Babí léto 02

Toto je 2 díl z 10 v seriálu Babí léto

Ráno jsem v posteli sám. Bojím se, že odešla, ale nacházím ji na zápraží schoulenou v dece.
„Podívej, je krásně,“ ukazuje mi východ slunce. Deštivý podzim je zapomenutý a znovu se připomíná pozdní léto.

Sedám si vedle ní a objímám ji kolem ramen. Nepatrně se odtáhne. Po chvilce však položí hlavu na mé rameno.
„Je mi zima,“ pronese po chvilce. Vracíme se společně do vyhřáté chatky. Odhazuje deku a jenom v kalhotkách nám dělá čaj. Hrdě mi vystavuje svá drobná ňadra s bradavkami ztuhlými chladem a výhrůžně trčícími vpřed.

Přistoupím k ní a zezadu ji obejmu. Dlaněmi svírám ty téměř dětské kozičky, obličej zabořím do jejích vlasů a nadechnu se jejich vůně.

Pomalu se probouzí i můj kamarád a tlačí se jí na zadeček. Přitisknu se k ní a třu se o její mladé tělo. Ruka mi sjíždí přes hladké bříško ke kalhotkám. Nejprve ji hladím přes látku, potom se skrz houštinu tmavých chlupů proderu ke zvlhlé jeskyňce. Neprotestuje, a tak prstem vjíždím mezi pysky. Druhou rukou se jí snažím stáhnout kalhotky. Povede se to jen zčásti, ale i tak můžu přitisknout ztopořený penis na její prdelku.
„Nezapomněl jsi?“ šeptá významně. Vím, co mi naznačuje. To, co bych chtěl nejvíce, nesmím. Zklamáním mi ustupuje erekce. Vycítí to a zklamaně se zavrtí.
„Jinak ale můžeš všechno,“ nabídne se mi. V jejím hlase cítím obavy z toho, že odmítnu její velkorysou nabídku. Jak bych ale mohl?
„Úplně všechno?“ zeptám se významně.
„Kromě tamtoho úplně všechno,“ přisvědčí odhodlaně.

Vím, na co mám chuť. „Já tě ale chci vylízat,“ vydechnu nejistě. Otočí se ke mně a nevinným pohledem se mi podívá do očí.
„Tak to udělej,“ řekne klidně.

Přechází k posteli. Pomalu si svléká kalhotky a ukazuje mi tak svůj zarostlý klín.

Leží na posteli a odevzdaně na mě čeká. Lehám si mezi její roztažená stehna. Nemůžu se dočkat, až ochutnám její mladou, nevinnou kundičku. V poslední chvíli mě zastaví. Leknu se, že si to rozmyslela. Stejně jako včera mě ale překvapí.
„Musíš si ale představit, že lížeš svoji dceru,“ řekne pevně. „Jinak nesmíš.“

Zavřu oči a představím si Elišku, jak přede mnou leží nahá. Neváhám a zabořím obličej do jejího rozkroku. Nasaju dívčí vůni jejího vzrušeného přirození a jazykem vjedu mezi stydké pysky. Zrychleným dechem mi prozrazuje, jak moc se jí to líbí. Vychází mi vstříc a já dychtivě hltám kundičku své dcery. Teď už to není Dominika, ale Eliška. Pomáhám si i prsty, zběsile třu její zduřelý poštěvák. Svíjí se pode mnou a neartikulovaně křičí.
„Ještě chviličku,“ prosí a tiskne mi hlavu do svého klínu. Téměř se dusím.
„Už je to… tati, už to je!“ křičí a mně dochází, že i ona se ve svých představách nechává lízat od svého otce a ne ode mne.
„Chutnala jsem ti?“ položí mi po chvíli oddechu zvídavou otázku.
„Moc,“ přisvědčím.
„Ochutnej,“ nabídnu jí svá ústa k polibku. Dychtivě se ke mně přisaje a jazykem zkoumá chuť vlastního přirození.
„Představoval sis ji?“ zeptá se znovu po chvilce. Nemusí upřesňovat, o čem mluví, je mi to jasné.
„Hmmm…“ souhlasím.
„Měl by ses stydět,“ pronese s úsměvem a prsty si hraje s chloupky v mém rozkroku.
„Ty mi tak můžeš něco vyčítat…“ zadívám se na ni.

Vážně se na mne podívá. „Bydlíme doma tři. Táta, nevlastní máma a já.“ Nechápu proč mi to říká, ale ona pokračuje.
„V našem bytě je všechno slyšet, jsou tam jen slabé příčky. Občas se muchlujou v obýváku, vůbec jim nevadí, že tam jsem taky. Připadá mi, že se jim to líbí. Vždycky pak zmizí v ložnici a já musím poslouchat, jak to spolu dělají.“

Odmlčí se, v očích má nepřítomný výraz. Ačkoli leží vedle mě, ve vzpomínkách je někde jinde.
„Poslouchám je a přitom se dotýkám sama sebe. Musí to vědět, protože občas skončí dříve než já a potom mě určitě slyší. Děláme jako by nic a potom další den opakujeme to samé.“
„Představuješ si, že se tě otec dotýká?“ zajímám se.
„Občas,“ přizná se.

