Můj přítel je kretén 06

Toto je 6 díl z 7 v seriálu Můj přítel je kretén
Počet zobrazení: 143

Víkend přišel rychleji, než jsem čekala a pátek mi uběhl neskutečně rychle. Ráno jsem ani mámu neviděla, ale na stole jsem našla lístek, že už vyrazila do práce. Trochu mě to mrzelo, že jsem od ní ani nedostala pusu, ale co se dá dělat? Škola mi utíkala docela rychle a po škole na mě už čekal Honza. Odpoledne jsme strávili společně v obchoďáku a potom jsme šli do kina. Dnes jsme naštěstí nehráli na třetího, takže jsem si mohla plně užívat jeho přítomnost. Taky jsem mu nedlouho po začátku filmu strčila ruku do kalhot a začala si hrát s jeho tvrdnoucím ptákem. Byl očividně pěkně nedočkavý, protože po pár minutách se mi vystříkal a já měla po srandě. Když jsem po něm chtěla, aby mě pro změnu vyprstil, s hrůzou jsem zjistila, že usnul. Snažila jsem se ho probudit, ale bez úspěchu, tak jsem se raději zvedla a sál tiše opustila.

Sotva jsem dorazila domů, zjistila jsem, že mamka na mě čeká s otevřenou lahví vína.
„To je takovej debil,“ padla jsem jí do náruče a pevně ji objala.
„Co se stalo?“ zeptala se mě a začala mě hladit po vlasech.
„On usnul.“
„Cože?“
„Byli jsme spolu v kině a on mi usnul!“
„A jak je to možný?“
„No já mu vyhonila a nějak ho to muselo sebrat.“
„Budu si s ním asi muset promluvit já,“ zakroutila mamka hlavou.
„Co? Ne, to ne, ty mu radši nic neříkej,“ ohradila jsem se okamžitě.
„A proč ne? Jseš moje dceruška a já mám o tebe starost. A když se ten blbeček chová takovým způsobem, tak se s tím buď musí něco dělat, nebo mu dáš kopačky.“
„Ale já myslím… myslím, že ho mám ráda,“ zamyslela jsem se.
„Já tě mám taky ráda a chci, abys byla šťastná a spokojená, víš? Ale teď to nech plavat a pojď se mnou,“ chytla mě za ruku a vedla mě směrem ke koupelně. Když otevřela dveře, vykulila jsem oči. Koupelna byla plná hořících voňavých svíček, vana byla plná bublinek a z rádia hrálo moje oblíbené CD.
„Na chvíli si vlez do sprchy, ať se trochu umeješ a potom si vlez do vany.“
„A co ty?“ zadívala jsem se na ní nedočkavě.
„Udělám nám zatím malinkou večeři.“

Udělala jsem, co mi maminka nakázala, rychle jsem se opláchla, než jsem si vlezla do vany. Voda byla krásně horká a já se cítila neskutečně uvolněně. Zavřela jsem oči a relaxovala jsem. Když se otevřely dveře a vstoupila mamka, usmála jsem se.

„Ty jseš úžasná,“ zakroutila jsem nevěřícně hlavou a mlsně se olízla, když mi podala zmrzlinový pohár. Pomalu jsem ujídala, zatímco jsem ji pozorovala, jak se svléká. Když byla úplně nahá, zapózovala mi a se sklenicí vína si vlezla ke mně. Seděly jsme naproti sobě a chvíli jsme hledaly nějakou pozici pohodlnou pro obě dvě. Nakonec mamka roztáhla nohy a já se ve vaně otočila zády k ní a lehla si jí do náručí. Jednou rukou mě objala a já s hlavou položenou na jejím horkém těle dál ujídala zmrzlinu, do které mi nakrájela ovoce. Mamka položila svoji sklenici s vínem na okraj vany, vzala mi moji zmrzlinu a začala mě krmit. Cítila jsem se neskutečně.

