nahá třída

Zajímavá třída 09 – Veronika s Petrou pod mostem

Toto je 9 díl z 22 v seriálu Zajímavá třída
Počet zobrazení: 161

Pomohl jsem Iloně vstát a nechali jsme tam holkám ručník. Ilona si trošku otřela mokrou buchtičku a pomalu se oblékla. Veronika už mezi tím odložila všechny šaty. Stáhla si kalhotky a sednula si na kámen místo Ilony. „Pojď mi ji lízat!“ vyzvala Janu. 
Ta na nic nečekala, klekla jí mezi stehna a dlaní pohladila buchtičku. Třemi prsty začala masírovat poštěváček. Pak jazykem přejela po štěrbince až k poštěváčku. Slízla všechnu šťávičku, které už tam bylo opravdu hodně.

Petra neustávala ve focení. Chodila kolem holek a cvakala všechny možné detaily.
Napadlo mě, jestli se k nim nechce přidat, když jsem viděl Janu, jak tam klečí a má krásně vystrčený zadeček v sukýnce.
„Nechceš jít za nima?“ pošeptal jsem jí do ucha.
Petra se na mě podívala a hned mi dala foťák do ruky. Klekla si za Janu a vyhrnula jí sukýnku. Jana se po ní podívala a usmála se. Dál pokračovala ve zpracovávání Veroničiny mušličky, dál jazykem dráždila poštěváček a prsty jezdila po štěrbince. Petra přejela rukou po Janině buchtičce, přes kalhotky. Pak si odhrnula proužek bílých kalhotek a přejela znovu po štěrbince. Jana se trošku prohnula a zavzdychala.

„Je krásně mokrá,“ otočila se na mě Petra.
„Tak ji pořádně vylízej!“ povzbudil jsem ji. 
Nedala se moc pobouzet a sklonila se k buchtičce. Jazykem rejdila po štěrbince a lízala všechnu šťávičku.
Jana dělala to samé Veronice. Jazykem jí dráždila poštěváček a jeden prst zasouvala do štěrbinky. Kroutila s ním v ní a jezdila dovnitř a ven. U lízání Veroničiny lasturky tlumeně vzdychala.
To Veronika, ta už vzdychala opravdu nahlas a pevně si svírala prsa. Dráždila si bradavky. Žmoulala je mezi prsty a sledovala očima Janu, jak nádherně jazykem rejdí na poštěváčku. Jany prst klouzal dovnitř a ven a byl celý mokrý.

„Dej mi tam dva,“ požádala Veronika.
Jana hned nasměrovala dva prsty do štěrbinky. Zasunula je dovnitř a pořádně s nimi kroutila. Pak je začala rychle vytahovat a zasouvat. Veronika se sama vzpínala proti jejím prstům. Jana jazykem dráždila poštěváček a prsty jezdila v jeskyňce. Měla je krásně mokré a bez problému klouzaly dovnitř a ven.
Veronika vzdychala a dál povzbuzovala Janu.
„Jooo…, pořádně…, ještě…,“ a Jana zrychlovala a zrychlovala zasouvání svých prstů do jeskyňky. Jazykem kmitala po poštěváčku a Veronika se blížila ke svému orgasmu.
Petra přestala dráždit Janu a stoupla si k Veronice. Začala se věnovat jejím prsům. Mačkala je obě k sobě a dráždila bradavky. Jazykem kolem nich kroužila a něžně do nich kousala. Veronika vykřikovala vzrušením a její orgasmus už nebyl daleko. Vzpínala se proti Janiným prstům. Jana jezdila prsty v štěrbince, jak nejrychleji to šlo.
Najednou se Veronika naposledy zvedla a sevřela jí stehny hlavu.

