kamarad

Kamarád 03

Toto je 03 díl z 4 v seriálu Kamarád

Jistě sis několikrát zopakovala 1. i 2. díl Kamaráda a já nepochybuji o tom, že tě to zaujalo. Dost možná se ti to i zalíbilo, protože jinak bys neměla v rukou třetí pokračování. Tak se náležitě připrav a jdeme na to.

Určitě máš nachystanou svoji postýlku. Obleč se do roucha Evina a polož se na ni s kamarádem po boku. Krásně se uvolni a nechej působit svou představivost. Přivři oči, mírně roztáhni nohy. Nemysli na nic. Po chvíli na tebe začne působit tíže. Nevšímej si jí.
Od tvých ramen se ti začíná rozlévat hřejivý teplo do tvých paží. Prostupuje dál do tvýho těla, až do konečků prstů u nohou. Celý tvý tělo je prohřátý, klidně si leží a nic nedělá. Jen odpočívá. Odpočívá i tvoje mysl.
Zapomněla všechno zlý a nežádoucí a z hloubi paměti přivolává ty nejpříjemnější vzpomínky a pocity.
Ve tvých představách vyvolá podobu muže. Docela sympaťák, ne?

Přistoupí k tvýmu lůžku a jako kdyby tě neviděl, začne se svlíkat, dokud se nepodobá Adamovi. Není sice asi tak mladý jako Adam, ale jinak mu neschází nic, co by Adam neměl.
Jen ten fíkovej list mu chybí a ty vidíš, jak mu mezi nohama visí jakási šňovírka. Taková srandovní hračka. A ještě se pod ní schovává scvrklej pytlík. Ale nenech se mýlit! Je to dobrej vercajk. Právě si s ním začíná hrát.
Dlaní něžně pohladí tkaničku a prsty podebere batůžek s varlaty. Vrací se zpět a znovu se hladí. Několikrát to pomalu opakuje a šňovírka se stává provázkem.
Pak dlaní zakrouží v rozkroku, pěkně doleva dolů a doprava nahoru, a znovu, a obráceně, a nanovo dokola. Ty pohyby mu dělají nesmírně dobře, rozechvívají ho a on se z nich těší a pokračuje v nich tak dlouho, až najednou se mu mezi prsty objeví váleček. To už je zajímavější.

Nejdřív jen tak opatrně, pak stále rychleji s ním počne mávat ze strany na stranu. Váleček se pomalu, ale jistě, začíná zvětšovat a tuhnout. Je stále větší a větší a muž pojednou mění taktiku.
Usedá na samý krajíček židle a s roztaženými stehny se opírá hodně dozadu. Bříškem ukazováčku pravý ruky ťuká na hlavičku údu, pěkně kolem dokola, i na střed.
Vybírá si místa, kde ho to nejvíc vzrušuje a dráždí, a ty se díváš, jak z válečku se stává pořádně ztopořenej kolík.
Je to takovej malej zázrak, kdy se opuchlá nit přemění v docela ucházející kalibr. Přesně takovej, kterej by s chutí a rád dokázal províst nejpřesnější a nejjemnější kalibraci tvý mušle, kterou tak půvabně vystavuješ neviditelnejm očím boha sexu. Je však jen v tvý představě a na hony vzdálen (s tím bys už měla jednou něco udělat…), a tak se zatím jen díváš, jak muž hladí prsty celou délku pyje, jak se s ním mazlí a těší se z jeho vzrušení.
Palcem a ukazováčkem uchopí konec údu a zvolna a jen kousek stáhne předkožku. Vrací se zpět a podruhé ji stáhne o něco víc.
Tempo je rozvláčný a zdánlivě malátný, ale to si jen vychutnává rozkoš, kterou mu tyto pohyby přinášejí.

Nyní už stahuje kůžičku co nejdál to jde a jeho pták, ocas, péro, klábrdo, slastně přijímá vášnivý opojení, jehož se mu od svýho pána dostává.
Cítí, že ne ruka, ale tulivá kundička by měla objímat jeho tělo. Ale je na tom stejně jako ty. A tak omámeně přijímá alespoň mazlivý prstoklad ruky.
Prsty se sevřely do „O“. V obrácené poloze obemkly ocas u kořene a pozvolna se sunou vzhůru. Druhá ruka hrábla po batohu, „O“ klouže zpátky ke kořenu.
Sezení se však stává nepohodlným a tak muž vstává. Prohne se dozadu, svý kopí vystrčí dopředu a kroužkem z prstů ho pozorně leští.
Ó, je to paráda jak si ho honí! Sleduješ ty vláčný pohyby? Tam – a zpátky – tam – a zpátky… to je úžasný.

Ale teď přestal. Pohladil si břicho a po slabinách sjel k pytlíku s koulemi. Má už je pěkně tvrdý napětím, který se v nich střádá.
A ty? No ty jsi taky hodně vzrušená. Kde to máš tu ruku? No samozřejmě, kdo by to taky vydržel?
Prodíráš se houštinkou a prsty laskáš růžový rtíky svý mušličky, stále víc a víc vlhnoucí tou okouzlující a všeříkající erotickou podívanou.

