sex u okna

Krádež

Mladá studentka z recese ukradne v obchoďáku přehrávač. Je však odhalena, zadržena a svérázně potrestána.

Lenka netušila, co ji to napadlo, když sebrala v obchodním domě MP3 přehrávač. Jednou už jí to vyšlo s flash pamětí k notebooku asi za 400 korun a tak si řekla, že to zkusí s něčím dražším. Ne že by na něj neměla, dostávala od rodičů celkem slušné kapesné. Z peněz, které dostávala na útratu na internát, jako studentka na střední zdravotní škole, by nebyl problém si za tři měsíce na ten přehrávač našetřit. Ovšem způsob, který zvolila, byl daleko vzrušivější a mohla mít přehrávač během několika minut a „ušetřené“ peníze mohla utratit třeba za kosmetiku.

Svou akci si naplánovala na pátek odpoledne, kdy bylo v obchoďáku nejvíce nakupujících. Vzala si na sebe volnou mikinu s velkými kapsami, do kterých plánovala schovat přehrávač. Pod ní triko a vypasované džíny, ve kterých její postava vypadala docela sexy. Do obchodu přišla krátce po čtvrté a po chvilce už byla v oddělení, kde chtěla uskutečnit svůj čin. Místo, kde byly vystaveny přehrávače, bylo docela mimo hlavní nával a Lenka nikde neviděla nějakou kameru, která by sledovala vystavené zboží.
To se však mýlila, protože kamera byla velmi dobře maskována. A tak když Lenka schovával MP3 přehrávač do mikiny, netušila, že ji ochranka, která měla na starost hlídání kamer, pozoruje. Když už bylo jisté, že si Lenka zboží schovala v mikině, dal chlápek od monitoru avizo k pokladnám. Lenka samozřejmě rafinovaně nakoupila nějaké drobnosti a spěchala k pokladně. Vyndala zboží na pás a na dotaz, zda je to všechno, suverénně odpověděla, že ano. Zaplatila a chtěla odejít.To už k ní ale přistoupil muž v uniformě hlídací služby a Lenka uslyšela:
„Půjdete se mnou, slečno. Vy jistě víte proč.“
V Lence hrklo, bylo jí jasné, že spadla klec. Nechala se vést mužem za ruku do kanceláře, kde už na ně čekala asi třicetiletá žena v perfektním kostýmku. Když vešli, řekl muž:
„Tak tady vám, paní vedoucí, vedu další případ.“
Lenku pustil, odešel a zavřel za sebou dveře.

Lence nemohlo ujít, jak se po ní žena podívala a připadalo jí, jako by jí rentgenovala očima.
„Tak copak, slečno, copak se vám tak zalíbilo, že jste to nechtěla zaplatit,“ slyšela ironický hlas mladé ženy.
Lenka se ještě pokusila zapírat a odpověděla:
„Nic, co si to dovolujete?!“
„Tak se na to podíváme,“ uslyšela Lenka odpověď a viděla se na monitoru, jak si zastrkuje přehrávač do mikiny.
„Opravdu nic?“ zeptala se ještě jednou žena a už stála u Lenky a rukou jí vjela do kapsy mikiny a vytáhla přehrávač a položila ho na stůl.
„To je všechno?“ zeptala se jí ještě jednou a Lenka teď už suverénně odpověděla:
„Jo, všechno!“
„Ovšem to ti, holčičko, věřit můžu a nemusím,“ reagovala na to žena a dodala:
„Udělám ti osobní prohlídku – tu mikinu dolů!“

To Lenka udělala bez váhání, tam přece už nic najít nemohla. Žena prohlédla mikinu a opravdu nic nenašla.
Pak to ale přišlo:
„Tak pokračuj, holčičko, to tričko dolů,“ uslyšela Lenka a zarazila se a reagovala na to dost naštvaně:
„Co si to dovolujete? Já se tady přece nebudu svlékat!“
„Ale budeš a sama, holčičko, nebo mám snad zavolat toho chlapa z ochranky, aby ti pomohl? Když jsi kradla, tak jsi přece riskovala ne? A teď za ten risk tak trochu zaplatíš! Tak bude to? Nebo ti má někdo pomoci?“
Lenka pochopila, že je v průšvihu a ač nerada, přetáhla přes hlavu svoje žluté triko. Před očima vedoucí se objevily kozičky stěsnané v podprsence. Lenka je neměla nijak veliké, ale zato ostře zahrocené. V místnosti bylo chladno a Lenka cítila, jak bradavky stojí napřímeně a jsou v podprsence velmi znát. Pohled na takové milé cecíky vedoucí docela vzrušil a mlsně se olízla.
,,Proč ty holky jsou tak hloupé a kradou takové prkotiny?“ pomyslela si.
Lenka nebyla totiž prvním případem, který vedoucí za poslední půl roku, co byla ve funkci, zažila. A pokaždé to dopadlo stejně.

