kamarad

Kamarád 02

Toto je 2 díl z 4 v seriálu Kamarád
Počet zobrazení: 25

Určitě sis několikrát zopakovala 1. díl Kamaráda a nepochybuju o tom, že tě přinejmenším zaujal. Možná se ti i zalíbil, kdo ví? I když třeba s určitejma a zcela pochopitelnejma výhradama.

Maso je maso, ale dobrej kamarád, kterej je vždycky po ruce, taky není k zahození. Kdyby se tě na to někdo ptal, asi by se ti po tváři rozlinul stydlivej výraz blaženosti a řekla bys, že o tom nechceš mluvit. Ale to není pravda, jen se trochu bráníš.
Ty o tom mluvit chceš a hlavně, hlavně to chceš znovu prožívat. Naprosto správně sis předem vzala kamaráda k ruce, můžeš začít. A pokud snad jsi náhodou oblečená, zatím se nesvlíkej.

Dnes si pro změnu zkus představit, že máš kouzelnou moc. Můžeš vidět cokoliv tak, jako kdybys tam byla. A to ti dává možnost bejt v přítomnosti sympatickýho mužskýho. Zrovna se dívá na erotickej film a protože je sám, začíná bejt neklidnej. Vůbec netuší, že sedíš proti němu. Jeho napětí roste a po chvíli to už nevydrží a začíná žmoulat kalhoty. Když konečně rozepne poklopec, vystřelí z něj brko, až to zadrnčí. Není to sice žádnej dlouhán, ale do prcka má taky daleko. Několikrát ho pohladí a nevědomky v tobě probouzí živočišnou touhu. Jo, když se to tak vezme, nevypadá nejhůř.

A tak, aniž by si toho byl vědom, stahuješ mu kalhoty a bereš ptáka do ruky. Je vymydlenej, čistej a je cejtit sexuálním napětím. Silně tě přitahuje. Skláníš se k němu, až se ho najednou dotkneš rty. Ani nevíš jak, ale najednou udělají prsty „O“, sjedou ke kořenu a vtlačí ptáka do úst. Rty obemknou hlavu a odsunou předkožku do pozadí. Na jazyku cejtíš jak pulsuje a na patře, jak se chvěje.

Že tohle pro tebe zrovna není? No, já vím, třebas to ještě nikdy nedělala. Ale kamaráda se štítit ani stydět nemusíš. Ten je chápavej a dokáže ti pomoct. Jen to zkus! Vezmi ho pěkně do dlaní a pomalu si ho vsuň do úst. Zatím jen na špičku, ale teď už trochu dál a pokračuj tak, až ho budeš zasouvat, jak jen to půjde nejdál a nejhlouběji. No vidíš, že to jde, už ho přidržuješ jenom na konci. Zkus se s ním o něco opřít, třeba o futra nebo o kraj stolu, aby měl pevnou oporu. A teď ho pěkně šoustej. Neboj se, dej mu co proto.

Pevně ho drž a zrychluj tempo. Jsi úžasně šikovná! Děláš to naprosto perfektně! Pěkně ven až na kraj, div že ti nevyklouzne, pak podepřeš jazykem uzdičku, aby se měl po čem smeknout, a rty znovu shrneš předkožku a sjedeš po těle až ke kořeni. Tedy řeknu ti, pěkně ho tím vzrušuješ. Aby nebyl hotovej dřív než ty!

Radši trochu zvolni. Přidrž ho jen jednou rukou a druhou si sundej halenku. Taky dej dolů ty dva stany, co v nich schováváš ten přírodní proviant. Pěkně kozy ven! Pohlaď si je. Přejeď si přes prsa. Pomalu, nikam nespěchej. Ten dotyk ti musí přinýst vzrušení. Tak ještě jednou… pěkně… pomalu… áno, to je ono. A hezky přes bradavky. Polechtej je trochu. A znovu ten pohyb. Přejdi na krk a za uši, tam jsi přece citlivá. Nebo snad ne? Mazli se se sebou. Mysli si, že to je jiná ruka, co tě mazlí. Ne tvoje, ale někoho, kdo ti je sympatickej.

