Svědkyně 01

Toto je 2 díl z 4 v seriálu Detektiv Nick

Výtah se opět zastavil. Již potřetí.
„Že jsem radši nešel po schodech“ zaklel Nick. Spěchal do své kanceláře, kde byl připraven k výslechu svědek zmizení dalšího kolegy. CD s nahrávkou, kterou viděl včera, měl s sebou. Chtěl z něj nechat udělat fotky a vyhlásit pátrání po té rusovlasé ženě. Ženě… byla to vůbec žena? Každopádně to byla bytost, která Nicka postihla nezkrotnou touhou. Touhou po sexu.

Konečně se výtah rozjel a dovezl pasažéra k cíli. Detetiv vyšel na chodbu a tam se potkal s kolegou Joshem. Byl to jeho dlouholetý spolupracovník, na kterého byl spoleh.
„Ahoj Nicku, vypadáš tedy dost děsně. Moc jsi toho asi nenaspal, viď?“
„Ahoj Joshy. To máš pravdu. Poslední obou moc nespím. Prosím tě, tady z toho cédéčka udělej fotky té rusovlásky. Skočím si pro kafe, pak mi je dáš a já půjdu na ten výslech.“
„Nevím, jak s tím kafem, od rána se tu v baráku vrtají v elektrice. Ty fotky udělám hned.“
„Aha, tak proto ten výtah zlobí“ zamumlal si Nick a šel k automatu na kávu. Než si ale stačil nápoj vychutnat, byl u něj Josh zpátky.
„Nicku, na tom cédéčku nic není. Je úplně prázdné.“
„Hmnnn, tak to je dost divné. Včera jsem na něj koukal a dneska nic?“

Nick vešel do kanceláře. Připravil se na výslech dost důkladně. Měl řadu otázek, ale nejprve si chtěl poslechnout celou verzi výpovědi svědka. Hned ve dveřích se zarazil.
Seděla tam krásná asi devatenáctiletá brunetka. Dlouhé tmavé vlasy jí padaly do očí, lemovaly krásnou tvář s plnějšími rty a na detektiva hleděl pár tmavě hnědých očí. Byla oblečena poněkud lehce, v bílém tílku bez rukávů a krátké tenisové sukýnce, modré barvy.
„Do…do…dobrý den,“ vykoktal Nick.
„Zdravím vás,“ dívka se mírně usmála.
„Tak povídejte, jak to včera bylo?“
Detektiv se usadil naproti v kožené židli.