„Tak pokračuj, nemáš něco schovaného v podprsence, holčičko? Rozepni si jí, ať se podívám.“
Do toho se Lence už vůbec nechtělo:
„To by snad mohlo stačit! Nic víc jsem nevzala, pokutu zaplatím, ale svlékat se tady před vámi nebudu!“ odporovala.
„Ale budeš! A když nechceš sama, tak ti, holčičko, pomůžeme. Nechceš to udělat po dobrém, tak to uděláme jinak.“
Stiskla tlačítko na stole a hned vešel ten muž, který Lenku přivedl a jen tak okem mžiknul po částečně obnažené Lence a už slyšel:
„Tady holčička se nám nechce nechat prohlédnout, tak jí pomůžeme, Romane.“
Muž velice zručně – nedělal to poprvé – vytáhl z kapsy malá pouta a než se Lenka vzpamatovala, už měla spoutané ruce za zády. Během další chvilky už byla za ně připoutána k trubce topení.
„Tak co, už budeš hodná, holčičko? Nebo Ti má Roman se svlékáním pomoci?“ zeptala se jí žena.
„Ano, už budu poslouchat,“ vypravila ze sebe Lenka.
„Romane, můžeš jít,“ poručila muži, který zálibně pokukoval po Lenčiných tvarech.

Když zůstaly zase samy, přistoupila žena k Lence a položila jí ruce na její kozičky.
„Tak se na Tebe podíváme,“ a rozepnula jí podprsenku.
Z podprsenky se vyhoupla báječná, plná ňadra s velkými, světlými bradavkami.
„Hezká je máš,“ slyšela Lenka.
V tom ucítila, jak se jich žena dotýká a nemohla se ubránit tomu, jak se jí prsa zvedala v rytmu jejího vzrušeného dechu. Vedoucí vzala ňadra do dlaní a začala jí je masírovat. Lenka neměla sebemenší šanci se bránit. Tiskla jí ty nádherné kopečky a za chvilku Lenka ucítila, jak ji líbá jejich vzrušené vrcholky. Žena se usmála a na chvilku přestala:
„Tak co, jak se ti to líbí, holčičko?“ a aniž by čekala na odpověď, uchopila Lenčinu hlavu do dlaní. Přistoupila k ní ještě blíž, až Lenka cítila, že se její vztyčené bradavky dotýkají látky ženina kostýmku, a nečekaně Lenku políbila. Takový polibek Lenka ještě neokusila, byl to opravdový francouzák. Ženin jazyk zajel do Lenčiných úst a začal prozkoumávat její ústní dutinu. Trvalo to jen chvilku, ale Lenku to velice vzrušilo. Pak se žena přesunula níže, kde postupně, jemně vzala do úst obě její napřímené bradavky. Pořádně jí je začala cucat a sát a Lenka cítila, že její tělo se začíná rozpalovat stále více a více. Asi po dvou minutách žena přestala a postavila se před Lenku.

„Tak, první kolo máme za sebou a teď si odložím zase já,“ prohlásila a bez ostychu se začala před připoutanou Lenkou svlékat.
Kostýmek odhalil bílou blůzičku a černé kalhotky, které kryly o něco vyspělejší tělo, než měla Lenka. Nezůstala však oblečená dlouho. Blůzička následoval kostýmek a brzy na zemi skončila i černá podprsenka. Lenka mohla vidět její ňadra. Měla tmavohnědé, ostře ohraničené dvorce, které se vztyčenými bradavkami působily na Lenku velmi vzrušivě. Stejně jako pohled na ženiny kalhotky, na kterých bylo znát, že její vzrušení překročilo rozumnou mez. Lenka sama cítila, jak při tom pohledu vlhne v rozkroku. A brzy to měla vidět i paní vedoucí. Ta totiž velmi zručně rozepjala zip Lenčiných džínů a svlékla jí je spolu s kalhotkami až na zem a Lenka z nich vystoupila.
Pak zajela Lence rukou mezi její nohy a prstíkem našla tu správnou dírku. Hned pocítila, že je Lenka vlhká a to ji utvrdilo v tom, že mohou pokračovat. Nechala prstík v kundičce a klekla si tak, že Lenčinu jeskyňku měla před pusou. Pomalu jí začala olizovat poštěváček. Jazykem se pohybovala na špičce klitorisu. Postupně se přesouvala níž a zase zpět nahoru. Lenčino tělo na její počínání nutně muselo reagovat. Celá se napjala a začala vzdychat. Žena ji hladila prstem buchtičku a pokračovala v dráždění poštěváčku. Lenka cítila pomalu narůstající rozkoš v klíně a nemohla se tomu nijak bránit. Cítila jak dráždění v pičce, tak i na poštěváčku a její vzdychání nabralo na intenzitě. Náhle se vzepjala a pocítila, jak jí z mušličky začíná vytékat šťáva.

