kamarad

Kamarád 04

Toto je 04 díl z 4 v seriálu Kamarád

Jistě sis několikrát zopakovala dosavadní díly Kamaráda a já nepochybuji o tom, že tě to zaujalo. Dost možná se ti to i zalíbilo, protože jinak bys neměla v rukou čtvrté pokračování. Tak se náležitě připrav a jdeme na to.

Určitě se ti v myšlenkách čas od času objeví určitý sympatický mužský a dost možná bys i stála o to, se s ním pomilovat. A ne ledajak, ale podle svýho. Jenže to on neví a tak bys mu měla ukázat, jak na tebe má jít, co tě nejvíc vzrušuje a těší.
Máš už všechno připraveno? Ano? Tak se postav – před zrcadlo. Vidíš v něm opravdu pěknou ženskou. Sice je ještě oblečená, ale právě teď přitiskla ruce k bokům, sune je výš a pokládá na prsa. Lehce se s nimi mazlí, pak sjíždí zase dolů, pohladí klín a vrací se zpět k ňadrům. Má je vskutku okouzlující, chvějící se a lačná doteků. Jenže ji začíná vadit oblečení a tak svlíká svetřík. Po něm následuje tričko a zbývá už jen podprsenka. Avšak chce-li si užít, nesmí spěchat. A ona to ví. Dívej se tedy, jak se umí mazlit se svými kozičkami, jak si s nimi umí hrát. Teprve, až dostatečně vychutná své pocity, dává ruce za záda a rozepíná chlívečky. Ale ani pak nechvátá. Stáhne je až k bradavkám, aby jen naznačila něžnost svých kůzlat. Pak je opět stydlivě zakryje, pohladí, a znovu jen náznakem odhalí, až nakonec vykouknou úplně. Dlaně třou válečky bradavek a pozvolna přecházejí na sametový povrch těch úchvatných kopečků tvé hrudi, vzrušivě zvoucí ke zteči. A zatímco zkoumají terén půvabného pohoří, prsty jemně brnkají na erotické anténky bradavek, které se vztyčují a vysílají do světa smyslná znamení.

Dívej se. Dívej se na sebe. Dívej se na ni. Dívej se, jak v jejím nitru stoupá vzrušení. Kdyby před ní stál živý chlap, už by mu asi spadly kalhoty a klacek by mu stál, až by drnčel. A ona si to uvědomuje. Ruce už jen tak jemně nehladí, zrychlují pohyb, až melounky začnou poskakovat a ty najednou cítíš, že už ta něžnost nestačí, že z koziček se stávají kozy, cecky, dudy, a že potřebují pořádně zmáčknout. Tak jen přitlač. Sevři je! Jako ta ženská v tom zrcadle. Málem je drtí, jak se snaží utlumit ten žár, který se v ní šíří. Vidí před sebou toho štramáčka, kterého se snaží svést. Vidí, že mu dokázala vzkřísit ptáka k životu a že má šanci. To vědomí ji nesmírně povznáší, ale tělo jí tísní zbytky oděvu. Přímo ji dusí, a tak ruce bleskurychle sjedou k pasu, rozepnou kalhoty, strhnou kalhotky. Od kotníků po vnitřní straně stehen vyjedou nahoru, až rozčísnou chlupatou čupřinu kundičky. Prsty proniknou dovnitř, rozevřou růžové pysky a vystaví na odiv frajírka rozkoše. Přitom se jej lehce dotknou a tělem proběhne vlna omámení. Ano! Je to on. A ta dírka, ta jeskyně, která člověku přináší tolik blaženosti a nebeského uspokojení. Ale ještě je čas. Tomu chlapíkovi čurda sice pěkně stojí, ale musí se ještě víc vzrušit, musí se přímo vytočit.

Ruce pomalu opouštějí růžové údolí, sunou se po břiše a vracejí se k ňadrům. Znovu je hladí a mazlí. Jejich červenohnědý bobule tvrdnou a tyčí se jako dvě malé rozhledny na vrcholcích dvou malých Řípů. Jsou citlivé a prsty na nich vyťukávají sexuální morseovkou zprávu o stavu připravenosti duše i těla. Jsou to dobré a vstřícné zprávy. Ruce spokojeně začínají cestovat po těle. Mazlí se s každým centimetrem kůže, šíří jiskřičky vzrušení a míří do středu světa a ráje srdce. Černej palouček Venušina pahorku se chvěje pod doteky prstů a vojáček, střežící nitro svatyně, přichází do střehu.

