cedule ulice

Ulice – Gábina a Hynek 02

Toto je 5 díl z 14 v seriálu Ulice

Gábina touží po svém učiteli Hynkovi a rozhodne se ho navštívit doma. Hynek se snaží odolat, ale tělo si nedá poroučet, Gábina si dala čtrnáct dnů pokoj při uskutečňování svého plánu s tělocvikářem Hynkem. Pokoj si dala však jen ve škole.
Doma, když ležela v posteli a usínala, nemohla se zbavit té vzpomínky na pohled na Hynkův kanón, na to jak ho má silný a představovala si, jaké to asi bude, až jí ho tam bude cpát. Postupně si promýšlela, jak to zařídit, aby jí Hynek nevyklouzl, tak jako poprvé.
Samozřejmě takové představy vyvolávaly u Gábiny touhu po tom, aby se sama ukojila, když už nebyl po ruce objekt jejích snů – Hynek.Nedělala si  to poprvé a tak už měla celou operaci dokonale zažitou.

Nejprve začala se svými kozami a velice rychle se postarala o to, že jí stály bradavky. Na to jí stačila jedna ruka a tak druhou rukou pomalu pokračovala směrem bříško a dál do klína.
Tam jako na první překážku narazila na poštěváčka. Stačilo několikrát se ho dotknout a Gábina mohla být ráda, že je doma sama. Kdyby byl otec nebo nevlastní matka doma, ty zvuky, které vydávala, by se nedaly přeslechnout.
Po chvilce jen nerada opustila poštěváček a směřovala prsty do svého klína dál a hlouběji.
Dvěma prsty vklouzla mezi svoje masité pysky do již vlhké pochvy. Za chvilku z ní prsty vytáhla, olízla je a znovu je nasměrovala do hlubin svého těla. Ačkoliv si prsty svou panenku roztahovala, co to šlo, stále měla se zavřenýma očima před sebou Hynkův kanón a představovala si, jaké by to bylo, kdyby ho do ní ponořil.
Gábina začala prsty pohybovat, aby co nejvíce napodobila představu ocasu ve své píče, vzdychala a stále zrychlovala svoje pohyby.
To už její ruka opustila kozy, a zatímco dva prsty jedné ruky dráždily vnitřek pohlaví, druhá ruka se starala o její poštěváček.
Gábina tak rukou společnou a nerozdílnou spěla k orgasmu.
Prohýbala se, vzdychala a ten okamžik byl stále blíž a blíž.

Jaké by to bylo, kdyby tady byl Hynek a dělal jí to, co ona prováděla se svým pohlavím.  Jistě by k tomu přidal svůj jazyk, laskal by jí v klíně a nakonec by jí ošukal a ona by se mu dala, jak by chtěl.
Nechala by se od něj zmrdat, nechala by do sebe vrazit tu jeho kládu, dovolila by mu prostě všechno.
Jenže Hynek nebyl a tak to Gábině trvalo, než se dohnala ke svému orgasmu, o kterém věděla z dřívějška, že je jednak hlasitý a jednak je i dost mokrý. Gábina si  vychutnávala rozkoš, kterou sama sobě způsobila a o to více toužila po Hynkovi.

Proto  přikročila k uskutečnění svého plánu. Vyčíhala si, kde Hynek bydlí a to tak, že ho několikrát sledovala od fitka, kam  Hynek denně chodil. Konečně po čase usoudila, že je   připravená na to, uskutečnit další pokus ke svedení Hynka za každou cenu.
Dnem D byl pátek 13. března.
Ten den její otec a její nevlastní matka odjeli někam na zájezd a Gábina věděla, že se vrátí až v sobotu navečer. Měla tak celý pátek na uskutečnění svého plánu.

Čekala nedaleko Hynkova bytu a měla i kliku, nemusela čekat dlouho. Bylo něco po páté večer, když jej zpozorovala, jak se vrací z fitka a skutečně směřoval domů.
Gábina ještě takticky počkala několik minut a pak zašla do domu, kde Hynek bydlel a zazvonila u jeho dveří. Jen se spoléhala na to, že jí nikdo neuvidí. Naštěstí ji to vyšlo, nikdo si ji nevšiml.
Po chvilce  zarachotil klíč ve dveřích a v nich se objevil předmět Gábiny touhy, Hynek Urban.

„Co tady děláš, Gábino? “ zareagoval  na návštěvu, kterou neočekával, ale která ho na druhé straně potěšila.
Nemohl zapomenout na ty okamžiky při tělocviku, kdy cítil na svém těle Gábininy vnady, ani na ty chvíle v šatně.
Teď stála Gábina přede dveřmi jeho bytu, ve sportovním oblečení a hlavně v lehkém triku, které dávalo vyniknout jejím fantastickým kozám.
„Snad nebudeme stát tady přede dveřmi, aby si nás každý všiml, pozvete mne dál, pane profesore?“ tázavě řekla  Gábina.
Musel uznat, že by opravdu nebylo dobré, kdyby si sousedi všimli, že za ním chodí mladé studentky a tak Gábinu pustil dovnitř.

