nahá třída

Zajímavá třída 20 – Překvapená učitelka

Toto je 20 díl z 20 v seriálu Zajímavá třída

Když se učitelka vzpamatovala z prvotního šoku, tak se jen vzmohla na otázku: „Co to tady děláte?“
Holky sklopily hlavy a dívaly se do země. Já se koukal na naši učitelku a přemýšlel jsem, co jí mám říct. V hlavě se mi honily myšlenky na její dobrodružství se správcem. Proč by si ona mohla užívat a my ne? A tak jsem to i vypustil z pusy.
„A jako co? Když vy si můžete užívat, tak proč si nemůžeme užívat i my?“ zeptal jsem se.
„Jak to myslíš, Martine?“
„No jak? Já vás viděl.“
„Počkej, počkej! Pojď ven! Povíme si to jinde!“ vyzvala mě učitelka.
Hodil jsem na sebe kraťasy a šel jsem za ní ven. Stáli jsme na schodech a ona se na mě obrátila.
„Tak to jsi byl ty v tom okně?“
„Jo byl a bylo to pěkný,“ řekl jsem bez ostychu.
„Na to jsem se tě neptala!“ řekla mi přísně a odváděla mě za ruku ke své chatce.
„Vy jste se všichni zbláznili? Já vás mám na starosti a vy mi tady děláte takový věci!“ spustila na mě výčitky.
Ani jsem ji pořádně neposlouchal a pozoroval jen její krásná prsa. Pořád jsem si vybavoval, jak se s nimi správce mazlil a ocas mi začal pomalu tvrdnout.
Mezi tím jsme došli do chatky a učitelka mně řekla, ať se posadím na židli.

„Tak co s tím uděláme? Takhle to přece nemůžu nechat!“ řekla a chodila nervózně po místnosti! „Ani nechci domýšlet, co jste tam všechno dělali!“
„No co! Nedělali jsme nic víc než vy!“
„Hele! Mě do toho netahej!“
„Jak netahej? Člověk vás vidí se správcem a pak je nadrženej a tak se musí někdy vybít.“
„A to ti nestačí jedna holka? To jich musíš svádět hned sedm nebo kolik jich tam bylo? Ještě mi řekni, že jsi jim všem řekl o mně?“
„No jasně! A jak je to všechny nažhavilo!“
Učitelka ztratila slova a sedla si na svou postel. Hlavu si dala do dlaní a smutně seděla. Začala povídat něco o tom, že se to roznese a že přijde o práci a podobně.
Sedl jsem si vedle ní a objal ji kolem ramen. Snažil jsem se ji utěšit, že se nic neroznese, že holky nikomu nic neřeknou. Řekl jsem jí všechno o mně a o holkách. Nevěřícně na mě koukala. Tušil jsem, že učitelka má sex moc ráda a tak mě to nedalo, abych se nezeptal.
„Nechcete se k nám přidat?“ zeptal jsem se a ona na hned vyděšeně podívala.
„Ty ses snad zbláznil, ne?“
„No tak dobře! Nemusíte se hned přidávat k nám všem, ale co třeba takhle si to rozdat spolu?“ nedal jsem se odbít.
Můj chtíč dále stoupal a tak jsem neváhal a chytil do dlaně velké prso.
Dala mou ruku rychle pryč a řekla mi: „Běž! Už je večeře, tak ať už jsi tam!“
„Jak myslíte,“ řekl jsem jí a odešel.

Ve své chatce jsem na sebe ještě hodil tričko a šel na večeři do jídelny.
Holky už tam seděly a držely mi místo. Koukaly se na mě a tak jsem jim řekl, že je vše v pohodě a že učitelka určitě nic řešit nebude! Ještě jsem je poprosil, ať nikde nic neříkají, aby z toho neměla někde problémy. Všechny holky se chápavě usmívaly.
Učitelka přišla až za chvíli po mně. Podívala se na mě a já, jako bych v jejím pohledu viděl velký chtíč! I ten můj začínal stoupat! Začal jsem si představovat, jaké by to s ní bylo. Viděl jsem se na správcově místě, jak projíždím její mokrou štěrbinku. Jak oba dva nahlas vzdycháme a užíváme si to.

Když jsem dojedl a šel vrátit nádobí, musel jsem kolem ní projít. Podívala se na mě a naznačila mi, abych přišel k ní. Pošeptala mi do ucha: „Přijď za chvilku do mé chatky!“
Jen jsem se usmál a kývl hlavou. Bylo mi jasné, co se bude dít.
Rychle jsem se odběhl osprchovat a ještě zašel za holkami, abych jim řekl, kam jdu. Holky se na mě usmály a popřály mi krásný večer!

