Můj přítel je kretén 02

Toto je 2 díl z 7 v seriálu Můj přítel je kretén

„Mami, co to děláš?“ zeptala jsem se vyděšeně, zatímco máminy ruce stále rozevíraly moje půlky a já cítila její horký dech na své zadní dírce.
„Já tě slyšela, jak sis stěžovala do telefonu, a tak mě napadlo, že ti, chudinko moje malá, pomůžu,“ usmála se na mě, zatímco já se natáhla k lampičce a rozsvítila.
„Ty seš lesbička?“ zeptala jsem se jí nechápavě.
„Ne, asi ne,“ pokrčila mamka rameny. Vzápětí si vylezla na postel a lehla si vedle mne.
„Víš, měla by sis najít nějakou kamarádku na sex, kluci jsou k ničemu,“ podotkla mamka a pohladila mě po vlasech.
„Ty seš strašně zaujatá, nějaký kluci jsou v pohodě. A ty sama přece chodíš o víkendech pařit.“
„No jo,“ začervenala se mamka, „jenomže poslední dva roky nebalím chlapy, ale zkouším to se ženskýma.“
„To si děláš srandu!“ vykulila jsem oči.

Máma se místo odpovědi usmála, naklonila se ke mně a lehce mě políbila. Nijak jsem se nebránila, což mamku jenom povzbudilo a její polibky byly čím dál tím vášnivější. Ani jsem si nevšimla, že můj jazyk začal odpovídat jejímu a stejně tak ušlo mojí pozornosti, že její ruka vklouzla pod moje tílko, kde přistála na mém kulatém prsu. Když mě mámina ruka lehce štípla do bradavky, zaúpěla jsem jí do úst.
„Líbí se ti to?“ zašeptala mi mamka do ucha. Její horký dech mě ještě víc vzrušil.
„Strašně moc,“ přikývla jsem a teď jsem pro změnu já zaútočila na její plné růžové rty.
„Kristýnko, ty máš tak krásný kozičky, můžu ti vyhrnout to triko?“ zeptala se mě chvějícím se hlasem. Když jsem přikývla, položila mě zpět na záda a vyhrnula mi ho až pod krk. Zadívala se na moje kulatá prsa, mám je větší než ona.

„Líbím se ti?“ zeptala jsem se nejistě.
„Jseš krásná,“ zašeptala, „krásnější než většina ženskejch, se kterýma chodím na jógu.“
„A se kterou z nich spíš,“ vyplázla jsem na ni drze jazyk.
„Pár už jsem jich vyzkoušela,“ ušklíbla se mamka a opatrně položila ruce na moje prsa, „a když bys chtěla, s některýma tě můžu seznámit.“
„A znáš i nějaký chlapy, co to umějí v posteli?“
„To si povíme zejtra, jo?“ mrkla na mě mamka a sklonila se k mému vzdouvajícímu se hrudníku. Prohnula jsem se v zádech, když jsem ucítila její měkké rty a vlhký jazýček. Střídavě olizovala a cucala moje růžové a tvrdé bradavky, až jsem sténala touhou. Když do nich kousla zuby, hlasitě jsem vykřikla.
„Tak a dost!“ poručila si máma. Překvapivě jsem zamrkala, ale než jsem pochopila, co se děje, chytla mě za boky a přetočila na břicho.
„Kleknout!“ plácla mě rukou přes zadek. Zavrtěla jsem nedočkavě boky.
„Pověz mi, Kristýnko, co bys chtěla,“ zeptala se mamka a znovu mě lehce plácla.
„Chtěla bych vylízat,“ vypískla jsem nedočkavě. Ale přišlo další plácnutí, až jsem vyjekla překvapením.
„Chtěla bych vylízat zadeček,“ zkusila jsem to znovu. Sice přišlo další plácnutí, ale máminy ruce zůstaly položené na mých hýždích a něžně mě masírovaly. Zavřela jsem oči a položila hlavu na polštář. Tentokrát jsem plánovala, že si mámino uspokojování pořádně užiju a ne jako před chvílí, když jsem ještě napůl spala.

„Nevrť se tak,“ plácla mě znovu přes zadek, do kterého mě vzápětí kousla. Zachichotala jsem se, ale to už jsem cítila, jak mě začíná lízat přes obě půlky. Můj zadeček je malý a pěkně kulatý a mamce se určitě líbil. Když její jazýček projel přes moji kundičku a zastavil se mezi oběma mými nadrženými dírečkami, celá jsem sebou zavrtěla, jak mě to zalechtalo.
Mamka chytla moje ruce, položila mi je na zadeček a přinutila mě, abych si roztáhla půlky od sebe. Slyšela jsem, jak nahlas polkla a něco zašeptala.

