Zajímavá třída 21

Toto je 21 díl z 22 v seriálu Zajímavá třída
Počet zobrazení: 2752

Učitelka s Veronikou

Hned další den ráno jsem holkám samozřejmě všechno vyklopil. Nadhodil jsem i to, že jsem se zeptal na to, jestli to zkoušela s holkou.
„A co?“ hned se zajímala Veronika.
Mrknul jsem na ni. „Odpovědi jsem se nedočkal, ale myslím, že by si asi dala říct! Má to totiž moc ráda!“
„Já to na ni snad zkusím,“ prohodila Veronika.
„Tobě by se to líbilo, co?“ zeptal jsem se.
„No to si piš! Je to přece krásná ženská,“ řekla Veronika a přejel si rukou po rozkroku, „úplně při té představě vlhnu.“

Všichni jsme se zasmáli a šli na snídani. Program na dnešní den byl jasný. Bylo krásně a tak se skládal jen z koupání. Pro nás možná nejen z koupání! Jelikož ještě bylo brzy, tak jsme si šli s holkami hned po snídani zahrát volejbal. Veronika s námi ale nešla. Mrkla na nás a řekla nám, že jde něco vyzkoušet. Hned mi došlo, o co se jedná a rychle jsem jí řekl, že nám musí všechno dopodrobna povyprávět. Usmála se na mě a dodala, že povypráví všechno až do nejmenších detailů.
S holkami jsme si zahráli volejbal a potom se šli válet na pláž. Celou dobu jsme si povídali o tom, jak asi Veronika u učitelky uspěla. Vzhledem k tomu, že se skoro celé dopoledne neukázala, tak jsme usoudili, že určitě dobře a těšili jsme se na její povídání.

Veronika se ukázala až skoro před polednem. Na pláž přišla v doprovodu učitelky a obě si sedly za námi.
„Tak co? Čekáte na žhavé vyprávění ne?“ překvapila nás učitelka.
„No jasně! Nemůžeme se dočkat!“ usmál jsem se na ni.
„Bylo to nádherný!“ řekla Veronika, „úplně super jsme si to užily, ale domluvily jsme, že vám to všechno povykládá Monika.“
„Přesně tak,“ spustila učitelka, „Martin vám stejně řekl všechno, co bylo mezi námi a Veronika by taky určitě všechno povykládala. Tak vám to všechno vylíčím já, v těch nejlepších barvách! Co na to říkáte?“
„Jsme pro!“ zvolal jsem za všechny.
„Ještě jsem chtěla něco říct! Tady Martin a Veronika už mi začali tykat. Jsem pro a to platí i pro vás ostatní, ale jen v tomhle kolektivu. Před celou třídou a ve škole určitě ne! Jasný?“
Pokývnul jsem hlavou stejně jako holky.
„A ještě něco! Doufám, že to je všechno jen mezi námi!“
„Samozřejmě,“ vyhrkla ze sebe Radka, „tak už povídej! Jsem celá žhavá!“
„A nadržená,“ dodal jsem já.
„Tak to jste asi všichni, jak jsem pochopila,“ zasmála se učitelka a začala vyprávět.

„Tak že. Veronika zaklepala na mou chatku a zeptala se, jestli může dál. Vyzvala jsem ji, ať si sedne a poví mně co má na srdci, i když jsem se skoro děsila toho, že to vím. A musím přiznat, že mě to začalo i lehce vzrušovat. Bylo mi jasné, že Martin určitě všechno povykládal, že?“ a mrkla u toho na mě. „Veronika si sedla na židli, na které den před tím seděl Martin! Spustila na mě, že jí Martin všechno řekl a že nechce chodit kolem horké kaše. Jsem prý moc krásná ženská a chtěla by si to se mnou rozdat. Nikdy jsem to s holkou nedělala, ale několikrát jsem si to představovala a líbilo se mi to.
Hned jak to Veronika dořekla, tak jsem začala cítit, jak vzrušením dole vlhnu. Nezmohla jsem se na jakýkoliv protest. Jen jsem si sedla na postel a dívala se na Veroniku. Ta si provokativně olízla jazýčkem rty a smyslně se na mě dívala. Začala jsem více zhluboka dýchat a nevěřila vlastním očím, když si Veronika zajela rukou pod tričko a zmáčkla své prso.
To už jsem začal být docela nadržená. Kousla jsem se do rtu a pohladila jsem se po stehně. Veronika si toho samozřejmě všimla a sama se taky pohladila po stehně. Roztáhla nohy a po vnitřní straně stehna přejela rukou až ke kalhotkám. Ty mi ještě zakrývaly výhled na kundičku, ale i na tu vzdálenost jsem viděla na nich ten mokrý flek, jak jí z mušličky vytékala šťávička.“

