Babí léto 03

Toto je 3 díl z 10 v seriálu Babí léto

Podzim zbarvuje město spadaným listím. Dominiku nevídám. Trávím čas osamoceně u televize. Neodvažuji se jí zavolat, a tak trpím při pohledu na tmavý displej mobilu. Neozývá se.

Ve středu přijíždí nečekaně Eliška. Má novou práci a dva až tři dny v týdnu bude vždy ve městě. Ptá se, zda u mě může přespávat. Souhlasím. Snažím se nepřipouštět si představy, které mi vnukla pokušitelka Dominika. Přesto se mi před očima neustále míhají obrazy nahých těl obou dívek. Nevím, která z nich je Dominika a která Eliška. Splývají mi dohromady.

Najednou nejsem v bytě sám. Ve dvou místnostech postrádám soukromí potřebné k uspokojení mých potřeb. Onanuji potají v koupelně, třu penis pohozenými kalhotkami své dcery. Poté se za to stydím. Přesto to znovu opakuji, stříkám své semeno do hladké látky a šeptám přitom Eliščino jméno.

Je tady další týden, ve vzduchu voní spadané listí, rána začínají být sychravá. Dominika se stále neozývá. Přestávám věřit, že se ještě ozve.

Slyším zvuk odemykaných dveří. Do pokoje přichází Eliška.
„Tak jsem zase tady,“ hlásí vesele. Nemůžu od ní odtrhnout pohled.
„Dneska ale nespím na gauči, to se nedá,“ hází tašku s věcmi do ložnice. „Budeš to muset vydržet se mnou.“

Pohledem se pozastavím u manželské postele. Ihned se mi do myšlenek vkrádají představy nahé Elišky ležící vedle mě. Nedokáži se dočkat večera.

Celý zbytek dne se vyhýbám pohledům na svoji dceru. Bojím se, že odhalí moje představy a odsoudí mne. Vše se zhoršuje, když odchází do sprchy. Představuji si, jak pramínky horké vody bičují její hladkou pokožku. Posledními silami odolávám pokušení uspokojit se přímo v obýváku.

Přichází zahalená v osušce. Jsem si jistý, že je pod ní úplně nahá. Raději si jdu zaběhat. Nepomáhá to však a já ve sprše bojuji s touhou ulevit si onanií.

Eliška už spí. Potichu se převlékám do pyžama a ukládám se k spánku vedle ní. V odrazu pouliční lampy mohu pozorovat její spící, krásnou tvář. Pohne se a zpod přikrývky vykoukne hladké stehno. Cítím, jak mi pomalu začíná tuhnout penis.

Po chvilce se odkrývá ještě více. Ztuhnu. Vyhrnutá noční košilka odkrývá její klín. Teď už vím, že je stejně jako Dominika nevyholená. Začíná tiše pochrupovat.

Erekce je natolik silná, že mi nezbývá nic jiného, než vjet rukami pod deku a stáhnout pyžamo. Skrytý dekou začínám onanovat. Snažím se nepodlehnout touze odkrýt přikrývku a vyhonit si ho před svou dcerou. Riziko přistižení mě vzrušuje.

Najednou se pohne. Znehybním s rukou obemknutou kolem penisu. Trvá snad celou věčnost, než začne znovu pravidelně oddechovat. Neodbytná touha vystavit své vzrušené přirození, své nahé tělo, vítězí. Odkrývám se. Začínám opatrně třít vztyčený penis. Tak, abych Elišku nevzbudil. Po chvíli však dychtivě podléhám opojné touze. Brutálně masturbuji vedle spící dcery.

Záplava horkého semene dopadá na břicho. Svírám křečovitě rty, abych se neprozradil hlasitým výkřikem. Po chvíli zahanbeně oblékám pyžamo a usínám.

Ráno se bojím podívat Elišce do očí. Obávám se, že v nich uvidím odsouzení za mé večerní podlehnutí pokušení. Nedokážu z mysli vypudit vzpomínku na dceřin nahý klín. Musím odejít na toaletu a tam si ulevit. Potupeně splachuji své sperma a vracím se do kanceláře.

Doma mě vítá spoře oblečená Eliška.
„Nechceš se trochu obléct?“ ptám se při pohledu na její odhalené tělo. Jsem si jistý, že pod krátkým trikem, odhalujícím pevné bříško, nemá podprsenku. Hroty bradavek jsou zřetelné i z dálky.
„Mně ale není zima,“ brání se.
„Tak jsem to nemyslel,“ povzdechnu si. „Jsi skoro nahá a já nevím, kam s očima…“
„Klidně se podívej, mně to nevadí,“ usměje se spiklenecky a odchází. Sleduj pevný zadeček své dcery uvězněný v bílých kalhotkách.

