detektiv

Zmizelá kolegyně

Toto je 1 díl z 4 v seriálu Detektiv Nick

Detektivu Nickovi se do rukou dostává natočené CD jeho kolegyně. Je na něm důkazní materiál? Stojí opravdu za vším neznámá a tajemná rusovláska?

Nick přišel odpoledne domů. V ruce držel CD s nahrávkou jeho zmizelé kolegyně Cynthie, půvabné, ale poněkud chladné blondýnky.
Ten záznam ještě neviděl, chtěl se na něj v klidu podívat, jenomže do plánu mu vlezla jeho přítelkyně Kate, která to v práci již nemohla vydržet a vzala si po zbytek dne volno.
Jak naložili s volným časem je jasné.

Až brzy ráno se Nick usadil na pohovce a pustil záznam na CD.
Kate ještě spala a tak měl klid. Chtěl se dozvědět něco více i o tajemné rusovlásce, která se údajně měla na nahrávce také objevit.
Obrazovka chvíli šuměla, ale pak se objevil obraz.

Kamera směřovala na postel v ložnici. Usedla na ní hezká žena. Cynthia. Měla na sobě ledově modré spodní prádlo a přes ně jen průsvitný župánek.
„Miláčku,“ promluvila do kamery. „Ty jsi tak daleko a uvidíme se až za čtrnáct dnů, tak jsem se rozhodla, poslat ti tuto nahrávku, abys mě mohl mít alespoň takhle.“
Na to se mírně usmála a začala se hladit po tvářích, po krku a její dlaně skončily na prsou. Měla pěkné troječky, a v podprsence, která je nadzvedávala, působily velmi efektně.
Zaklonila hlavu a bylo slyšet její zrychlený dech. Hladila si ta skvělá prsa a prsty se dostávala za okraj látky. Objevovalo se více a více pokožky, až byla prsa venku celá.
Její ztopořené bradavky jasně signalizovaly, že její vzrušení není hrané. Prsty si je tiskla, kroužila kolem nich a pak si strčila prst do úst. Olízla ho a začala simulovat orální sex na ukazováčku.
Trvalo to asi minutu.
Ohnula hlavu a vyplázla jazýček. Byl dlouhý i široký, stvořen pro orální sex. Špičkou jazyka se dotkla bradavky a zakroužila na ní. Musela si sice ňadro přizvednout rukou, aby se mohla dotknout jazykem, ale to nic neubralo na smyslnosti jejího počínání.
„Chceš vidět mojí kundičku, že?“ řekla, když zvedla hlavu.
Provokativně si přejela rukou přes kalhotky a hlasitě zavzdychala. Prstem zakroužila tam, kde se pod látkou skrýval poštěváček.
Náhle se v místnosti ozval zvuk domovního zvonku. Přerušil tak velmi příjemně započatou scénu a Cynthii to viditelně naštvalo.
„Miláčku, hned jsem zpátky. To bude jen pošťák.“

Zvedla se, došla ke skříni a oblékla si košili. Opustila zorné pole kamery. Chvíli se nic nedělo, byl klid.
Ale najednou se scéna změnila. Do ložnice vešla Cynthie. Nevešla, ale vcouvala. Šla pozpátku a pohled přitom směřovala ke dveřím. V nich se objevila rusovlasá žena. Krásná, s perfektní postavou, oděná do kožené kombinézy na zip. Nedotýkala se Cynthie, ale tlačila ji doslova pohledem, až se blondýnka přiblížila k posteli.
Zastavila se, ale ta tajemná návštěvnice postupovala dál a když se přiblížila, spadla Cynthie zády na lůžko. Rusovláska si nad ní klekla. Podivně se jí lesklo v očích.
Naklonila se a smyslně, velmi pomalu olízla blondýnce rty. Rukou jí rozepnula košili a stiskla ňadro v dlani. Našla bradavku a třela  o ni prsty.
Cynhtie se nezmohla ani na známku odporu, naopak, vzrušovalo jí to a dokonce otevřela ústa a vyšla svým jazýčkem vstříc jejímu. Začaly se líbat. Spíš to vypadalo, jako zápas dvou hadů.
Jazyky se proplétaly, pak se spojily rty. Rusovláska rukou opustila ňadra a pomalu sjížděla po plochém bříšku dolů ke kalhotkám.
Nejdříve hladila kundičku přes látku a když se na nich začala objevovat vlhká skvrna, zajela pod ní prsty. Našla vzrušený poštěváček a hladila ho. Krouživými pohyby dováděla Cynthii k šílenství.

