nahá třída

Zajímavá třída 02 – U Jany doma

Toto je 2 díl z 20 v seriálu Zajímavá třída

Čekání do šesté hodiny bylo nekonečné. Nachystal jsem si foťák. Nabil baterky a vymazal kartu. Všechno bylo připravené a já se nemohl dočkat. Pořád se mi hlavou honily ty fotky co jsem viděl v Petřině mobilu. Její krásně tuhé bradavky a ty sexy scénky. Doufal jsem, že se holky dokážou odvázat a ukážou mi toho ještě víc. Představa, že by přede mnou stály, tyhle dvě krásné holky úplně nahé, mě začala vzrušovat. Snažil jsem se ji vypudit z hlavy, ale moc to nešlo. Konečně už bylo půl šesté a já se oblékl a vyrazil. Pomalou chůzí jsem šel k Janě domů a stále jsem přemýšlel nad tím, co budou holky ochotné přede mnou odložit a co vlastně dneska všechno vyfotím.

Těsně před šestou jsem dorazil k Janě a zazvonil na dveře panelákového bytu. S úsměvem mi otevřela a pozvala mě dál. Vyzul jsem si v předsíni boty a šel jsem dál, za ní do obýváku.
„Ahoj,“ pozdravil jsem Petru, která seděla v sedačce u okna. „Kde máte Ilonku?“ zeptal jsem se.
„Ahoj! Ta nemohla!“ řekla mi Petra.
„My ti nestačíme?“ dodala Jana a sedla si za Petrou.
„Naprosto,“ usmál jsem se na obě dvě holky a nemohl jsem se na ně vynadívat. Petra měla na sobě krátkou červenou sukýnku a přiléhavé žluté tričko, pod kterým se krásně rýsovala malá prsa, která byla ještě schovaná v podprsence. Jana měla na sobě taky přiléhavé tričko modré barvy a džínové kraťásky. Jak jsem je obě dvě pozoroval, tak jsem shledal, že ty dvě mají prsa stejně velká.

„Mám tady ten foťák,“ řekl jsem, „tak copak mně  všechno ukážete?“
„To nech na nás!“ odpověděla mi Petra.
Obě dvě se po sobě podívaly a začaly se chichotat. Vyndal jsem ze svého malého batohu foťák a vytáhl jej z pouzdra. Holky se po sobě podívaly, Jana vzala Petru kolem ramen a přitiskla se tváří k té její. Rychle jsem foťák zapnul a cvakl jsem je. Navzájem se k sobě otočily a začaly se líbat. Jejich jazýčky se vzájemně začaly proplétat. Dotýkaly se koketně špičkami tak, abych to všechno mohl vyfotit. Jana sjela rukou z ramene a chytila přes tričko Petřino prso. Pořádně jej zmáčkla.
„Holky, vy jste lesbičky?“ nedalo mi, abych se nezeptal.
Obě se na sebe jen usmály, shodně zavrtěly hlavami a začaly se znovu líbat. Po chvilce krásného líbání se Jana zvedla a sedla si rozkročmo za Petru. Rukama zezadu chytila Petřina prsa a pořádně je podržela. Pak jednou rukou sklouzla, chytila lem jejího trička a vyhrnula jej nahoru přes prso. Uviděl jsem bílou, krajkovou podprsenku a moje srdce se vzrušením rozbušilo.
Všechno jsem to poctivě fotil a holky dál pokračovaly. Jana vzala Petřino prso v podprsence do dlaně. Potěžkala jej a prstem jezdila v místě bradavky. Pak jí vyhrnula celé tričko nad prsa a obě dvě je znovu pevně chytila. Jednou rukou sklouzla na bříško a pohladila pupíček a znovu jela rukou nahoru. Vyhrnula jeden košíček podprsenky a já poprvé uviděl Petřino prso přímo v reálu. Bradavka byla krásně vzpřímená. Nasucho jsem polkl a můj kolík v kalhotách začal tvrdnout vzrušením.

Jana si prsty hrála s její bradavkou a já jsem šel blíž, abych mohl vyfotit detail prsa. Petra měla zavřené oči a bylo na ní vidět, že si užívá Janiny doteky. Jana přetáhla Petře tričko přes hlavu a rozepnula podprsenku. Hned jsem vyfotil Petřina prsa v plné kráse. Její bradavky přímo vybízely k polaskání.
„Můžu si sáhnout?“ zeptal jsem se.
Petra si hned prsa chytila do dlaní a řekla: „Možná jindy! Dneska jsi tu jen proto, abys fotil.“
Zklamaně jsem polkl a dál jsem fotil všechno, co se mi nabízelo.
„Ty si tričko nesundáš?“ obrátil jsem se na Janu.
Ta se pousmála a hned si přetáhla tričko přes hlavu. Petra se k ní otočila a pozorovala, jak se vysvléká a jak rozepíná podprsenku. Hned, jakmile sklouzla do klína, se sklonila a začala jí líbat bradavky. Ty byly o něco menší než Petřiny a o něco tmavší. Petra jí jazykem kroužila kolem bradavky a držela prso v dlani. Všechno jsem detailně fotil. Uslyšel jsem, jak Jana lehce zavzdychala. Natáhla se jednou rukou a vyhrnula Petře krátkou červenou sukýnku. Uviděl jsem krásné bílé bokové kalhotky, které se napínaly přes broskvičku. Dlaní jí hladila stehno a stoupala po něm výš a výš, až narazila na lem kalhotek. Hned jej přejela a najednou držela celou buchtičku v dlani. Přitiskla ji silou k lasturce a Petra jí vyšla nepatrně vstříc.