Nevědomky si hraje s mým penisem. Stále je zabraná do vzpomínek.
„Všichni jste stejní,“ povzdychne si nakonec. „Chceš, abych ti ho vzala do pusy?“
„Nechci tě do ničeho nutit,“ odpovím přiškrceně. Doufám však, že si svou nabídku nerozmyslí.

Věnuje mi hrdý, spiklenecký úsměv a sklání se nad mým přirozením. Špičkou jazyka ho olízne po celé délce. Chvilku zaváhá. Potom opatrně obemkne svými rty nalitý žalud. Jsem napnutý jako pružina, tělem vycházím vstříc jejím ústům. Statečně polyká vztyčený úd. Hlasitě vydechnu a snažím se zadržet ejakulaci. Téměř vzápětí však vystříknu do jejich dívčích úst. Lekne se, ale snaží se mě svými nezkušenými ústy vysát až do konce. Semeno jí vytéká koutky úst a stéká po bradě. Nakonec si v zoufalství pomůže i rukou a vyždíme ze mě i poslední kapky.

Přesune se zpátky a hladově mě políbí. Poprvé ochutnávám chuť svého semene.
„Nevadilo ti to?“ zeptá se po chvilce. Nechápu, o čem mluví a také jí to říkám.
„Přece to, že jsi musel ochutnat vlastní mrdku.“
Ten výraz zní z jejich nevinných úst nepatřičně. Zároveň však i dráždivě.
„Když jsi to zvládla ty, tak přece nebudu zbabělec,“ usměju se na ni. „A nebylo to tak hrozné…“ dodám tiše po krátké odmlce.

Nechce se nám vařit, a tak se po krátké sprše vydáme do nedaleké restaurace. Procházka lesem nás příjemně osvěží. Babí léto propuká v celé své kráse. Vůně spadaného jehličí mi ho bude už napořád připomínat.

Restaurace je téměř prázdná. Objednáváme si jídlo a znuděná obsluha odchází.

Během hovoru cítím, jak její ruka nachází pod stolem můj rozkrok. Zachvěji se. Neúnavně šátrá rukou dál, dokud se jí nepodaří rozepnout zip. Vytahuje mého ztopořeného přítele.
„Neblázni, někdo přijde,“ zasyknu.
„Tak ať, stejně nic neuvidí.“

Její jistotu nesdílím, ale dál neprotestuji. Začíná mě honit. Usmívá se mi přitom nevinně do tváře a mluví na mě. Téměř ji nevnímám.

Nezkušenou rukou snaživě pracuje na mém uspokojení. Kde se to v ní bere? Jak to, že v ní zatím nikdo neprobudil tuto skrytou vášeň?
„Budeš už?“ zajímá se šibalským výrazem v nezkaženém obličeji.
„Ještě chvilku,“ vyrazím ze sebe ztlumeně.

Pokračuje ve své snaze přimět mě k další ejakulaci. Koušu si rty, abych neprojevoval své vzrušení příliš nahlas. Cítím přicházející vyvrcholení v témže okamžiku, kdy přichází číšnice. Snažím se nedávat to najevo, ale i tak nás starší žena s podezřením sleduje. Nedokážu výstřik zadržet.

Zatínám zuby, abych nevykřikl. Mezitím, co stříkám své semeno kamsi na podlahu, číšnice odkládá jídlo na stůl a pohoršeně odchází.
„Ty jsi ale neskutečná potvora,“ vydechnu.

Usměje se na mě. „Já myslela, že se ti to líbilo.“ Vytáhne ruku z pod stolu a olízne si dlaň znečistěnou mou mrdkou.
„Chceš taky ochutnat?“ provokuje. Zavrtím nesouhlasně hlavou, pro dnešek už mi to jednou stačilo.
„Mohli bychom to dát na internet jako novou přílohu ke steaku,“ směje se.

Po jídle zaplatíme a odcházíme. Číšnice nás vyprovází nepříjemným pohledem.
„Doufám, že jste u nás byli spokojeni,“ loučí se z donucení.
„Myslím, že i uspokojeni,“ vybuchne smíchy Dominika.

Raději rychle odcházíme. Jakmile poodejdeme, svírám ji v náručí a hladově ji líbám. Rukami vjíždím pod tričko a mazlím se s jejímu malými ňadry. Nebrání se. Sjíždím rukou k jejímu rozkroku. Přes kalhoty ji dráždím rozevřenou dlaní.
„Počkej až na chatu,“ zašeptá mi do ucha a přitom jemně stiskne můj lalůček mezi zuby.
„Kdepak, něco mi dlužíš,“ zamumlám a snažím se jí rozepnout poklopec. Po chvilce se mi to podaří. Stahuji kalhoty do půli stehen a rukou vjíždím skrz husté ochlupení do kalhotek.

