nahá třída

Zajímavá třída 08 – Ilona pod mostem

Toto je 8 díl z 20 v seriálu Zajímavá třída

V pondělí, když jsem dorazil do třídy, Petra s Janou už věděly o všem, co se stalo o víkendu. Už tam společně mluvily i s Veronikou a jak jsem pochopil, tak i plánovaly nějaké společné focení. Shodly se na tom, že první je na řadě Ilona, které jsem to už slíbil a pak že si mě někdy podají společně Jana s Petrou.
Málem se mi protočily panenky. Tohle jsem rozhodně nečekal. Byl jsem normálně na roztrhání. Ilona už i vymyslela místo, kde si to spolu rozdáme. Mělo to být pod mostem kousek od školy. Není tam z žádné strany vidět, a že prý to bude zajímavé místo. S tím jsem musel souhlasit a Ilonu hned napadlo, jestli mám čas dneska po škole, že prý holky ho mají a že nás vyfotí. Když jsem namítnul, že nemám s sebou foťák, tak mi řekla, že ona si vzala svůj.

Nešlo prostě nesouhlasit. Ve škole byl po většinu dne klid. Jen jsem se těšil jako malý kluk na odpolední focení pod mostem. Věděl jsem kde to je, protože jsme tam občas s holkami zašli a jen tak tam klábosili. Samozřejmě došlo i na nějaké to líbání, ale to bylo všechno. Teď jsme tohle místo měli pořádně pokřtít. Hned po vyučování jsme se všichni vydali pod most. Nechyběl nikdo. Veronika, Petra, Jana, samozřejmě Ilona a já.
„Tak to budeme mít pěkný obecenstvo,“ pomyslel jsem si.
Dělat to před takovým publikem mi připadalo docela vzrušující. Vědět, že se na vás dívají krásné mladé holky, tak jste určitě u vytržení taky. To už jsme ale byli pod mostem. Prošli jsme hustým křovím a vylezli přímo u takového velkého kamene. Nic se od té doby, co jsem tam byl naposledy, nezměnilo. Od posprejované betonové konstrukce mostu ke břehu, to bylo dobrých pět metrů. Všude byly velké kameny a mezi nimi jen udusaná hlína a sem tam nějaká rostlinka. Samozřejmě i spousta nedopalků, krabiček od cigaret a podobně.

„Tak, co nám předvedete?“ zeptala se Petra.
„Nech to na nás,“ odpověděla jí Ilona.
Odhodila batůžek a vylovila z něj foťák. Podala ho Petře a přešla ke mně. Dřepnula si přede mě a hned mi začala rozepínat poklopec. Díval jsem se na ni, jak mi loví v krátkých kalhotách. Ucítil jsem její ruku na ocasu. Pořádně ho vzala do ruky a vytáhla ho ven. Můj napůl ztvrdlý kolík trčel před ní a Ilona ho hned začala honit. Přetahovala mi předkožku a dívala se na něj. Občas se podívala na mě nahoru a dál zpracovávala rukou ocas, který začal rychle tvrdnout. Ohnul jsem se a natáhl jsem se po jejím tričku. Nechala si ho přetáhnout přes hlavu a odhodil jsem ho na nejbližší kámen. Dřepěla přede mnou v šortkách a podprsence. Nechal jsem ji, ať dál zpracovává můj kolík.

Petra se ujala focení a já jen slyšel, jak cvaká spoušť. Ostatní holky si udělaly pohodlí na jednom z kamenů a pozorně nás sledovaly. Ilona už měla žalud v puse a špičkou jazyka ho dráždila. Rukou dál klouzala po celé délce ocasu. Po chvilce se snažila si nacpat ocas co nejhlouběji do pusy.
„Pořádně!“ povzbuzovaly ji holky.
Ilona se snažila. Jak jsem žaludem pomalu zajížděl do krku, cítil jsem, že Ilona se začala dávit. Otočila se k nim a prohodila:
„Tak si to pojďte zkusit!“
Veronika se hned zvedla a dřepnula si přede mě. Chytila mi ocas a pomalu si ho cpala do pusy co nejdál. Cítil jsem, jak jsem žaludem narazil až na její mandle, ale Veronice to nic nedělalo a v klidu mi ho kouřila.
„Ukaž!“ řekla Jana a už přede mnou dřepěla i ona.
Nastavil jsem jí ho a ona se taky snažila si ho nacpat co nejdál, ale nepovedlo se jí to. Taky se začala dávit.
„Podívejte!“ ozvala se znovu Veronika a pořádně jim to ukázala.
Neodolal jsem a chytil ji za hlavu a začal přirážet. Zasouval jsem jí ho do pusy pěkně hluboko a nahlas vzdychal. Tři holky byly u mě a snažily se mi ho kouřit. No není to nádhera. Ilona se vzrušeně dívala, jak přirážím Veronice do pusy.
„Vysvleč se!“ řekl jsem jí a ona hned poslechla.
Rozepnula si podprsenku a položila ji na tričko. Stáhla si kalhoty i s kalhotkami a stála tam před námi celá nahá. Vylovila ze svého batůžku ručník a položila ho na jeden větší a plochý kámen. Sedla si na něj, rozkročila nohy a vystrčila na mě buchtičku. Prsty si po ní přejela až ke štěrbince a pak zase zpátky k poštěváčku. Stále jsem přirážel Veronice do pusy a ta už taky pěkně vzdychala vzrušením. Vytáhl jsem jí z pusinky ocas a ukázal jsem na Ilonu a její mušličku.

