Babí léto 01

Toto je 1 díl z 10 v seriálu Babí léto

Podzimní odpoledne ani náznakem nepřipomíná babí léto. Sedím v autě a přemýšlím, co vlastně budu na chatě dělat. Prozatím to vypadá na další nudný víkend proložený návštěvou místního hostince. Pozoruji zamračenou oblohu a sám se sebou se vsázím, kdy začne pršet.

Netrvá dlouho a začíná silný déšť. Můj odhad se potvrdil téměř přesně. Z lijáku se náhle stává bouřka a já jsem rád, že jsem schovaný v autě. Projíždím hustým lesem, když na poslední chvíli zahlédnu u krajnice schoulenou postavu. Chviličku se rozmýšlím a potom zastavím. Postava zaváhá a až pak se rozběhne, jako by nevěřila, že to myslím vážně. Zatím netuším, zda se jedná o muže, či ženu. Schoulená osoba vletí do auta a prudce zabouchne dveře. Potají zkoumám, jestli je to dívka nebo chlapec. Nejsem si jistý, obličej má zabořený v dlaních a třese se zimou. Štíhlá postava mi dává stále na výběr z obou možností.
„Jste v pořádku?“ zeptám se opatrně.
„De…de…debilní počasí,“ uslyším zadrhávat dívčí hlas. Zdá se mi ale, že tam rozpoznávám náznak pláče.
„Stalo se vám něco?“
„Blbej den,“ utrousí suše. „Vyrazila jsem na oslavu maturity a nějak se to zvrtlo…“

Teď se na ní zadívám pozorněji. Nezdá se ale, že by jí někdo ublížil, vypadá jenom promočeně, i tak ve mně vzbuzuje lítost.
„Slavila jste maturitu? Vypadáte mladší…“ pronesu povzbudivě.
„To mi říká každý,“ vzlykne. „Třeba ten kluk, u kterého jsem s tím nepočítala. A teď mi řekl, že by si připadal jako pedofil.“

Netuším, jak je to doopravdy, obličej má stále skrytý v dlaních. Z postavy se toho příliš vyčíst nedá, volná mikina i kalhoty dávají prostor spíše představivosti.
„Kam chceš vlastně odvézt?“ přecházím bez rozpaků k tykání. Koneckonců je ve věku mé dcery, tak proč ne.
„Já… já nevím,“ pozdvihne obličej a já překvapeně konstatuji, že je to docela hezká dívka. Delší tmavé vlasy lemují obličej, z kterého se na mě dívají hluboké hnědé oči. „Asi někam do motelu, zkusím si pronajmout pokoj.“
„Tady ale v okolí nic takového není,“ namítnu. „A za chvíli už budu u cíle.“

Zavládne rozpačité ticho. Napadá mě myšlenka, která mi hlodala v hlavě už hezkou chvíli.
„Jedině, že bys přespala u mě na chatě a ráno bych tě odvezl někam na vlak. Co ty na to?“

Pokrčí nerozhodně rameny: „Vám by to nevadilo?“
„To bych ti to přece nenabízel…“ pousměju se. „Mám stejně starou dceru a taky bych byl rád, kdyby se o ni někdo postaral.“
„Tak jo,“ souhlasí. „Stejně si ale musíte myslet, že jsem blázen, když se tady takhle potuluju.“
Na to neodpovídám a věnuji se řízení. Konečně v dálce zahlédnu známé obrysy. V setmělé krajině zaparkuji co nejblíže chaty. Potom se hromadným úprkem přemístíme dovnitř.

Zatímco se ona schoulí v křesle, rychle zatopím v krbu. Během malé chvilky je v chatě příjemněji, oheň nám dává zvláštní pocit důvěry.
„Jak se vlastně jmenuješ?“ zeptám se.
„Dominika,“ špitne. „A vy?“
„Pavel,“ představím se.
Dojde mi, že sedí v pokoji promoklá a zimou se třese jako ratlík. Dojdu rychle pro osušku.
„Utři se, dám ti nějaké oblečení po Elišce,“ řeknu jí. „Po rozvodu už sem moc nejezdí, je radši s mámou,“ dodám po chvilce zbytečně.

