Můj přítel je kretén 04

Toto je 4 díl z 7 v seriálu Můj přítel je kretén
Počet zobrazení: 345

Otevřela jsem oči a v první chvíli jsem netušila, kde jsem. Ale vzápětí jsem se rozkoukala. Před očima jsem měla maminčinu růžovou kundičku. Naklonila jsem se blíž a líně ji políbila.
„Hmmm, time out,“ ozval se ospalý hlas.
„Fakt? Sotva jsem začala a ty už chceš pauzu?“
„A div se mi! Včera si mě nenechala se ani nadechnout. Já myslela, že snad umřu a tys mě pořád lízala a lízala,“ podotkla zasněně.
„Ale jenom jednu dírku, co tu druhou?“ nadhodila jsem.
„Pojď, uděláme si radši snídani,“ odvětila a pokusila se vstát.
„Já mám úplně gumový nohy! Cos to se mnou udělala?“

Zasmála jsem se a pomohla jí. Stále nahé jsme se přesunuly do kuchyně a mamka si donesla několik vajíček, že udělá omeletu. Přitom si na sebe uvázala zástěru, kdyby náhodou stříkal olej, aby se nepopálila. Zástěra jí sice zakrývala předek, ale vzadu odhalovala úplně všechno. Nemohla jsem to vydržet, byla jsem stále strašně nadržená, a tak jsem si klekla na zem, po kolenou se doplazila až k ní a zabořila obličej mezi její dokonale pevné půlky. Jen vydechla, když ucítila, jak se můj jazyk dere do růžové anální dírky. Ta mně sice chvíli vzdorovala, ale pak povolila a já si konečně mohla vyzkoušet, jaké to je, vylizovat někomu jinému jeho zadní dírku. Ale nevydržela jsem ji lízat moc dlouho, protože jazýček byl po noční šichtě docela unavený, tak jsem místo toho začala mamčinu prdelku líbat a kousat obě kulaté polokoule. Když jsem sevřela rty kolem růžového otvůrku a začala sát, mamka mě popadla za vlasy a odtrhla mě od sebe.

„Musím ti udělat to jídlo, tohle chvilku počká!“
„Ale mami, mně stačíš k jídlu ty,“ bránila jsem se a chtěla se opět přilepit ústy na její lákavou prdelku. Nenechala mě, chytla mě za loket a donutila mě postavit se na nohy.
„Dej si zatím něco,“ ukázala na mísu s ovocem a otočila se zpět k plotně a k vajíčkům. Sedla jsem si ke stolu, vybrala si jeden banán, začala ho loupat a kupodivu mě ani nenapadlo, že bych s ním mohla dělat daleko lepší věci, než ho jen jíst.

„Mami!“
„Co je?“ zeptala se a stále míchala vajíčka.
„Tady je kus špatnej,“ postěžovala jsem si a ukázala ji na lehce tmavší místo na banánu.
„Prosím tě,“ ušklíbla se mamka, „lízat můj zadek ti nevadí, ale když máš sníst trochu načernalej banán, tak jsi najednou slečna citlivka.“

Vyprskla jsem smíchy, a když jsem se přestala chichotat, banán jsem bez řečí snědla. To už přede mě mamka položila talíř s míchanými vajíčky a s druhým si sedla naproti mně.
„Takže jsme milenky,“ řekla mi, když jsme obě dojedly.
Nevěděla jsem, jak zareagovat, tak jsem jen přikývla hlavou.
„Asi to nebudeme nikde moc roztrubovat. Ty teď půjdeš normálně do školy, já půjdu normálně do práce a odpoledne se uvidí. Máš nějaký plány na večer?“
Zavrtěla jsem hlavou, že nemám.
„Tak šupej do sprchy, oblíknout a do školy.“
„Půjdeš se mnou?“ zaprosila jsem.
„To by bylo na moc dlouho a přišla bys pozdě,“ zavrtěla hlavou.
„A nemohly bychom se obě hodit marod?“ navrhla jsem.