Zaklepal jsem na dveře chatky a zevnitř se jen ozvalo, ať jdu dál. Vešel jsem dovnitř. Učitelka seděla na své posteli. Na sobě měla ještě to co na večeři, tedy, přiléhavou halenku jen na ramínka a džíny pod kolena.
Ukázala mi, abych si sedl na židli hned naproti ní. Poslechl jsem a sedl si. Podíval jsem se na ni. Byla to opravdu pěkná ženská. Delší tmavé vlasy jí padaly až na ramena. Na její hubené postavě se krásně vyjímaly její pevná velká prsa a o zadečku raději ani nemluvím. Prostě jsem se nemohl vynadívat.
Ocas mi v kalhotách hned začal tvrdnout.

„Přemýšlela jsem o tvém návrhu,“ vytrhla mě ze snění. Dívala se na mě, a jak to dořekla, klekla si přede mě. Ruce mi položila na stehna a jela mi po nich nahoru. Jen jsem se díval na ni co dělá a doufal, že nepřestane a bude pokračovat dál.
„Rozmyslela jsem si to! Ale musíš mi odpřisáhnout, že se to nikdo nedoví!“
Hned jsem pokýval hlavou v souhlas.
„To nestačí! Přísahej!“
„Přísahám!“ dodal jsem hned a chytil jsem ji za prso.
Pevně jsem ho zmáčkl v dlani. Ona taky nezaváhala a už mi mačkala tvrdý ocas přes kalhoty. Zručně je rozepnula a vylovila ho z trenek. Chtivě se na něj podívala a stáhla předkožku. Jazykem objela žalud a já se jen díval.
Odhrnul jsem jí vlasy, abych na to krásně viděl.
„Takovýho mladýho kluka jsem ještě neměla,“ řekla a já se na ni usmál. „Ale mám takový pocit, že tě nebudu muset ničemu zaučovat!“
Dál lízala můj ocas, prsty se probírala kulkami. Hladil jsem ji ve vlasech a sledoval mrštný jazýček. Jednou rukou mi začala ocas zkušeně honit a přitom měla žalud v puse a sála ho. Začal jsem docela nahlas vzdychat, protože to opravdu moc dobře uměla. Určitě zatím nejlíp ze všech holek, co mi ho kouřily. Holt přece jen má svoje zkušenosti, pomyslel jsem si.

Bylo mi jasné, že při její zručnosti, bych to asi dlouho nevydržel a rozhodl jsem se proto jednat. Zajel jsem rukama na její boky a chytil halenku. Zvedla ruce a já ji pohodlně přetáhl přes hlavu. Objal jsem ji a rozepnul i podprsenku. Vysvobodil jsem krásná prsa. Klekl jsem si na zem a obě dvě jsem chytil do dlaní. Jemně jsem je zmáčkl a mezi prsty polaskal vzrušené bradavky. Sklonil jsem se k nim a jazykem jednu obkroužil. Vzal jsem si ji mezi rty a něžně ji polaskal. Opatrně jsem do ní kousnul. Chvilku jsem si hrál s jejími prsy a ona začala potichounku vzdychat.

„Ukážeš mi i svou kundičku?“ zeptal jsem a bez ostychu přešel na tykání.
Hned se zvedla a rozepnula si kalhoty. Stáhla si je a sedla si na postel. Prohlédl jsem si hladce oholenou broskvičku. Učitelka roztáhla nohy co nejvíc od sebe a prsty si přejela po už pěkně mokré buchtičce. Prohrábla si závojíčky a něžně jedním prstem vklouzla do jeskyňky.
„Celá se na tebe těší,“ řekla a dívala se na mě, „chce, abys ji nejdřív pořádně vylízal!“
Neváhal jsem ani vteřinku. Posunul jsem se mezi nohy a jazykem jsem hned přejel po štěrbince. Pěkně od zadečku až k poštěváčku. Slízl jsem všechnu šťávičku, a že jí bylo hodně.
Prsty jsem si buchtičku roztáhl a zajel jazykem co nejhlouběji. Palcem jsem jí dráždil poštěváček a jazykem při tom rejdil v jeskyňce. Začala vzdychat a užívala si pohyby mého jazyka.
„Jo! Pořádně mi ji vylízej! Chci se úplně udělat, než si zašukáme!“ nařídila mi a já takové příkazy rád poslouchal.