Zatímco hledám zmíněné oblečení, sleduji po očku Dominiku, která si suší vlasy. Její jemný obličej mně fascinuje. Podávám jí oblečení, které se mi podařilo najít. „Není to nic moc, ale je to aspoň suché,“ konstatuji.
Vezme si oblečení a bez zájmu se postaví ke krbu. Po chvilce stáhne mikinu, pod kterou má jen promočené tričko. Mokrá látka obepíná její mladé tělo. Zřetelně vidím tmavé obrysy prsních dvorců. Raději se otočím bokem, abych nevypadal jako šmírák.
Zdá se ale, že mě téměř nevnímá. Stahuje tričko dolů a já se tak můžu nenápadně pokochat pohledem na její malé, téměř dětské kozičky. Chladem vztyčené bradavky přitahují mé pohledy jako magnety. Snažím se potlačit vzrušení, které se téměř okamžitě dostavuje. Vždyť je ve věku tvé dcery, nabádám se v duchu. Nepomáhá to. Erekce je nepřehlédnutelná.

Naštěstí ji to nezajímá. Svléká si i kalhoty. Vzrušením téměř nedýchám. Bílé kalhotky jsou teď to jediné, co má na sobě. Zaklesne prsty pod gumu a pomalu je stáhne dolů. Chlupatý, dospělý klín je i odsud jasně viditelný a dává zapomenout na představu malé dívky. Nyní již okatě sleduji, jak utírá všechna zákoutí svého těla. Když si ručníkem utírá i klín, unikne mi tiché povzdychnutí. Teprve teď mě zaregistruje.
„Vypadám doopravdy jako malá holka…“ otáčí se ke mně a polituje se. „Kdo by se mnou chtěl něco mít?“
„Já bych to neviděl tak tragicky,“ snažím se ji potěšit. Jsem si vědomý svého vztyčeného přirození. „Například mně se to líbí.“
„Líbí?“ vyhrkne nevěřícně. „Tomu nevěřím.“

Rozhoduji se. Ještě je šance všechno ukončit. Jenomže pohled na její nahou postavu mě fascinuje.
Pomalu rozepnu poklopec a vytáhnu ven ztopořený penis.
„Ten ale je…“ vydechne překvapeně.
„Jestli nechceš, tak ho zase schovám,“ navrhuji. Přitom doufám, že moji nabídku odmítne.
„Já ale nechci, abyste ho schoval,“ pousměje se. „Jenom nechci, abyste doufal v něco, co se nestane. Já jsem ještě nikdy… a zatím to ani nechci.“

Zklamáním zkamením. Tak blízko a zároveň tak daleko. Nevím, co se ztopořeným údem ve své dlani.
„Kdyby vám to nevadilo, tak bychom třeba mohli…“ hledá slova a potom odvážně pokračuje, „mohli bychom každý zvlášť, před sebou…“
„Myslíš společnou onanii?“ překvapí mě její návrh. Zároveň mě ale vzruší na nejvyšší míru. Sice od rozvodu onanuji téměř každý den, ale stále se za to stydím. A teď mi to navrhne tahle mladá, nevinná holka jako by nic…
„Neříkejte, že si ho nikdy nehoníte,“ pronese nevěřícně, „já si to dělám skoro každý den.“

Upřeně mě pozoruje. Potom sklouzne rukou dolů a pohladí si husté chloupky. Nevím, proč mi hlavou bleskne vzpomínka na Elišku. Snažím se odehnat představu jejího nahého těla.
„Mám stejně starou dceru jako ty,“ pronesu bezmyšlenkovitě. Ruka svírající úd se pohne.

