nahá třída

Zajímavá třída 19

Toto je 19 díl z 20 v seriálu Zajímavá třída

Masturbující holky
Petra se Sabinou se začaly líbat a hladit. Klečely před postelí, na které jsem ležel s Radkou. Jejich ruce končily v rozkroku. Vzájemně se masírovaly přes plavky. Ostatní holky seděly na svých místech s doširoka roztaženýma nohama a každá si dráždila svou buchtičku.
Ilona s Karolínou přes plavky a Jana už bez plavek. Prsty si projížděla mezi závojíčky a roztírala si šťávu po poštěváčku. Po ruce měla i Veroniky vibrátor, kterým si občas přejela po poštěváčku.

Veronika se snažila fotit, jak to jen šlo. Přecházela po chatce a dělala různé záběry, ale určitě se jí do jednoho nevešly všechny holky.
Seděly různě po místnosti a byl na ně krásný pohled. Komu pak se taky poštěstí sledovat pět masturbujících holek.
Petra se Sabinou se dál líbaly. Vzájemně si vysvobodily prsa z plavek a jedna je hladila druhé. Občas jejich ruce sklouzly i do rozkroku, ale tentokrát už pod plavky. Petra už tam svou ruku nechala a věnovala se Sabinině buchtičce. Sabina byla tak vzrušená, že přestala Petru i líbat a jen se oddávala jejímu dráždění.
Petra jí stáhla plavky dolů a nám se tak odkryl pohled na hladce oholenou buchtičku, kterou jsem už ten den jednou viděl.
Petra hned mušličku zakryla dlaní a jedním prstem vklouznula dovnitř. Sabina trošku více roztáhla nohy a umožnila jí tak lepší přístup. Petra ji začala zase líbat a stále jednou rukou dráždila mušličku. Prstem jezdila lasturkou dovnitř a ven.
Sabina se kroutila v bocích a sama vycházela vstříc prstu, který jezdil jeskyňkou.

Ostatní holky už seděly bez plavek. Všechny na nás krásně špulily buchtičky, které byly nádherně mokré. Ilona si prsty jedné ruky roztahovala závojíčky a prstem druhé si masírovala poštěváček. Bylo i na větší vzdálenost vidět, že má prstíky pořádně mokré. Občas přejela prsty po štěrbince a trošku je zasunula dovnitř. Namočila je a hned si zase dráždila poštěváček.
Jana držela v ruce Veroničin vibrátor a jeho špičku měla zasunutou mezi závojíčky. Projížděla s ním mezi nimi a jemně si ho zasouvala dál a dál do štěrbinky. Sem tam si s ním přejela po poštěváčku a zavzdychala. Sama pozorně sledovala, jak vibrátor mizí uvnitř. Pěkně roztahoval závojíčky a byl čím dál tím hlouběji. Byl to krásný pohled a i ostatní holky jí záviděly. Hlavně Karolína. Ta s největším zájmem sledovala, jak je krásně mokrý a klouže Janě do štěrbinky. Sama si do své strkala dva prsty a dráždila si poštěváček. Prstem si po něm jezdila. Špičkou prstu kmitala na poštěváčku a vzdychala. Dva prsty měla zasunuté v mokré štěrbince, ale vůbec s nimi nehýbala. Jejím hlavním dráždidlem byl poštěváček a pohled na Janu a na vibrátor, který byl hluboko v dírce. Jeho tiché vrnění už nebylo ani slyšet, jak všechny holky vzdychaly. Nejvíce pak Jana, která už se blížila k vrcholu! Kundičku měla nádherně mokrou a roztaženou vibrátorem. Zasouvala si ho hluboko do jeskyňky a tempo měla stále rychlejší!
Naklonila se na bok a opřela se o jednu ruku. Jednu nohu pokrčila a druhou rukou chytila vibrátor a rychle s ním jezdila jeskyňkou. Byl to nádherný pohled! Jana se kroutila a nahlas vzdychala. Pohyb ruky byl čím dál rychlejší a sama vycházela vstříc vrnícímu vibrátoru. Za malou chvilku se začala chvět a vykřikovat. Jejím tělem zmítal prožívaný orgasmus. Ještě párkrát jej pomalinku zasunula a pak už jen vytáhla a oddechovala s vibrátorem v ruce.

