Výtah

Toto je 4 díl z 4 v seriálu Detektiv Nick

Jeli výtahem do přízemí. Detektiv Nick a jeho kolega Josh. Výtah s cuknutím zastavil a dveře se otevřely. Naskytl se jim pohled do prostorné haly, na jejímž konci se nacházela recepce. A tam stála ona. Jakmile uviděla dva detektivy, vystupující z výtahu, usmála se a vydala se směrem k nim.

„Dobrý den, pánové. Jmenuji se Lidie a jsem matkou Sandry. Té holky, striptérky, co tu byla přede mnou u výslechu.“
„Zdravím Vás paní Lidie,“ pozdravil ji Nick a dodal, „pojedete s námi nahoru do kanceláře. Jmenuji se Nick a tohle je můj kolega Josh. A nebojte se, bude to jen chvilka.“
Josh uvolnil místo a když kolem nich procházela, oba si ji prohlédli. Zkoumavě a snad i se zájmem. Paní Lidie, čtyřicetiletá matka striptérky, vypadala moc dobře. Sice již nebyla štíhlá, jako její dcera, ale to jí na kráse neubíralo. Měla dlouhé, vlnité, černé vlasy, nepatrně baculatější tvář s plnými rty a modrýma očima. Prsa měla dost pevná, větší. Neměla kulaté břicho, jen nebylo úplně ploché, zato jejímu zadečku kulatost moc slušela. Širší béžová sukně barevně doplňovala sáčko. Výtah se rozjel. Nick se přistihl, že tu ženu se zájmem pozoruje a v kalhotech se mu ozývá opět erekce.
„No to snad ne! Nemůžu přeci opíchat každou, kterou uvidím. Vždyť to ani po fyzické stránce není možné!“ pomyslel si detektiv.
Najednou to s nimi trhlo a výtah se zastavil.
„Do háje!“ zaklel Josh.
„Co to bylo?“ lekla se paní Lidie.
„Ale, dneska se nám tu od rána vrtají v elektrice a tak to zlobí,“ Josh pokýval hlavou.
„A jak dlouho tu budeme trčet?“
„To netuším. Třeba dopoledne tu uvízla kolegyně na dvě hodiny,“ vzdychl Nick.
Tak tam stáli v kabince a čekali.
Po deseti minutách ticha se ozvala Lidie:
„Tak co, hoši?“
Ani jeden nechápal.
„Stojíme tu už deset minut. Tedy abych to řekla správně, vám tu stojí už deset minut a nic?“
Měla pravdu. Oba detektivové měli erekci a ta se nedala skrývat. Lidie si toho dobře všimla.
„No, tak musím začít sama.“

Vmžiku shodila sáčko na zem. Pod ním měla bílou halenku a i ta byla za chvíli na zemi. Stála tu jen v bílé podprsence a sukni. Sáhla pod ni a stáhla si kalhotky.
„P…paní Lidie, co to proboha děláte?“ vykoktal ze sebe užaslý Josh.
Nick tam stál jako omámený, neschopen slova. Snad před sebou zase viděl tu rusovlásku, každopádně po chvíli přistoupil k Lidii a políbil ji. Vášnivě a dlouze. Ta nahmatala jeho penis a stiskla ho v dlani.
„Teda, Nicku, ty máš ale kládu. A jak jsi na tom ty?“ kývla na Joshe.
Josh pomalu přistoupil. Asi byl již také očarován. Díval se na Lidii, jak loví penis Nicka z kalhot a začíná mu ho pomalu honit. Lidie druhou rukou chytla i Joshův úd. Stála tam a každou rukou honila jeden. Pomalu a s citem přehrnovala kůžičku přes žalud a palcem přejížděla přes uzdičku. Pak zrychlila tempo a rukou ještě při pohybu pootáčela. Detektivům se podlamovala kolena. Klekla si. Měla na ně nezvladatelnou chuť. Olízla nejprve Joshův žalud a pak i jeho kolegy. Kmitala špičkou jazýčku přes uzdičku ze strany na stranu. Potom jeden úd polkla. Stčila si ho mezi rty a postupně až do krku. Líbilo se jí to, vychutnávala si, že její zkušenosti může právě teď a tady využít.

Výtah nebyl nijak velký, a tak když se oba detektivové opřeli zády o jeho stěny, byla Lidie uprostřed na podlaze a nic jí nebránilo pokračovat v činnosti. Kouřila oba na střídačku. Joshe pozvolna a pomalu, Nicka poněkud drsněji a rychle. Už to vypadalo, že se oba udělají, ale Lidie to poznala, včas přestala a zvedla se.
„Tak pánové, teď čekám, že mi to oplatíte!“
Lidie si rozepla sukni a i ta skončila na podlaze. Oba detektivové poklekli. Josh před ní a Nick zezadu. Lidie trochu povolila v kolenou a dostala se tím níž. Josh přivoněl ke krásné, udržované, na čárku vyholené kundičce. Lehce políbil poštěváček a cítil, že se Lidie trošku zachvěla. Dvěma prsty roztáhl lístečky kundičky a jazykem přejel po celé obnažené části.