Nedokážu vydržet to napětí. Rychle se svléknu do naha, vztyčený penis trčí trochu nepatřičně dopředu. Posadím se do křesla, ona naproti mně. Olízne si jazykem rty a potom roztáhne stehna, jako by se chtěla pochlubit svým dívčím přirozením. Začínám onanovat jako první. Přidává se ke mně, místností se ozývá vzrušené oddechování. Sleduji, jak si hraje se zduřelým poštěváčkem, rty má pevně sevřené. Nejraději bych se přisál na její nahé tělo a hrál si s jejími nalitými bradavkami. Kontrast jejich, téměř dětských, ňader s dospělostí jejího klína, mě fascinuje.
Najednou vyjekne v návalu orgasmu. Sevře pevně nohy a s rukou stále uvězněnou v rozkroku zhluboka oddechuje. Zvýším tempo a pracuji na svém vyvrcholení. Výstřik se nezadržitelně blíží. Fascinovaně mě pozoruje, vzrušením téměř nedýchá. Postavím se a pár rychlými, brutálními pohyby rukou se před ní dohoním. Stříkám, semeno dopadá v pravidelných intervalech na zem. Hlasitě křičím v návalu opojení. Snažím se dostat ze sebe i poslední kapku spermatu.

Potom nastává ticho, vystřízlivění. Začínám si uvědomovat, že tady stojím nahý a právě jsem onanoval před sotva dospělou dívkou. Zdá se, že ona podobné pocity nemá.
„Víte, že jsem to viděla poprvé? Jak jste stříkal…“ řinou se z ní najednou slova, jako by je nedokázala zastavit. „Bylo to úplně jiné než na internetu… skoro jako opravdový sex.“
Jdu přiložit do krbu. Oheň tiše praská a v místnosti je najednou teplo a útulná atmosféra. Stále se opatrně pozorujeme. Nakonec si obléká kalhotky a krátké tričko. S lítostí sleduju, jak zakrývá svou nahotu. Potom se obleču i já, zdá se mi nepatřičné, být tady nahý.

Po večeři rozestelu. V místnosti je jenom manželská postel. O malém pokojíku v přístěnku pomlčím.
Sledujeme společně televizi. Ležíme vedle sebe, ale nedotýkáme se. Dvě téměř nahá těla, každý sám.
„Jaká je?“ zeptá se náhle.
„Kdo?“
„Vaše dcera… říkal jste, že je stejně stará jako já.“
Bojím se, že vytušila moje zakázané myšlenky. Přesto odpovídám.
„Je ti podobná,“ přemýšlím, „jenom je vyspělejší než ty.“
„Vyspělejší?“
„Má větší ňadra,“ přiznávám. „A delší vlasy.“
„A…?“
„Už nevím,“ vydechnu. Co chce slyšet?
„Jakou má… ji?“ vyzvídá s mírným zaváháním.
„Myslíš…?“ ukážu bradou k jejímu klínu.
„Hmmm…“
„Nevím…“ podívám se jí do očí. „Nikdy jsem ji nahou neviděl.“
„Ale chtěl bys…“ odhalí mě.
„Možná,“ zachvěju se studem. Co je zač tahle osůbka, která odhalila mé nejtajnější představy?
„Chtěl bys, aby ji měla chlupatou jako já, nebo vyholenou?“ vyzvídá.
„Já netuším,“ vydechnu zmučeně. Po chvilce váhání ale vyhrknu pravdu. „Chlupatou, jako ty.“

Trochu se odtáhne. Podívá se mi do očí, kde vidím plamínky šibalství.
„Když se dotýkáš sám sebe, myslíš na ní?“ vyzvídá. Do čeho jsem se to namočil?
„Občas,“ přiznávám se.
„Chtěl bys, aby tě u toho viděla?“ nedá mi pokoj. Mlčím, ona to chápe jako souhlas.
„Tak mi to ukaž… tatínku,“ řekne potichu. „Ukaž mi, jak si ho honíš, když na mě myslíš.“

