cedule ulice

Ulice – Jordánovi 04

Toto je 13 díl z 14 v seriálu Ulice

Bára a dvojčata – pokračování

Báře to chvíli, snad čtvrthodinu, trvalo, než se vzpamatovala a vydýchala předchozí číslo. Byla však odhodlána dovést dnešní erotické představení mezi ní a jejími dětmi až do konce.
Ten konec pro ni samozřejmě představoval pořádnou soulož, soulož s vlastním synem. Incest, věc, která by ji včera ani ve snu nenapadla. Teď po tom toužila tak, že kdyby s ní Matěj nechtěl šoustat, tak by se snad i na něj vrhla. Byla tak rozdrážděná a nadržená na očekávanou soulož, jako už dlouho ne.

Když se duševně i fyzicky připravila na to, co bude následovat, obrátila se k Matějovi a k jeho překvapení si o to, co má nastat, přímo řekla.
„Matěji, chci, abys mi to teď hned udělal, chci, abys se mnou mrdal, abys to do mne nastříkal, prostě, Matěji, chci tě!“
Matěj i Tereza byli těmi slovy překvapeni.
Že se po sobě nebudou dál jen dívat, to jim bylo od začátku dnešních společných orgií jasné, ale ten způsob, jak si o mrdání matka řekla, to bylo něco neuvěřitelného.
Ani jeden z nich si nepamatoval, že by takhle matka mluvila sprostě a používala taková slova, ale touha matky po sexu, po ukojení dělala divy.

Matěj s ocasem v ruce sledoval, jak se matka pomalu položila na posteli na záda. Roztáhla nohy, prsty sjela ke své kundě, roztáhla ji tak, aby se Matějovi a Tereze, kteří stáli u postele, nabídl jedinečný pohled na její kundu, na to místo, kam se brzy zaboří Matějův ocas.

Nad takhle vystavenou dírou nebylo o čem přemýšlet a proč váhat a Matěj se tím také řídil.
Jeho penis byl už ve správné velikosti a tuhosti a tak si Matěj stoupl mezi matčiny nohy, uchopil ji za stehna, zvedl je a držel od sebe. Velmi pomalu se blížil žaludem k nabízejícímu se vchodu do matčiny jeskyně.
Když se ale dotkl špičkou nalitých pysků, náhle prudce přirazil, až Bára vyjekla snad rozkoší, snad bolestí a začal do ní prudce přirážet.
Matěj se chvíli neovládal a s výkřiky: „Chtěla jsi se mnou mrdat, tak tady to máš, neboj se, já ti to udělám, jako jsi to už dlouho neměla (co o tom mohl Matěj vědět, kolikrát a jak to s kým měla),“ svým tlustým ocasem dával již nějaký čas nemrdané matčině kundě co proto.

Matějovo nečekané počínání sledovala Tereza dost překvapivě, takhle se k ní při jejích šoustání v nedělní noci opravdu Matěj nechoval.
Matěj přirážel do Báry prudce ze všech sil, ale chtěl si zároveň to číslo s matkou pořádně užít a ne jen co nejrychleji jí vystříkat píču.
A tak, když už cítil, že by za chvilku byl hotov, přestal postupně přirážet a zůstal v matce zcela bez pohybu.
Tu to překvapilo a dala to taky patřičně najevo.
„Co to má znamenat, Matěji?“ zeptala se ho udiveně.
Matěj neodpověděl, ale konal dál a uskutečňoval svůj plán.
„Otoč se a nastav ji!“ vykřikl na matku, jako by byla nějaká lehká ženština a ta ho poslechla.
Bylo jí jasné, proč to Matěj chce a tak se mu za okamžik nastavila přesně podle jeho přání a jen čekala na jeho další konání, až zase do ní svého čuráka zaboří.
Matěj neváhal ani chvilku a dal se do díla. Vzrušoval ho pohled na patřičně macatý matčin zadek a lákala ho dírka do něj.
Teď ale bylo hlavním jeho cílem matku omrdat, jak si přála a nabízející se brázda jejího pohlaví k tomu Matěje přímo vybízela. Na zadek snad dojde jindy.
Mokrý ocas znovu vklouzl dovnitř jako po másle a Matěj zase začal rychlými přírazy týrat nebo uspokojovat matčinu kundu.