„Mamí, já už s ním příště na žádný rande nepudu a radši zůstanu tady s tebou. Ty jseš milionkrát lepší než Honza.“
„To jsem ráda, že chceš bejt tady se mnou,“ zasmála se.
„Akorát ti chybí péro,“ rýpla jsem si do ní.
„No co, v ložnici mám pár umělých vocasů,“ odsekla vesele a lehounce mě štípla do bradavky. Vypískla jsem a spokojeně zavrtěla zadečkem.
„Tohle musíme dělat častějc,“ podotkla jsem, opět jsem zavřela oči a otevřela pusu, protože mamčina ruka držící lžičku se zmrzlinou se blížila k mojí puse.
„Můžu si dát víno?“ zeptala jsem se, když jsem dojedla.
„Proč ne?“ odpověděla a podala mi sklenici. Chtěla jsem ji vzít do své ruky, ale ucukla.
„Mami!“ postěžovala jsem si, ale ona se jen vesele smála.
„Otoč se,“ poručila mi.
„Jak jako?“
„Lehni si na mě, bříškem na mě.“

Ihned jsem se otočila, takže jsme ležely na sobě, naše obličeje se téměř dotýkaly. Mamka stále držící víno se napila a přitáhla si moji hlavu k sobě. Pochopila jsem a přitiskla se svými rty k jejím. Naše ústa se pootevřela a já ucítila sladko-trpkou chuť vína. Musela jsem se hodně ovládat, abych se nezačala chichotat a nevyprskla smíchy, ale nakonec se mi povedlo víno smíchané s jejími slinami polknout. Tímto způsobem jsme se zbavily poloviny lahve, když jsme si uvědomily, že voda už je celkem studená a že by bylo dobré se přesunout do ložnice. V rychlosti jsme se utřely, natáhly na sebe župánky a okamžitě jsme zapadly do postele.

„Mami, mně je s tebou strašně krásně,“ přiznala jsem se, když jsem se k ní přitulila. Usmála se a dala mi pusu na nos. Po chvíli nesmyslného povídání jsme ze sebe shodily župany, protože nám už nebyla zima, a znovu jsme se k sobě přitulily. Teď jsme však pro změnu byly zcela nahé, což nás obě ohromně vzrušovalo. Mamka mě objala rukama, nohy mi obtočila kolem těla a já ji začala lehce líbat na krk. Rukou jsem sevřela jedno její sice menší, ale zato krásně pevné ňadro s růžovou a krásně ztuhlou bradavkou. Párkrát jsem ji lehounce štípla, až mamka sykla. Spíš překvapením než bolestí. Proto jsem pokračovala a dál si s tou heboučkou perličkou hrála.

„Kristýnko, prosím,“ zašeptala mamka chraptivě, načež jsem sklonila hlavu a sevřela tu lákavou třešinku do zubů. Mamka se prohnula v zádech jako kočka a přimáčkla si mě za hlavu pevněji ke svému hrudníku. Začala jsem silněji sát a spokojeně jsem zjistila, že mamka začala divoce kopat nohama kolem nás.

„Nepřestávej! Pokračuj!“ vyjekla, když jsem se na moment odtáhla, abych se mohla pořádně nadechnout. Okamžitě mě chytla oběma rukama za vlasy a nemilosrdně si přitáhla mou hlavou ke druhému prsu. Její drsnější a dominantní chování mě překvapivě vzrušilo a já se nemohla dočkat, co všechno mi ještě vymyslí. Střídavě jsem cucala její tuhé bradavky a tu, na kterou jsem zrovna nebyla přilepená ústy, jsem naopak dráždila svými nehty.
„Víc! Kristýno! Kousni mě! Neboj se toho a kousni mě!“ vzdychala hlasitě mamka. Ruce měla zapletené do mých vlasů, takže jsem musela hýbat hlavou tak, jak si ona usmyslela. Ale poslouchala jsem jí na slovo a přidala na síle. Když mě od sebe konečně odtáhla a já si mohla konečně prohlédnout svojí práci, zjistila, jsem, že jsem chudinku maminku docela pokousala a podrápala. Ačkoliv ona žádnou nespokojenost nedala najevo.

