nahá třída

Zajímavá třída 07 – Ilona ve sprše

Toto je 7 díl z 22 v seriálu Zajímavá třída
Počet zobrazení: 293

Neděle ráno. Přemýšlel jsem, co budu dělat. První na co jsem přišel, byly fotky. Ty ze včerejška už jsem si prohlédnul večer, ale nedalo mi, abych se k nim nevrátil. Pozorně jsem si je prohlížel, vzpomínal na včerejší den a mé druhé já se v kraťasech zase začalo stavět. Lehce jsem si ho hladil a dál se koukal na fotky. Vracel jsem se i ke starším. Prohlížel si holky, jak se přede mnou mazlily a potom i Iloniny fotky. Když v tom mi přišla SMS. Vyslechl jsem lamentování, ale to se dalo vydržet. Nezapomněl jsem s sebou vzít nezbytný foťák. K Iloně to nebylo daleko a tak jsem za malou chvilku zvonil u dveří ve čtvrtém patře paneláku. Nikdo mi neotvíral a tak jsem zazvonil ještě jednou. Za chvilku jsem za dveřmi slyšel šramot a dveře se pomalinku otevřely.

„Ahoj!“ pozdravila mě Ilona.
„Ahoj! Nejdu brzy?“ zeptal jsem se, protože stála přede mnou jen zabalená v ručníku a kapala z ní voda.
„Nee! Jen jsem se chtěla ještě osprchovat. Zatím počkej v obýváku, jsem hned u tebe,“ řekla a zmizela v koupelně, odkud jsem uslyšel puštěnou vodu.
Dostal jsem nápad, že ji překvapím a vyfotím si ji. Potichu jsem vešel dovnitř, ale měl jsem smůlu, měla zavřený sprchový kout, ve kterém stála. Chvíli jsem přemýšlel, ale pak jej otevřel.
„Copak?“ řekla, když mě uviděla s foťákem v ruce.
Hned mi zapózovala a nastavila svoje krásná, větší prsa. Vyfotil jsem detail mokrých bradavek a hned jsem sklouzl s foťákem dolů. Vyfotil jsem si i buchtičku, po které krásně stékala voda. Ilona měla lasturku stále hladce oholenou. Nedalo mi to, natáhl jsem ruku a s velkým vzrušením se jí dotknul.

„Kam to saháš?“ poodstoupila a cáknula po mně vodu.
„Teda! Ty na mě takhle?“ řekl jsem.
Odložil jsem foťák a sundal si tričko. Hned jsem stáhl i kraťasy s boxerkami a už jsem lezl za ní do sprchy.
„Ale, ale ty nedočkavče,“ vítala mě a hned po mně zase cákala vodou.
Oba dva jsme se na sebe smáli a já ji hned objal. Podíval jsem se na ni a přisál se k ní rty. Jazykem jsem vklouzl do pusinky a pěkně ji projel. Dotýkal jsem se jejího jazýčku a i ona mi s ním vjela do pusy a celou ji pořádně prozkoumala. Ruce mi sklouzly na prsa a pořádně jsem je zmáčknul. Polibky jsem jel po tváři až k uchu. Jazykem jsem zkoumal ouško a něžně do něj kousl. Vypískla a zády se opřela o roh sprchového koutu. Natáhl jsem ruku a nasměroval sprchu na krásná prsa. Voda se jí krásně tříštila na hrudi a stékala přes tmavé bradavky směrem k lasturce.

