Babí léto 07

Toto je 7 díl z 10 v seriálu Babí léto

Zůstávám doma sám.  Po odjezdu Elišky se dostavují výčitky. V hlavě mi neustále rezonuje jediné slovo – incest, incest… Pochmurné podzimní počasí mi k lepší náladě příliš nepomáhá.
Dominika stále nezvedá telefon. Po několika dnech je tlak neúnosný, v noci nedokážu odolat nutkání k onanii. Vzpomínám na Eliščino nahé tělo ležící vedle mě, na vůni její vzrušené kundičky, na její chuť…

Konečně se mi Dominika ozývá.

„Jak se máš?“
„Stýská se mi po tobě,“ přiznávám.
„Máš přece Elišku.“
„Možná, ale tebe miluji.“

Na chvilku se odmlčí. Slyším její přerývané oddechování.

„Stalo se něco?“
„Nevím, jestli to chceš slyšet,“ řekne rozpačitě.

Začínám tušit, o co jde.

„Dělala jsi to s ním?“
„Zlobíš se?“ odpoví mi otázkou.

Před očima mi běží film nahé Dominiky s přirážejícím otcem mezi jejími roztaženými nohami. Nedokáži zabránit přicházející erekci.

„Vyprávěj mi to,“ vyzvu ji.

Rukou přitom šátrám v rozkroku a chvatně si rozepínám poklopec. Konečně vyprostím ztopořený penis a během jejího vyprávění začínám onanovat.

„Vypadalo to, že už bude klid, na několik dnů to přestalo. Doufala jsem, že už mě nechají na pokoji. Jenomže potom napadlo Blanku, abych jim předvedla, jak si to dělám sama. Musela jsem se před nimi svléknout úplně do naha a ukázat jim to.“
„Musela?!“
„Nedokázala jsem se jim vzepřít, odolat. Musela jsem to udělat…“
„A dál?“
„Byla jsem před nimi nahá, onanovala jsem. Co chceš ještě slyšet?“
„Líbilo se ti to?“
„Byla jsem vzrušená, už když jsem se svlékala. Teď už jsme se nechovali, jako by nikdo nic neviděl, Jako by se nic nestalo… Chtěli se na mě při tom dívat…“

„Tak vzrušená jsem nebyla ani s tebou…“ dodává smutně po chvilce.
„Chovali se ke mně jako k malé holce. Chtěli, abych ochutnala, jak tam dole chutnám, Blanka mi tam strčila prsty a já je musela olizovat. Chtěli, abych se před nimi uspokojovala i v zadku a já to dělala…“

Nedokáži potlačit vzrušené vydechnutí.

„A potom jsi to s ním dělala?“
„Myslela jsem, že to zase budou dělat přede mnou, tak jako vždycky. Blanka ale chtěla, abych se jí dotýkala.“

Znovu se odmlčí. Dál pokračuji v onanii.

„Nechtěla jsem, ale ona se dotýkala mě. Nejdříve mě jenom hladila. Ale potom mě začala líbat – všude… A já se nechala.“

Slyším její vzrušené oddechování. Najednou zasykne a mně dojde, že při svém vyprávění také masturbuje.

„Když chtěla, abych jí to oplatila, tak jsem nejdříve nechtěla. Přitom mě to ale vzrušovalo… A tak jsem podlehla a oplatila jí to. Táta nás u toho jenom pozoroval. Stál mu, ale ani se ho nedotkl. Jako by se těšil na to, co mělo přijít potom.“
„Jestli nechceš, tak mi to nemusíš vyprávět,“ říkám, ale doufám v pravý opak.
„Když mně se to tak moc líbilo…“ vzlykne. „Já přece nejsem na holky…“

Hlavou mi prolítne vzpomínka na sousedův ztopořený úd. A na moje smíšené pocity…

„Na tom není nic špatného,“ uklidňuji Dominiku.
„Doufala jsem, že je po všem, že si ho táta vyhoní a nechají mě na pokoji… jenomže on si bez ptaní na mě lehnul a strčil mi ho tam…“

Znovu si představuji jejího nahého otce, jak je zaklíněný mezi jejími hladkými stehny a nepříčetně přiráží.

„Nejdříve jsem jenom ležela. Ale on mi ho tam dál strkal, až jsem mu vyšla vstříc. Říkal mi ty moje malá kurvičko, a přitom mi to dělal tím svým odporným, žilnatým penisem…“

Přistihnu se, že jejímu otci závidím. Alespoň pro tuto chvíli. Nedokáži ho odsoudit, protože vím, že doufám v totéž s Eliškou.

„Vystříkal se do mě a potom nechal Blanku, aby mi to jazykem očistila… byla jsem doopravdy jako jejich malá kurvička a nechala si to všechno líbit…“
„Proto jsi se neozvala?“
„Styděla jsem se, měla jsem výčitky svědomí. Od té doby se mě ani nedotkl, ale bylo to tím, že jsem měla měsíčky. Bojím se, že to budou chtít dělat znovu a znovu…“
„Tak nechoď domů a já pro tebe přijedu,“ téměř vykřiknu svůj návrh. Zoufale čekám na její odpověď.
„A ty bys mě chtěl… i po tomhle?“
„Miluji tě,“ přiznávám se. „A budu tě milovat pořád. Jenom mi to dovol…“
„Tak si pro mě přijeď… co nejdřív,“ souhlasí.