„Líbilo se ti to tak moc jako mě?“ zeptala se celá udýchaná. Ani jsem nestačila promluvit, jenom jsem přikývla a už mě opět popadla za vlasy. Tentokrát mě nasměrovala níž, mezi svoje dlouhé hladké nohy. Kousla jsem se překvapením do jazyka, když jsem si mohla takto zblízka prohlédnout její totálně vyholenou kundičku. Nejistě jsem po ní přejela ukazováčkem a naprázdno jsem polkla. Její závojíčky byly tak krásně hladké! Ale maminka moje prohlížení rychle utnula, když obtočila své krásné nohy kolem mojí hlavy. Zhluboka jsem se nadechla a jazýčkem se dotkla jejích rtíků. Nejistě jsem s ním přejížděla jen po povrchu, ale to se jí nelíbilo.
„Musíš ten svůj jazýček zasunout dovnitř! Sem!“ a dvěma prsty si rozhrnula závojíčky, aby mi ukázala svojí dírku. Cítila jsem, jak mi vysychá v ústech, a když jsem viděla, že z její broskvičky vytéká krémový pramínek, hladově jsem se na odhalenou kundičku přisála.

„Jej!“ vyjekla překvapeně mamka, a když jsem zvedla oči, zjistila jsem, že se jednou rukou štípe do svých vztyčených bradavek. Chuť máminy pičky mě totálně uchvátila. Jako šílená jsem slízala všechno, co z ní vytékalo a kdykoliv se zdálo, že proud jejích šťáviček vyschl, stačilo jen pocucat vykukující poštěváček a na jazyku mi okamžitě přistála další dávka sladkého nektárku. Podle jejího sténání jsem vytušila, že se zrovna udělala, ale přestože se mně snažila od sebe odtáhnout, nedokázala jsem přestat.

„Nech mě, přestaň, dej mi chvíli pokoj,“ žadonila mamka, ale já ji v tu chvíli vůbec nevnímala. Rukama jsem ji držela za zadek a tiskla jsem se obličejem mezi její úžasná stehna. Ústy jsem byla přilepená k tekoucí buchtičce a jazykem jsem kroutila ze strany na stranu a polykala všechno, co z ní vytékalo. Mamčiny protesty zanedlouho utichly a místo toho začala znovu skučet a sténat slastí. Znovu si mě silně tiskla proti svojí horké a zmáčené pičce, že jsem téměř nemohla dýchat. Můj jazýček klouzal v tom úzkém tunýlku jako šílený a jí se to očividně strašně líbilo. Znovu jsem cítila, jak se mi ústa plní jejím sladkým krémem a cítila jsem se napůl šílená a napůl opilá. Nemohla jsem přestat a nevnímala jsem ani čas, ani počet orgasmů, které jsem mamce způsobila.

Když jsem konečně přestala a opustila její hebkou pičku, byla jsem v obličeji celá ulepená a upatlaná, zatímco ona se jenom třásla rozkoší. Když uviděla můj rudý obličej, natáhla ke mně ruce a stáhla mě na sebe. Okamžitě mě začala olizovat rty a tváře a čistila můj obličej od svých poševních šťáviček. Každou chvilku mi navíc vrazila vášnivý polibek, čemuž jsem se vůbec nebránila, ale naopak jsem i já vrážela svůj jazyk do jejích hladových úst.