„Dneska je čtvrtek a zítra už vlastně začíná víkend. Já nám v pátek nakoupím jídlo na sobotu a neděli a můžeme bejt celou dobu zalezlý v posteli a zkoušet všechno, co nás napadne. Souhlas?“ mrkla na mě.
„A co když přijede domů Štěpán?“ zamračila jsem se.
„Tak se k nám přidá,“ vyplázla na mě žertovně jazyk.
„To ne mami, s ním nic zkoušet nechci!“ ohradila jsem se.
„Dobře, tak já mu zavolám, že máme rýmu, ať radši zůstane v Praze.“
„No jo, to by brácha mohl tejden posmrkávat a měl by utrum s hospodama,“ zasmála jsem se, „ale možná mu radši zavolám já.“
„Proč?“ ošila se mamka.
„Protože ti nevěřím!“ vyprskla jsem smíchy, „nebo ještě radši zavolám tý jeho holce, jestli by ho mohla strpět přes víkend u sebe. Ta jeho Irena mi přijde celkem rozumná, a když jí řeknu, že bych chtěla mít přes víkend barák pro sebe a pro Honzu, tak to určitě bráchovi nějak rozumně vysvětlí.“

„Mohl by Štěpa přijet a vzít tu holku s sebou,“ zamyslela se mamka a oči jí jen pobaveně zajiskřily.
„Mami!“ znovu jsem se ohradila.
„No co! Je celkem pěkná! Vidělas jaký má fotky na facebooku? Třeba ty v plavkách?“
„Teda mami! Ty jseš strašnej stalker!“
„Jen jsem chtěla vědět, s jakou holkou mladej randí!“
„A když ses dívala na její fotky, taks měla ruku v kalhotkách, že jo?“
„Ne, to ne,“ vyplázla na mě jazyk a dodala, „žádný kalhotky jsem přitom neměla!“
„To abych řekla kámoškám, aby si tě nepřidávaly do přátel!“
„Myslíš? Uděláme o tvých kámoškách dohodu. Když nějakou přivedeš sem a zatáhneš ji do postele, tak budeme celej den dělat, co budeš chtít. Nebo spíš budu dělat, co budeš chtít. Absolutně cokoliv.“

To mě dost zaujalo, ale okamžitě jsem začala smlouvat.
„Jenom den? Aspoň tejden! Víš, jak to bude těžký?“
„No vím, sama jsem několik holek svedla!“ odvětila, „a na celej tejden si nech zajít chuť! Když bude ta holka ucházející, tak to můžeme prodloužit na dva dny. Ale teď se padej umejt a oblíct!“ plácla mě po zadku.
„Rozkaz, madam!“ zasalutovala jsem a rozběhla se do koupelny.

Celý den jsem se nesoustředila, protože jsem si stále přehrávala svoje zážitky s mámou. Navíc jsem vůbec netušila, co všechno spolu ještě zažijeme a vyzkoušíme. Například ten její návrh mně strašně vrtal hlavou a já přemítala, která z mých kamarádek by šla zatáhnout do postele. Jak jsem měla hlavu v oblacích, nebo spíše v mámině kundičce, tak jsem nedávala pozor a několikrát mě museli učitelé napomenout. Když škola skončila a já vyrazila domů, byla jsem příjemně překvapená, protože u vchodu stálo naše auto.

„Tak jsem se tě nemohla dočkat, že jsem pro tebe musela zajet,“ přiznala se mi mamka, když jsem k ní nasedla. Strašně jsem se k ní chtěla nahnout a políbit ji, ale věděla jsem, že musím počkat, aby nás někdo známý neviděl. Máma šlápla na plyn, a když po chvíli zastavila na semaforu a otočila ke mně hlavu, už měla moje ruce kolem krku a naše rty se spojily ve vášnivém polibku.

