nahá třída

Zajímavá třída 01 – Focení ve třídě

Toto je 1 díl z 23 v seriálu Zajímavá třída
Počet zobrazení: 501

V době, kdy tohle všechno začalo, jsem chodil na zdravotnickou školu. Co bylo na této škole nejzajímavějšího? No hlavně to, že jsem byl ve třídě jediný kluk. Když máte kolem sebe spousty pěkných osmnáctiletých holek, tak to je přímo paráda! Navíc mě všechny obletovaly a hýčkaly. Prostě to byla úžasná léta. To nejlepší začalo jednoho dne o dlouhé přestávce. Pár holek odešlo a další poslouchaly svoje empétrojky. Petra s Janou blbly v lavici vedle mě. Pózovaly a Ilona je fotila na svůj mobil. Zkoušely různé polohy a lozily po sobě na lavici. Obě to byly pěkné holky s dlouhými vlasy. Jana je měla hnědé a Petra o něco světlejší. Jejich postavičky byly přímo ukázkové, i když nebyly zrovna nejvyšší. Jejich prsa byla sice menší, ale za to naprosto pevná.

Sledoval jsem dál, jak tam blbly, když najednou se k sobě dostaly hlavami a Petra se přiblížila rty k Janě. To mě zaujalo a začal jsem je sledovat pozorněji. Jejich rty se potkaly a lehce se dotkly. Jana rty lehce pootevřela a jazýček vykoukl ven. Lehce se dotkl rtů Petry a ta je taky lehce pootevřela a její jazýček taky vykoukl. Jejich špičky se něžně potkaly, když se na mě Petra podívala.
„Co koukáš?“ zeptala se.
„Nemůžu? Takový krásný pohled,“ odpověděl jsem. Obě dvě se na sebe usmály a i Ilona se s nimi chichotala. Obě dál Iloně pózovaly a ona je fotila.
„Chtělo by to něco erotičtějšího,“ navrhl jsem a mrkl na ně.
„Jako myslíš tohle?“ řekla a chytila Janě prso do dlaně. Pořádně jej zmáčkla a Ilona to hned vyfotila. Jana se usmála a podívala se na Petru.
„No! To už je lepší,“ řekl jsem. Jana taky nezaváhala a její ruka zase sklouzla mezi Petřiny stehna a přes džíny držela buchtičku. Petra roztáhla nohy, aby to mohla Ilona lépe vyfotit. Jana jezdila dlaní po džínách v Petřině rozkroku a ta se lehce tiskla na dlaň. Obě se začaly líbat. Oči měly zavřené a jejich jazyky se vzájemně proplétaly. Cítil jsem, jak mě tohle jejich hraní začíná pěkně vzrušovat.
„Hm! Tak takhle už je to mnohem lepší!“ podotkl jsem významně, „a co takhle něco odložit?“
„Neblázni!“ ozvala se hned Ilona, „tady?“
„Tady ne!“ řekla Petra, než jsem stihl něco říct já, „ale někde jinde, možná,“ dodala a podívala se na Janu. Ta se jen zasmála. „Proč ne?“ řekla.
„Ale to už byste mě asi nenechaly koukat co?“ zeptal jsem se. Holky se po sobě podívaly a obě jen pokrčily rameny. Všechny tři se začaly znovu chichotat. V tom zazvonil zvonek a do třídy se nahrnuly ostatní holky a za nimi učitelka. Usedli jsme do lavic. Všichni se věnovali učitelce, ale já jsem se nedokázal soustředit a nemohl jsem ten nápad pustit z hlavy. Musel jsem neustále myslet na to, co holky dělaly a představa, že by si spolu takhle hrály nahé a já se na to mohl koukat mě lákala strašně moc.

Hodina mi utekla celkem rychle, ale vůbec nic jsem si z ní nepamatoval. Hned jak začala přestávka, tak jsem chtěl jít za nima, ale stihly zmizet dřív, tak jsem jen tak seděl a čekal, až se vrátí. Bohužel jsem se nedočkal, protože všechny tři holky přišly až po zazvonění. Petra se ke mně naklonila a podala mi telefon.
„Myslel jsi takhle?“ pošeptala mi. Vzal jsem si od ní telefon a podíval jsem se na něj. Byla na něm fotka, na které byla vyfocená Petra do pasu a na sobě nic neměla. Stála před nějakými dveřmi, které jsem poznal jako záchodové a měla zavřené oči. Její prsa byla zakrytá, protože jedno držela v dlani Jana a na druhém líbala bradavku. Hned jak jsem to uviděl, tak jsem cítil, jak se mi můj kolík v kalhotách napnul. Podíval jsem se na Petru vedle sebe. Kývl jsem a usmál se.