„No, víte, já pracuji jako striptérka a ta dívka, ta rusovláka, ta pracovala také u nás.“
„Co? Pracovala u Vás? Znáte její jméno?“
„Jo, jmenuje se Izabella, ale příjmení neznám.“
„A včera jste ji viděla?“
„Jak jsem řekla, pracovala u nás, ale posledního půl roku tam již nechodí, nebere telefony, nic. Včera jsem šla se svojí mamkou z práce domů. Ona mi chodí pro jistotu naproti.
Šly jsme okolo bytu Luka. Vždycky jsme se tam zastavily. V tu hodinu on cvičí a my na něj koukáme. Má krásné tělo, to jo.
Tak jsme tam stály a kochaly se jeho bicepsy, když tu někdo zvonil. Přestal cvičit a šel ke dveřím. Jen tak v teplákách, nahoře bez.
Otevřel a tam stála ona. Izabella. Neřekla ani slovo, jen se na něj tak divně dívala. Pak se k němu naklonila a políbila ho. Dlouze a vášnivě. Chytila ho vzadu za hlavu a tlačila ho dovnitř do místnosti.
Položila si ho na takovou tu cvičební lavici a i když se s ním stále líbala, stáhla mu tepláky. Rukou ho hladila po ramenou, po břichu až se dostala k jeho penisu. Byl už hodně vzrušený a jí se to moc líbilo.
Chytila mu pravou rukou úd. Přestala s líbáním a druhou, levou ruku si olízla po celé dlani. Nanesla na ni trochu slin a pak se posunula celá níž. Poklekla před ním. Pravou rukou tiskla úd a levou, tou nasliněnou přiložila na špičku žaludu. Díky slinám hladce kroužila po jeho špičce, až se Luke začal kroutit blahem. Pak ohnula hlavu. Dotkla se jazykem na vrcholku. Jen tak lehce, ale přitom smyslně. Obkroužila jazykem celý žalud.
Když olizovala uzdičku, vytekla Lukovi kapička touhy. Izabella se lehce pousmála a úd nasála do pusy. Polkla ho celý, úplně celý. Tou nasliněnou rukou přitom začala přejíždět přes šourek. Kroužila celou dlaní, nebo jen konečky prstů. Mačkala varlata a zase je pouštěla.
Přitom pořád kouřila hluboce jeho penis a vypadalo to, že Luke každou chvíli bude.
A taky, že jo. Vzepjal se a udělal se. Přímo do její pusy. Ani kapka nevytrysla ven.
Izabella polykala všechno, ale kouřit ho nepřestávala. Jen trošku zpomalila tempo a až po delší době úd pustila z pusy ven.
Byl zase tvrdý a připravený. Izabella si vysvlékla svůj černý oblek a stoupla si nad Luka. Přidřepla na jeho obličej a teď zase on jí oplácel orální potěšení. Lízal její kundičku a ona si přitom mačkala prsa a tahala se za bradavky. Strčila si jeden prst mezi rty a jezdila si po nich. Chvíli bylo vidět jazýček, jak se lehce prstu dotknul.
Celou dobu měla přivřené oči a byla prohnutá v zádech. Luke ji jezdil mezi závojíčky celým jazykem, šťávička mu stékala na obličej, ale on nepřestával.
Zastavil se na poštěváčku, kterému se věnoval důkladně. Tiskl ho mezi rty, dráždil ho špičkou jazyka a nasával ho do pusy.
Když se Izabella víc pokrčila v kolenou, zajel jazykem i do kundičky. Měl mrštný a velmi šikovný jazyk. Jí to dělalo moc dobře.
Pak se najednou narovnala, otočila a chytla zase do ruky jeho penis. Byl pořád tvrdý a tak si ho sama navedla do svojí kundičky. Dosedla na něj plnou vahou a ten v okamžiku zmizel uvnitř. Zavrtěla se a počala kroužit pánví. Bylo vidět, jak moc chce Luke přirážet, ale to mu ona nedovolila. Položila si ruce na jeho hrudník a její nehty zanechávaly šrámy na prsou. Jakoby jeho krev byla pro ní drogou, jen co se objevila, začala Izabella velmi silně přirážet. Pohybovala se v této poloze jako zvíře. Ale jemu se to moc líbilo. A jí také. Zrychlovala své tempo, skákala jako smyslů zbavená. Její vlasy létaly do výšky, mačkala si prsa a kousala se do rtů. Pak to přišlo. Luke se udělal podruhé.
Udělal se do ní. Bylo to velmi silné a dlouhé. Křičel u toho sprostá slova a pak už jen vydával nesrozumitelné zvuky.
Izabella slezla dolů a ještě si ho vzala do pusy. Olízala poslední zbytečky svojí šťávičky a jeho semene.
Pak bylo po všem. Luke ležel bez hnutí na lavici a ona se k němu naklonila. Asi mu něco šeptala, nebo co? Pak zhaslo světlo a nic víc jsme neviděly.“

Detektiv Nick celou dobu pozorně poslouchal. Teprve teď se probral a vnímal realitu.
Pohlédl přes stůl na svědkyni. Seděla pořád na kožené židli.
Nohy měla položené na opěrkách, sukýnka se jí při tom vyhrnula a byly vidět kalhotky pastelové barvy. Přejížděla si jedním prstem po kundičce a detektiv věděl, že „výslech“ ještě zdaleka nebyl u konce.

Autor

Navigace v seriálu<< Zmizelá kolegyněSvědkyně 02 >>
0 0 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Frank

Znít ta jako velmi „zamotaný“ případ sexuálního upíra 😀

Wolf

Ou ti by bylo zajímavé kdyby se ze zrzky vyklubala sukuba. Jinak pěkné čtivé.

Bob Romil

Vyslýchaná slečna se do toho vyprávění pěkně položila a procítila každý kousek informace 🙂

Martin

Vypadá to na hodně zamotaný případ s nadrženou svědkyní 😀

4
0
Would love your thoughts, please comment.x