cedule ulice

Ulice – Gábina a Hynek 03

Toto je 6 díl z 14 v seriálu Ulice

Gábina na návštěvě u Hynka prožívá se svým profesorem soulož, která ji nejen dokonale vzruší a uspokojí, ale která ve svých důsledcích změní její život. Parádní soulož.

„Pojď,“ řekl Hynek a vedl Gábinu do vedlejší místnosti.
Té dominoval velký gauč a oběma bylo jasné, že velmi brzy tento kus nábytku dojde uplatnění pro jejich milování. Hynek na něj Gábinu posadil a sám zůstal nad ní stát. Když zvedla hlavu, viděla proti svému obličeji jeho kanón – teď to bylo vlastně z bezprostřední blízkosti. Neodolala a položila na něj lehce svoji ručku. Ucítila, jak ještě více ztuhl, a začala mu po něm lehce jezdit. Hynek jí nechal dělat, co chtěla, jenom chvilku a pak začal další průběh organizovat podle sebe.

„Začni mi ho kouřit,“ zavelel.
Gábina nebyla nezkušená a tak samozřejmě věděla, co od ní požaduje, ale za chvilku zjistila malou potíž. Ono se řekne kouřit, ale to se dá u normálního ocasu, ale ne u toho, kterým se právě zaobírala. Pojmout ho do pusy se jí sice po chvilce povedlo, ale musela si počínat dost opatrně. Když Hynek ucítil, že je jeho kláda zastrčená v jejích ústech, zvědavě pohlédl dolů. Věděl ze zkušenosti, že málokterá partnerka to dokázala na první pokus a měl obavy, aby Gábině neublížil. Gábina si vedla zdatně, dokázala nejen dobře kouřit, ale i jinak dráždit jeho penis.
Neměl v plánu naplnit jí pusinku semenem, na to je přece docela jiný zásobník a k tomu Hynek také směřoval. Položil Gábinu na gauč na záda a sám si sedl vedle ní. Pohled na její velká, pevná ňadra byl opravdu nádherný. Měla velké růžové dvorce a výrazné kapličky. Políbil nejprve jeden, potom druhý prs, přisál se na bradavku a vychutnával si to. Hladká a hebká kůže jej vzrušovala a tak jí položil ruku na krk a odtud pomalu sjížděl dolů k rozkošným ňadrům.

Nejprve pohladil jednu pevnou hruštičku, sevřel ji v dlani a labužnicky potěžkal. Gábině jeho doteky nevadily, ba naopak, vzrušovaly ji. Prohnula se jako luk a vystavila mu kozičky ještě víc. On stiskl v prstech její vystouplou bradavku a jemně ji promnul.
Zasténala: “Ještě,“ a nechala Hynka, aby jí hladil a hnětl na střídačku obě ňadra.
Dráždilo a uspokojovalo ji to stále víc a tak si mimovolně tiskla jeho hlavu těsněji k prsům.
„Dělej si se mnou, co chceš, Hynku,“ šeptala a on stále laskal a dráždil ty její pahorky, ale bylo jasné, že jen u toho nezůstane.

Po chvíli začal stupňovat své úsilí. Nabažil se už Gábininých ňader a teď se soustředil na přípravu její pičky. Nenechavé dlaně opustily obliny poprsí a pomalu klouzaly po hladké kůži jejího těla níž a níž. Už byly u pupíčku a blížily se ke chloupkům, které moc nezakrývaly její pysky.
„Roztáhni trošku nožky, Gábino,“ šeptl a ta, stejně jako před chvilkou s ňadry, ho poslechla na slovo.
Hynkovi se nabídl pohled na údolí dívčího klína, kde vynikal kopec poštěváčku a valy jejích pysků. Bylo vidět, že jeho studentka zareagovala již na dráždění koz a že její údolí je už vlhké, připravené přijmout jeho návštěvníka, ale k tomu mělo dojít až za chvilku. Teď udělal Hynek pro Gábinu nečekaný skok. Přestal sjíždět prsty k jejímu klínu a naráz je přemístil na koleno a začal s nimi vyjíždět vzhůru. Jemně hladil vnitřní stranu obou stehen. Gábina mu nabízela ještě větším roztažením stehen dokonalejší pohled, ale on nespěchal. Věděl, že je nadržená k prasknutí a neodepře mu nic. Postupně se tak přiblížil k místu, odkud vedla cesta jedním směrem k její kundě a druhým směrem k zadní dírce. Teď další změna laskání a už zase přeskočil ono místo, které dnes dokonale pozná.

Gábina byla stále více vzrušena, a když se jen jedním prstem dotknul jejího výrazného poštěváčku, začala sebou zmítat a hlasitě sténala.
„Hynku, netrap mě, vraž ho konečně do mě, já tě chci, já tě chci!“
Chtěl ji rozdráždit ještě více, aby pak nevnímala tu kládu, kterou ji hodlal až do maxima roztahovat kundu. Položil jí jeden prst mezi pysky a slabě zatlačil. Vytvořila se škvíra, kterou mohl zajet dovnitř nedočkavého klína, okusit žhavé masíčko jejího pohlaví a za chvilku vyjet zase ven. Stejný pohyb opakoval několikrát a postupně zrychloval.
„Víc, Hynku, víc,“ uslyšel její slova a docela rád vyhověl jejímu přání.
Přidal k prvnímu prstu i druhý a opakoval svoje počínání. Slyšel Gábinu, jak vzdychá, jak znovu a stále více sténá. Začala pomalu přirážet zadkem k jeho prstům a dávala tak najevo svou touhu a nadrženost. Hynek si to vychutnával. Už mu nestačil jeden, ani dva prsty, už cpal do Gábiny prst třetí, aby poznala, co je to pořádně roztažená kunda. To ji mělo připravit na to, co přijde. Jeho dráždění bylo mnohem silnější, než když si to dělala sama. Z protahované kundy už vytékala první dávka jejích šťáv, ale Hynek pokračoval dál.

