nahá třída

Zajímavá třída 17

Toto je 17 díl z 20 v seriálu Zajímavá třída

Veroničino překvapení

Po tom co jsem všechno viděl v chatce, jsem byl pěkně nadržený. Vrátil jsem se za holkama na pláž a po cestě přemýšlel, jestli mě mohla učitelka vidět, ale bylo mi to vcelku jedno. Holky mně na pláži samozřejmě hned vyčetly, kde jsem.
Když jsem jim, ale popravdě řekl, proč jsem se zdržel, hned chtěly slyšet podrobnosti. Všechno jsem jim povyprávěl tak, jak jsem to viděl a slyšel! Byl jsem z toho ještě více nadržený než před tím a myslím, že i holky.

„A co to tvoje překvapení?“ musel jsem se zeptat Veroniky.
„No myslím, že je na něj asi ten pravý čas,“ řekla.
„Jdeme do chatky?“

Všichni hned souhlasili a tak jsme se odebrali do chatky. Posedali jsme si na postele a všichni se napjatě dívali na Veroniku.
„Tak povídej, co je to za překvapení!“ řekla Ilona.
„Ono není co povídat, ale spíš ukázat,“ řekla a usmála se Veronika.
Vstala a zvedla svůj batoh. Sedla si na židličku, batoh si dala na klín a něco v něm hledala. Všichni jsme napjatě očekávali, co tam hledá.
Vytáhla ven delší krabičku a podle obalu nám všem bylo jasné, co to je. Byl to vibrátor.

Holky zavýskly radostí a mně začaly oči svítit touhou, vidět ho v akci.
„Tak nám ale musíš ukázat, jak funguje,“ řekl jsem Veronice a mrkl jsem na ni.
„To taky ukážu. Jsem totiž pořádně nažhavená po tom tvém vyprávění!“
Veronika otevřela krabičku a vylovila z ní růžový vibrátor ve tvaru penisu. Byl to docela slušný kousek. Všechny holky uznaly, že to vypadá moc dobře a řekl bych, že koukaly na Veroniku i docela závistivě.
Ilona už měla foťák v ruce a dělala snímky. Veronika se na ni usmála a naznačila, jako by vibrátor kouřila.

Žalud si dala do pusy a rty po něm jezdila nahoru a dolů. Občas ho vytáhla a jazykem po něm kroužila.
Tak tohle se mi líbilo. Kolík se mi v plavkách pěkně napínal a Radka, která seděla vedle mě, zajela rukou mezi má stehna a lehce mi ho přes plavky hladila.
Podíval jsem se na ni.
Usmála se na mě a dál pokračovala. Veronika mezi tím vyhrnula podprsenku a zapnutým vibrátorem jezdila po své bradavce. Kroužila kolem ní a tlačila na ni. Vystřídala prsa a dráždila si i druhou bradavku.
Takhle to vydržela jen chvilku a stoupla si. Stáhla si plavky a ukázala nám všem hladce oholenou broskvičku.

Sedla si zpátky na židli a roztáhla nohy. Dlaní si přejela po mušličce a lehce roztáhla závojíčky. Prsty si přejela po štěrbince a zlehka si podráždila poštěváček. Pak na něj přiložila vrnící vibrátor. Nechala ho na něm chvilku a bylo vidět, jak se jí zrychluje dech.
Po chvilce s ním sklouzla níž a projela mezi závojíčky. Zavřela oči a zatlačila na vibrátor. Pomalinku klouzal do jeskyňky a roztahoval závojíčky od sebe. Měla v sobě celý žalud a zase ho vytáhla ven.

Dala si ho do pusy a poctivě olízala všechnu svou šťávu. Jazykem obkroužila kolem žaludu a znovu si ho přiložila na bradavky. Něžně si po nich jezdila.
„Dej si ho do kundičky a pořádně to rozjeď!“ řekla jí Jana. „Nechceš s tím pomoct?“ zeptala se ještě.
Veronika kývla hlavou a natáhla ruku s vibrátorem směrem k Janě. Ta si ho vzala a zaklekla mezi nohy. Veronika se svezla níž na židli a ještě víc je roztáhla. Jana rukou pohladila mokrou broskvičku a palcem podráždila poštěváček. Vibrátor zasunula mezi závojíčky a pomalu ho tlačila dovnitř.
Vzhledem k tomu, jak byl velký, tak jej  zasouvala opatrně a všichni jsme pozorně sledovali, jak roztahuje Veroničinu mušličku a mizí v ní. Jakmile byl skoro celý uvnitř, pevně jej chytila a začala s ním jezdit pomalinku dovnitř a ven.