Obrátil jsem se pohledem na Sabinu, která si zrovna sedala na postel vedle mě. Nohy roztáhla doširoka a prsty si rozhrnula pysky. Petra se přisunula blíž k ní a jazykem přejela po štěrbince. Slízla všechnu šťávičku a lehce špičkou zabrnkala o poštěváček, který nádherně vykukoval. Sabina se při jeho dotyku prohnula a hlasitě zavzdychala. Petra to několikrát zopakovala a do mokré štěrbinky zasunula znovu prst. Začala s ním jezdit dovnitř a ven a jazykem dráždila poštěváček.
Najednou se z postele zvedla Jana a stále držela vibrátor. Klekla si za Petru, která jako jediná měla ještě na sobě plavky. Petra se otočila, aby se podívala, kdo se na ni vrhl.
Usmála se na Janu a ta jí táhla plavky ke kolenům a dlaní přejela po mokré buchtičce. Dvěma prsty roztáhla závojíčky a zasunula mezi ně špičku vibrátoru. Petra to vzala s povděkem a dál se věnovala Sabinině buchtičce. Prsty jí do hloubky projížděla a jazykem lízala všechnu šťávičku. Špičkou masírovala poštěváček.
Jana pomalinku zasunula vibrátor, co nejhlouběji to šlo a otočením ho zapnula. Začal znovu vrnět a Petra zavzdychala. Jana se jednou rukou opřela o Petřin zadeček a druhou pevně chytila vibrátor. Začala s ním jezdit do hloubky v pravidelném rytmu.
Petra vzdychala Sabině do buchtičky, ale bez přestání ji projížděla prsty a dráždila jazykem.

I Sabina nahlas vzdychala a hladila si prsa. Celá je držela v dlaních a mezi prsty masírovala bradavky. To už nemohla vydržet Karolína. Pohled na holky před sebou a orgasmus, který prožila před chvilkou Jana, ji přiváděl k jejímu vrcholu. Prsty měla zasunuté v buchtičce a jezdila s nimi dovnitř a ven. Nahlas vzdychala a sledovala holky před sebou.
Najednou zavřela oči a stáhla nohy k sobě. Celá se zachvěla a lehnula si na postel. Očima jsem se opět vrátil k trojce, která byla vedle mě. Sabině už k orgasmu moc nechybělo. Nahlas vzdychala a tiskla Petře hlavu na buchtičku. Ta měla prsty hluboko v jeskyňce a mezi rty sála poštěváček.
„Joo… joo…“ začala Sabina vykřikovat a najednou tlačila Petřinu hlavu pryč z rozkroku.
Petra se sama odtáhla a otočila se na Janu, která stále jí projížděla vibrátorem mušličku.
„Pořádně mi ji projeď,“ řekla Petra Janě.
„Chceš ji pořádně vyšukat?“ zeptala se jí Jana.
„Jo! Pořádně mně ji vyšukej!“ odpověděla souhlasně Petra a trošku více se předklonila.
Stoupl jsem si za Janu, abych líp viděl na Petřinu broskvičku.
Při pohledu na ni jsem zjistil, že slovo mokrá je slabé. Její kundička doslova tekla. Po Janiných prstech stékaly, kapičky šťávy a ta vykřikovala: „Joo…, šukej mě!“
Jana zrychlila pohyb a najednou jsem si všiml, že se Petřina jeskyňka začíná stahovat.
Jana rychle vytáhla vibrátor a za mohutného výkřiku Petry z kundičky vystříkl proud jejích šťávy. Jeden a pak ještě jeden.
Petra se celá chvěla a holky vzrušeně koukaly na její orgasmus. Petra se svalila na zem, naprosto vyřízená.
„Tak takhle jsem se ještě nikdy neudělala,“ řekla.
„No to koukáme, jaký tady je mokro,“ pousmála se Jana.
„Byla jsem strašně nadržená z toho všeho kolem!“ usmívala se Petra.

Najednou se rozrazily dveře a dovnitř vtrhla učitelka, kterou zřejmě přilákalo spousty výkřiků, které musely být přes otevřená okna slyšet daleko.
„Co se tady…“ ani nedořekla svou větu a zůstala jen v šoku koukat.
Dívala se na nahé holky před sebou a zpracovávala si ten obrázek v hlavě.
Čekal jsem co se bude dít dál.

Autor

Navigace v seriálu<< Zajímavá třída 18Zajímavá třída 20 – Překvapená učitelka >>
4.5 21 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Denis 86

Parádní povídka jsem zvědav co bude dít dál .

1
0
Would love your thoughts, please comment.x