Veronika to pochopila a hned si dřepla mezi Iloniny doširoka roztažené nohy. Pohladila ji a jazykem přejela přes štěrbinku až k poštěváčku. Začala ji pořádně lízat a já přišel blíž. Ocas jsem měl v ruce a položil jsem ho na Ilonino pevné a velké prso. Žaludem jsem jezdil po bradavce a Ilona to žádostivě sledovala. Lehce zavzdychala vzrušením, když Veronika vklouznula jedním prstem do lasturky. Pořádně s ním uvnitř zakroutila a začala s ním jezdit dovnitř a ven. Tak tohle mě maximálně vzrušovalo a nemohl jsem od toho odtrhnout oči.
„Nech je Verčo!“ řekla najednou Jana, „ať si to rozdají oni.“
Veronika se hned postavila a podívala se na mě. Hned jsem zaujal její místo a i já jsem si chtěl líznout Iloniny mušličky. Zaklekl jsem a jazykem přejel mezi závojíčky. Ilona už měla lasturku nádherně mokrou. Slíznul jsem všechnu šťávičku smíchanou s Veroničinými slinami.
„Já to chci s holkou,“ zaslechl jsem kousek od sebe Veroniku.
„Tak si to po nich můžeme udělat spolu,“ navrhla jí Jana.

Odpověď už jsem neslyšel, ale záporná určitě nebyla, jak jsem si domyslel. Dál jsem lízal Ilonu a zajížděl jedním prstem dovnitř. Byla nádherně mokrá a horká. Jazykem jsem zabrnkal o poštěváček a ozvalo se tiché zavzdychání. Kolík jsem měl napnutý k prasknutí a tak jsem si říkal, že je potřeba mu trošku odlevit. Přidřepl jsem si a nasadil žalud na dírku. Zaregistroval jsem, jak se holky zvedly, aby pořádně viděly. Projel jsem žaludem mezi závojíčky až k poštěváčku. Pak jsem se znovu vrátil ke štěrbince a pomalu jsem ho tlačil dovnitř. Jeskyňka se krásně přizpůsobovala mému ocasu.
Pomalu jsem začal přirážet. Nejdřív jen na kousíček a při každém přírazu jsem ho zasunul hlouběji. Díval jsem se jí do očí a ona se dívala na mě. Zarážel jsem ocas do mokré lasturky a pořádně jí držel zadeček. Petra kolem nás chodila a cvakala nás ze všech možných pozic. Veronika s Janou nakukovaly, jak můj ocas klouže do jeskyňky. Stále jsem přirážel a po očku jsem se díval bokem, právě na Veroniku s Janou. Veronika to už nevydržela a rozepnula si kalhoty a jednou rukou si zajela mezi nohy. Začala si sama se sebou hrát a při tom nás pozorně sledovala. Já jsem stále projížděl Iloninu mokrou jeskyňku a jednou rukou jí mačkal prso. Mezi prsty jsem dráždil tuhou bradavku. Pevně se držela kamene a slastně vzdychala. Sama mi vycházela vstříc. Ocas mi uvnitř mizel až úplně po kořen a moje přirážení se stále zrychlovalo.

„Dělej…, už…., budu…,“ začala mě Ilona povzbuzovat, „vystříkej…, se…., mi…, do…, kundičky…,“ hekala dál mezi mými přírazy.
Její slova mě krásně vzrušovala. Cítil jsem, že opravdu budu brzy stříkat. Zarážel jsem kolík co nejhlouběji a za chvilku už jsem plnil jeskyňku semenem. Několik výstřiků ji pěkně zaplnilo. Ilona se začala najednou celá chvět tak, jak jsem to už u ní znal. Jeskyňka se mi stahovala kolem ocasu. Svírala mě svými stehny a zhluboka oddechovala. Pomalu jsem vytáhnul kolík ven a všiml jsem si, jak z pochvičky vytéká semeno.
Ukázal jsem to Petře a ta hned vyfotila několik detailů. Jak jsem tam tak stál, tak si ke mně dřepla Veronika a vzala si ochabující ocas do pusy. Celý mi ho poctivě olízala, tak že jsem si ho nemusel už otírat.
„Byla na něm Ilonina šťávička,“ řekl jsem jí.
„A tvoje semeno! Byla to skvělá chuť! Jsem z toho strašně mokrá,“ dodala ona.
„Ukaž, jak jsi mokrá,“ řekla hned Jana.
Veronika si zajela rukou do rozepnutých kalhot a trošku si porejdila v mušličce. Vytáhla ruku a dala Janě svoje mokré prsty před pusu. Jana si ruku přidržela a strčila si prsty do pusy. Poctivě je olizovala a dívala se u toho Veronice do očí. Vytáhla si prsty z pusy a řekla jí.
„Sedni si místo Ilony a já ti to udělám, jo?“ Veronika mlčky jen kývla hlavou a začala si okamžitě stahovat kalhoty.
Ale tom zase až příště…..

Autor

Navigace v seriálu<< Zajímavá třída 07 – Ilona ve spršeZajímavá třída 09 – Veronika s Petrou pod mostem >>
5 7 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Frank

Kolik že to má celkem spoluzaček?

😀

harai

Můžeme udělat soutěž o to, jestli je víc dílů než spolužaček nebo naopak… 🙂

Tomas

Je zvlastne ze pred rokmi sa mi tento serial pacil. Teraz mi pride ze sa to opakuje a vrstvi. Ale stale je fajn predstavit si mrdat tolko peknych piciek

Martin

Nakonec kromě sexu z toho byla i hezká polizanice . Jenom mi přijde , že už je tam moc lidí .

4
0
Would love your thoughts, please comment.x