„Co říkáš?“ zeptala jsem se jí.
„Že je to krásnej pohled,“ podotkla a mlsně se olízla. Vzápětí jsem ucítila, jak její dlouhý vlhký jazýček přejel přes moji zadní dírku.
„Mami,“ vydechla jsem vzrušeně.
„Líbí se ti to?“
„Moc, pokračuj!“ poprosila jsem ji.
Mamka se nedala pobízet a znovu olízla můj těsný otvůrek. Celá jsem se zachvěla a rukama jsem si ještě víc roztáhla půlky, aby měla dost místa a mohla se mému nadrženému tělíčku pořádně věnovat. Mámin jazyk líně přejížděl přes můj análek, kroužil kolem něj a cítila jsem i její rty, které se mě také dotýkaly. Její ústa mě neskutečně vzrušovaly a já si celou tu situaci neuvěřitelně užívala.

„Mami, já bych chtěla…“ zaúpěla jsem vzrušeně. Chtěla jsem cítit její jazyk ve své zadní dírce, ale ona kolem ní stále kroužila, dráždila mě a nedopřála mi to, po čem jsem tolik toužila.
„Co bys chtěla, holčičko? Musíš mi to říct. Já ti do tý tvý rozkošný hlavinky totiž nevidím,“ zlobila mě mamka.
„Já bych chtěla… strčila bys jazyk dovnitř?“
„Hmm,“ ozvalo se a já ucítila, jak se její jazýček přesouvá na moji kundičku a jak do ní vklouzává. Rozkoší jsem vydechla, ačkoliv to nebylo to, co jsem chtěla.
„Mami!“ protestovala jsem chabě, „tam ne…“
„Musíš mi to říct!“ chichotala se mamka, „já to chci slyšet!“
„Nenuť mě k tomu! Ty to přece víš!“ sténala jsem nespokojeně, protože mi bylo strašně nepříjemný ji o to prosit.

„Poslouchej, Kristýnko,“ zašeptala mamka medovým hlasem, „já pro tebe udělám cokoliv, úplně cokoliv, na co si vzpomeneš. Ale musíš mi to pěkně povědět.“
„Cokoliv?“ zapochybovala jsem, protože ta myšlenka mě přišla velmi zajímavá.
„Cokoliv,“ přisvědčila.
„Kdybych si sem přitáhla pár kamarádů a řekla bych ti, abys byla celou dobu nahá, udělala bys to?“ zeptala jsem se na první šílenou věc, jaká mě napadla.
„Kdybys mě pěkně poprosila,“ zasmála se svým zvonivým hlasem, který mě náhle tak neskutečně vzrušoval.
„A kdybych ti potom řekla, abys roztáhla nohy a přede všema se vyprstila?“ zkusila jsem zvednou laťku o něco výš.
„Možná, ale lepší by bylo, kdyby mě někdo vylízal. Třeba ty, miláčku!“
„Hmm, to by šlo. No a co kdybych ti koupila obojek pro psa a nechala tě na něm uvázanou? A přitom bys byla nahá? Udělala bys to?“ zkusila jsem navrhnout něco, co jsem jednou viděla v pornu.
„Hmm,“ zamyslela se mamka, „rozhodně si nemysli, že ti budu dělat submisivní děvku, ale zní to zajímavě. Ale spíš mi řekni, co bys ode mě chtěla teď?“
Stále jsem si roztahovala rukama svoje půlky, aby měla mamka volný přístup k mým dírkám, což byla neskutečně erotická póza. Přesto jsem však nebyla schopná požádat ji, aby mi strčila jazyk do zadečku. Když jsem nic neříkala, mamka sklonila hlavu k mým chodidlům a začala cucat moje prstíky.

„Co to děláš?“ vyjekla jsem překvapeně.
„Nelíbí se ti to?“ podivila se.
„Ne, nevím, nikdo mi nic takovýho nikdy nedělal.“
„Holka, ty se máš ještě hodně co učit. A já si to s tebou pořádně užiju,“ zasmála se a strčila si tři moje prsty s nalakovanými nehty do úst. Přitom jsem cítila, jak po nich klouže jazykem a strašně mě to vzrušilo.
„Mami, strč mi jazyk do zadku!“ vypískla jsem.
„Co povídáš?“ zeptala se líně, vytáhla moji nohu z úst a olízla mi palec.
„Aby mi strčila jazyk do zadku!“ zopakovala jsem.
„A když se něco chce, musí se říct prosím…“ podotkla ještě máma, zatímco já cítila, že vybouchnu studem a touhou zároveň.
„Prosím, prosím, prosím, prosím, strčíš mi jazyk do zadku?“
„To víš, že jo, holčičko moje, cokoliv budeš chtít,“ zachichotala se a znovu se přesunula mezi moje roztažené půlky.

Nedočkavě jsem zavrtěla boky a to už jsem znovu ucítila mamčina vlhká ústa na mé zadní dírce. Ozval se mlaskavý zvuk a mamka mě začala líbat na můj sevřený análek. To mi přišlo neuvěřitelně vzrušující. Sice jsem jí pravidelně dávala pusu na tvář a ona mně také, ale nepamatuju si, že by mě někdy políbila na rty. A teď mě rovnou líbá na moji prdelku. Což mělo hodně daleko od mateřských polibků, které jsem od ní jindy dostávala. Po celém těle mi vyskočila husí kůže, když mi došlo, že náš vzájemný vztah se pravděpodobně permanentně změnil.