Zajel jsem dvěma prsty do jeskyňky a pořádně ji začal prstit. Jazykem jsem se začal věnovat poštěváčku. Brnkal jsem o něj a tlačil na něj špičkou jazyka. Mezi rty jsem ho chvilku sál a prsty stále projížděl štěrbinku, jak nejhlouběji to šlo. Učitelka vzdychala a sama mi vycházela vstříc.
„Dělej… dělej… tohle… dlouho… nevydržím…!“ povzbuzovala mě.
Ještě jsem trošku zrychlil a díval se, jak moje prsty mizí uvnitř. Její mušlička nádherně mlaskala. Jazykem jsem občas slízl šťávičku. Pak jsem si vystřídal ruce. Strčil jsem do její kundičky suché prsty a těmi mokrými jsem začal hbitě masírovat poštěváček.
„Jooo… jooo…“ vykřikla po chvilce a vzepjala se proti mně.
Zhluboka oddechovala, ale já neměl v úmyslu ji nechat vydechnout. Hned jsem si stoupnul a trošku přidřepl mezi nohama. Nasadil jsem žalud na vchod do jeskyňky. Podívala se na mě a v tom okamžiku jsem zatlačil.
„Nee! Počkej chvilku! Musím si vydechnout,“ říkala, ale já jsem ji neposlouchal.
Můj ocas už byl až po kořen v tom nádherném mokrém horku. Štěrbinku měla mnohem volnější než holky a tak jsem si pomyslel, že to asi vydržím docela dlouho. Chtěla se odsunout, ale pevně jsem ji chytil za boky a začal jsem přirážet.
Chvilku protestovala, ale to netrvalo dlouho. Oba dva jsme začali nahlas vzdychat. Dala hlavu na bok a užívala si to. Prsty jedné ruky jsem začal masírovat poštěváček. Díval jsem se, jak mi kolík mizí v kundičce a poslouchal krásné mlaskavé zvuky.
Pak jsem se rukama natáhnul a chytil houpající se prsa. Pevně jsem je stiskl! Mezi prsty jsem mačkal bradavky. Snažila se mi vyházet vstříc a mě napadlo změnit polohu.

Vytáhl jsem ho ven. Stoupnul jsem si a řekl jí, ať si klekne. Bez protestů mě poslechla a klekla si na postel.
Klekl jsem si za ni a hned ho zasunul dovnitř. Chytil jsem ji pevně za zadek a začal pěkně rychle tvrdě přirážet. Stehna mi pleskala o zadek. Nahlas vzdychala v rytmu mých tvrdých přírazů stejně jako já. Jednou rukou jsem se natáhl a zmáčknul prso. Pak jsem přes břicho zajel mezi nohy a začal jí dráždit poštěváček. Neustále jsem tvrdě přirážel a ještě jí masíroval poštěváček.
„Jooo… dělej… mrdej mě…“ začal mě povzbuzovat, tak jako před tím správce. 
Nepřestával jsem a stále tvrdě přirážel.
Najednou začala vykřikovat a jeskyňka se jí stahovala kolem ocasu. Rychle se z něj stáhla pryč a lehla si na postel přede mě. Chtěla si trošku oddechnout po dalším orgasmu, ale já ji nechtěl nechat vydechnout a hned jsem nad ni znovu zaklekl. Dal jsem jí nohy k sobě a nasadil ocas na štěrbinku. Chtěla mi znovu utéct, ale přitlačil jsem jí ramena na postel a zasunul ho znovu dovnitř. Pomalinku jsem začal přirážet a vychutnával si, že takhle má štěrbinku mnohem těsnější.
„Ty jsi nezmar,“ prohodila a dál vzdychala.
Nalehl jsem na ni a pomalinku začal zrychlovat. Stehna mi pleskala o zadeček. Bylo to nádherné!
„Jsi skvělá!“ pošeptal jsem jí do ucha.
Jen jsem zahlédl, jak se usmála a pak zabořila hlavu do polštáře. Tlumila, tak svoje vzdychy. Projížděl jsem štěrbinkou co nejhlouběji. Už jsem začínal cítit, že to nevydržím.

„Už to dlouho nevydržím…“ vyhrkl jsem ze sebe.
„Tak dělej, vymrdej mi tu kundu a pořádně ji vystříkej!“ řekla mi a já poslouchal, jak beránek.
Ještě rychleji jsem začal přirážet. Cítil jsem, že jsou to moje poslední přírazy. Nahlas jsem začal hekat a zarazil ocas co nejhlouběji do jeskyňky.
Začal jsem pumpovat dávky svého spermatu přímo dovnitř. Cítil, jak se její mušlička stahuje a ždíme můj ocas ještě víc. I ona se znovu udělala.
Chvilku jsem na ní ležel a vychutnával si to. Pak jsem ho opatrně vytáhnul a lehl si vedle ní.
Leželi jsme tak spokojeně vedle sebe. Bylo ticho a oba jsme vstřebávali předchozí okamžiky, když jsem přerušil ticho otázkou. „Zkoušela jsi to už někdy s holkou?“
Učitelka se po mě podívala a zavrtěla hlavou, že ne!
„Myslím, že holky si to spolu docela užívají,“ pokračoval jsem, „měla bys to vyzkoušet! Taková Veronika by si určitě dala říct,“ mrkl jsem na ni.
„No a já si myslím, že už bys měl jít spát! Tak šup! Běž!“ nadhodila.
Poslušně jsem se oblékl. Políbil jsem ji na rozloučenou a spokojeně jsem odešel.

Autor

Navigace v seriálu<< Zajímavá třída 19
4.8 43 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gourmet

Skvělý seriál.

věrný čtenář

Tenhle seriál mě už trošku unavuje ………. ale to neplatí pro tento díl. Ten se mi opravdu líbil.

Junior

Ještě to má šest dílů, ale je to převod z archivu. Takže až zase bude nedostatek nových povídek.

Denis 86

Já myslím že tento seriál je skvělý a ten díl taky

4
0
Would love your thoughts, please comment.x