„Líbilo se ti to, mami?“
„Na to se mě přece nemusíš ptát!“
„Já… já si jen říkala, jestli jsem neměla přestat, když už jsi toho měla dost… jestli na mě kvůli tomu nejseš naštvaná…“
Mamka mě okamžitě sevřela do náručí a zašeptala mi do ucha:
„Jak bych na tebe mohla bejt naštvaná? To bylo přece tak úžasný!“
Bláznivě jsem se rozesmála a znovu jsme se začaly líbat.
„Kiki?“ přerušila mě po chvíli a odtáhla se od mých úst, „mám ještě jednu dírku…“
Kousla jsem se do rtu a zadívala se na ní.
„Ale já myslela, mami, že teď bychom se mohly prohodit.“
„Neboj se, holčičko, vylížu tě tak, až z toho omdlíš, jo? Ale prvně ty mě, souhlas?“
„Když ti to ještě nestačilo…“ pokrčila jsem rameny a opět sklouzla mezi její dlouhé nohy. Nedočkavě je roztáhla a povzbudivě na mě mrkla. Rukama si lehce roztáhla půlky a odhalila mým očím svou zadní růžovou dírku. Při tom pohledu jsem se mlsně olízla, sklonila hlavu a zarejdila jazýčkem po maminčině poštěváčku.

„Tam ne,“ povzdechla si, ale nijak mi nebránila. Já si to naopak chtěla užít a pomaloučku jsem se přesouvala níž a níž. Postupně jsem vzala mezi zuby její závojíčky a lehce je podráždila, potom jsem zasunula jazyk do její tekoucí kundičky. Na okamžik jsem měla sto chutí vykašlat se na její zadeček a znovu jí vylízat pičku, ale nakonec jsem se silou vůle přinutila opustit tu studánku plnou sladkých šťáviček. Pak mamce začalo dlouhé utrpení, protože tu citlivou část těla mezi kundičkou a zadečkem jsem si opravdu pořádně vychutnala. Moje rty líbaly každý milimetr, můj jazýček prozkoumal každou skulinku a moje zuby opatrně okusovaly každý kousek její hladké růžové pokožky. Máma se vrtěla jako šílená, ale rukama si neustále roztahovala hýždě, abych měla snadnější přístup k jejímu análku.

„Kristýnko, už mě netrap, já už to nevydržím,“ sténala maminka a já už neměla sílu ani chuť to oddalovat. Konečně jsem se dostala k její zadní dírce. Vyplázla jsem jazyk a opatrně se dotkla sevřeného otvůrku. Mamka sebou překvapením i vzrušením cukla, až jsem se šíleně rozhihňala. Znovu jsem se té sladké růžové dírečky opatrně dotkla a maminka slastně vydechla.
„To je krása!“

Usmála jsem se a začala jazykem kroužit sem a tam. V odpověď mi přišlo jenom další sténání. Po chvíli jsem ji namísto lízání začala lehounce líbat. Pokryla jsem polibky celý její kulatý zadeček, než jsem se znovu vrátila k lákavé dírce. Lehounce jsem do ní kousla, až mamka vypískla. Vzápětí jsem sevřela rty kolem jejího análku a začala do něj vsouvat jazyk. Ze začátku to nešlo a mamčina dírka zůstávala pevně stažená. Ale já se nevzdávala. Znovu jsem ji začala lízat, ale teď můj jazyk přejížděl pouze a jenom přes její sevřenou dírečku. Nahoru dolů, nahoru dolů. Na chvíli jsem se zastavila, nabrala na jazyk dávku slin a znovu jsem olízla maminčinu prdelku. Přitom jsem jemně přitlačila a vítězoslavně si uvědomila, že špičkou jazyka jsem se dostala dovnitř. Zavrtěla jsem s ní ze strany na stranu a snažila se dostat ho hlouběji. Chvíli to sice trvalo, protože mamčin zadeček byl pěkně úzký, ale jakmile povolil, zabořila jsem do něj jazyk, co nejhlouběji to šlo.