„TÚÚÚÚÚÚÚÚÚ!!“ ozvalo se hlasité zatroubení.
„Do hajzlu, už je tam zelená,“ zanadávala mamka a rozjela se.
„Tohle mi nesmíš dělat,“ pokárala mě.
„Tak se nezlob,“ udělala jsem na ní psí oči, „ale já na tebe musela celej den myslet.“

Vzápětí jsem si stáhla svoje úzké džíny ke kolenům a začala si přes svoje růžové kalhotky mnout kundičku. Přitom jsem pozorně sledovala mamku. Měla na sobě bílou blůzu, kterou lehce nadzdvihovaly dva kopečky jejích ňader, a černou sukni sahající jí do půlky stehen. Při pohledu na její dlouhé hladké nohy jsem se mlsně olízla a druhou ruku si vsunula pod tričko na svoje prsa. Očima jsem přejela výš a zadívala se na její obličej. Měla černé dlouhé vlasy, které jí padaly až na ramena, byla lehce namalovaná, což jsem poznala na jejích rudých rtech a dlouhých řasách.

„Kiki, nech toho!“ okřikla mě, když si všimla mých rukou.
„Když ty seš strašně sexy, mami,“ bránila jsem se a stále si rukou dráždila poštěváček.
„No dobře, ale jestli se vybouráme, bude to tvoje chyba,“ dodala. Jak jsem sledovala její obličej, zjistila jsem, že po mně pokukuje.
„Líbím se ti?“
„To je ale blbá otázka,“ zasmála se mamka, „ale poslouchej mě. Přemejšlela jsem o nás a o sobě a chci s tebou něco probrat. Co všechno už jsi v sexu zkoušela?“
„Nic moc,“ povzdechla jsem si, „a ani moc nevím, co všechno se dá zkoušet. Jako něco jsem třeba viděla na nějakým videu, ale to je tak všechno.“

„A co děláte s Honzou?“
„Spíme spolu.“
„Jakože ležíte vedle sebe a chrápete?“ zasmála se mamka.
„Ne, my spolu… no… jako…“ neměla jsem sílu to nahlas vyslovit, i přesto, co jsem s mamkou zažila.
„Šukáte?“ zazubila se.
„Jo,“ přikývla jsem celá rudá.
„A jak?“
„Jak? No asi normálně. Strčí ho do mě, pak mě chvíli… hmmm… šuká a je to.“
„A kam ti ho strká? Jenom do kundičky?“
„Většinou jo. Ale někdy mu i kouřím. Třeba když mám krámy, tak to jinak nejde.“
„Takže o análu se ti jenom zdá, ale nezkoušeli jste to spolu.“
„Ne,“ zakroutila jsem hlavou, „ale na to mám teď přece tebe!“
„Víš, Kiki, já si říkala, že by možná bylo dobrý, kdybych ti to prvně ukázala.“
„Ukázala? Jakože si do sebe něco strčíš?“
„Ne tak docela.“
„Tak do mě něco strčíš?“
„Taky ne.“
„Tak co tím vlastně myslíš?“ zamračila jsem se nechápavě.
„Počkej si a uvidíš,“ odbyla mě s úsměvem.

Po zbytek odpoledne jsem se z ní snažila vytáhnout, co tím vlastně myslela. Horší bylo, že se mamka bránila nejen mým otázkám, ale i mým dotekům. Kdykoliv jsem na ni sáhla nebo ji políbila, tak se ode mě odtáhla se slovy, ať si počkám na večer. Navíc byla oblečená, což mně taky pilo krev, protože jsem se aspoň chtěla dívat na její krásné nahé tělo.
Po večeři jsem to vzdala a přesunula se k sobě do pokoje. Měla jsem lepší věci na práci, než sedět a čekat, až se mamka uráčí se pohnout.

Zrovna jsem si psala na facebooku, když se náhle objevila ve dveřích. Měla na sobě černé kozačky, které jí sahaly až ke kolenům a měly pěkně vysoké podpatky, a dlouhý černý kabát, zakrývající zbytek jejího těla.

„Pojď se mnou!“
„Počkej, s někým si píšu,“ bránila jsem se.
„To počká. Budeme mít návštěvu, tak se musíš rychle schovat!“

Vykulila jsem překvapeně oči, ale nechala se mamkou odtáhnout do její ložnice. Měla v ní dveře do vedlejší místnosti (spíš místnůstky), která byla plná oblečení. Tam mě posadila a nechala přivřené dveře.
„Hlavně buď zticha, jo?“

Přikývla jsem nejistě hlavou a sedla si na malou stoličku. Pootevřenými dveřmi jsem přesně viděla na máminu postel. Ozval se zvonek, mamka mi dala rychlou pusu a odběhla. Neklidně jsem seděla a čekala, co přijde. Bouchly dveře a uslyšela jsem známý hlas.