Monika se na chvilku odmlčela. Rozhlédl jsem se kolem sebe a viděl jsem, jak všechny holky pozorně poslouchají. Určitě už taky začínaly být vzrušené stejně jako já a Monika pokračovala.
„Veronika si jedním prstem zajela pod kalhotky. Přejela si po kundičce a pak si prst strčila do pusy. Zeptala se mě, jestli taky nechci ochutnat její kundičku. To už jsem byla tak vzrušená, že jsem kývla v odpověď. Veronika si prstem znovu přejela po kundičce a přišla ke mně. Strčila mi ho do pusy a já ho celý olízala. Chutnala naprosto fantasticky.
Můj dech už byl značně rychlý a já se těšila na to, co přijde dál. Nechala jsem se takhle svádět od mladé holky a bylo mi to docela hloupé. Proto jsem nechtěla zůstat pozadu. Stáhla jsem si kalhoty i s kalhotkami. Vzala jsem Veroniku za ruku a položila si ji na kundičku. Veronika mi ji prsty hned probrala. Roztáhla mi závojíčky a prstem přejela po štěrbince. Byla jsem už pěkně mokrá a její prstíky jsem vnímala hodně intenzivně. Zavzdychala jsem a přitiskla si její ruku ještě víc do rozkroku. Pak jsem se na ni vrhla a začala ji líbat.
Povalila jsem ji na postel a zajela jí jazykem do pusy. Vyšla mi vstříc a naše jazyky se proplétaly. Obě jsme se vzájemně vysvlékly. Ležely jsme vedle sebe na posteli a líbaly se a hladily. Pak Veronika sklouzla a začala se mazlit s mými prsy. Celá je mačkala a líbala. Něžně mě kousala do bradavek a sála je. Vzdychala jsem slastí a mušlička mi vlhla čím dál tím víc! Najednou jsem na ní ucítila zase Veroničinu ruku. Prstem projela po štěrbince a hned do ní vklouzla. Cítila jsem její prstík pěkně hluboko. Kroutila s ním ve mně a šíleně mě vzrušovala. Všechno to pro mě bylo nové! Veroničiny doteky byly mnohem jemnější a citlivější než ty, co jsem do té doby zažila od mužů. Bylo to pro mě všechno strašně moc intenzivní! Cítila jsem, jak hrozně mokrá. Veronika jezdila prstem v dírce a ta krásně mlaskala. Po chvilce sklouzla polibky po mém pupíku až ke kundičce.
Jazykem mi pošimrala poštěváček a já začala cítit, jak to na mě přichází. Vyzvala jsem ji, aby trošku zrychlila. Ale to jsem ani nemusela, protože to všechno přesně cítila. Sála mi poštěváček a prstem rejdila v pochvičce přesně tak, jak jsem si přála. Rychle jsem se blížila ke svému orgasmu. Nahlas jsem vzdychala a celá jsem se svíjela.
Během malé chvilky to na mě přišlo a já se neskutečně udělala. Celá kundička se mi stahovala a pouštěla šťávy. Bylo to nádherné! Toužila jsem po tom, to všechno Veronice oplatit a tak jsem se hned posadila a donutila ji lehnout si.
Roztáhla jsem její nohy a hned jsem se mezi ně zabořila. Ucítila jsem tu mokrou vůni a hned jsem po ní přejela jazykem. Slíznula jsem všechnu šťávičku. Veronika mě začala hned povzbuzovat, abych ji pořádně ochutnala a zajela do ní prsty. Nemusela mi to říkat dvakrát. Jazykem jsem hluboko projela štěrbinkou a začala se věnovat poštěváčku. Prstem jsem vklouznula do kundičky a zakroutila s ním. Hned jsem k němu přidala i druhý a začala s nimi jezdit dovnitř a ven.
Veronika mi vycházela vstříc a já jsem jazykem dráždila poštěváček. Vychutnávala jsem si každou kapičku šťávičky. Slyšela jsem, jak Veronika vzdychá a jednou rukou jsem se natáhla, abych mohla pohladit její prsa. Pohrála jsem si prsty s bradavkou. Něžně jsem ji mačkala i s celým prsem. Stále jsem se věnovala její zmáčené škebličce, protože mě Veronika stále povzbuzovala, abych přidala a pořádně jí to udělala.
Netrvalo to dlouho a přišlo to i na ni. Cítila jsem, jak se vzpíná proti mně. Stěny pochvičky se stahovaly kolem mých prstů a Veronika nahlas vzdychala. Chválila mě, jak jsem jí to pěkně udělala. Lehla jsem si vedle ní a chvilku jsme jen tak ležely. Povídaly jsme si hlavně o vás. Tedy spíš Veronika povídala. Myslím, že mi řekla snad úplně všechno. A musím říct, že se mi to opravdu líbilo!“

