nahá třída

Zajímavá třída 05 – S Veronikou

Toto je 5 díl z 20 v seriálu Zajímavá třída

Druhý den ráno jsem hned přes icq napsal Veronice, kdy mám přijít. Dostal jsem odpověď, že kolem druhé a tak jsem měl dost času na to, abych se pořádně osprchoval. Napadlo mě, že ji překvapím a toho svého těšitele si oholím. Všechno jsem to vykonal a docela jsem se těšil, co na to řekne a případně  pak i holky, až to uvidí.

Znovu jsem vymazal paměťovou kartu, aby bylo dost místa na spousty dalších nových fotek. Dopoledne mi uběhlo celkem rychle. Maminka měla oběd uvařený od včerejška, aby si mohla trošku po noční pospat. Hned jak vstala, tak to ohřála a společně jsme se najedli. Hned po obědě jsem se sbalil a šel pryč s tím, že se vrátím až večer. Bylo ještě brzy a tak jsem jen tak procházel a větral jsem si hlavu od hříšných myšlenek. Ale copak to šlo, když jsem potkával spousty pěkných holek na ulici? Hned jsem si je představoval nejen nahé, ale i jak mi pózují. Nedokázal jsem ty představy prostě z hlavy vypudit. Těsně po druhé hodině jsem dorazil k Veronice domů. Zazvonil jsem a přišla mi otevřít ve volném tričku a lehkých kraťáscích. Uvítala mě krásnou pusou a představila své sestře Nikol. Byly si hodně podobné. Vlasy stejné barvy jen o něco kratší, postavu úplně stejnou a jak jsem poznal později, tak i prsa téměř skoro shodné velikosti. Nikol jen neměla ty dvě znaménka pod levým okem.

„Vyfotíš nás?“ zeptal jsem se Nikol.
„Jasně! Veronika mi ukazovala fotky. Jsou pěkný! Už se na to těším!“ odpověděla.
„A necháš se taky vyfotit?“
„Uvidíme!“ mrkla na mě.
„Tak zatím nás budeš fotit,“ vytáhl jsem foťák a vysvětlil Nikol, jak s ním zacházet.
„Pojď!“ vzala mě za ruku Veronika a táhla mě do obýváku. Posadila mě do sedačky a sedla si hned rozkročmo na můj klín. Podívala se mi do očí a rty se blížila k těm mým. Nastavil jsem je a lehce pootevřel. Její rty se dotkly mých, jazýčkem vklouzla do pusy a celou ji projela. Všechno jsem jí to oplatil a jednou rukou jsem přes tričko pohladil prso. Bylo krásně pevné a cítil jsem i přes tričko, jak má tuhou bradavku. Ucítil jsem její ruce, jak mi rozepíná kraťasy. Hned mi vklouzla do boxerek.

„Juj! My jsme se oholili!“ podotkla Veronika, „ukaž mi ho!“ a klekla si přede mě na zem.
Stoupnul jsem si a stáhl si rovnou kraťasy i s boxerkami.
„Pěkný!“ pochválila mě a hned mi ho chytila do rukou, „taky jsem se na tebe dneska připravila,“ dodala.
„Takhle se mi to taky líbí,“ řekla Nikol a poctivě všechno fotila.
Veronika už držela oběma rukama tuhnoucí kolík. Přetáhla mi kůžičku a jazykem přejela po žaludu. Špičkou mi dráždila dírku a v dlani mačkala pytlík. Zajel jsem jí rukou do vlasů a hladil ji. Vzala si ocas do pusy a začala mi ho kouřit. Zavzdychal jsem a vycházel jsem vstříc její pusince. Držel jsem jí hlavu a lehce jsem přirážel. Ještě chvilku jsem ji nechal, ale přemýšlel i nad tím, co mi řekla a zatoužil ji hned vidět.
„Ukaž mi tu svou buchtičku, jak sis ji oholila!“
Veronika si hned stoupla a stáhla si kraťásky. Vzala lem kalhotek a odhrnula ho stranou. Ukázala mi tak hladce oholenou buchtičku. Natáhl jsem ruku a hřbetem dlaně jsem po ní přejel. Více se rozkročila a já zajel rukou dál a pořádně ji pohladil.
„Sundej kalhotky a sedni si,“ řekl jsem a sám jsem si klekl.
Veronika si obojí stáhla a sedla si na sedačku. Roztáhla nohy a dlaní se pohladila v rozkroku. Hrála si se závojíčky a já se na to zblízka díval. Roztáhla si je a začala si laskat poštěváček jedním prstem. Prstem druhé ruky dál přejížděla po lasturce. Sledoval jsem její počínání pěkně zblízka a viděl, jak začíná pěkně pouštět šťávičku.