Nejprve matku držel za boky, ale pak rukama uchopil její kozy a použil je jako držadla a zvyšoval tak její dráždění jejich mačkáním.
Ani teď Tereza nechtěla přijít ani o jediný detail toho všeho, co se odehrávalo před jejími zraky.
Zblízka se snažila pozorovat Matějův válec rytmicky vnikající a zase se vynořující z matčina klína a ten pohled jí vzrušoval skoro stejně, jako kdyby na matčině místě byla ona.
Tentokrát byl vlivem předchozího ukájení Matěj hotový rychleji. Místo, aby na poslední chvíli z matky ocas vytáhl a zalil svým semenem její vysazené pozadí, s výkřikem: „Už jsem!“
Začal plnit matčinu píču svým semenem. Bářina reakce, která po doteku semene v pochvě následovala, byla pro něj na jednu stranu očekávaná, na druhou stranu šokující.
Orgasmus, který Báru zachvátil, způsobil, že sebou začala zmítat a její výkřiky a sténání jenom jasně dokazovaly, jak si číslo s Matějem užívá.
„Jo, naplň mi tu mou kundu, Matěji! Jen mne nešetři! Stříkej, stříkej!“

Matěj i Tereza nevěřícně sledovali matku. Takovou ji vůbec neznali a ani neměli tušení, že by byla něčeho takového schopna. Chovat se tak nadrženě, tak dramaticky, prostě jednat jako nadržená děvka.

Matěj si do poslední kapky vystřikujícího nebo vytékajícího semene užíval sevření matčiny kundy. Teprve potom vytáhl čuráka ven a svalil se na postel vedle ní.
Matka se potřebovala také vzpamatovat po čísle s Matějem, ale nebylo jí dáno příliš dlouhého odpočinku, neboť Tereza se chtěla do konání také nějakým způsobem zapojit.

Když viděla matku ležet na břiše s vytékající šťávou a Matějovým semenem mokrými stehny, přiklekla k ní. Několik pohlazení po zadku Báru probralo. Tereza začala nejprve prsty projíždět okolí pysků kundy a po chvilce neodolala a mokré prsty si olízla.
Bára si toho všimla a nedalo jí to. Trochu vysadila svůj zadek, aby Tereza měla lepší přístup k onomu místu a dceru vybídla: „Nebylo by Teri lepší, kdybys to ochutnala jazykem?“
Tereza se jen na chvilku zarazila a musela si přiznat, že jí to nenapadlo. Nerozmýšlela se však dlouho a přesně podle matčiny rady začala provádět očistu od semene a šťáv.
Chutnalo to zvláštně. Chuť svých šťáv Tereza znala a Matějovo semeno té směsi dodávalo zvláštní příchuť. Nijak to Tereze nevadilo a samozřejmě Bára si dráždění dceřiným jazykem dost užívala.
„Neříkej mi, Matěji, že jsi dosud provětral jenom sestru! Kde by ses tohle naučil?“ obrátila se za chvilku na Matěje a ten pak během čtvrthodinky vypověděl naslouchající matce, kterou Tereza dál uspokojovala, co všechno ve svém životě v sexu zatím zažil.

Jeho vyprávění zvědavě sledovala i Tereza. Bára musela konstatovat: „Tak sice nováček nejsi, ale na těch pár čísel, co sis užil, to umíš opravdu skvěle! Je vidět, že máš k tomu docela talent,“ pousmála se a dodala nečekaně.
„Teď mne tak vlastně napadlo, nechtěl bys mi předvést jedno číslo s Terezou?“
Matěje i Terezu ten návrh šokoval jen krátce. Tereza si vlastně dneska ještě ocas neužila a Matěje představa společné soulože se sestrou a ještě k tomu před matkou vzrušila.

Noc plná sexuálních orgií u Jordánů zdaleka ještě nebyla u konce.

Autor

Navigace v seriálu<< Ulice – Jordánovi 03Ulice – Jordánovi 05 >>
5 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
věrný čtenář

Tereza Brodská, seriálová představitelka Báry Jordánové, byla v dobách, kdy se ještě v Ulici pravidelně vyskytovala a byla účastnicí „výměny manželek,“ což se v seriálu vážně objevilo, ač bez pikantních detailů, opravdu nádherná kočka. Nemohu si pomoci, ale s moji představivostí to dělá hrozné věci. 😀

Šmajda

Celá tato série mě úspěšně minula (název odrazoval) a korekturu jsem nedělal, no zařazení do incestu mě zaujalo a Jordánovi si s chutí přečetl. Je to trochu divočejší styl, než na jaký jsem zvyklý např. od Haraie či Alimedy, ale čtivé to je ;-).

2
0
Would love your thoughts, please comment.x