Veronika se chytila rukama židle a tiše začala vzdychat. Jana se dívala na svou práci, jak vibrátor klouže tou mokrou štěrbinkou. Ostatní holky se zájmem sledovaly to krásné divadlo a některé sem tam pohladily své mušličky.
Můj kolík byl pěkně napnutý od té podívané i od toho, jak mi ho Radka hladila. Najednou mi sáhla do plavek a vytáhla ho ven. Pevně ho sevřela rukou a začala mi ho honit.
Zavzdychal jsem slastí. Natáhl jsem ruku mezi její nohya zajel jsem s ní pod plavky.
Po krátce zastřižených chloupcích jsem přejel až k poštěváčku. Prsty jsem zasunul mezi závojíčky a zjistil, že je Radka nádherně mokrá. Dala nohy ještě více od sebe, abych měl ke kundičce lepší přístup. Probíral jsem se prsty mezi závojíčky a roztíral šťávičku. Radka mi ho honila a sem tam mi po žaludu přejela palcem a  rozetřela na něm kapičku touhy.
Sledoval jsem dál, jak Jana jezdí vibrátorem ve Veroničině dírce. Ta už vzdychala slastí a začala ji povzbuzovat.
„Přidej! Pořádně mi ji protáhni!“

Jana se nedala dvakrát pobízet a řádně protahovala Veroničinu štěrbinku. Vibrátor byl krásně mokrý od šťáv a celá jeskyňka hlasitě mlaskala. Jednou rukou jí ho zasouvala tak hluboko, jak jen to šlo a prsty druhé masírovala poštěváček. Namáčela si prsty do šťávy a přiváděla ji tak k šílenství. Veronika zhluboka dýchala a vzdychala. Nohy tiskla k sobě, ale mezi nimi byla Jana a ta byla jako v kleštích.
„Líbí se ti to?“ ptala se Jana Veroniky.
Ta jen kývla a znovu ji povzbudila.
„Dělej! Přidej! Už to dlouho nevydržím!“
Jana tedy zrychlila pohyb ruky s vibrátorem a prsty ještě rychleji masírovala poštěváček.
Radka mi stále honila kládu a já prstil její mokrou buchtičku. Oba dva jsme už taky pěkně vzdychali a bylo mi jasné, že tohle směřuje k jedinému. Ještě jsem se tomu, ale plně nepoddal, protože Veronika se už blížila ke svému vrcholu a já to chtěl vidět. Vychutnával jsem si to, jak stále mezi jednotlivými vzdechy povzbuzuje Janu, aby přidala a pořádně jí projela kundičku, že už bude.

Jana dělala, co mohla. Prsty jezdila po poštěváčku a dráždila, jak jen to šlo. Vibrátor zajížděl hluboko do Veroničiny mokré jeskyňky. Pěkně ji roztahoval a zase z ní klouzal ven.
„Jooo… jooo…“ začala najednou vykřikovat Veronika.
Vzepjala se proti vibrátoru a celá se chvěla prožívaným orgasmem. Jana se stále snažila projíždět její pochvičku, ale Veronika chytila její ruku a pomohla jí vytáhnout vibrátor ven.

Dala nohy k sobě a zhluboka oddechovala po prožitém orgasmu.
Jana se na Veroniku usmála a přivoněla si k vibrátoru. Špičkou jazyka ho olízla a podívala se na nás všechny kolem.
„Jsem z toho pěkně nadržená,“ poznamenala.
„Tak to jsme asi všichni,“ řekla Petra.
„Navíc když vidím Radku, jak honí Martinovi kládu, tak už to snad nevydržím,“ dořekla ještě a pohladila si přes plavky svou mušličku.
„A já tady jen fotím a ani se pohladit nemůžu,“ řekla Ilona a sedla si vedle mě.
Natáhla ruku a chytila můj kolík.
„Ale teď je Martin můj!“ zvolala Radka.

Autor

Navigace v seriálu<< Zajímavá třída 16Zajímavá třída 18 >>
4.9 29 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Skvělé pokračování. Jsem zvědav, kdy se o něj holky poperou. Těším se na další díly.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x