Lehce jsem se přikrčil a k jedné se přisál. Něžně jsem ji sevřel mezi zuby a špičkou jazyka ji dráždil. Mé ruce pevně držely prsa a já střídavě dráždil jednu bradavku a pak druhou. Pozvedl jsem zrak na Ilonu a viděl, jak má zakloněnou hlavu a vychutnává si moje doteky. Jednou rukou jsem sjel po bříšku a celou dlaní pohladil mušličku. Zajel jsem prsty mezi pysky a projel čárkou pěkně až k zadečku. Dala nohy trošku více od sebe. Držel jsem buchtičku celou v dlani a prostředníčkem dráždil štěrbinku. Lehce jsem ho zasouval dovnitř a zase ven. Ilonino bříško se zvedalo vzrušením, jak začala zrychleně dýchat.
„Počkej, prosím. Ukaž mi ho!“ řekla najednou.
Narovnal jsem se a ona si dřepla přede mě. Těšitele už jsem měl v plné pohotovosti. Vzala si jej do ruky a přetáhla mi kůžičku. Jazykem objela špičku žaludu a v dlani potěžkala kulky. Podíval jsem se dolů na ni. Vzala si žalud mezi rty a sála ho. Vytahovala ho z pusy s hlasitým mlasknutím. Rty mi po něm jezdila a zasouvala si ho čím dál tím hlouběji. Opřel jsem se o kachlíky a nechal ji, aby mi ho kouřila. Vzdychal jsem slastí, jak mi ho držela pevně v ruce a honila. Mačkala mi kulky druhou rukou a nádherně sála žalud. Podívala se na mě nahoru a laškovně mi lehce kousla z boku do ocasu. Stále mi ho honila a pak si vzala do dlaně můj pytlík a začala mi ho líbat. Něžně kousala do mých kulek a mně se to moc líbilo.

Držel jsem se stěny a plně se oddával jejímu kouření. Po chvilce jsem ji ale vzal za ramena a postavil. Přitlačil jsem ji zády ke zdi a trošku ji chtěl oplatit laskání. Polibky jsem sklouzl přes pupík až k broskvičce. Dala nohy více od sebe a já zajel jazykem do čárky. Cítil jsem, jak má krásně tvrdý poštěváček a lehce jsem jej špičkou jazyka podráždil. Jednou rukou jsem vyjel po stehně vzhůru a prstem projel mezi závojíčky. Lehce jsem vklouzl do její štěrbinky a zase ho vytáhl.
„Prosím!“ ozvala se najednou Ilona.
„Co prosíš?“ hloupě jsem se zeptal.
„Už to chci!“ odpověděla.
Stoupl jsem si a políbil ji. Opatrně, aby nespadla, jsem zvedl rukou jednu nohu za stehno a druhou jsem nasměroval kolík do štěrbinky. Trošku jsem přitlačil a žalud pomalu vklouzával dovnitř a roztahoval jeskyňku. Lehce jsem ho zase povytáhl a znovu jej tlačil dovnitř, ale tentokráte dál. Štěrbinka se krásně přizpůsobovala mému ocasu. Pomalinku jsem jej zasouval čím dál hlouběji, až v ní byl úplně po kořen.
„To je nádhera,“ řekl jsem.
„To je,“ souhlasila.
Naše těla stále smáčela tekoucí voda ze sprchy a my jsme se oddávali našemu milování. Prsa měla přimáčknutá na mém těle a stále jsme se líbali. Jednou rukou jsem držel nohu zvednutou, abych měl do jeskyňky lepší přístup. Pomalu jsem v ní jezdil dovnitř a ven. Pěkně jsem si to vychutnával, stejně jako ona a moje vzrušení stále více stoupalo. Tlumeně vzdychala a snažila se udržet rovnováhu na jedné noze v kluzkém sprchovém koutě. Po chvilce jsem přestal přirážet a vytáhl jsem ho. Otočil jsem Ilonu zády k sobě a ona se s rukama nad hlavou opřela o zeď. Trošku na mě vyšpulila zadeček a já okamžitě žaludem přejížděl po štěrbince.

Znovu jsem ho pomalu zatlačil dovnitř. Krásně zajel do přizpůsobené štěrbinky a já začal přirážet tentokrát mnohem rychleji a tvrději. Rukama jsem se natáhl a chytil ji za prsa. Mačkal jsem je a mezi prsty dráždil tuhé bradavky. Rychle jsem přirážel do nádherně mokrého hnízdečka. Moje stehna pleskala o zadeček a voda cákala všude kolem i ven z nezavřeného sprchového koutu. Ilona mi sama vycházela vstříc svou nastavenou prdelkou. Jednou rukou jsem si ji přidržoval a zarážel kolík, co nejhlouběji to šlo. Mokrá lasturka byla krásně těsná a já tohle nemohl dlouho vydržet.
„Už to dlouho nevydržím,“ pošeptal jsem jí do ucha.
„Já taky ne!“ odpověděla mi, „dělej, už chci být! Nastříkej to do mě!“
„Bereš prášky?“ zeptal jsem se.
„Jasně! Dělej! Pojď do mě!“ povzbudila mě a já ještě více zrychlil.
Jeskyňka krásně obepínala ocas a já cítil, jak mi v něm začíná škubat. Zarážel jsem ho co nejhlouběji a nahlas hekal. Ilona jen vzdychala a pořádně sama přirážela. Provedl jsem poslední prudký příraz a zarazil ho co nejhlouběji. Stříkal jsem v mohutných dávkách do její lasturky. Pěkně jsem ji plnil, když najednou jsem na ocasu ucítil, jak se pochvička stahuje. Ilona se celá chvěla a znenadání se jí podlomily kolena. Musel jsem ji chytit pod pažemi a držet ji na nohou. Oba dva jsme dospěli k vrcholu současně. Ještě chvilku jsem stál s ocasem v jeskyňce a pak jsem ho pomalinku vytáhl. Ilona už se tak nechvěla a na nohou už stála bez mé pomoci. Oba jsme se ještě opláchli a vylezli ze sprchy. Já se celý oblékl. Ilona si na sebe dala župánek a šli jsme do obýváku.