Když vešla a Hynek jí nabídl, aby se posadila, hned na ni vypálil zvědavou otázku: „Copak ode mne potřebuješ?“
„Nepotřebuji nic,“ odpověděla Gábina, „ale když jsme byli posledně spolu sami, tehdy v tělocvičně, myslím, že by byla řada témat, která bychom spolu mohli probrat, nemyslíte, pane profesore?“
Při těchto slovech se protáhla a vystrčila na Hynka svoje kozy tak provokativně, že by musel být puritán, nebo impotent, aby si jich nevšiml.
Ještě že stál otočený od Gábiny tak, že ta zatím nemohla vidět, jak se mu na elasťácích vytvořila boule, která dokazovala, co se mu děje pod slipy.
„Prosím tě, Gábino,“ snažil se Hynek zachránit situaci, „já jsem tvůj učitel, ty moje studentka, přece si nemůžeme spolu něco začít!“
Gábinu však už nemohlo nic zastavit.
Hlavní problém, zůstat s Hynkem o samotě, bez možnosti vyrušení, se jí podařilo vyřešit a tak kula železo, dokud to šlo.
„Vám se snad jako žena nelíbím, pane profesore?“  s těmito slovy si přes hlavu přetáhla tričko a odhalila Hynkovi pohled na dva košíčky podprsenky, které velmi podstatně omezovaly její ňadra.
To byl další impuls pro Hynkovo pozdvižení v rozkroku a on pomalu tušil, že je zle. I když o tom, že je zle, by se dalo pochybovat.
Pohled na tak nádherné poodhalené kozy každého normálního chlapa, a tím Hynek byl, vzruší.
Teď už nevydržel a otočil se ke Gábině čelem.
„Samozřejmě, že se mi líbíš, ale…“ chtěl znovu opakovat, to, že si to nemůže dovolit, ale viděl, jak Gábina s vykulenýma očima směřuje pohled na jeho rozkrok. Došlo mu, že jí svým natočením odhalil, že pohled na svlékající se dívku mu vůbec není cizí.

Gábina v duchu projevila jistou obavu z velikosti toho, co měl Hynek mezi nohama, ale na druhou stranu to byl impuls pro její další počínání.
„Tak teď si myslím,  pane profesore,  že už se vám líbím  zcela určitě,“ prohlásila spokojeně.
Pak vstala, rozepjala si šortky a on mohl za chvíli vidět, že její kalhotky mají stejnou barvu, jako její podprsenka.
Hynek pochopitelně ten nápor nemohl vydržet. Opakovala se situace, jako nedávno v tělocvičně, pouze s tím rozdílem, že tady skutečně nehrozilo nebezpečí nějakého vyrušení.
Hynek se snažil dohnat Gábinu v odhalení svého těla a už by ho asi nic nezastavilo. Triko a elasťáky byly v okamžiku dole a už jen slipy bránily Gábině v pohledu na jeho ocas.

Jenže teď Hynek se na chvilku zastavil a nečekaně chytil Gábinu za ruku:
„Tak se pochlub. Ukaž mi kundu a ty svoje kozy,“ prohlásil vulgárně.  „Svádíš mne tady jako nějaká děvka, tak když to chceš, tak to budeš mít a s plnou parádou, Gábino! Ale nejprve se na tebe pořádně podívám a pak ti to udělám, když si o to tak koleduješ.“
Gábina se trochu polekala změny jeho chování, ale to už měla mezi  kozami jeho ruce, které  obratně rozpínaly háčky podprdy.
Když toto lešení konečně padlo, odhalila se první část svůdného mladého těla, nádherné kozy s výrazně naběhlými bradavkami.  Nemohl odolat, aby si neověřil jejich kvalitu. Sevřel je, pomačkal a s potěšením vnímal, že ji toto plenění parádně vytáčí.

V té chvíli si již byla Gábina jistá,  konečně padla poslední překážka a už nic nebrání tomu, aby  mezi nimi nedošlo k očekávanému styku s plnou parádou.
Hynek se u jejích koz zdržel jen chvilku, bylo mu jasné, že si s nimi pohraje později. Teď jeho ruce pomalu jely po nahých Gábininých bocích dolů, k poslednímu kousku Gábinina prádla, světle růžovým kalhotkám. Obratně  je uchopil do svých prstů a pomalu stahoval.
Před očima se mu začal objevovat  Gábinin přírodní klín. Byl zakončen řídce zarostlou pičku, na které ho zaujaly i výrazně masité pysky. Prostě kunda jak má být.

Hynek už nedokázal odolávat touze po Gábině, nedokázal překonat nutkání svého těla. Ačkoliv věděl, čeho se dopouští a co riskuje, pohledu na nahou Gábinu se už nedalo déle odolávat.
A tak i z jeho těla zmizel poslední kousek prádla a stejně jako on nahou osmnáctiletou, parádně vyvinutou Gábinu, mohla i ona pozorovat nahé Hynkovo tělo.
Kromě chlupaté hrudi jí zaujalo to, co bylo na Hynkovi opravdu k nepřehlédnutí, jeho parádní ocas, ocas který splňoval požadavky mladé nadržené dívky, dokonce je v některé oblasti překonával.
Nebylo cesty zpátky, Hynek k sobě nahou studentku přitiskl a jejich těla se poprvé dotkla.

Autor

Navigace v seriálu<< Ulice – Gábina a Hynek 01Ulice – Gábina a Hynek 03 >>
5 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

I když je to z archívu. možná by stálo za to, spojit třeba dva díly do sebe. Je to takhle zbytečně krátké a tyto „mikropovídky“ rozdělené na 100 dílů to tady zbytečně zahlcují. Hezky rozjetý děj je vždycky brzo ukončen a někdy i bez akce 🙂

Martin

Souhlasím se Shockem , byl bych také pro spojení povídek , aby nedocházelo k ukončení děje při krásně se rozvíjejícím ději .

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x