Petra nepřestávala líbat střídavě obě bradavky. Rty se k jedné vždy na chvilku přisála a celé prso něžně mačkala v dlani. Prstem kroužila kolem, po dvorci. Pak ji jemně vzala mezi prsty a žmoulala ji. Jana ji chvilku nechala a pak sama chytila svoje prsa do dlaní a nastavila je Petře. Ta střídavě líbala a sála jednu bradavku a pak druhou. Jednou rukou sklouzla dolů a začala rozepínat její džínové kraťásky. Rozepnula zip a zasunula ruku do kraťasů. Jana zavřela oči a Petra jezdila rukou v jejím rozkroku. Petra ruku po chvilce vytáhla a znovu ji zasunula, ale tentokrát už pod kalhotky. Začala znovu svou rukou jezdit po Janině broskvičce.
Ta hned nahlas zavzdychala. Zaklonila svou hlavu a zavřela oči. Petra líbala dál její bradavky a to, co dělala s rukou v rozkroku, jsem neviděl, ale Janě se to líbilo a vzdychala čím dál tím víc. Tohle bylo na mě moc a já se pořádně ani nemohl soustředit na focení, jak jsem byl vzrušený. A to ještě nebylo všechno! Jana chytila Petřinu ruku a sama si ji tiskla ke své buchtičce. Petra ji sledovala, jak se jí to líbí, a dál po ní prsty jezdila. Po chvilce přestala a vytáhla svou ruku. Chytila za okraj její džínové kraťasy a stáhla jí je. Jana se nadzvedla, aby je Petra mohla úplně stáhnout. Jana měla na sobě žluté bokové kalhotky a v místě jeskyňky bylo vidět mokrý flíček. Petra je taky hned chytla a stáhla.

Díval jsem se na Janinu hladce vyholenou broskvičku. Bylo vidět jak je krásně mokrá. Fotil jsem jako blázen. Fotil jsem detaily nádherné škebličky. Fotil jsem ji i z dálky, jak sedí na sedačce s roztaženýma nohama. Petra mě chvilku nechala, abych mohl Janu vyfotit a hned si klekla na zem mezi její nohy. Přejela celou dlaní po lasturce. Pak jen jedním prstem projela mezi závojíčky a lehce s ním zajela do jeskyňky. Jana zavzdychala a vyšla Petře vstříc. Špičkou jazyka lehce přejela po poštěváčku. Bylo to jako elektrický impuls, který projel Janou. Ta se prohnula a Petra znovu přitiskla jazyk na poštěváček. Začala s ním po něm rejdit a dráždila ho. Prstem jezdila po mušličce a najednou s ním lehce vklouzla dovnitř. Nejdřív jen trošičku a pak čím dál hlouběji. Jezdila s ním jeskyňkou dovnitř a ven. Jana se podepřela rukama a koukala se na Petru, jak jí líže poštěváček a jak Petřin prst mizí v jeskyňce. Vzdychala už hodně nahlas a její dech byl taky hodně rychlý.

Slyšel jsem, jak jí jeskyňka krásně mlaská. Byla to nádherná podívaná. Podle toho, jak se Jana kroutila a jak vzdychala, jsem poznal, že se blíží ke svému orgasmu. Ten přišel o malou chvilku později. Jana se prohnula a vykřikla. Tlačila Petřinu hlavu pryč od sebe a zhluboka oddechovala. Mrkla se na mě a já poznal, že se stydí. Petra se na mě taky podívala a usmála se.
„Tak to byla nádhera,“ řekl jsem a usmál jsem se na obě.
Moje kalhoty byly napnuté k prasknutí a holky to musely vidět.
„To teda byla nádhera,“ ozvala se Jana, „teď  vyfotíš Petru!“
Hned jak to dořekla, tak se na ni vrhla a položila ji na sedačku. Začala jí líbat prsa. Jazykem objížděla bradavky a rukou sklouzla mezi nohy.
„Nechcete změnit místo?“ zeptal jsem se.
„Jak to myslíš?“ optala  se Jana a obě dvě se na mě podívaly.
„No já nevím. Asi by to chtělo změnit místo. Třeba že by jsme šli do kuchyně, aby ty fotky nebyly jen tady na sedačce.“
„Jasně! Pojď! Jdeme,“ řekla Jana a chytla Petru za ruku a vedla ji do kuchyně.
Tam ji hned stáhla sukýnku. Petra stála u kuchyňské linky a já si hned prohlédnul  nádherný zadeček v  bokových kalhotkách. Jana si klekla před Petru a začala jí je pomalu stahovat. Objevoval se proužek světlých chloupků na buchtičce. Okamžitě jsem fotil detail toho kraťoučkého porostu na jinak hladce oholené broskvičce. Jana jí stáhla úplně kalhotky, a ty spadly Petře ke kotníkům, takže tam stála úplně nahá. Byl to další nádherný pohled toho dne.