Ale, co to vidíš? Ta ženská v zrcadle – najednou vystrkuje svou mírně zvlněnou, huňatou pahorkatinu, kamsi sahá – a v ruce se jí objevuje – kamarád. Pokládá ho na zarostlý pahorek a zapíná vrnění. Smýká jím ze strany na stranu, chvilkami sklouzne k okraji mušle, která začíná ronit pramínek slasti. Špicí kamaráda nenápadně rozhrnuje vějířky a dotírá na frajírka. Tře se o něj, až zčervená a zbobtná a počne vysílat elektrizující impulsy vášně. Pomyslný mužský to nevydrží a vystříkne. Tůňka se ti zaplní touhou, když žena v zrcadle klesne na kolena, roztáhne je, nakloní kamaráda a vklouzne s ním do lůna. Vsouvá ho dovnitř a ven, krouží jím, vychází mu vstříc pánví a čičinka se chvěje slastným neklidem. Střídá se rytmus, směr i pohyb. Oblažující mravenčení se lavinovitě šíří. Vstřebává se. Kundička se čím dál víc svírá, až se konečně rozvibruje vrcholnou extází. Kamarád jen kmitá, aby udržel ten fantasticky opojný pocit jak nejdéle dokáže. Černej futrálek se jí svírá, až téměř bolí. V okamžiku, kdy si myslí, že se z toho ztrhujícího zážitku snad počůrá, se předklání a lehá na břicho s kamarádem pevně vetknutým do chřtánu lačné díry. Nedělá vůbec nic, jen kamarád tiše vrní mezi růžovými lupínky a pomáhá ji vychutnávat tu nebeskou blaženost, která se jí zmocnila.

Znáš ty pocity. Znáš je velice dobře, protože jsi je právě prožila. Slastné chvíle pomalu odezněly, ale kamarád se činí dál. Pevně uvězněn ve tvém doupěti nepřetržitě rozesílá do těla impulsy erotického opojení. Po prožitém orgasmu je zprvu vnímáš jen velice slabě, ale jejich intenzita postupně narůstá a začíná čím dál víc ovlivňovat tvé smysly. Tvoje kozičky s jahůdkami bradavek opět tuhnou a ty svoje tělo nastavuješ tak, aby se kamarád opřel o podložku na které ležíš, a mohl tak hlouběji proniknout do tvé ďábelsky rajské síně. Ano, už se ti to povedlo! Kamarád sebou mele pomalu až v krku a ty začínáš kroužit pánví, aby co nejvíc potěšil tvou kudrnatou holčičku i její střapeček. A té se to velice líbí. Tvoje vzrušení narůstá každou vteřinou. Už ti nestačí jen kroutit zadkem, teď už to chceš i nandat tý ženský v zrcadle. Ať vidí, zač je toho loket! Sedáš si, či spíše klekáš, tak aby si kamarád i nadále hrál v tvé jamce a rukama začneš hníst své kozičky. Ty nadité polštářky se ztuhlými knoflíčky, na něž znovu vybrnkáváš prsty erotickou morseovku. Jde ti to dobře. Ruce jsou nedočkavé. Hned jsou tam a hned zas jinde, hladí tě po těle, až ta ženská v zrcadle začne vzdychat žádostivým rozechvěním.

Tvoje šmoulinka zalévá kamaráda potůčkem z nebeské rosy a ty neodoláš, na chvilečku vyndáš kamaráda a jazykem pár kapek olízneš, abys ochutnala tu voňavou esenci z rajské zahrady. Ženská v zrcadle tě závistivě pozoruje. Vypneš se tedy proti ní a provokativně vsuneš čaroděje do jeskyně. Ať čumí, jak umí! Ty si to teď užiješ! Pomalu ho soukáš dovnitř, pomalu taháš ven. Vychutnáváš si ty pohyby, jak jemně se tře o nastrčenou figurku poštěváčku, jak čechrá kožíšek, jak hladí stěny tvé klenotnice hříchu. Ó ano! To je ono! Jak krásně se ponořuje! Jak to čvachtá! Dotírá na škrtátko tvé mechové jeskyňky a rozžehuje čím dál větší jiskřičky rozkoše, které v krátké době způsobí výbuch tvého šarmantního zřídla potěšení. Přibližuješ svůj roztopený kotel blíž k zrcadlu, a ženská v něm zahanbeně mizí před tvou vášnivostí, tvou smyslností, i tvým potěšením z dráždivé exhibice kamaráda ve vášni mezi stehny. Už se to blíží… …áách, ten tvůj kamarád… …už to bude… …kundička se třepe chtíčem… …tělem se rozlévá příjemná slast… mysl ti obepíná mlha opojení…… úúž… a je to tady!!
…tak už sakra kašli na čtení… …roztoč globusy… …a roztancuj v kapličce čardáš ! A nemusí to bejt jen ve svátek. Jinak řečeno, ať je ti svátkem každej den. Nebo aspoň skoro každej den. Prostě každej, kdy můžeš využít i tu sebemenší příležitost k radosti a potěšení svýho těla i ducha svatýho. Amen.

Autor

Navigace v seriálu<< Kamarád 03
0 0 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x