kamarad

Kamarád 01

Toto je 1 díl z 4 v seriálu Kamarád

Každej, kdo má svátek nebo narozeniny měl by v ten den prožít takovej zážitek, kterej by mu přines maximální uspokojení. Člověk má jen jedno takový potěšení, který ho vynese na samej vrchol blaženosti, rozkoše a slasti.

Jo, myslíš si dobře, o čem je tady řeč. Seš sympatická a přitažlivá ženská, tak si to sakra dopřej! Dokud je čas! Jsou to přeci krásný prožitky, tak si je užij. Měla bys jednou vzpomínat na to, co všecko hezkýho jsi zažila a ne si jednou s lítostí připomínat, co všecko jsi mohla prožít a o co jsi přišla. Jo že to nemusíš mít? Že ti nestojí za to, abys …? No, když se dokážeš ovládnout natolik, že to nemusíš mít, jistě bys zvládla i to druhý, abys to mohla mít. Jo a hele, nemusíš bejt hned naštvaná a říkat si, že ti nestojí za to číst takový řeči. Vždyť jsi přečetla sotva deset řádků, tak to ještě nezahazuj a zmlať mě až potom.

Ano, já vím, mužskej tohle prostě nemůže pochopit. Jó, máš pravdu. Ale zkus na to myslet i tehdy, kdy nejsi zrovna úplně sama. Když je u tebe sympatickej mužskej a třeba i když zrovna něco dělá. Třeba když se ohne, napne nebo nakloní, představ si, jak se mu třeba klimbá? Má ho vpravo, nebo vlevo? Leknul by se, kdybys mu tam sáhla? Jaký má ruce? Šimravý? Dal bych krk za to, že kdyby ti sáhl za ucho, rozběhlo by se po tobě mravenčení. Že ne? Tak si tam sáhni. No dej si tam tu ruku! Za který? No to je jedno za který. Hlavně to udělej! Že ti to nic nedělá? No tak si to představ! Představ si, jak mravenci běžej po tvým krku – a běž za nima.

Běž za nima tak, aby ti to dělalo dobře. Dozadu a dopředu, a kolem, a znovu dokola a dopředu a trochu níž… Jo tam už máš prsa? No, to máš. A pěkný. Že jsou malý? Ále, hlavně jsou tvoje. Vsadil bych se, že je máš ještě slušně pevný. Že si tím nejsi zrovna jistá? Jen si je pohlaď. Pěkně pomalu se k nim přibliž a objeď jedno rukou kolem dokola. Pěkně pomalu, svrchu dospod. A podeber to ňadro. Ták, to je ono. A teď to druhý. Co? Cože to bylo? Zachvění? Honem, přejeď si po bradavce. Ale né! Přes šaty? Rychle, aspoň je vyhrň a zahoď podprsenku. To je konečně ono! Teď se dotkni bradavky! Ještě je trochu měkká? Tak odlož na chvíli papír a použij obě ruce. Hlaď je, mačkej, mazli se s nimi až budou tvrdý a tělem se začne rozlívat hřejivý teplo.

Takový mazlivý kozičky. Kdo by odolal? Takový citlivý místo. Tuhý bradavky, tuhý ňadra. Hlaď je. Kochej se jejich tvarem. A občas zabloudi i níž, na břicho. Ukaž cestu mravencům. Ukaž jim, kam mají běžet. Zvětšuj jim prostor. Ňadra – břicho. Ňadra – břicho. A znovu. A dokola. A ještě jednou. Vnímej ten pocit, příjemnej pocit, kterej se šíří po těle. Představ si ho, jak tě mravenci předbíhaj, jak jdou ještě dál než ty. Ano, přesně tam! Pod gumičku! Vsuň tam ruku a přeběhni pupík. Neboj se, nezabrkneš. Proběhneš houštinkou a spadneš do údolíčka. Mrňouska co tam vartuje (panebože, mě snad z toho stoupne tlak …) jenom pohlaď a vrať se opět zpátky. I tak ti v tý krátký chvilce dá vědět, jak je vzrušenej. Nech ho zatím čekat, ale občas ho na vteřinku navštiv. Ať se vzruší ještě víc. Ať TY se vzrušíš ještě víc.

Pohlaď zas svoje melounky. Objeď je, pošimrej bradavky. Vnímáš ten pocit? Teď sklouzni na břicho, je taky tvoje. A pomazli se s ním, až v něm začne vrnět. A boky. Nezapomeň na boky. A na prdýlku, to je rovněž důležitá součást. A když už tam seš, zasuň prsty pod gumičku a stáhni ji dolů. No na co čekáš? Dělej, dotáhni to do konce! Konečně. Teď už máš nadobro volnej přístup k tělu, tak toho využij. Je nejvyšší čas, aby sis nachystala kamaráda. Že nevíš kterýho? No přece toho, kterýho sis koupila. Toho, co vibruje. Dojdi si pro něj. Já počkám.

Tak co? Už ho máš? To je dobře. Zatím ho však polož stranou, ale tak, abys ho měla po ruce, až ho budeš potřebovat. Ještě ti v těle běhaj mravenci? Už moc ne? Tak to si honem najdi co nejpříjemnější polohu a všecko si zopakuj. Co prsa? Že trochu změkly? Nevadí. Pomysli jen na šimravý ruce a uvidíš, jak ti bradavky ztuhnou. A popožeň mravence v břiše. A v bocích. Prcka je taky tvoje, to už jsem ti říkal. Že ležíš? Tak se přeci nadzdvihni. Šmejdi s těma rukama. Mazli se se svým tělem. Mysli na slast a rozkoš po který toužíš a dočkáš se jí.