Domlouváme se chvatně, kde ji vyzvednu. Mobil umlkne a já zůstávám otupěle ležet. Vnímám bolestivě vztyčený penis, který touží po výstřiku. S vypětím všech sil odolávám.

Cestu autem si pamatuji jen útržkovitě. Prší a silný vítr otřásá vozem. Na parkovišti vyzvedávám Dominiku. Choulí se v sedadle a mlčí. Konečně jsme doma.

Dny plynou neměnným tempem. Žijeme s Dominikou vedle sebe, vyhýbá se však mým dotykům.

Blíží se příjezd Elišky. Jsem rozpolcený ve svých pocitech. Toužím po její přítomnosti, bojím se však střetu obou dívek.

Nastává okamžik, kdy se dívky setkávají.  Mé obavy byly zbytečné, během chvilky se z nich stávají kamarádky spojené proti mně. Jejich ústrky mě baví, a proto proti nim nic nenamítám. Neustále si něco šeptají a společně se hihňají, jsem jim pro smích?

Blíží se příchod večera. Jsem zmatený. Kdo s kým bude spát? Nakonec dilema vyřeším tím, že si jdu lehnout sám. Převaluji se neklidně v posteli. Zůstanu tady snad sám?

Nakonec se však pootevřou dveře a dovnitř vklouznou dvě dívčí postavy. Obě se ke mně přitulí, cítím jejich těla na svém a můj nedočkavý kamarád se staví do pozoru.

Slyším zrychlené oddechování obou dívek. Jedna z nich rukou zabloudí do mého rozkroku a nahmatá ztopořený úd. Nejsem si jistý, která z nich to je.

Cítím na hrudi nahé ňadra svojí dcery. Tiskne se ke mně, jazykem vjíždí do mých úst. Přes vše, co jsme spolu už dělali, je tohle to nejvzrušující. Hladově opětuji její polibek.

Najednou se rozsvítí lampička.

„Víš, co jsi mi slíbila?“ Dominika se významně podívá na Elišku.

Ta se malinko zachvěje, ale potom se pomalu sune po mém těle dolů. Vezme můj ztopořený penis do úst, Dominika nás zblízka pozoruje a rukou šátrá ve svém klínu.

Poddávám se hebkým rtům své dcery, když vsaje celý můj úd, nedokáži potlačit vzrušený výkřik. Dominika vedle nás masturbuje.
Během krátké chvíle nedokáži potlačit ejakulaci do Eliščiných úst. Snaží se vše polykat, teplé sperma jí stéká po bradě.

„Tohle jsi chtěla vidět?“ podívá se na Dominiku. „Jak to tátovi dělám pusou?“

S těmito slovy se k ní povysune a s ústy plnými mého semene ji políbí. Překvapeně sleduji, jak Dominika hladí její pevná, plná ňadra. Najednou si připadám přebytečný.

Dominika sjíždí níž, jazykem zanechává stopu na Eliščině těle, až skončí mezi jejími roztaženými nohami.

„Tohle nesmíš,“ zajíkne se Eliška. „Ne před tátou…“

Dominika ji ale neposlechne a zaboří svůj obličej do houštiny chloupků. Eliška kapituluje a tělem jí vyjde vstříc. Vyhýbá se mým pohledům, z úst jí uniká tiché zasténání.

Když je po všem, otočí se Eliška zahanbeně na druhý bok a předstírá spánek. Dominika mě líbá, ochutnávám chuť vzrušeného přirození své dcery z jejích úst. Dostavuje se silná erekce. Naléhám na Dominiku a začínám drsně přirážet. Nedokáži potlačit představu jejího otce ve stejné situaci. Zrychluji tempo a konečně stříkám svou mrdku do její kundičky. Tak jako on…

Usínám s jejím tělem přitisknutým k mému.

Autor

Navigace v seriálu<< Babí léto 06Babí léto 08 >>
4.9 15 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Šmajda

Výborné, už se nemůžu dočkat dalšího dílu…

reniem

Neskutečné!!!

reniem

Jen ještě jedna věc…nemohl by Dominiku jeji otec vyhledat a zrovna když tam bude i Eliška? 😉

harai

Ahoj,
díky za pochvalu. Reniem – zkus mi napsat, jak přesně to myslíš, nějak tě zcela výjímečně nechápu /klidně na e-mail guli04@seznam.cz/

Martin

Neskutečně vzrušivě napsané pokračování . Těším se až dorazí další pokračování .

Fred

Velké dilema, ale krásné. Skoro mu závidím

Trysky

Moc pěkně napsáno, má to náboj i spád… krásně se to čte a děj přímo ubíhá před očima.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x