Ano. Něžně jede po tvým těle a zanechává za sebou elektrizující body erotický smyslnosti. Jo, cejtíš je! Cejtíš, jak se blížej k tvejm ňadrům. Ach ty tvoje kozičky! Chvějou se nedočkavostí, až prsty zabrnkaj na jejich bradavky. Tak už si jich všimni, dej jim co žádaj. Ať ztuhnou i s tvejma pomerančema sexu. Už jsou pěkně tuhý, viď? Chvíli si s nimi pohrej, poškádli bradavky – no, vždyť víš, co tě nejvíc dráždí a uspokojuje. Nezapomínej přitom obcovat se svým kamarádem! On to potřebuje! Hezky dovnitř a ven, dovnitř a ven a volnou rukou přitom objeď svoje broskvičky a sjeď i trochu níž. Ale tam ti něco vadí! No jasně, ještě nejsi úplně svlečená. Tak honem honem – kalhoty… kalhotky… no, a je to!

Teď už si konečně můžeš rukou zajet až do klína. Klekni si teď a rozkroč se, ale nezapomínej přitom na kamaráda. Pořád ho pusou šoustej, jako kdyby byl živej. Ostatně, stále ještě máš zázračnou moc, tak ji využij. Doposud jsi „na návštěvě“ a on nic netuší. Jen ve svých představách se na tebe dívá, aby i sebe povzbudil. A to zdání, že se na tebe někdo dívá, je vzrušující. Asi teď protestuješ, že u tebe tomu tak není, ale ve tvým podvědomí to určitě je. Proč by se tak nemohlo stát aspoň ve tvý představě?

Připusť si to, rozhrň svou houštinku a prohrábni škvírku. Tak, pěkně od zdola, přes poštěváček. S ním se taky trochu potěš, zaslouží si to. Vždyť právě ta fazolka s níž si hraješ, ti dokáže poskytnout opojení z rozkoše. Ale to ty přece víš, a proto to děláš. Proto, abys vychutnávala ten pocit. Cejtíš to? Cejtíš to vzrušující teplo, který se ti rozlejvá po těle? Samozřejmě že ho cejtíš! Znovu si uvědom svoje krásný tělo. Jak ochotně přijímá to laskání. Jak ho to jitří a vzrušuje. Ukazováček klouže po čudlíku extáze, rozhrnuje štěrbinku a proniká čím dál hlouběji do tvýho údolíčka erotický blaženosti. Prst se pomalu dostává dovnitř… ne, cpou se tam dokonce dva! I ten třetí má snahu! Dlaň se dře o vrcholek Venušina pahorku a kundička se ti začíná svírat vášnivou žádostivostí…

Ne. Takhle to už dál nejde. Vezmi teď kamaráda do obou rukou a začni ho šoustat. Šoustej ho s celou svou náruživostí. Jsi nadmíru vzrušená, připadá ti, jako kdyby byl živej. A on takřka je. Tak ho mrdej. Mrdej ho jak o život. Vraž ho do tý pusy a semkni rty, ať cejtíš všechny jeho žilky. Jak bobtnaj, jak se nalejvaj semenem, jak začínaj pulsovat. A ty to všechno vnímáš, to chvění, bobtnání a nalejvání… oh… óóh… ztvrdnul na kámen, jezdíš po něm, jak po betonovým sloupku… ááách, to je pocit… teď se napnul ještě víc, asi už bude stříkat… jej… jejej… honem, honem ho vyndej z…

Jeminkote, to bylo na poslední chvíli, málem z tebe byl dort. Ale ty jsi vzrušená? A jak? Studánka ti přímo přetíká. To je nejvyšší čas, abys ho znovu obemkla rty, tentokrát ale svýho pohlaví. Kundičku už máš náležitě připravenou, tak ho dej na kraj a jemně přitlač. No vidíš, jak to šlo. Vjel dovnitř jako po másle. Povytáhni ho ven a zapni. Nasměruj ho tak, aby tě co nejvíc vzrušoval. Tak, to je ono. Ale co já ti mám co radit? Vždyť ty to už přece znáš, jak nejlíp vsunout ptáka dovnitř. Jo, přesně takhle.

Vrnění se ti přelejvá do těla a podněcuje všechny erotický buňky, který v sobě máš. Ó to je slast! Zrychluješ pohyby, tuhým pérem třeš o poštěváček a rozžíháš v sobě erotický žár. Sedni si na bobek a kamaráda opři o něco hodně pevnýho, co neuhne a neujede. Napíchni se na něj a přiraž. Představ si, že pod tebou leží ten sympatickej mužskej a ty máš v sobě jeho tvrdýho ptáka, kterýho si ještě před chvilkou honil. A ty máš možnost si s ním udělat krásno. Moc krásno!