Kdyby neměla v puse její jazyk, určitě by křičela rozkoší. Rusovláska přestala s líbáním a polibky na kůži sjížděla níž. Zastavila se na chvilinku na bříšku a to proto, aby jazýčkem olízla pupíček. Jako by přesně věděla, co Cynthii vzrušuje a co se jí líbí.
Pak se dostala ke kalhotkám. Polibky směřovala na vnitřní strany stehen. Chvílemi je vystřídalo dlouhé olíznutí třísel, až konečně políbila kundičku. Začala lízat poštěváček, ale jen přes látku kalhotek. Teprve, když se Cynthie vzrušením celá vlnila, zakousla se do lemu látky a stáhla kalhotky zoubky z jejího těla.
Pak se vrátila ke kundičce a teď již lízala poštěváček přímo.
Ze záběru bylo patrné, že to nejen umí, ale že jí to i baví.
Hrála si s poštěváčkem jako před tím jazykem a šlo jí to opravdu skvěle.
Cynthie prožila svůj orgasmus. Hodně silný. Prohnula se v zádech a křičela jako smyslů zbavená.
Rusovláska přestala a sáhla na svůj zip. Jedním tahem ho rozepnula a najednou tu klečela zcela nahá.
Měla krásné tělo i když poněkud bledší pokožku.

Otočila se a klekla si nyní nad Cynthii v poloze 69. Ani jedna dívka neváhala. Začaly se lízat.
Nebylo vidět, jak líže blondýna, bylo vidět jen práci jazýčku rusovlásky. Lízala kundičku po celé délce, zprvu jen špičkou jazyka, poté celou šířkou. Zajížděla od poštěváčku až k zadečku a zase zpátky, aby se zastavila na klitorisu a zakroužila na něm.
Potom přidala prsty ruky. Dvěma roztáhla závojíčky kundičky a poštěváček se vyloupl v celé své kráse. Vcucla ho do pusinky a sála. Nakonec ho vypustila a jemně sevřela jen mezi  zoubky. Nepatrně skousla a zase povolila.

Tak to dělala do té doby, až Cynthie prožila další orgasmus.
Šťávička z ní přitom tekla proudem a to si rusovláska nenechala ujít. Slízala každičkou kapičku a hned potom zavedla do kundičky dva své prsty. Poštěváček  přitom nepouštěla ze rtů.
Začala ji píchat dvěma prsty a dráždila pusou klitoris. Prsty mizely ve vlhké mušličce a když byly již celé od šťávičky, přestala na chvíli rusovláska s lízáním poštěváčku a prsty důkladně olízala.
Pak pokračovala v pronikání.
Trvalo asi deset minut a Cynthia se potřetí udělala. Ale tenhle orgasmus byl nejsilnější. Prohnula se tak, že málem shodila rusovlásku z postele. Zůstala prohnutá a jen křičela neskutečnou rozkoší.
Potom padla zpátky do postele a bez hnutí ležela.
Rusovlasá žena se zvedla. Na tváři se jí objevil blažený výraz. Otočila se k Cynthii a sklonila se k jejímu krku.

V tu chvíli záznam skončil. Na obrazovce bylo slyšet jen šumění.
Detektiv Nick seděl na pohovce a až teď si uvědomil, že celou tu scénu doprovázel onanií. Onanií, která skončila výstřikem na podlaze.
„Sakra,“ zaklel. „Zase ta rusovláska. Ale teď konečně máme její podobu. Vyhlásíme pátrání a do dvou dnů ji máme. No jo, ale co se může stát za dva dny?“
Jeho slova potvrdil následně telefon, kdy mu bylo sděleno nadřízeným, další pohřešování.
Byl to kolega Luke.
„Nicku a víš co? Tentokrát máme i svědka. Musíš ho vyslechnout. Zítra bude k dispozici, tak se stav. Jinak dnes si vezmi volno.“

Autor

Navigace v seriáluSvědkyně 01 >>
0 0 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bob Romil

No tak to je hodně zajímavý začátek. Sice opět, jak se tu poslední době stává zvykem kratší kousek, ale slibující velké věci.

Trysky

Pěkně se to četlo. Doufám, že bude i pokračování.

Martin

Detektivka plná vzrušení . Pěkně se to čte a je to i vzrušující . Kdopak bude ten svědek ? Že by naše rusovláska ? 😀

3
0
Would love your thoughts, please comment.x