To už Lidie zavzdychala hodně hlasitě. Nick chytil obě půlky zadečku, chvíli je mačkal a hladil a pak je odtáhl od sebe. Viděl tu krásnou dírku do zadečku a nemeškal ani chvíli. Jazykem přejížděl okolo i přes dírku a stupňoval vzrušení Lidie. Když už se celá kroutila, zajel i dovnitř. Josh lízal její poštěváček a třemi prsty ji píchal dírku. Chytil klitoris do zubů a lehce kousal. Přitom zvýšil i frekvenci zásunů a Lidie se, během krátké chvíle, za hlasitého projevu, udělala.

„Joshi, lehni si!“ poručila udýchaná Lidie. Josh si lehl na záda a ona si stoupla nad něj, kundičkou nad obličej. Projížděla si ji rukou, kroužila si na poštěváčku a strkala si prsty dovnitř. Potom poklekla a předklonila se. Byla najednou v poloze 69 s Joshem. Opět ho začala kouřit a on ji lízat. Nick stál za jejím zadečkem. Jeho erekce nepolevila a navíc si ji udržoval honěním. Poklekl před její hlavu a nabídl jí i svůj úd. Kouřila oba postupně a došlo i na to, že si vzala dva penisy do pusy naráz. Oba byli pořád oblečeni, jen zip u kalhot měli rozepnutý. Přestala. Otočila se na Joshovi a sama si zavedla úd do kundičky. Dosedla, zavrtěla se a prohnula v zádech.
„No, Nicku, moje prdelka zahálí!“
To už detektiv slinil žalud svého nástroje a slinami zmáčel i dlaň, kterou projel zadeček. Nasadil na okraj dírky. Josh s Lidií přestali píchat, aby Nick mohl bez problémů proniknout. Během chvilky byl tam. Tahle prdelka v sobě penis jistě neměla poprvé. A tak na podlaze výtahu rozjela tahle trojka skvělý sendvič. Josh píchal Lidii do kundičky a Nick do zadečku. Přiráželi, jako by byli domluvení. Chytili stejný rytmus a spolu spěli v vyvrcholení. Lidie přitvrdila v přirážení. Vycházela jim vstříc tvrdšími výpady. Chytila se madla na stěně výtahu a naposledy dosedla. Začala křičet. Její druhý orgasmus byl ještě silnější. Svírala v sobě oba údy. Mačkala je stahováním orgasmických křečí, jako by je chtěla rozmačkat.

„Kluci, teď se mi musíte udělat do pusy. To se mi líbí nejvíc!“
Zase poklekla a detektivové se postavili. Každý stál na jedné straně. Lidie chvíli kouřila Joshe, pak zas Nicka. Kouřila rychle a rukou přitom honila vždycky toho druhého. Cítila blížící se orgasmy obou detektivů. Trochu zaklonila hlavu, otevřela ústa a vyplázla jazýček. První začal stříkat Josh. Křičel přitom hodně nahlas. První proud semene vyletěl Lidii přes tvář a dopadl jí do vlasů. Další mířil do pusy. Pak to přišlo i na Nicka. Ale jeho proud byl daleko silnější. První dávka skončila až na stěně výtahu. Další šla Lidii na obličej a pak na krk. Lidie chňapla po Nickově ocasu a sama si ho strčila přímo do pusy. Stříkal uvnitř jejích úst, drážděn ještě jazýčkem. Oba detektivy po ejakulaci důkladně osušila svými ústy a snad přitom zažila ještě slabý orgasmus. Olizovala je až do té doby, než jejich tuhost zmizela. Když se oba probrali, byla již Lidie pryč. Seděli ve výtahu a otevřenými dveřmi viděli, že jsou v patře kanceláří. Několik lidí, jdoucích kolem, na ně vrhlo opovržlivé pohledy. Byli sice oblečeni, ale vypadali, jak po návratu z flámu. Rozcuchaní a v pomačkaném oblečení.

„Tak Joshi, teď jsi zažil na vlastní kůži s Lidií to, co já s její dcerou. Už mi věříš?“
„Jo, teď už jo. Jen nevím, co to znamená.“
„Tak to ti Joshi, bohužel také nemůžu říct.“
Postavili se, zapnuli zipy a trošku se upravili. Vyšli na chodbu, když z protějších dveří vyběhl Torn. Nadřízený obou detektivů
„Nicku, Joshi, máme ji. Už ji sem vezou!“

Autor

Navigace v seriálu<< Svědkyně 02
0 0 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dexius74

Femme fatale 😉

Frank

V podstatě se to tváří, že by to mohlo být součástí nějakého delšího děje. 😉

Tomáš

v podstatě to tak je a už jsem to i napravil. Budete asi dost překvapeni 🙂

Bob Romil

Hezký pokračování, ale jako kdyby mezi díly cosi chybělo v návaznosti. Ale je to detektivka, tak třeba se to časem porovná. A pořád uniká i záhadná zrzka 🙂

Tomáš

je to pravda a moje chyba. Původně to nebylo dáno mezi seriály a tak jsem si toho nevšiml. Stáhl jsem povídku tuhle a nejdříve vyjdou dvě před tím a pak se znovu uveřejní tato, která je i posledním dílem.

Bob Romil

Tak to je docela detektivní práce při patrání a uveřejňování 🙂 Dík za ní.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x