„A co takhle francouzáka, mami? Toho mi nedáš?“ zavrtěla jsem se a zatoužila po jejím jazýčku hluboko ve svém těle.
„Nechvátej, všeho se dočkáš,“ odbyla mě a její rty se znovu přisály na můj růžový otvůrek. Polibky na mém zadečku byly čím dál tím žhavější a mokřejší. Úplně jsem cítila, jak mi její sliny stékají až na pičku, kde se smíchaly s mými dívčími šťávičkami. Se zavřenýma očima jsem si vychutnávala tu krásu, jak její rty líbaly a sály mojí zadní dírku. Takže když mamka náhle přestala, nespokojeně jsem zasténala. Ale než jsem se nadála, ocitla se přede mnou a přetočila mě na záda. Popadla mě rukama za vlasy a přitáhla si mou hlavu k sobě.
„Vochutnej se,“ zazubila se na mě a přilepila své rty na moje. Mělo by mě to znechutit, měla bych s křikem utíkat, měla bych zavolat na policii a na psychiatrii, ale nic z toho se nestalo. Místo toho mě chuť mojí zadní dírky na máminých ústech neskutečně vzrušovala a hladově jsem ji začala líbat.
„Už jseš pořádně nažhavená?“ zeptala se mamka s potměšilým úsměvem. Nechápavě jsem zavrtěla hlavou.
„No přece jsem ti rovnou nemohla strčit jazyk do zadečku, ale musela jsem tě napřed trochu pozlobit a pořádně tě na to připravit, ne?“
„Já už jsem připravená na všechno,“ vyrazila jsem ze sebe a znovu se přetočila na bříško. Tentokrát už to mamka zdaleka tolik neprotahovala. Sice ještě párkrát přejela jazykem přes můj zadeček a několikrát mě lehce kousla, ale její dráždění bylo jenom kraťoučké. Nečekaně jsem vykřikla, protože vlhký jazýček se zabořil do mojí úzké dírky a i přes odpor mých svalů vklouzával stále hlouběji. Ani jsem tomu nemohla věřit, že to mamka skutečně udělala. Cítila jsem, jak moje prdelka pod jejím náporem povoluje a jak ve mně její jazýček řádí jako pominutý. Klouzal dovnitř a zase ven, míhal se ze strany na stranu, oblizoval okraje, prostě cokoliv, co moji mamku napadlo.

Nejvíc mě fascinovalo, že s jakou chutí a nadšením mě mamka líže. A že jí vůbec to nepřijde nechutné.
„Mami, mamí, dej mi pusu!“ zasténala jsem prosebně.
„A co myslíš, že právě dělám, ty chytrá?“ zasmála se mamka, když na moment přestala lízat můj análek.
„Já se chci zase vochutnat, dej mi pusu! Mami!“ prosila jsem jí.
Mamčina ústa se odlepila od mého zadečku, já se otočila na záda a zaútočila jsem na její rty. Ona otevřela ústa a vystrčila jazyk. Opravdu ho měla neskutečně dlouhý, nevěřícně jsem zakroutila hlavou, když jsem si uvědomila, že ten kluzký hádek právě opustil moji zadní dírku. Nad ničím jsem nepřemýšlela a vsála jsem její jazyk hluboko do svých úst. Cítila jsem zvláštní chuť, která mě neuvěřitelně vzrušovala. Naše jazyky spolu šermovaly, otíraly se o sebe a my navzájem polykaly svoje sliny. Když jsme se od sebe po nějaké době odtáhly, byly jsme obě neskutečně zadýchané.

„Ještě?“ zeptala se mamka a mrkla na mě.
„Ještě!“ přikývla jsem nedočkavě. Chtěla jsem se znovu otočit na všechny čtyři, ale mamka mě držela rukama za boky a nenechala mě.
„Chytni si nohy pod kolenama a přitáhni si je pod bradu, Kristýnko,“ přikázala mi. Okamžitě jsem to udělala a pochopila, co má na mysli. Opět jsem před její obličej nastavila svoje dírky a mamka se tentokrát vrhla na obě dvě. Zatímco jsem se zuby zakousla do svého kolena, začala mi mnout jednou rukou poštěváček a jazyk znovu zabořila do nastavené prdelky. Na ní navíc vytékaly šťávičky z mé rozpálené pičky a mamka tak mohla ochutnat oba moje otvůrky naráz.
„Mami, já se udělám,“ zasténala jsem a znovu jsem zabořila zoubky do kolena. Mamka nepřestávala a její jazyk ve mně klouzal jako zběsilý.
„Ještě, ještě, JEEŠTĚĚĚ!!“ křičela jsem z plných plic, zatímco můj zadeček se v extázi svíral kolem mámina jazyka. Když jsem se probrala, cítila jsem, jak mě její měkké rty lehce líbají mojí zadní dírku a byla jsem v té chvíli neskutečně šťastná a spokojená. Začala jsem usínat a doufala jsem, že mi zadeček mamka nikdy nepřestane lízat.

Autor

Navigace v seriálu<< Můj přítel je kretén 01Můj přítel je kretén 03 >>
5 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x