„Dobře, dobře, už jdu…“ ozvalo se chichotání.
„No proto!“ vyštěkla mamka. Vzápětí jsem zalapala po dechu, protože na její postel si vlezla naše sousedka Pavlína. Je jí asi třicet let a je doma na mateřské. Byla oblečená do přiléhavých černých legín a sepraného trička.

„Tak co máš dneska v plánu?“ olízla si rty a zadívala se na moji mamku. Ta ze sebe jedním vzrušujícím pohybem shodila kabát a odhalila černý latexový korzet s připevněným umělým penisem.
„Ty vole,“ zakroutila hlavou Pája, když uviděla, že mamka sáhla po policejních poutech ležících na nočním stolku. Vzápětí se však přetočila na břicho a dala ruce k sobě, aby jí je mamka mohla nandat.

„Ale to je teprve začátek,“ dodala mamka medovým hlasem a vytáhla dlouhou šálu. Začala jí Páje omotávat kolem nohou, ale ta se rozesmála a začala jimi kopat. Mamka jí nakonec musela na nohy sednout, aby se jí povedlo je znehybnit.
Dále sáhla po nůžkách. Sousedka sice vypadala vyděšeně, ale trochu se uklidnila, když jí mamka začala pouze stříhat triko.

„Teď jsi mi ho zničila,“ zadívala se vyčítavě na mamku.
„Ještě slovo a dostaneš roubík,” pohrozila jí mamka. Pavlína byla zticha, i po dobu, kdy jí mamka vystřihla díru do legín, takže celý její rozkrok byl náhle odhalený. Přitom jsem si všimla, že na sobě nemá žádné kalhotky.

„A pokračujeme,“ vytáhla mamka další šálu, spíš šátek, který jí omotala kolem hlavy. Hlavně kolem očí, takže Pavlína neviděla. To už jsem pochopila, co má mamka v plánu. Potichu jsem otevřela dveře a po špičkách se vplížila do místnosti. Mamka se na mě usmála a mrkla na mě. Přitom se znovu sehnula do své skříně a vytáhla dvě věci. V levé ruce držela láhev s lubrikantem a dlouhý, ale úzký vibrátor. Překvapeně jsem vykulila oči a nemohla se dočkat, co bude následovat.

Mamka se sklonila k Páje a začala jí líbat na rty. Přitom sjela rukou na její prso a začala ho masírovat. Když ji štípla do bradavky, sousedka sykla bolestí.
„AU!“
„Něco jsem ti o tom mluvení řekla, ne?“ okřikla ji.
„Promiň Jani, já už budu zticha,“ začala se omlouvat, ale mamka na ní nereagovala. Přišla ke mně, sáhla mi pod sukni a stáhla ze mě kalhotky. Zazubila se na mě a lehce mě políbila na rty. Moje kalhotky zmuchlala a strčila je Pavlíně do pusy.
„A neopovažuj se to vyplivnout!“ pohrozila jí, „jinak si dojdu pro pásek a seřežu ti tu tvojí kulatou prdel, že si tejden nesedneš!“

Při pohledu na Pavlínu, která mě ještě před pár lety hlídala, když jsem byla doma sama, a která teď měla v ústech nacpané moje kalhotky, jsem začala vlhnout. Vyhrnula jsem si sukni a dvěma prsty si začala lehce hladit poštěváček. Mamka to uviděla a přiložila si prst na rty, čímž mi chtěla naznačit, že mám být zticha. Přikývla jsem hlavou, ale moje prsty dál rejdily po mé růžové perličce.

To už mamka přinutila Páju vystrčit zadek a pokryla jí ho pořádnou dávku lubrikantu. Klekla jsem si blíž, abych lépe viděla, když do ní začala zasouvat ukazováček. Šlo to jako po másle, očividně to spolu dělaly často. Mamka na nic nečekala a i prostředníček s prsteníčkem se ocitly v úzkém análku. Druhou rukou mi naznačila, abych se přesunula blíž, a další prst, který se ocitl v Pavlíně, byl můj ukazováček. To už byla její dírka dost těsná a další prst by se do ní vešel jen těžko.