Mamka, která byla až dosud značně pasivní, mě znovu popadla za vlasy a přitáhla si můj obličej ke svému. Než jsem se nadála, vsála můj jazyk mezi své rty a začala ho slastně ocucávat. Strašně mě vzrušilo, když jsem si uvědomila, že cumlá můj jazýček, který jsem právě vytáhla z její prdelky. Po chvíli mě pustila a poručila mi:
„Znova!“

Okamžitě jsem se vrhla mezi její nohy a přilepila se rty na její zadní dírku. Přitom jsem do ní znovu vsunula jazyk a začala s ním klouzat sem a tam. Tenhle francouzák se mi moc líbil a nesmírně mě vzrušoval, ale mamka mi to zase překazila, protože mi dvěma prsty sevřela nos, takže jsem nemohla dýchat.
„Mami, co to děláš?“ ohradila jsem se, ale to už mě mamka povalila na záda a sedla si mi na obličej. Ani jsem se nestačila rozkoukat a její análek byl znovu na mých ústech. Znovu mu ucpala nos a zadívala se mi přitom do očí.
„Líbej mě, miláčku,“ pronesla svým sladkým vzrušujícím hlasem a neznatelně se nadzvedla.
„Nadechni se,“ mrkla na mě. Když jsem nabrala dech, sedla si mi na obličej a začala vrtět boky.
„Lízej mě, lízej mě, Kiki, lízej mě,“ opakovala stále dokola, zatímco já vsouvala jazyk do jejího zadečku, jak jen nejhlouběji to šlo a vylizovala jsem tu sladkou dírečku. Přitom jsem cítila, jak mi z mojí vlastní kundičky vytékají milostné pramínky a strašně moc jsem chtěla, aby mě taky vylízala. Ale ona si místo toho zasunula pár prstů do kundičky a začala se zuřivě prstit. Její sténání nabíralo na síle a hlasitosti a její prsty se změnily v rozmazané skvrny, tak rychle je do sebe vrážela.

„ÁÁÁÁÁÁÁÁ!“ zařvala mamka. Celá se nadzvedla, ruku přesunula na poštěváček, který si okamžitě začala mnout a z její pičky mi na obličej vystříkl pramínek něčeho mokrého. Instinktivně jsem zavřela oči, ale moc to nepomohlo, maminčin kundí gejzír nepolevoval. Ona přitom ještě pohnula boky, takže mi stříkala přímo na ústa a znovu mi prsty zacpala nos. Neodolala jsem a pootevřela rty. Ústa se mi okamžitě naplnila podivně chutnající tekutinou, což mě však neskutečně vzrušovalo. Strašně moc jsem chtěla, aby mě to mamka taky naučila.

Když jí konečně došly šťávy, unavená se na mě znovu posadila a opět mi zacpala pusu svou zadní dírkou. Ta byla teď zcela ulepená od jejího nektárku a já ho hladově slízávala a polykala. Ale přitom jsem se cítila víc a víc nadržená, což mě stále víc trápilo. Kroutila jsem boky, ale nepomáhalo to. Když už jsem to nemohla vydržet, lehounce jsem ji štípla do zadečku. Mamka nadskočila a na chvíli se zatvářila strašně rozzlobeně. Ale opravdu jen na chvíli, protože jakmile jsem se mohla nadechnout, okamžitě jsem poprosila:
„Vylížeš mě taky? Já už to nevydržím!!“

Okamžitě se kouzelně usmála, otočila se a lehla si na mě, takže jsme každá měla obličej v rozkroku té druhé. Navíc mě mamka chytla a donutila se přetočit, takže jsem ležela nahoře. Ucítila jsem její vlhký jazýček, jak mi přejíždí mezi dírkami a znovu jsem se zabořila jazykem do její prdelky. Vzájemně jsme se lízaly a zanedlouho jsem cítila, že pod doteky maminčina zkušeného jazýčku se každou chvíli udělám. Mamka mě navíc nepřestala lízat ani na chviličku, strkala do obou mých dírek jazyk nebo prsty a nakonec to vážně dopadlo tak, jak slibovala. Opravdu jsem samou slastí omdlela.

Počet zobrazení: 143

Autor

Navigace v seriálu<< Můj přítel je kretén 05Můj přítel je kretén 07 >>
5 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x