„Proboha, vraž mi ho tam, mrdej mě, mrdej mě, já už to nevydržím,“ málem ječela Gábina a zprudka se nabodávala na jeho tři prsty, kterými do ní zajížděl.
Teď, když už ji měl rozhicovanou do bílého žáru, nebylo nač čekat a tak přistoupil k finálnímu kroku dnešního odpoledne. Klín měl dokonale přístupný, takže stačilo uchopit ji za boky, položit špičku ohonu tam, kam patřila a hned na to prudkým přírazem vnikl do jejího klína. I když to čekala a věděla, co na ni čeká, neubránila se Gábina výkřiku. Nikdy dosud nezažila v sobě něco tak obrovského. Vnímala, jak ji ten mohutný ocas dokonale roztahuje. Bylo to mnohem silnější, než když ji před tím dráždil na stejném místě třemi prsty. Teď ji držel pevně za boky a pravidelně, dalo by se říci jako stroj, přirážel do dychtivě nastavené kundy.

Vnikal do ní znovu a znovu a plně si užíval všeho, co soulož přináší. Po chvilce se neudržel a vydával zvuky, dokazující jeho rozkoš a vzrušení. Kdyby někdo mohl poslouchat, už z těch zvuků by poznal, jak si oba užívají. Gábina totiž stejně hlasitě dávala najevo svoje rozpoložení. Sténala a vyrážela nesrozumitelné zvuky, což Hynkovi jen násobilo jeho sílící rozkoš. Šíleně jej vzrušovalo mít na ocase nabodnutou osmnáctku, která sice už pannou nebyla, ale mnoho ocasů ve svém klíně nehostila. Jedno bylo jisté, takového obra, jakým disponoval Hynek, ještě v kundě neměla. Hynek sice pracoval pravidelně, ale snažil se každý příraz dotáhnout až do konce a působit jí tak co nejvyšší bolest i rozkoš zároveň. Gábina poznávala, že tak, jako jí to dělá Hynek, to dosud nedělal nikdo z těch, kteří poznali její klín. Jedním z důvodů byla velikost jeho klády a také to, že jeho způsob soulože byl trochu jiný, než ty, které dosud poznala.

Hynek cítil, že se blíží okamžik jeho vyvrcholení, a byl rozhodnut minimalizovat riziko. Plánoval, že z ní včas ptáka vytáhne a postříká ty nádherné kozy, to vzrušené tělo. Aby si to ještě užil, přestal do ní sázet ty dlouhé přírazy a spokojil se s krátkými, mělkými zásuny. Těžko říci, zda Gábina skutečně chtěla, aby ji Hynek vystříkal, nebo zda to bylo mimovolné jednání pod vlivem silné rozkoše. Její stehna silně objala Hynka na bocích, a přitáhla jej k sobě. Hynek se ani nebránil. Jako šílený dál přirážel do těsně sevřené kundy, a svými zásuny ji přiváděl do nebeských výšin. Takhle ji opravdu ještě nikdo neoptákoval. Byla krásně zničená a už jen toužila, aby byl konec a ten se opravdu blížil. Hynkův maxipenis se v ní náhle začal křečovitě škubat a v tu chvíli zřetelně cítila, jak hluboko do její kundy tryskají první stříkance hustého a horkého spermatu. To ji vzrušilo na nejvyšší míru a vzápětí i ona dosáhla na další silný orgasmus.
Následoval další silný výstřik jejích šťáv, které se v jejím nitru smísily s Hynkovým semenem. Bylo dokonáno. Gábina stále ještě nabodnutá na Hynkovi, jehož kláda jen pomalu ztrácela svou tvrdost, prožívala něco neskutečného. Ani pro něho to nebyl běžný zážitek. Vyčerpání tímto nevšedním zážitkem se oba jen pomalu uklidňovali. Po chvilce skončili vedle sebe na válendě a teprve asi po čtvrthodině si Gábina odskočila upravit se do koupelny.

Vyšla odtamtud již ve spodním prádle, ale i ten pohled stál za to. Hynek se na ni majetnicky díval, ale ani on, ani ona na druhé číslo už chuť neměli. Nevšední zážitek, který měli učitel a jeho studentka za sebou, oba dva dokonale uspokojil. Je nutno přiznat, že tohle nebyla jejich poslední soulož, ale jak je známo, po měsíci začala mít Gábina problémy se svým cyklem. Po dvou měsících už bylo jasné, že je těhotná. Ještě byl čas na interrupci, ale Gábina, i když s ní původně souhlasila, si nakonec zákrok rozmyslela. Jak se bude jejich vztah vyvíjet dále, to se snad dozvíme později.

Autor

Navigace v seriálu<< Ulice – Gábina a Hynek 02Ulice – Bára a Karel 01 >>
5 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Už to, že učitel prcal studentku je na pováženou a že si umotali a nechali dítě, už je úplně na hlavu. Teď jen zbývá, aby se vzali, aby Hynek nevylítl ze školství. Psáno hezky, ale jak už mě kdysi „peskoval“ Fred, téměř naprosto nereálné.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x