Jana klečela před Petrou, která se lehce rozkročila, aby tak umožnila  lepší přístup k broskvičce. Jana vyplázla jazyk a projela jeho špičkou po Petřině čárce, kam až dosáhla. Petra dala nohy ještě dál od sebe. Jana pohladila dlaní celou buchtičku. Petra sledovala, co jí Jana dělá dole mezi nohama. Dlaní jezdila po buchtičce a bylo vidět, že její ruka je pěkně mokrá. Petřin dech se pěkně zrychlil. Jana si prsty roztáhla její mušličku a jazykem dráždila poštěváček. Petra už pěkně vzdychala. Podíval jsem se na její prsa a viděl bradavky, krásně tuhé vzrušením.
Mušlička jí nádherně mlaskala, jak po ní Jana jezdila dlaní. Najednou se Jana otočila na mně.
„Chceš ochutnat šťávičku?“ zeptala se a natáhla směrem ke mně ruku, kterou hladila Petřinu mušličku.
Neváhal jsem a chytil ji. Přivoněl jsem si k prstům a ucítil tu nádhernou vůni Petřiny jeskyňky. Petra se na mě vzrušeně dívala a čekala, co budu dělat dál. Vzal jsem si Janiny prsty do pusy a slastně je olízl. Její mušlička chutnala skvěle. Ocas v kalhotách se ještě více napnul. Petra se rukama nadzvedla a sedla si na kraj linky. Dala nohy co nejdál od sebe. Jana si prsty její buchtičku pěkně roztáhla a jazykem přejela mezi lehce rozevřenými závojíčky. Bylo krásně vidět, jak je jeskyňka nádherně mokrá. Jana jedním prstem masírovala poštěváček a jazykem kmitala po mušličce.

„Ještě…, prosííím…,“ vzdychala Petra a Jana dál lízala buchtičku.
Jedním prstem lehce vklouzla do jeskyňky a jezdila v ní sem a tam, tak jako před tím Petra v její jeskyňce. Jana po chvíli zasunula prst co nejhlouběji a kroutila s ním.
„Jooo…, ááách….,“ křičela nahlas Petra a bylo na ní vidět, že si to nádherně užívá.
Buchtičku měla úžasně mokrou. Jana kroutila prstem v jeskyňce a jazykem dráždila poštěváček.
„Já už….., to…, nevydržím…,“ vykřikovala Petra a sevřela Janě hlavu mezi stehna.
Měla zavřené oči a dál vykřikovala. Prožívala intenzivní orgasmus. Jana pomalinku přestávala. Po chvilce se postavila a Petru políbila.
„Děkuju,“ řekla Petra.
„Ne, ne. Já děkuju,“ řekla Jana.
„Ne, ne. Já děkuju,“ přidal jsem se já, „tohle byla nejlepší podívaná, jakou jsem kdy viděl.“
„To na tobě vidíme,“ podotkla Jana a dívala se s úsměvem na moje kalhoty.
Podíval jsem se dolů a uviděl jsem, jak se moje kalhoty napínají.
„No, vy jste si užily a já ne, no!“ řekl jsem zklamaně.
„Tak třeba někdy příště,“ řekla Petra a začala si oblékat svoje kalhotky, „já už budu muset domů.“
Podíval jsem se na hodiny visící na zdi a zjistil jsem, že už je skoro devět hodin.
„Já taky budu muset jít! Co s těma fotkama? Mám vám je vypálit?“ zeptal jsem se.
„Určitě!“ řekla Jana.
„Domluvíme se pak ve škole,“ dodala ještě Petra a šla si pro zbytek věcí do obýváku. Pomalu jsme se rozloučili a já ještě doprovodil Petru domů. Po cestě mi ještě párkrát zapózovala a já dostal nápad, že by jsme mohli udělat nějaký společný fotky v přírodě.

Autor

Navigace v seriálu<< Zajímavá třída 01 – Focení ve tříděZajímavá třída 03 – Procházka lesem >>
5 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Denis86

Pěkné

Trysky

Vůbec to není špatné…

Bob Romil

Vůbec není snadný, chovat se jako profi fotograf 🙂

Martin

Takový velmi krásný soft příběh 😉😀👍

4
0
Would love your thoughts, please comment.x