A snové divadlo pokračuje dál. Vzal ho teď jen mezi prsty, sedá si na bobek. Jednou rukou se přidržuje a druhou mezi roztaženými stehny onanuje. Mírně se při tom kolíbe dopředu a dozadu jako by se snažil šoustat.
Krouživými pohyby vehementně honí ptáka a vlévá do něj erotický impulsy, přivádějící ho na pokraj extáze.
Najednou vstává, sevře péro celou dlaní, zapře o futra a tvrdě začne přirážet.
Znenadání strne a jen netrpělivé chvění jeho šulína dává tušit, že nepřekročil práh vyvrcholení. Chvíli se zklidňuje, zatímco ty už se držíš kamaráda a nedočkavě ho vsouváš do pochvy. Muž jako by to tušil.
Zlehka se dotkne penisu a ten jako by poskočil, tak už je citlivý.
Vezme jej tedy mezi prsty a udělá pár pohybů. Jsou neskonale dráždivý a v ocasu rychle stoupne tlak. Pustí ho a počká, až se uvolní. Pak opět nepatrně pohybů a další uvolnění.

A zatímco on vyčkává, ty už si dávno proháníš číču vrnícím kamarádem. Jako by to vytušil, přistoupí k tobě, několikrát jemně pohne rukou, ocas sebou škubne, tlak nebezpečně stoupne nad kritickou mez a dělo orgasmu vystřelí semeno.
Dopadne ti mezi ňadra, pak na břicho a do houštinky, a ty necháš kamaráda kamarádem, ať si vrní, a roztíráš horkou smetanu po svým těle, mazlíš se s kozičkama a představuješ si, jak ten tvrdej pták klouže po tvý kůži, dere se mezi tvý kůzlátka a ty jej přijímáš, jezdíš s ním po cecíkách, po hrozinkách bradavek, zamíříš na krk, na tváře, olízneš ho jazykem, obejmeš rty…
Ano, šmejdíš s ním po těle, vnímáš jeho horkost, sexuální chtivost, válíš jej po břiše, po bocích, po slabinách, zamíříš mezi stehna a… a honem, obrať se na břicho!
Hlavou se opři o polštář, pokrč nohy, přidrž kamaráda a přiraž. Vsouvej si ho tam a přirážej v tempu, který ti bude nejvíc vyhovovat, který tě bude nejvíc rajcovat. To je ono! Takovej kus pěkně ztvrdlýho klacku mezi nohama, když do tebe proniká, žíznivě si razí cestu v potůčku sexem vonící šťávy až na samý dno tvý studánky, to je předzvěst neskonalých potěšení.
Vychutnávej si ty požitky až k vrcholkům největších slastí, který nám byly dány do vínku. Vnímej každičkou jiskřičku rozkoše, která se tě zmocní, zapomeň na svět a na vše kolem sebe.
Pohlavní pud se tě zmocnil v plný míře. Už z tebe není odpočívající kočička, ale nezkrotná tygřice. Vyšpul prdýlku. Víc. Ještě víc! A požádej kamaráda, ať tě do kundičky šoustá zezadu. Ať ti rozvrní tvý Géčko. Jistě to dokáže, zvláště když ho přitlačíš a nasměruješ tím správným směrem.
Ach, ty se prohýbáš? Zkus ještě sevřít nohy, ať svým vrněním důkladně promasíruje tvou mušličku. Ano, ano, svírej ho, a zase mu povol, a ještě jednou ho sevři, a povol, a ještě… už tě prostupuje vidina vrcholný blaženosti, cítíš ji, jak se blíží, nepřestávej a pokračuj.
Klidně si třeba vstaň, nebo klekni, sedni či lehni, stoč se třeba do vývrtky nebo udělej cokoli jinýho, jen ať tě to dovede k extázi! Ano, jsi bezvadná! Báječně to umíš!
Už, už se ti začíná stahovat kundička… už… úúž… první… druhej… třetí……zaplavila jsi kamaráda úžasným proudem svých nejkrásnějších emocí. To je nádhera!
Zmítáš se v těžko ovladatelný extázi s kamarádem uvězněným těma nejpůvabnějšíma vnadama co máš. Mačkáš přitom podvědomě svý sexuální tlačítko, aby sis donekonečna prodloužila pocit naplněnosti, kterej právě prožíváš.

Ale nic netrvá věčně a proto se po tý pohádkově krásný chvíli pokládáš zpátky na lůžko, aby sis odpočinula. Přivíráš oči, roztahuješ nohy. Myslíš na „svátek“…
Začíná na tebe působit tíha. Nevšímáš si jí. Od tvých ramen se začíná rozlejvat hřejivý teplo… A nemusí to bejt jen ve svátek. Jinak řečeno, ať je ti svátkem každej den. Nebo aspoň skoro každej den. Prostě každej, kdy můžeš využít i tu sebemenší příležitost k radosti a potěšení svýho těla i ducha svatýho.
Amen!

Autor

Navigace v seriálu<< Kamarád 02Kamarád 04 >>
0 0 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bob Romil

Tohle je psané jako kdyby to byl sen. Ale nádherný a vzrušující, plný něžné fantazie.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x