Mrkla jsem tázavě na mamku, vyplázla jazyk a zavrtěla s ním. Ta se ušklíbla a můj návrh zamítla mávnutím ruky. Místo toho sáhla po vibrátoru a bez dalších příprav ho jedním pohybem zasunula. Šlo to snadno, protože v obvodu byl užší než tři máminy a jeden můj prst dohromady. Zapnula vibrace a začala s ním Pavlínu šukat.

Ta se začala svíjet a kroutit a sténala do mých kalhotek. Přitom jsem na vlastní oči viděla, jak z její kundičky začíná vytékat krémový pramínek. Naprázdno jsem polkla, přesunula se k mámě a začala jí masírovat prsa. I když přes ten její latexový obleček to nebylo takové příjemné, jako její holá kůže. Ale mělo to něco do sebe, mamka v něm vypadala jako nějaká domina a pornoherečka.

„Vibrátor ti nedělá problémy, ty moje anální děvko,“ oslovila mamka Pavlínu, „tak uvidíme, jak se ti bude líbit moje péro.“
Klekla si k jejímu kulatému zadečku, do ruky sevřela umělý penis a nasměrovala ho na dírku, která byla stále pootevřená po právě vytaženém vibrátoru. Umělák byl značně širší a mamka měla očividně problémy ho dostat do sousedky.

„Měla by sis tu svojí prdel nechávat víc vymrdat, nemůžu se do tebe dostat!“ Pavlína začala sténat, ale přes moje kalhotky jí nebylo vůbec rozumět.
„Co říkáš?“ zeptala se mamka a vytáhla jí kalhotky z pusy.
„Že mě do prdele šukáš jenom ty a že už jsme se přes tejden nesešly!“
„Takže je to moje chyba?“ zeptala se tiše mamka.
„Ne, tak jsem to… AUUU!“ vyjekla, když na její zadek přistála ruka.
„Ne-bu-deš mi od-mlou-vat!“ s každou další slabikou na její půlky dopadla další rána a Pavlínina kůže byla brzo úplně rudá. Mamka z ní vytáhla péro, natáhla se pro lubrikant a pořádně namazala jak její dírku, tak svého uměláka. A zkusila to znovu. Pavlína sice tiše vzlykala, ale její kundička se už od pohledu pořádně leskla, podle čeho bylo znát, že se jí to líbí. Mamka do ní zkusila znovu zasunout umělý penis a tentokrát se setkala s daleko menší odporem.

„Tady máš,“ vrazila Pavlíně do úst vibrátor, který měla před malou chvílí v análku, „a cucej!“
Pozorovala jsem mamku a cítila jsem, jak mi po stehnech stékají moje šťávičky. Tohle jsem taky chtěla zažít. Aby si mě mamka přehnula přes kolena a pořádně mi naplácala. Aby mně pořádně ošukala do zadní dírky. A aby mě pak donutila očistit ústy všechno, co by mi do zadečku strčila.

Svezla jsem se na kolena a jednou rukou si zakryla pusu, abych nevykřikla. Mamka zjistila, že možná budu vydávat nějaké zvuky, proto znovu začala Pavlínu plácat po zadku, aby si náhodou neuvědomila, že má společnost.

Když jsem se po několika sekundách probrala ze svého orgasmu, mamka svázanou Páju stále tvrdě brala zezadu. Přitom ji ještě chytila za vlasy a zatáhla, až jsem myslela, že jí zlomí vaz. Ale mamka očividně věděla, jaké jsou hranice. A Pavlína si to očividně neskutečně užívala, z jejích úst se linulo vášnivé sténání a já si opět musela začít mnout svou nateklou kundičku. Přitom jsem si všimla, že mě mamka pozoruje a jednou rukou mi naznačuje, abych šla k ní. Pomalu jsem se zvedla a na roztřesených nohou se přesunula k ní. Volnou rukou mi sjela po těle, až se dostala k mojí pičce. Několika prsty mi do ní zajela, až jsem měla co dělat, abych nevykřikla. Mrkla na mě a vzápětí její prsty, pokryté krémovou vrstvou s mojí sladkou příchutí, vsunula sousedce do úst. Naprázdno jsem polkla, když jsem sledovala její jazyk, který divoce přejížděl po mamčiných prstech. Naklonila jsem se k mámě a zašeptala:

