli zimnímu spánku a jediný kdo nezalehl byl Shock, který tvořil a tvořil. S jistou dávkou nadsázky by se toto krátké období života eFenixe dalo nazvat „Shockové“ :-).

Lex

Super povídka pokračuj, jsem zvědavý a zajímá mě co se bude odehrávat na školním výletě

Trysky

Raději ani nepočítám, kolik holek za těch 12 dílů stihl vystřídat.
Chlapec je borec, má u sebe tři nadržené mladé holky a zvládne je obsloužit (obsouložit) všechny a udělá se až té poslední do pusy. Takovou výdrž by mu mohl asi každý závidět.
Jen si říkám, kam ten školní výlet bude, jestli na kožní nebo na gyndu.

Bunny

Ahoj všichni nevíte kdy se tato série dovydava? Vím že byla na starém efenixu už kompletní a tak jsem se na ni těšil že bude v rychlém sledu i tu, ale nějak se to zaseklo. Děkuji za odpověď.

Junior

Víme, až autor napíše další díl a projde korekturou a někdy to prostě trvá. Musí se to brát tak, že jak autoři tak korektoři to dělají zadarmo a ve svém volném čase a někdy prostě není chuť, nálada nebo chybí inspirace jak dál pokračovat nebo jestli už příběh ukončit a věnovat se jiným povídkám nebo projektům.
Taky už se Těším na pokračování stejně jako u jiných seriálů. Třeba Kristýnka už tu dlouho nebyla.

9
0
Would love your thoughts, please comment.x