To kvitovala i její trýznitelka:
„Tak, vidíš, že se ti to začalo líbit. To ale ještě není všechno. Jednou by ti to asi nestačilo.“
Na chvilku vstala od Lenky a dokončila svůj striptýz, takže stála v kanceláři zcela nahá, stejně jako Lenka. Pro Lenku však nic neskončilo. Žena vytáhla ze zásuvky robertka a Lence bylo jasné, že její pička pozná i tento druh trýznění. A skutečně, vedoucí zajela robertkem na kraj ještě mokré Lenčiny kundičky a zatlačila. Lenka cítila, jak do ní robertek hladce vniká a hned vnímala, jak se začíná v jejím pohlaví pohybovat a masírovat vnitřek. Dělal to tak dokonale, že pocit rozkoše rychle stoupal a Lenka brzy prožila další orgasmus. Cítila, jak jí její šťávičky stékají po stehnech dolů a bylo jí trochu trapně. Její partnerce to však nevadilo a část těchto šťáviček jí svým jazykem z těla olízala.

„Tak, teď sis užila ty, a na oplátku a na závěr mi to, holčičko, oplatíš. Já si chci přece také užít. Teď tě pustím a ty mi ji pěkně vylížeš, abych i já z toho něco měla,“ usmála se žena na Lenku a už jí odmykala pouta.
Lenka věděla, že nemá před sebou jinou možnost a tak chvilku vyčkala, než se nahá vedoucí rozložila na stole. Roztáhla doširoka nohy a nabídla jí tak své údolíčko k olizování a laskání. To bylo vyspělejší s masitými pysky a dosti velkou škvírkou, ale zato poštěváček mohla Lenka ženě jen závidět. Lenka se musela lehce nahnout nad její klín a vysadit tak svoji prdelku. Netušila, že to je záměr její partnerky, ale brzy se o tom měla přesvědčit. Nevšimla si totiž, že vedoucí stiskla tlačítko, které mělo přivolat muže z ochranky. To, co se tady odehrávalo, nebylo přece poprvé a vedoucí už byla s Romanem docela sehraná. Užili si vždycky oba dva. Lenka začala plnit ženino přání a dráždila jazykem a prsty její kundičku a frajtříka. Do svého počínání se tak zabrala, že si ani nevšimla, jak do kanceláře věšel Roman, nahý jak Adam v ráji. Otočil klíčem v zámku, aby je nikdo nemohl vyrušit a díval se na Lenčinu vyšpulený zadeček a na kundičku, která měla brzy poznat jeho ocas.

Vnímat to Lenka začala, až když pocítila ruce na prdelce. Vůbec se s ní nepáral. Zasunul pyj do její buchtičky až po kořen a začal rychle přirážet. Lenka překvapením vyjekla, ale to už cítila, že se ocas vysunul a jen tak ji dráždil na okraji kundičky naběhlým žaludem. Pak vnímala, jak ji Roman pevně drží ruce na zadečku a trochu se začala obávat, aby jí nechtěl šukat do zadku. Lenka se prohnula, ale to už zase Roman přitvrdil a ona věděla, že za okamžik to na ni přijde a bude řvát rozkoší. Když ji někdo šukal, vždy přesně takhle reagovala. Roman ji pevně držel za prdelku, hladil její krásnou prdelku a přitom ji dlouhými, vláčnými tahy projížděl mušličku. Vnikal do ní znovu a znovu a Lenka už si na to zvykla a zase pokračovala v laskání své partnerky. Čekala, co bude dál. Netrvalo to déle než pět minut, když ucítila, jak přichází orgasmus, který dala hlasitě najevo. V kundičce pocítila, jak se Romanův ocas začíná zvětšovat.
Stačila na to ještě zareagovat:
„Ne, nestříkejte to do mě!“ a kupodivu Roman poslechl.
Vytáhl z ní svůj již napružený penis, několikrát se ho dotkl rukou a ten začal chrlit obsah, který zanechal na Lenčině prdelce bílou stopu. Ani Lence netrvalo dlouho a dokončila operaci s kundičkou vedoucí.

„Tak vidíš, holčičko, všichni jsme si pěkně užili,“ konstatovala vedoucí, „ale radím ti, už nikdy to nezkoušej s krádeží, mohla bys na to šeredně doplatit. Tady máš ten přehrávač, za svůj výkon sis ho zasloužila.“
Lenka se pomalu oblékla, zastrčila do kapsy vyšoustaný přehrávač a nechala vedoucí s Romanem o samotě. Asi měli jedště jiné zájmy – to bylo zřejmé z toho, že s oblékáním moc nepospíchali.

4.7 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bob Romil

Krást se sice nemá, ale nakonec to dopadlo dobře a všichni si přišli na své. Vedoucí s Romanem jsou pěkně vychytaný páreček 🙂

Frank

Takhle už to nebyla nakonec krádež, zaplatila v naturáliích.
Jen aby si zas „zakoupit“ něco nového 🙂

Crazylemon

Tohle už sem kdysi někde čet.Takže archívek?

Tomáš

Ano je to tak. jak jste si všimli, poslední týden uveřejňujeme až dvě povídky denně. Je to z toho důvodu, že se pokouším převést i ostatní povídky ze starého efenixu, které zde ještě nejsou. A děláme to formou nového uveřejnění, neboť je zde spousta nových čtenářů, které tyto povídky neznají a pokud bychom dodrželi datum původního uveřejnění, tak by se k těmto povídkám ani nemuseli dostat. Povídky navíc prochází novou kontrolou 🙂

Trysky

Jen aby tam na podobné nákupy nezačala chodit pravidelně…

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x