Nemůžu se dočkat večera. Čekám, až Eliška usne. Stejně jako včera onanuji vedle ní. Znovu ta hrozba odhalení… Úlevný výstřik přivítám tichým zasténáním. Doufám, že mě dcera, ležící vedle mne, neslyší. Nebo doufám v opak? Nejsem si jistý.

Cítím výčitky, snažím se je zahnat vzpomínkami na Dominiku. Nepomáhá to a já se propadám v neklidný spánek.

Druhý den ráno Eliška odjíždí. Loučím se s ní, provinile se vyhýbám jejím pohledům.
„Příští týden zase přijedu, nevadí?“ zeptá se.
„Můžeš přijet kdykoli,“ pousměju se. „A vezmi si s sebou nějaké oblečení, ať mi tady neběháš polonahá,“ dodávám. Bojím se, že příště opět podlehnu pokušení.
Nakloní se ke mně a já ucítím její teplý dech na svém krku.
„Ale já myslela, že se ti to líbí,“ zašeptá. „Já totiž večer ještě nespala…“ dodává po chvilce.

Nedokáži ze sebe hanbou vypravit ani slovo. Eliška odchází a já ji vyprovázím potupeným pohledem.

Dominika se stále neozývá. Zoufale potřebuji slyšet alespoň její hlas. Onanuji pravidelně i v práci. Riziko prozrazení se zvyšuje, ale je mi to jedno.

Pomalu se blíží návrat Elišky. V mým představách nahrazuje Dominiku. Stále přemýšlím nad jejími slovy při rozloučení. Mělo to znamenat, že…?? Zmítám se v pochybách.

Konečně je tady den, kdy Eliška přijíždí. Nijak se nevrací k našemu rozloučení. Pochybuji, zda se to skutečně odehrálo. V každém případě chodí stále stejně spoře oděna jako při poslední návštěvě. Pohled na její tělo, oblečené jenom v kalhotkách a krátkém tričku, mě rozruší.

Snažím se připravit si podklady na zítřejší poradu. Rozptyluje mě Eliška ležící na gauči. Poněkolikáté mě přistihne při kradmém pohledu na její tělo. Zdá se, že jí mé pohledy nevadí.

Znuděně projíždí televizní programy. Dostává se až k mému oblíbenému. Na obrazovce se objevují nahá těla souložící v pravidelném rytmu.
„Ty tady máš i porno?“ zaujme ji to. „Ani ses nepochlubil…“
„Taky není s čím,“ utrousím zahanbeně. „Raději to přepni.“
„Proč bych to přepínala?“ zarazí se. „Už mi není patnáct, myslíš, že už jsem něco takového neviděla?“
„To asi ano,“ zarazím se. „Ale na takové filmy se nekouká jen tak…“
„Ale to já přece vím…“ usměje se a zadívá se na obrazovku.

Jak to myslí? Přece jsem jí jasně naznačil, co se od sledování podobných pořadů očekává… Erekce se dostavuje takřka vzápětí.

Jako by v odpověď na moji otázku, za malou chvíli sjede rukou ke klínu. Nedbale se pohladí v rozkroku.
Sleduji, jak dlaní pomalu vjíždí pod kalhotky. Musí si být vědoma mých pohledů, přesto pokračuje. Na krátký okamžik zahlédnu tmavé ochlupení. Najednou stiskne rty a z úst jí unikne tiché zasténání. Jsem si jistý, že v ten okamžik pronikla prstem do své kundičky.
Nedokážu se soustředit na práci. Rádoby nenápadně pozoruji svou dceru, jak masturbuje.
„Ty si nepomůžeš?“ ptá se klidně.

Nevím, co mám odpovědět. Nezbývá mi nic jiného než se rozhodnout. Tohle je něco jiného než osamělá onanie večer v posteli.
„To nejde, jsem tvůj táta,“ namítnu rozechvěle. Sám svým slovům nevěřím.
„Když jsem tady byla posledně, tak ti to nevadilo,“ říká stručně.

V rozpacích rozepínám kalhoty. Postavím se a stáhnu je i se spodním prádlem ke kotníkům. Osvobozený penis výhružně vystřelí vpřed.
Ještě pořád mám možnost to zastavit. Neodolám však a uchopím ztopořený úd do ruky. Pomalu přetahuji předkožku, objevuje se nalitý, fialový žalud.