„Můžu se podívat, jak jsi mě vyfotil?“ zeptala se.
Já jsem jí hned podal foťák a sedl jsem si vedle ní. Ilona zapnula foťák a dívala se na svoje fotky. Když došla až na konec, tak fotky přešly na začátek a na nich jsem byl já s Veronikou. Zapomněl jsem smazat kartu.
„Co to je?“ zeptala se Ilona.
„To je Veronika!“ řekl jsem.
„To vidím! Kdo vás fotil?“ ptala se dál Ilona a přepínala fotky. Vysvětlil jsem jí, že její sestra, a i to, že nechala ve třídě CD s fotkami a Veronika si ho vzala s tím, že tam je nějaký film. Pak, že mi psala na ICQ a tak jsme se nějak domluvili.
„No a pak to sklouzlo i k tomuhle,“ dodal jsem.
„Hm! Ale jsou to pěkný fotky!“ dodala a já se uklidnil, že nebude žádná žárlivá scéna.
„Tobě nevadí, že jsem to dělal s jinou holkou a teď s tebou?“
„No! Kdybys byl můj kluk, tak by mi to asi vadilo. Takhle možná jen trošičku!“ dodala a mrkla na mě.
To už ale došla i k fotkám Nikol a prohlížela si je se zájmem.

„Tak i její sestra se přidala jo?“
„Hm!“ (a to jsi ještě neviděla, jak jsem to dělal s ní) pomyslel jsem si. To už k nim ale dorazila. Podívala se na mě.
„Ty jsi ale kanec! To bylo v jeden den?“
Kývnul jsem hlavou v odpověď. To už si Ilona prohlédla mlčky všechny fotky a zajímala se, jestli bych se s ní taky takhle nevyfotit. Samozřejmě jsem souhlasil a sám jí řekl o přání Veroniky. Ilona chvilku váhal, ale pak souhlasila:
„Proč ne!“ prohlásila.
Domluvili jsme se, že hned, jak bude mít nějaká holka možnost, nás spolu vyfotí a že si to sama rozdá s Veronikou a já to vyfotím. Plánovali jsme, kde bychom to mohli nafotit, aby to bylo i v něčëm jiné. Navrhl jsem, že naše milování někde venku by nemuselo být špatné. Uprostřed plánování přišli domů její rodiče. Ještě že jsem se už obléknul. Odsedl jsem si dál od Ilony a už jsme si jen povídali. Po chvíli jsme se ale rozloučili s tím, že se domluvíme druhý den ve škole.

Počet zobrazení: 293

Autor

Navigace v seriálu<< Zajímavá třída 06 – Nikol chce takyZajímavá třída 08 – Ilona pod mostem >>
5 8 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Začíná to být stále stejné…. A prý to má spoustu dílů 🙂

Tomas

Ma to tusim 30dielov tak dajak a naozaj sa strasne opakuju. Ako melrose place. Kazdy s kazdym. Ale inak v pohode samotna poviedka. Len serial je prilis dlhy.

harai

Kdysi jsem to četl a pokud si pamatuju, je to hodně stereotypní. Je to škoda, protože první díly měly určitý potenciál 😉

Trysky

Už to vidím, že bude muset ojet všechny holky ve třídě.
Jen si tak říkám, kolik jich bude na konci těhotných, a kolik z nich skončí na kožním s nějakou tou chorobou.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x