V jejím hlase rozpoznávám vzrušení. I mně se tahle hra líbí. Stáhnu slipy, ven vyskočí ztopořený penis. Začnu onanovat.
„Tatínku…“ vydechne. „Chceš, abych ti ukázala buchtičku?“ Překvapí mě tím výrazem, ale zdá se, že ji hra vzrušuje stále víc.
Nečeká na můj souhlas a svléká si kalhotky. Znovu tak můžu vidět její chlupaté přirození.
„Líbí se ti?“ Rukou přitom bloudí ve svém klínu.
„Ty jsi ale zlobivá dceruška,“ hraju s ní její hru. „Klidně si tady před tatínkem hraješ s kundičkou… to se nestydíš?“

Neodpovídá, ale roztahuje doširoka nohy a dál se uspokojuje. Neodolám a lehce pohladím její dívčí ňadra. Přes tričko sevřu ztuhlou bradavku mezi prsty a promnu ji. Vydechne.
„Na tohle myslíš, když onanuješ?“ začne mi tykat. „Že se dotýkáš své dcery?“
Ztuhnu a neodpovídám. Stále však svírám její malé ňadro. Pevným stiskem sevře mou ruku. Čekám, že ji odsune, ale překvapí mě. Pomalu ji stahuje níž a níž. Cítím hladkou kůži dívčího těla. Najednou se ocitám rukou v jejím klínu. Hladím tmavé chloupky a prstem se blížím k jejím pyskům. Neodporuje, a tak vjíždím do vlhké jeskyňky.

Prstem nahmátnu zduřelý poštěvák. Vyjekne a sevře pevně nohy.
„To nesmíš, tati…“ vydechne. Nejsem si jistý, zda je to stále hra. Připadá mi, že je duchem někde jinde.
„Nesmíš si hrát s mojí kundičkou,“ dodává. Přitom ale povolí stisk a roztáhne nohy. Znovu promnu její dívčí hrášek a ona se zalyká.
Přetočím se k ní a začnu ji uspokojovat. Leží bez hnutí, rukama pevně svírá prostěradlo. Orgasmus je náhlý a hlučný. Neartikulovaně křičí a vzpíná se proti mé ruce.

Zhluboka oddechuje a leží bezmocně vedle mě. Najednou si všimne mého ztopořeného penisu. Opatrně ho uchopí do ruky a zkusmo několikrát přetáhne kůžičku.
„Můžu?“ zaprosí. Stydím se, že mě ani nenapadlo odmítnout. Jemně si hraje s mým penisem, druhou rukou mě hladí v rozkroku.
Poddávám se jejím dotykům.

Blížím se pomalu k orgasmu. Po předchozím výstřiku nepočítám s bůhvíjakým zážitkem. V tom mě Dominika překvapí. Prstem sjíždí z varlat dál. Cítím její prst na sevřeném análním otvoru. Pomalu mě tam hladí a neúprosně vjíždí prstem dovnitř. Podvolím se a její prst je v mém zadku. Vzpínám se a mocně ejakuluji. Teprve poté opatrně prst vytahuje ven.
„Zlobíš se?“ zašeptá po chvíli.
„Měl bych?“ zasměju se přidušeně. Najednou se směje společně se mnou.
„Bála jsem se, že ti to bude vadit,“ přizná po chvíli.
„Spíš by mě zajímalo, jak tě to napadlo?“ zeptám se. Hraje si s mým povadlým penisem a hledá odpověď.
„Mně se taky líbí, když si tam se sebou hraju,“ vydechne. „Tak jsem myslela, že by se to mohlo líbit i tobě…“

Otočím se k ní a podívám se jí zhluboka do očí: „Možná ti to teď dlužím,“ pronesu významně. Jenom se zasměje a přitulí se ke mně.
„Třeba zítra,“ zašeptá, „teď chci spát.“

Nemůžu usnout a tak se kochám pohledem na její mladičkou tvář. Spí bezelstně, klidně a já se přistihnu, že také usínám. Propadám se do hlubin bezedného spánku. Moje poslední myšlenka patří naději, že dneškem to nekončí.

Autor

Navigace v seriáluBabí léto 02 >>
5 11 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x