To už jsem ale nevydržel a oddálil jí ruce a jazykem přejel po celé délce jeskyňky. Slíznul jsem všechen nektar. Chutnala opět skvěle. Projel jsem od zadečku až k poštěváčku. Špičkou jazyka jsem si s ním chvilku pohrál a Veronika začala vzdychat. Chytila mi hlavu rukama a tiskla si ji silou do klína. Použil jsem jednu ruku a prsty jsem přejel po štěrbince. Lehce jsem jedním prstem vklouznul do té krásně vlhké jeskyňky. Jazykem jsem dráždil poštěváček a prstem ji pomalinku projížděl. Byla čím dál tím víc mokřejší a vzdychala stále hlasitěji. Slyšel jsem, jak neustále cvaká spoušť fotoaparátu. Nikol se činila, běhala kolem nás a fotila opravdu pořádně.
Sem tam zblízka, jindy zase abychom v záběru byli oba dva. Přestal jsem Veroniku lízat a jel jsem polibky po bříšku nahoru. Vyhrnoval jsem jí volné tričko, až jsem byl konečně u prsou. Jazykem jsem obkroužil bradavky. Něžně jsem se do jedné z nich zakousl. Oběma rukama jsem zmáčknul malá prsa. Hrál jsem si s nimii. Veronika se zájmem pozorovala, jak jazykem kloužu po bradavkách a kolem prsou.

„Jsem strašně nadržená,“ řekla najednou, „chtěla bych, abys mi ho tam strčil.“
Podíval jsem se na ni a neváhal jsem. Přidřepnul jsem si a žaludem jsem několikrát přejel po celé mokré čárce. Projížděl jsem mezi závojíčky až k poštěváčku. Vzal jsem kolík a začal jsem žaludem plácat o poštěváček. Veronika vzdychala a toužebně se po mě dívala. Sjel jsem tedy žaludem k štěrbince a vklouzl jsem do ní. Pěkně pomalinku jsem pronikal do tunýlku. Nejdřív jsem do ní zajel jen žaludem a zase jsem ho vytáhl.
„Zvední jí nohy,“ řekla Nikol, „ať můžu pořádně vyfotit detail!“
Dal jsem si tedy jednu nohu na rameno a znovu jsem začal tlačit žalud do dírky. Pomalinku ji roztahoval a klouzal dovnitř. Tentokrát jsem jej tlačil dál a dál, až jsem v ní byl až po kořen. Zůstal jsem uvnitř a užíval jsem si to nádherné vlhké horko. Palcem jsem přejel po poštěváčku a lehce jej podráždil. Cítil jsem, jak se začala sama pohybovat a lehce přirážela proti mému kolíku. Nechal jsem ji a sledoval, jak se zvolna hýbe na mém ocasu. Dráždil jsem jí poštěváček a pomalu se přidával. Lehce jsem se pohupoval v bocích a jezdil tak svou tuhou kládou dovnitř a ven.
Užíval jsem si každý okamžik v mokré jeskyňce. Veronika si chytila prsa a mačkala si je. Dráždila si bradavky. Podíval jsem se na ni, jak si to užívá ona a pak jsem zase pohledem sklouznul do jejího klína a díval jsem se, jak mokrá lasturka obepíná můj ocas.