„Jooo…, joooo…,“ vykřikovala a oddávala se těm nádherným pocitům. Jana pomalinku zvolnila tempo a vytáhla prsty ven. Ještě jazykem přejela po zmáčené štěrbince a slízla všechnu šťávičku, co tam byla.
Otočila se na Petru a stoupla si. Obě dvě se začaly vášnivě líbat. Jejich jazyky se vzájemně proplétaly a já všechno dál fotil. Rukama jezdily po svých tělech. Mačkaly si vzájemně prsa přes trička.
Petra jednou rukou vyhrnula Janinu sukýnku a celou dlaní pohladila buchtičku přes kalhotky. Jana se na její ruku trošku přitiskla. Po chvilce se od Petry odtáhla a zajela si sama pod sukni. Stáhla si kalhotky a vyhrnula si sukýnku. Nastavila tak Petře lasturku, která byla hladce oholená. Ta si klekla a jazykem přejela po čárce. Jana jí chytila hlavu a přitiskla se k ní. Petra jazykem zajížděla, až tam kam dosáhla a dráždila hlavně poštěváček. Jazykem po něm kmitala a Jana začala hlasitě vzdychat.
„Sedni si!“ řekla po chvilce Petra Janě.
Ta se posadila na kámen, který mezi tím uvolnila Veronika, která se už stihla i obléci. Jana dala nohy hodně od sebe a Petra si mezi ně klekla. Jazykem přejela po poštěváčku a prsty si roztáhla závojíčky. Lehce mezi nimi přejela jazykem a slízla šťávičku, která se mezi nimi objevila. Prstem projížděla mezi nimi a zkoumala tak štěrbinku. Jazykem kroužila kolem poštěváčku a lízala všechnu šťávičku.
Petra roztáhla Janiny závojíčky a jazykem zajela pořádně hluboko do dírky. Prstem jedné ruky masírovala poštěváček. Prsty druhé ruky si držela roztažené závojíčky a jazykem mezi nimi projížděla. Lízala všechnu šťávičku a Jana vzrušením nahlas vzdychala. Chytila rukama Petřinu hlavu a sama se k ní tiskla. Petra dál pracovala jazykem na štěrbince. Pilně ji lízala a nenechala ani kapičku nazmar.

Pak se jazykem přesunula na poštěváček a pořádně jej masírovala. Prsty jezdila po závojíčcích.
Po chvilce se odtáhla a zblízka si prohlížela Janinu hladce vyholenou buchtičku, z které vykukovaly závojíčky. Znovu si závojíčky roztáhla a jedním prstem vklouznula do štěrbinky. Zajela co nejhlouběji a kroutila s ním. Pak přidala i druhý a zase s nimi zajela dovnitř. Dvěma prsty začala pořádně projíždět pochvičku. Rychle je zasouvala dovnitř a zase ven. Jana začala hodně nahlas vzdychat. Mrkla se na Petru, co to vlastně provádí s její mušličkou a zaklonila hlavu. Zavřela oči a plně se oddala těm dráždivým dotekům. Petra vůbec nezvolňovala tempo. Ba naopak. Jazykem sem tam přejela po závojíčcích a slízla šťávičku. Jinak stále zasouvala prsty hluboko do Janiny jeskyňky, která nádherně mlaskala. Sledovala, jak jí prsty mizí uvnitř. Prostě nádherná podívaná.

I Jana už se blížila ke svému orgasmu. Nahlas vzdychala a celá se kroutila. Po chvilce začala vykřikovat.
„Jooo…., jooo…, uuž…“ Chytila Petřinu ruku a vytáhla si její prsty ze štěrbinky.
Nohy stiskla k sobě a stočila se na bok. Zhluboka oddechovala se skrčenýma nohama.
„Tak! To bychom měli další,“ řekla Petra a otočila se na mě.
„No jo! Všechny už jsou odbavený, ale ty ještě ne!“ podotkl jsem. „Hm! Taky bych si dala říct,“ odpověděla mi. Mrkl jsem na ni…….
Ale to až příště……

Počet zobrazení: 161

Autor

Navigace v seriálu<< Zajímavá třída 08 – Ilona pod mostemZajímavá třída 10 – Petra pod mostem >>
5 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Seriál je zbytečně natažený na mnoho dílů. Jinak je to stále stejné.

JelenTom

A to není seriál ještě ani v půlce 🙂 ještě cca 17 dílů zbývá.

harai

Co spojit vždycky dva díly dohromady?

JelenTom

No nápad je to dobrý, ale musel by s tím souhlasit i autor.

Shock

Pravda. I když jde o archív, autor žije a musí odsouhlasit úpravy. Kdo se toho ujme a má na něj kontakt?

Tomas

Mne sa serial velmi pacil par rokov dozadu. Teraz vniman to ze naozaj je to len to iste v kazdej casti a je toho neskutocne vela casti

6
0
Would love your thoughts, please comment.x