„Ať si vochutná i mojí zadní dírku.“
Mamce se na tváři objevil ďábelský úsměv a její ruka okamžitě opustila Pavlínina ústa a vklouzla zpátky mezi moje nohy. Věděla jsem, co přijde, a raději jsem si zacpala ústa rukou. Když jsem ucítila, jak mi dva prsty vklouzávají do mého těsného zadečku, silně jsem se zakousla do dlaně a nohy se mi znovu roztřásly. Když chtěla mamka prsty vytáhnout, chytila jsem ji za předloktí a donutila ji, aby ve mně ruku nechala. Překvapivě se na mě zadívala, ale pak se jen chápavě usmála.

Pája mezitím šíleně ječela, jak ji mamka tvrdě šukala do análu a ještě ji přitom hrubě tahala za vlasy. Strašně mě vzrušovalo, že jí maminka za chvíli dá ochutnat můj zadeček a navíc jsem měla sto chutí sednout si jí na obličej a nechat se od ní pořádně vylízat. Ale to bych dostala pořádně vynadáno. Překvapeně jsem zamrkala, když jsem ucítila, jak se do mého análku vloudil třetí prst. Začala jsem házet hlavou ze strany na stranu a cítila jsem, že na mě zanedlouho přijde další orgasmus. Oběma rukama jsem popadla máminu ruku a přinutila ji, aby mě začala prstit rychleji. Zakousla jsem se do rtu, abych nevykřikla, když její dlouhé štíhlé prsty začaly klouzat dovnitř a zase ven. Najednou mě popadla druhou rukou za vlasy a přitáhla si moji hlavu k sobě. Automaticky jsem rozevřela rty, a než jsem stačila zasténat, už jsem v nich měla maminčin jazyk. Vášnivě mě líbala, dokud se moje tělo neprohnulo v dalším nádherném vyvrcholení. Když jsem se znovu sesunula na podlahu a její prsty vyklouzly z mého těla, ani na moment nezaváhala a strčila je Pavlíně do úst.

Sebrala jsem poslední zbytky sil a donutila svoje oční víčka, aby se mi nezavřela, protože to jsem chtěla vidět. Když jsem viděla, jak sousedka cucá maminčiny prstíky s příchutí mého zadečku, musela jsem si zajet rukou mezi nohy. Ale moje dírky už byly tak zmožené, že i pouhý dotek ruky na ně byl moc. Alespoň jsem si vjela rukou pod triko a začala si dráždit nateklé bradavky.

Pavlínin křik náhle ustal, její tělo se prohnulo a pak kleslo zpátky na postel. Já úlevou zavřela oči, protože jsem to celé viděla. Ale vzápětí jsem je zděšeně otevřela, protože jsem na svém těle ucítila cizí ruce. Ale to byla jen mamka, která se mě pokoušela zvednout na nohy. Nakonec mě musela vzít do náručí, rukama mě držela za zadek, já jí obtočila nohy kolem pasu, a donesla mě až do mého pokoje, kde mě položila do postele, přikryla a dala mi krásnou pusu. Ne tu naší vášnivou, ale pěknou mateřskou.

„Líbilo se ti to? Chtěla bys to vyzkoušet?“ zeptala se mě svým sladkým něžným hlasem.
„Strašně moc,“ přiznala jsem se.
„Tak pěkně spi,“ pohladila mě láskyplně po vlasech, zhasnula světlo a zavřela dveře. Okamžitě jsem začala usínat a v duchu jsem si představovala, co všechno mamka s Pavlínou bude dělat. A strašně jsem si přála, aby příští člověk, kterého omrdá, nebyla naše sousedka.

Počet zobrazení: 345

Autor

Navigace v seriálu<< Můj přítel je kretén 03Můj přítel je kretén 05 >>
5 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x