Sama doma

Počet zobrazení: 28

Žiji s přítelem. No žiji…
Díky pracovnímu nasazení nás obou, se vídáme jen o víkendech či svátcích.
Už před časem jsme začali, jako pár, psát erotické povídky. Ale protože se ve volných dnech věnujeme opravdu jen sami sobě, tak si je posíláme e-mailem, během pracovního týdne.
Jeden z nás začne, napíše část, odstavec,… a pošle ji tomu druhému. A pak je na něm, aby pokračoval. Nikdy se nedomlouváme na ději, je to vždy překvapení, co přijde.

Právě začínáme novou povídku, přišla mi včera. Večer jsem otevřela doručenou poštu, přečetla si co napsal a …najednou jsem nevěděla co dál. Nedokázala jsem navázat na jeho první odstavec. V hlavě prázdno.
Napsala jsem mu zprávu:
„Zlatíčko, s tou povídkou nevím jak dál. Nedokážu se z toho dostat. Přitlačil jsi mě ke zdi.“
Vzápětí mi přišla odpověď:
„ Doslova a do písmene 😉 jsem tě přitlačil ke zdi! Však ty časem na něco přijdeš! Můžeš mě odtlačit k matraci, nebo se nech dál tisknout ke zdi!“
Nechala jsem to být, ten večer jsme si jen povídali a povídku jsem odsunula z hlavy.

Druhý den jsem skončila dřív než obvykle. Doma jsem si sedla k notebooku, otevřela soubor, že zkusím pokračovat tam, kde přítel skončil.
Četla si znovu a znovu první odstavec, chvíli přemýšlela, napsala pár vět a zase nevěděla jak dál. Zavřela jsem proto oči a oddávala se snění.

***
Viděla jsem, jak stojím u zdi, tvé ruce mě hladí po těle. Jak se plíží po nahé kůži, zvedají tričko a pomalu jej vyhrnují, už jej mám téměř pod bradou. Zvedám ruce a ty mi jej přetahuješ přes hlavu.
Okamžitě se skloníš ke krku a přisaješ se rty, ale po chvíli jej opouštíš a něžně se suneš k ramenu a dál k prsům. Podprsenku mám od tebe už vyhrnutou a najednou padá k zemi. Dokázal jsi ji rozepnout, aniž bych to pocítila.

Jednou rukou mě držíš vzadu, přejíždíš po zádech, zatímco druhou se, společně s ústy, jemně mazlíš s prsy a bradavkami. Chytám se tvých ramen, dívám se dolů na tebe. Nezastavuješ se na dlouho, klesáš v kolenou a přes bříško se polibky dostáváš až k pasu, k lemu sukně. Cítím, jak mě rozechvíváš, chvění postupuje dál, níž.

Zvedáš hlavu a podíváš se mi do tváře. Vidíš na mně, jak jsem vzrušená, jak se suchými, pootevřenými ústy dere ven zrychlený dech.
Tvé ruce zvedají strašně pomalu sukni, vyhrnují ji až k pasu. Tvůj pohled opouští můj. Rukou zajedeš do rozkroku a zároveň tam zaboříš hlavu. Cítím tvůj horký dech i přes kalhotky, zhluboka se nadechuješ a v dlani mačkáš, ještě schovanou, ale už mokrou mušličku. Ta vlhkost již začíná prosakovat i po látce. Tak krásně ti voním!!!

Najednou se odpoutáš a rozhlížíš se. Ptám se tě, co hledáš. Chceš mě někam položit.
Uvidíš dveře do vedlejší místnosti. Je tam menší tělocvična s žíněnkami, stoly a přístroji ke cvičení.
Ptáš se, jestli je to otevřené. Kývám že ano, nemůžu ani promluvit. Na sucho polknu.
Chytáš mě za ruku a odvádíš vedle. Je to místnost bez oken, tmavá v tuto hodinu. Jdu rozsvítit malé světlo, ale to se ti nelíbí. Vracíš se ke dveřím a rozsvěcuješ to velké, které osvětlí celou místnost. Rozhlížíš se a tvé oči skončí pouť na podlaze, kde vedle sebe leží dvě žíněnky…

***
Celou dobu snění, jsem se rukou hladila přes kalhoty. Jenže pak to bylo málo, sundala jsem si je a hladila mušličku jen přes kalhotky. Opravdu už byla mokrá. Stáhla jsem je dolů, prstem projela štěrbinkou, tou čárkou a zajela ke klitorisu. Úplně nahlas jsem vydechla: „Jo, to je to co teď potřebuji!“
Chvíli jsem po něm polštářkem ukazováčku kroužila, ale pak jsem naráz vstala, došla si pro „ kamaráda „ , vložila do něj baterky…

Zasouvala jsem ho do dírky, ta se pomalu roztahovala, jak do ní klouzal. Projela jsem jí párkrát a vytáhla jej ven. Žalud jsem opřela o poštěváček, nemusela jsem s ním ani kroužit. Zapnuté vibrace jej masírovaly.
Po chvíli už jsem pocítila, jak se začínám stahovat prvními záchvěvy. Ještě chvíli jsem ho tam nechala, ale pak jej vyměnila za prst a vibrátor namířila do pochvičky.
Pomalu jsem projížděla dírkou, až se šťáva z ní dostávala ven. Zrychlila jsem, pořádnými přírazy jsem drtila kundičku, hlubokými rychlými výpady.
Šťávy stékaly až k zadní dírce, ale jak jsem jezdila, tak se roztíraly i po vrchní části mušličky. Opět jsem slyšela, jak krásně mlaská.
To mě vzrušovalo ještě víc. Čím víc mlaskala, tím víc a rychleji jsem do ní zarážela a prstem rychleji kroužila po poštěváčku. Stěny se mi stahovaly kolem vibrátoru a já stále ještě neměla dost. Tak moc jsem chtěla víc, ještě víc!
„Jooo, jooo, …ještě…ano…“

Strašně moc silný orgasmus mnou otřásal. Najednou, jakoby se protrhla hráz, nevím, byla jsem promáčená a deka pode mnou nasávala všechnu vypuštěnou šťávu. Přestala jsem jezdit a zarážet, nechala jsem v pochvičce doznít vlnění a pak teprve vrnící vibrátor vytáhla. Poslední mlasknutí.

Odložila jsem jej stranou. Rukou zajela do rozkroku, roztírala veškeré mokro po celé kundičce. Po kraťoučkých chloupcích, odspodu nahoru, do stran. Dlaní jsem jí celou zmáčkla a držela ji. Bylo to nádherně krásné…

Ještě chvíli jsem odpočívala, než jsem vstala a šla napsat další odstavec k povídce…

Počet zobrazení: 28

Autor

5 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Krásně a jemně napsáno . Úplně jsem se vžil do povídky a měl děj před očima .

Bob Romil

Krásně sepsaná a procítěná vzrušující fantazie.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x