Opře se o strom a nechává mě pokračovat. Prostředníčkem zajíždím mezi stydké pysky. Je nádherně vlhká. Nacházím poštěvák a krouživými pohyby ho dráždím. Svíjí se pod mou rukou, ale snaží se neprojevovat své vzrušení. Nakonec to ale nevydrží.
„Uuuuuž,“ zaječí a v návalu orgasmu se jí podlomí kolena. Přidržím ji, aby nespadla.
„A to máš štěstí, že nikdo nešel okolo,“ usměju se na ni něžně. „Já to štěstí neměl…“

Pomalu se vracíme do chaty. Skrz teplé sluneční paprsky se začínají objevovat mraky. Ve vzduchu je cítit přicházející déšť.

Poleháváme před televizí. Snažím se nevnímat její mladé tělo ležící vedle mě. Nakonec stejně nevydržím a zabloudím rukou mezi její stehna. Přes kalhotky dráždím její mladou buchtičku. Nechává se dráždit a poddajně se ke mně přitulí. Cítím její horký dech na své hrudi.

Stahuji kalhotky dolů. Zatímco se z nich snaží vyprostit, svlékám se také. Vztyčeným přirozením se tisknu k jejímu rozkroku. Nepouští mě však dovnitř a já na ni nenaléhám. Jazykem si hraji se vztyčenými bradavkami, pomalu jím sjíždím po hladké kůži až k zarostlému podbřišku. Skrz chloupky se proderu k její žhavé mušličce. Přivítá mě opojná vůně mladého dívčího přirození.

Prstem dráždím zduřelý poštěvák, později k němu přidávám i jazyk. Vzpíná se pode mnou v návalu vášně a neartikulovaně kři­čí.

Vzpomínám si na závěr včerejšího dne a dostávám vzrušující nápad. Pomalu jazykem sjíždím níž, až se zastavuji u nahnědlé zadní dírky. Ustrne a já slyším její zrychlený dech. Potom si rukami roztahuje půlky od sebe, aby mi umožnila co nejlepší přístup k její hebké prdelce. Olizuji sevřený anální otvor, dráždím ji i prstem. Přes sevřený svěrač pronikám prostředníčkem dovnitř jejího těla. Hlasitě vyjekne a vychází mi pohybem vstříc. Pomalu prst vytahuji.
„Ještě,“ zaprosí potichu. „Ještě mi ho tam strč… prosííím.“

Poslouchám ji a prstem vjíždím znovu do její prdelky. Jazykem se vracím k původnímu cíli mého snažení, vítá mě teplo vlhké kundičky.

Prstem uvězněným v prdelce ji přivádím k hranici vyvrcholení. Saju zduřelý poštěvák. Přitahuji její ruku k prdelce. Vzdoruje, ale nakonec podléhá.
„Tak se podívej, jestli chceš…“ zakňučí.

Prstem zkušeně vjíždí před mými zraky do sevřeného zadečku. Uspokojuje se tam sama, zatímco já si dál hraji se stydkými pysky a nateklým poštěvákem. Orgasmus ji zastihne s prstem strčeným v prdelce. Vzpíná se proti mému jazyku a nekontrolovaně kři­čí.

Zemdleně pozoruje, jak se sám uspokojuji. Onanuji před jejím pohledem, když v tom zazvoní mobil.
„Děje se něco?“ ptám se kolegy, zatímco Dominika mi s rošťáckým úsměvem masíruje vztyčený úd. Snažím se srozumitelně komunikovat, nedaří se mi to však.
„Jsi nějak mimo,“ komentuje kolega mé nesouvislé pokusy o konverzaci.
„Prostě musíš večer do práce, je to krizovka,“ uzavře rozhovor.

Soustředím se na nadcházející vyvrcholení. Dominika nastavuje obličej mému nepodařenému pokusu o výstřik. Výron semene je mdlý, snaží se rukou vyždímat i jeho poslední zbytky.
„Že se nestydíš, já se tak těšila,“ protáhne zklamaně obličej.
„Nemůžeš čekat, že budu pořád stříkat jako plemenný hřebec,“ bráním se. Uvědomuji si její nezkušenost. „Musíš mi dát čas nabrat síly.“

Pro tento víkend je to však to poslední, co společně prožíváme. Odvážím ji až k domovu, loučíme se krátkým polibkem.

Slunce pomalu zapadá, s přibývající tmou se město halí do chladného oparu.

Autor

Navigace v seriálu<< Babí léto 01Babí léto 03 >>
4.9 14 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Juli

Pěkně to vypraví š, zvíře 😉👍.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x