A tak se nenecháš pobízet a pěkně přirazíš. A ještě jednou. A ještě. A pořád, až do tý doby, kdy v tobě začne stoupat pocit absolutna. Ano, už to pomalu začíná. Úd ti vráží do jeskyňky, tře se o její stěny, dráždí knoflíček ke spuštění nejkrásnějšího ukojení. Oh, to je nádhera, jak to umí… jú… jejéé… fantazie… jak krásně klouže… óóó… úúú… ještě trochu sevřít buchtičku… joj… jojojóóój… ještě přirazit… uf… a ještě… ufuf… svaly se ti napínaj… k prasknutí… ještě chvilku… už, úúž… u… úú… úúúúž…

TEĎ!

Kundička se ti rozechvěla stacatem orgasmu, ale ty pokračuješ dál. Dál přirážíš na kamaráda a v čase, o kterém v blaženém opojení vůbec nevíš, ho směřuješ v nejneuvěřitelnějších směrech, který vůbec nemůžeš ovlivnit, ale který ti dělaj nesmírně dobře. A tak, když konečně přijdeš k sobě, zvolníš tempo, lehneš si na záda a pomalu, zvolna, ho budeš zasouvat a vysouvat, aby sis prodloužila ten nádhernej pocit extáze, kterou jsi právě prožívala a kterou hned tak nechceš opustit.

Znovu si tedy uvědom svoje krásný tělo. Přejeď si přes prsa. Pomalu, nikam nespěchej. Ten dotyk ti musí přinýst vzrušení. Tak ještě jednou… pěkně… pomalu… áno, to je ono. A hezky přes bradavky. Polechtej je trochu. A znovu ten pohyb. Přejdi na krk a za uši, tam jsi přece citlivá. Nebo snad ne? Mazli se se sebou. Mysli si, že to je jiná ruka co tě mazlí. Ne tvoje, ale někoho, kdo ti je sympatickej. Ano. Něžně jede po tvým těle a zanechává za sebou elektrizující body erotický smyslnosti.

Jo, cejtíš je! Cejtíš, jak se blížej k tvejm ňadrům. Ach ty tvoje kozičky! Chvějou se nedočkavostí až prsty zabrnkaj na jejich bradavky. Tak už si jich všimni, dej jim co žádaj. Ať ztuhnou i s tvejma pomerančema sexu. A tomu, kdo ti je v představách hladí, ať ztuhne něco jinýho. Vlastně on to nepotřebuje. Vždyť mu stále ještě stojí, ještě se neuspokojil. Oh, teď ti zajel do klína. Ten šibal, takhle předbíhat. Jen ať se pěkně vrátí ke chlívkům tvejch koziček. Ať je ještě trochu polaská. Až za chvilku se může vrátit ke tvý tůňce. Ach, on je nedočkavej. Tak mu to tedy dopřej, ať se vystříká!

Kam? No, dovnitř asi ne, ale na vrch by mohl. Polož ho hezky do úžlabí svý ukojený kundičky a přejížděj jím. A můžeš trochu i přitlačit, podle toho, jak ti to bude vyhovovat. Ale mysli na to, abys dokázala vyhovět i jemu. Uspokojit jeho potřebu. Ukojit ho. Ano, takhle to bude vynikající. Už zase tvrdne a nalejvaj se mu koule. Má je tuhý, cejtíš to? Však už to na něho pomalu jde.

Ještě pár pohybů po tvým poštěváčku… že by to šlo i na tebe…? Otoč ho proti sobě a pomož mu rukou. Jo, takhle je to ono. Jů… jeden by nevěřil, jak krásně to umíš… aáá… to je něco… úžasnýho… á…é…í…ó…ú…ý…ýhááá… u… úúž… plesk !

A je to!!! To byl ale cákanec! Ale ty nepřestávej, dodělej ho do konce, i když ti semeno teče mezi prsty. Stejně ho máš bůhví kde. Bradavky ti teď čouhaj, jak třešničky na dortu. No, vždyť to byl taky hotovej svátek! A nemusí to bejt jen ve svátek. Jinak řečeno, ať je ti svátkem každej den. Nebo aspoň skoro každej den. Prostě každej, kdy můžeš využít i tu sebemenší příležitost k radosti a potěšení svýho těla i ducha svatýho . Amen!

Počet zobrazení: 25

Autor

Navigace v seriálu<< Kamarád 01Kamarád 03 >>
0 0 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
harai

Začínám být tvůj fanoušek 😉
Mne se tvé povídky prostě líbí.

Bob Romil

Tohle je úplně jinak psané, než všechno ostatní tady. A naprosto parádně! Jen škoda, že se k tomu neozve nějaká dáma, když je to psané v podstatě pro ženské.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x