„Pěkně mi ji projeď,“ povzbuzovala mě.
Zapřela se rukama o sedačku a snažila se vycházet mým přírazům vstříc. Zarážel jsem kolík do ní hluboko a kulky mi pleskaly o její zadeček. Začínal jsem stále více zrychlovat. Oba dva jsme už zhluboka dýchali a Veronika ze sebe při každém přírazu vyloudila hlasité heknutí.
„Já tě teď chci sama šukat,“ vyhrkla najednou.
Usmál jsem se na ni.
„Jak to chceš?“ zeptal jsem se, i když mi bylo jasné, že chce na koníčka.
„Lehni si na zem!“ přikázala mi a já jsem ji hned poslechl.
Přetáhla si přes hlavu tričko a klekla si vedle mě. Jednou rukou mi chytila pytlík a druhou tuhý kolík. Pevně jej stiskla a začala mi ho rychle honit. Dělala to skvěle a já byl na vrcholu blaha.
„To nesmíš takhle!“ vyhrknul jsem na ni. „Takhle bych se rychle udělal.“
„To je dobře, protože jak na tebe dosednu, tak to taky dlouho nevydržím,“ odpověděla.
„Tak pojď! Nasedni! Já už chci stříkat!“

Nenechala se pobízet a v mžilu se rozkročila nad mým kolíkem. Jednou rukou si ho podržela a druhou si prsty roztáhla škebličku. Pomalu dosedala na ptáka, který do ní bez problémů vklouzl. Bez mého přičinění dosedla až na stehna a rukama se opřela o moje prsa. Začala nadzvedávat zadeček. S ničím se nepárala a hned to pořádně rozjela. Rychle se sama nabodávala na ocas a oba dva jsme nahlas hekali. Chytil jsem jí prsa a mačkal jsem bradavky. Sklonila se ještě více ke mně a rty se přisála k mým. Naše jazyky se vzájemně proplétaly. Dlouze a vášnivě jsme se začali líbat. Na chvilku přestala přirážet a tak jsem toho využil já. Objal jsem ji rukama a přitiskl ji tak na břicho. Rychle jsem začal zarážet svého ptáka do toho krásně mokrého hnízdečka. Naše hekaní bylo tlumeno tím, jak jsme se líbali.
„Joo…, joo…, dělej…, uuuž…,“ začala vykřikovat a za chvilku jsem cítil, jak se mi kolem kolíku stahují stěny pochvičky.
Ležela na mých prsou a já do ní stále přirážel. Cítil jsem, že už to taky nevydržím a tak jsem jednou rukou zajel mezi její nohy a vytáhl ho. Prsty jsem po něm několikrát přejel a už to bylo. V několika dávkách jsem vystříkl na její zadeček. Bylo to krásné, být zase po delší době takhle v holce a parádně si to užít. Veronika se neodtáhla a zůstala ležet stále na mě.
„Bylo to krásný,“ řekl jsem.
„Hm!“ odpověděla, stále ještě nemohla popadnout dech.
„Bylo to super,“ ozvala se Nikol. „Jsem z toho strašně nadržená.“
„Tak si to udělej a já tě vyfotím,“ řekl jsem a snažil se dostat zpod Veroniky.
„Ale já bych ho chtěla taky vevnitř,“ zaprosila Nikol.
„Fakt?“
„Hm.“
„Ale já ještě nemůžu,“ a podíval jsem se na svůj uvadlý proutek mezi nohama.
„Tak třeba tě probere, když si s ní budu hrát,“ řekla Nikol.
„To myslím že určitě,“ prohlásil jsem. Vzal jsem si od ní foťák. „Tak začni!“
Ale o tom až v dalším pokračování….

Autor

Navigace v seriálu<< Zajímavá třída 04 – Nalezené CDZajímavá třída 06 – Nikol chce taky >>
5 6 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Denis86

Parádní povídka

Kittikit

S takovou za chvili ojede celou tridu 😁😁😁

Frank

Pěkně to pokračuje. Jsem jen zvědavý u čeho to skončí

Martin

Hodně nadržené sestry . Super

4
0
Would love your thoughts, please comment.x