„To jsme rádi,“ přerušil jsem Moniku, „doufám, že to tímhle, ale neskončilo!“
„Ne neskončilo. Veronika se na mě po chvíli znovu…“
„Já nemyslel tohle,“ přerušil jsem ji znovu, „měl jsem na mysli to, že jsme si to spolu nerozdávali naposled a že si to užijí ještě i holky s námi.“
„No myslím, že pokud to bude takhle pokračovat dál, tak to určitě brzy neskončí!“ usmála se na nás Monika.
„Jo,“ zavýskla Radka. „Co takhle zapojit i pana správce?“ nadhodila a usmála se na Moniku.
„No teda Radko! Ty bys mi chtěla přebrat mého jediného milence?“ usmála se Monika.
„To ne, ale podělit by ses s námi mohla,“ zamrkala na Moniku a ta se usmála.
„Zeptám se ho. Určitě by se mu to s takovýma mladýma zamlouvalo.“
„Nám s ním určitě taky,“ zapojila se Ilona, „ale teď nám dopovídej to s Veronikou!“

„Jo! Jdu na to. Chvilku jsme jen tak ležely a pak se na mě Veronika znovu vrhla. Přisála se na moje bradavky a jednou rukou mi zajela mezi nohy. Prsty se probírala mou lasturkou a znovu mě začínala dráždit. Chvilku jsem se nechala, ale pak jsem jí to chtěla i oplácet a tak jsem navrhla, jestli to neuděláme společně v poloze 69.
Veronika hned souhlasila a klekla si tak, aby měla kundičku nad mým obličejem.  Sama jsem roztáhla nohy tak, aby se mezi ně co nejpohodlněji dostala a hned jsem ucítila, jak mě Veronika jazykem začal zpracovávat. Já jsem se nadzvedla a jazykem jsem projela tu krásu, co byla nade mnou. Byla pořád nádherně mokrá. Slízávala jsem všechnu šťávičku a bořila se jazykem mezi závojíčky. Rejdila jsem její kundičkou stejně jako ona mou. Začala jsem si i pomáhat prsty. Dvěma jsem vklouzla do štěrbinky a zajela s nimi pořádně hluboko. Kundičku měla nádherně mokrou a horkou. Chvilku jsem ji projížděla prsty a pak jsem je vytáhla a začala jsem s nimi masírovat její poštěváček. Jazykem jsem rejdila mezi závojíčky a lízala jsem všechnu šťávu, které bylo opravdu hodně. Veronika mi oplácela úplně stejně. Cítila jsem, že to dlouho nevydržím a tak jsem jí to radši rychle řekla.
Odpověděla mi, že ona je na tom stejně a ať přidám a pořádně ji vylížu. Začala jsem jí dráždit poštěváček rychleji a jazykem jsem jezdila hluboko její kundičkou. Za chvilku to na mě přišlo a začala jsem se zmítat v orgastických křečích stejně jako ona. Byly to nádherné zážitky. To musím přiznat.
Spokojeně jsme pak ležely vedle sebe a Veronika mi řekla, že to musí jít všechno povědět vám a tak jsem ji zastavila, že vám to povím sama. Tak co? Pověděla jsem vám to dobře a podrobně?“
„Naprosto dokonale,“ odpověděl jsem a holky se mnou souhlasily.
„Tak a teď bychom mohli do vody, ne?“ navrhla Monika a sama se zvedla.
Vydali jsme se za ní všichni zchladit svá roztoužená těla.

Počet zobrazení: 2752

Autor

Navigace v seriálu<< Zajímavá třída 20 – Překvapená učitelkaZajímavá třída 22 >>
4.1 22 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Harai

Vytažené zbytky z archivu mě úplně nenaplňují, ale aspoň se seriál zveřejní komplet.

Bohdan

Cely seriál je zajímavý. Ale trochu naivně napsané. Ale jsem zvědavý jak to dopadne. Je ten archiv někde dostupný ?

Junior

Archiv zatím není dostupný. ale každý týden teď vyjde jeden díl. Zbývá posledních 5 dílů. Zatím archivem vyrovnáváme nedostatek povídek, ale je možné, že dojde vytvoření kategorie Archiv a povídky budou po nové kontrole vypuštěny na sklo.

Bohdan

Dekuji… tak držím palce aby byly brzy nové povídky.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x