Dotkni se slabin a mravenci se rozběhnou do Bermudského trojúhelníku mezi tvými stehny. Následuj je. Přeběhni přes houštinu a od spodu prstem rozevři štěrbinku. Je tam? Je tam ten frajírek, co tak citlivě reaguje na tvoje doteky? Rozevři nohy. Jo ty máš ještě kalhotky? Dokonce i kalhoty? No to snad ne? Tak už ať jsou dole. A vůbec si ze sebe sundej všechno. Buď nahá a zůstaň nahá, úplně nahá, aby ses mohla těšit vším co vidíš. Vzrušovat se tím co vidíš. A roztáhni ty nohy. Víc! Jako kdyby se měla mezi ně vejít hlava. Představ si, že to není prst, co tě tak blaženě dráždí, ale jazyk. Ano, jen jazyk dokáže tak něžně masírovat tu bobulku rozkoše. Jemně po ní klouže, chvílemi po ní brnká a s každým brnknutím do tebe pronikne elektrizující jiskřička erotickýho vzrušení. A co teprve, když ji sevřou rty a začnou ji jemně masírovat! To tě až chytá křeč a studánka na dně tvý jeskyňky začne pramenit. Že ještě ne? Tak nepřestávej! Zintensivni to nádherný dráždění. Představuj si, že máš mezi stehny hlavu a v kundičce ti kmitá jazyk a čeká, až ochutná tvou šťávu. Už se to povedlo? Jó? Dokonce víc? Začínáš mít dojem, že už to na tebe brzy přijde? Tak to je na čase použít kamaráda.

Tak už ho máš? Už ho držíš v ruce? Že by byl lepší živej? Tak si to představ. Představ si, že držíš v ruce pravýho, živýho, nefalšovanýho ptáka. Dělej, vezmi ho dvěma prsty a stáhni mu předkožku. Vrať se nahoru. A zase dolů. Pohoň ho trochu. Úplně cejtíš žilky, který v něm obvykle pulsujou. Tak udělej z prstů kroužek a obemkni mu hlavu. Sjeď dolů až ke kořenu a zpátky. A znovu (prokrista, já už ho mám možná tvrdšího, než je ten co držíš v ruce). A ještě jednou. Cejtíš to tuhý tělo? Cejtíš, jak se zachvívá? Sevři ho celou dlaní a pomalu ho hoň ( já snad začnu …). Jo, to je ono. Ty se s ním ale umíš mazlit! Jde ti to pěkně. Určitě bys u toho měla zavřený oči kdybys nemusela číst. Představ si tedy, že před tebou stojí chlap, sympatickej chlap, ne jako hora či hubenej jak šindel, jen prostě sympatickej, a dělá to co ty. Honí si ptáka. Páni, to je ale představa! Až ti trne ve slabinách. To je ale pták. Jak rafinovaně vystrkuje hlavu z dlaně a zase ji schovává. Jak drze doráží. A jak je tvrdej! Člověk by až sprostě řval: „Tak dělej už, a mrdej!“

Kdyby tak už vjel dovnitř. Až ti v kundičce poškubává tou představou. Opravdu? Opravdu už ho tam chceš? Tak dobře. Přilož si kamaráda k dírce. Ale jen na krajíček. Rozevři závojíčky, jen co by se mu tam vešla hlava a zakruž jím, aby se uvelebil. Nespěchej. Vychutnej si ten pocit prvního dotyku. Jestli ti to pomůže, dej si nohy na stůl anebo se o něj opři. Třeba ti to přinese větší pohodlí. Že už to nemůžeš vydržet? Jo, je to báječně dráždivý, tak už neváhej a vyjdi mu vstříc. Vsuň ho dovnitř. Ó, to je úplně čarodějnej pocit, jak proniká a razí si cestu do nitra. Jak pomalu, ale zcela jistě vyplňuje tvou dělohu tvrdej, nadrženej pták, kterej se co nevidět rozkmitá v nejdráždivějších pohybech. Už je tam.

Seš ho plná a mušlička se ti tetelí horkou nedočkavostí. Tak už to spusť. Rozjeď to! Dělej si ty nejfantastičtější a nejsvůdnější pohyby, který nejvíc vydrážděj tvou smyslnost. Soustřeď na to veškerou svou pozornost. Mysli jen na TO! Mušlička se ti začíná svírat… Ááá… napíná se k prasknutí… no ne… ne… ty se vzpínáš… óóh… áách… jů… jó… né… a… aá… ááá… ÁÁÁÁ… TEĎ!!! Teď to na tebe přišlo! Zmítá tebou vyvrcholení, až nevíš, čí jsi. Živelně pulsující vagína ždímá tvýho kamaráda (bože, někde tady kape …), ale ten neustává, prodlužuje tvůj orgasmus a teprve až když pomalu ustoupí, vyndáváš jej ven a pokládáš vedle sebe. No to byla paráda. Sedmý nebe je nízko, tak vysoko tě vynesla ta nenahraditelná a nepojmenovatelná sexuální extáze. Že to tak úplně nebylo? No jasně. Číst si při tom narušuje soustředění. Tak teď to čtení odlož a celý si to zopakuj. No tak, myslím to vážně. ZOPAKUJ!!! Tak… … zavři oči a
ZAČNI
ZNOVU !

A nemusí to bejt jen ve svátek. Jinak řečeno, ať je ti svátkem každej den. Nebo aspoň skoro každej den. Prostě každej, kdy můžeš využít i tu sebemenší příležitost k radosti a potěšení svýho těla i ducha svatého. Amen!

Autor

Navigace v seriáluKamarád 02 >>
5 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Pepo na tebe dost nezvyklé . Je to takový výlet do duše samotáře .

1
0
Would love your thoughts, please comment.x