Začínám onanovat s pohledem upřeným na svou dceru. Rukou, skrytou v kalhotkách, se přede mnou bezostyšně uspokojuje. I ona mě přitom pozoruje. Stydím se ji požádat, aby se také svlékla.

Najednou stiskne kolena k sobě a tiše vypískne s rukou křečovitě uvězněnou ve svém klínu. Také já se blížím k orgasmu. V pravidelných dávkách překotně stříkám sperma na koberec.
Eliška opatrně vyprostí ruku ze zmáčených kalhotek a pozorně mě sleduje. Ždímám ze sebe semeno až do poslední kapky.
Dostavuje se známý pocit, kdy vzrušení opadá a přichází vystřízlivění. Zahanbeně se oblékám.

Zbytek dne je provázen provinilým chováním z obou stran. Komunikace mezi námi je úsečná, jednoslabičná. S příchodem tmy napětí stoupá. Nedokážu potlačit svá očekávání, ačkoli se za ně stále stydím.

Nečekaně se ozve Dominika. Domlouváme si společný víkend na chatě.
„Kdo to byl?“ zajímá se Eliška.
„Jedna známá,“ vyhýbám se odpovědi.
„Já myslela, že nikoho nemáš,“ nezastírá zklamání v hlase. Zdá se mi, že jsem zaslechl žárlivost?
„Raději toho necháme,“ vyhýbám se odpovědi. „Stejně musím jít spát, zítra mám poradu.“

Odcházím do ložnice. Snažím se usnout, spásný spánek ale nepřichází. Hlavou se mi honí myšlenky, které nedokáži odehnat. Představa dceřina nahého těla mě neodbytně pronásleduje.
Jako bych ji přivolal, objevuje se v ložnici. Potichu, aby mě nevzbudila, si jde lehnout.
„Už spíš?“ zeptá se opatrně.
„Ještě ne,“ přiznávám.

Nastává dusné ticho. Najednou zaslechnu šramot. Zdá se mi, že si stahuje kalhotky, nebo je to jen vytoužené přání?

Za krátký okamžik uslyším tiché zasténání. Teď už si jsem jistý, že moje dcera vedle mne masturbuje. Snažím se odolat nutkání přidat se k ní. Po chvíli však podléhám. Rychle pod dekou stahuji pyžamo a začínám onanovat. Jsem si jistý, že si je toho vědoma.
„Honíš si ho?“ zeptá se potichu. Stydlivě přisvědčím.
„Chceš se podívat, jak si to dělám?“ špitne.
„Chci,“ vyrazím ze sebe přiškrceně. „A moc…“

Po mém souhlasu se odkrývá. Noční košilku má vyhrnutou ke krku a já si tak mohu prohlídnout její plná, kulatá ňadra s velkými prsními dvorci. Zrak mi potom sklouzne dolů k jejímu hustě zarostlému klínu. Chlupatý trojúhelník přitahuje mé pohledy jako magnet.

Uspokojuje se přede mnou. Nedokáži odolat a odkrývám se. Ztopořený penis dává najevo mé vzrušení. Přidávám se k ní, místností se rozléhá vzrušené oddechování.
„Já… už… budu…!!“ vyrazí ze sebe a s hlasitým výkřikem mi předvede svůj orgasmus.

Za malou chvilku ji napodobím a škubavými pohyby se před jejími zraky dohoním.

Nenamáhá se s přikrýváním. Neodolám a sevřu mezi prsty její zduřelou bradavku. Chvíli si hraji s jejími ňadry, než mě zastaví.
„To už stačilo,“ upozorní mě důrazně.
„Možná zase příště,“ zjemní svůj nesouhlas, když vidí mé zklamání. Chci něco namítnout, ale přiloží svůj prst k mým ústům, aby mě utišila. Cítím vůni její vzrušené kundičky.
„Jaká vlastně je?“ vyzvídá.
„Kdo?“
„Tvoje přítelkyně.“
„Je stejně stará jako ty,“ přiznávám. „Jenom není tak vyspělá,“ významně se podívám na její plná ňadra.

Vyzvídá dál a já jí vyprávím o Dominice.
„Seznámíš nás někdy?“ zeptá se, když zmlknu.

Pokrčím rameny.
„Nevím.“

Pomalu usínáme a já se začínám těšit na nadcházející víkend s Dominikou.

Autor

Navigace v seriálu<< Babí léto 02Babí léto 04 >>
5 13 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x