„Podívej se dál,“ řekla mi. Hned jsem přepnul dál. Na další fotce byl zabraný detail Petřina prsa. Její krásná a tuhá bradavka trčela dopředu a Jana se jí jazykem dotýkala. Mé srdíčko se vzrušením ještě více rozbušilo. Znovu jsem se po očku podíval vedle. Tentokráte se na mě podívala i Jana a obě dvě se na mě usmály. Znovu jsem se podíval na telefon a přepnul na další fotku. Tam stála jen Petra, vyfocená zase jen do půl pasu a držela si rukama prsa tak, že zakrývala bradavky. Na další fotce stály obě holky za sebou. Petra stála vpředu a Jana za ní. Byly vyfocené opět jen do pasu. Janě byla vidět jen hlava, kterou měla na Petřině rameni. Ruce měla prostrčeny pod Petřinými pažemi a dlaněmi podpírala prsa. Její krásná malá prsa byla zakončena tuhými bradavkami. Byl to prostě úžasný pohled. Chtěl jsem přepnout dál, ale už tam další fotky nebyly. Vrátil jsem se a prohlížel jsem si ty fotky znovu a znovu. Nemohl jsem uvěřit, že to holky nafotily a vůbec, že mi to ukázaly. Vrátil jsem telefon Petře.

„Super!“ pošeptal jsem jí, „nechtěly byste to nafotit na digitál?“ zeptal jsem se a mrkl jsem na Petru. Ta se otočila k Janě a něco si špitaly. Za chvilku se Petra naklonila ke mně a šeptala mi.
„Nechceš přijít dneska v šest k Janě? Jejich nejsou doma! Udělali by jsme pár foteček. Co ty na to?“
„Určitě,“ řekl jsem.
„Co tam pořád máte?“ přerušila nás učitelka. Omluvil jsem se a dál už jsem nevyrušoval. V hlavě se mi honilo, jak asi bude probíhat večer u Jany. Pořád dokola jsem si v hlavě přehrával fotky z telefonu a těšil se na to, že mi holky večer ukážou i třeba něco víc. Byla to poslední hodina toho dne a utekla mi strašně rychle. Po zazvonění jsem se chtěl ještě s holkami domluvit, ale ty se strašně rychle sbalily a řekli mi jen, že večer v šest u Jany. Odešel jsem tedy domů a nemohl se dočkat šesté hodiny.

Počet zobrazení: 501

Autor

Navigace v seriáluZajímavá třída 02 – U Jany doma >>
4.4 7 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Hezký úvod do děje…jen strááášně krátké. To ani není povídka, ale odstavec 🙂

Kittikit

Dalsi takovy, co nam to serviruje po troskach 😁

Trysky

Jako úvod dobrý, ale jen jako úvod. Kde je zbytek povídky? To přeci nejde takhle to po jedné stránce utnout…

JelenTom

Jedná se o sérii, která původně už vyšla a byla ve starém systému. Jelikož se neobjevili nové povídky a já si pohmoždil vazy na kotníku, takže mám trochu čas, jsem zase sáhl do archívu staré verze a převedl sem další staré povídky.
A ještě doplním, že seriál má 26 dílů.

harai

Nechceš sem hodit další seriály od Alimedy, když se nudíš?

JelenTom

Beru to teď postupně jak vyšly.

Šmajda

PS: moc pěkný úvodní obrázek. Todle jsem při mém pobytu za katedrou nezažil :-D.

Trysky

Tohle bych si také nechal líbit, jen si nejsem jistý, jak by potom to vyučování dopadlo.

Martin

Jako návnada hodně vzrušující . Ale souhlasím , že při takovéto délce povídky by měli být spojeny aspoň dva díly , To se přece nedělá někoho tak napínat skoro na skřipec 😁

9
0
Would love your thoughts, please comment.x