cedule ulice

Ulice – Matěj a Lan

Toto je 3 díl z 14 v seriálu Ulice

Nadešel poslední den, kdy se Matěj Jordán mohl ještě vidět se svou kamarádkou – vietnamskou dívkou Lan. Ta podle přání svého otce odjížděla z Čech do Německa studovat.  Matěj si nedovedl školu bez ní vůbec představit. A to ještě netušil, co jej na rozlučkovém večírku čeká, a hlavně, co bude po něm. Zábava na večírku se nesla v duchu loučení s Lan, kterou, až na několik výjimek, měli spolužáci rádi. Po občerstvení, které připravila oslavenkyně s Terezou, se ozvaly klubem tóny Cd a jednotlivé dvojice začaly tančit. Na řadě byly nejdříve hudební vypalovačky, ale brzy je vystřídaly ploužáky, při kterých se dvojice k sobě dychtivě tiskly. Samozřejmě, že se k sobě tulili i ti dva a to se nevyhnutelně muselo projevit na těle těchto mladých lidí. Matějovi byly doteky Laniných koziček, i když skrytých pod svetříkem, velmi milé. V kalhotách mu začal ocas nebezpečně tuhnout a nebylo divu, že při těsném objetí si toho tlaku musela Lin brzy všimnout. Taktně to však nedávala najevo a chovala se tak, jako by o ničem nevěděla. To se však mělo v dohledné době změnit.

Matěj se totiž již dopředu domluvil se správcem. Ten přislíbil, že mu půjčí klíče od klubu, takže po odchodu ostatních budou moci s Lin strávit nerušeně své poslední chvíle před rozloučením. Dohoda klapla do písmene. Poslední odcházela Tereza se správcem. Když mu předávali klíče, Tereza se na Matěje významně podívala a řekla:
„Tak čau, brácho. Ne abys dopadl jako já posledně,“ dodala.
To ji totiž matka našla právě se správcem zamčené v klubu a všem bylo zcela jasné, co se tam dělo. Matěj s Lan za nimi zavřeli dveře a ztlumili světlo. Matěj nalil oběma do sklenek víno, přiťukli si a napili se. Potom přistoupil k Lan – byl o hlavu větší – a políbil ji. Ta jeho polibek nejen opětovala, ale zase se k němu přitiskla a dotek jejích ňader zopakoval u Matěje vztyčení penisu. Tentokrát Lan pokračovala v líbání a její dráždivý jazýček v Matějových ústech ještě více stupňoval Matějovo rostoucí vzrušení. Lan pak na chvilku přestala Matěje líbat a vstala.
„Matěji, i já jsem si připravila pro Tebe dárek na rozloučenou.“

Víc už neřekla ani slovo, ale rukama si sjela do pasu a začala si vyhrnovat svetřík i s tričkem. Před Matějovými zraky se v tlumeném světle začalo objevovat nádherné, nahé dívčí tělo. Nejprve pupík, pak bříško, pak i kozičky zahalené v černé podprsence. Konečně si přetáhla svetřík přes hlavu a řekla:
„Já jsem dárek pro Tebe.“
Matěje její jednání velmi překvapilo. Až dosud s Lan nic důvěrného neměl a veškeré jejich erotično se omezilo na líbání, byť někdy i velmi vášnivé. Všelijaké hlazení a nějaké to muchlání si občas dopřáli, ale nahou Lan nikdy neviděl. Samozřejmě, ve svém věku už měl za sebou nějaké ty epizodky, ale tady se mu nabízela krásná dívka, zřejmě plně rozhodnutá se mu oddat. Právě to její rozhodné a odhodlané chování Matěje trochu zarazilo a Lan to na něm hned poznala.
„Matěji, ty mne nechceš?“ zeptala se.
„Ne, to ne, jsi krásná, ale já nechci, aby to naše první milování bylo zároveň i posledním. Copak víme, kdy se ještě uvidíme?“ dodal se smutkem v hlase.
Lan k němu znovu přistoupila a opět vynikl jejich výškový rozdíl.
„Matěji, kdybych to nechtěla já sama a nechtěla to s Tebou, myslíš, že bychom byli tady a v této situaci?“ snažila se vyvrátit jeho protest.

Objala oběma rukama Matěje kolem krku, zase jej vášnivě políbila a pokračovala v dráždění jazýčkem. Matějovi bylo její jednání velmi příjemné. Zatoužil po jejím těle a tak nakonec přes počáteční váhání se dal do díla. Vypustil Laniny kozičky z chlívečků podprsenky na volný výběh a začal je dychtivě zpracovávat. Dychtivě je hladil, mačkal a dráždil tak vehementně, že jí brzy ztvrdly bradavky a vztyčily se. Ani Lanina ručka nezahálela a sjela mu k poklopci a rozepla zip. Když vnikla dovnitř, stačil krátký dotek přes látku a péro mu stálo přímo ukázkově.

Matěj se sice nemohl chlubit extra dlouhým ocasem, ale Lanina ručka, která vnikla i pod slipy, měla spíše problém ho obejmout. Matěj nezůstal jen u masáže koziček. Jeho ruka šátralka dojela po teplé Lanině kůži až k pasu. Pak stačilo jen rozepnout dva knoflíčky a Lanina sukně už ležela na zemi a náhle stála před Matějem jenom v tangách a punčochách. Lan nezůstávala pozadu. Rozepjala Matějovy kalhoty a v mžiku tam stál i on jen ve slipech. Přes jejich látku Lanina ruka dráždila jeho stále tvrdý ocas. Matěj se na chvíli vzdal laskání jejích koziček a rychle si svlékl košili a tílko. Současně mu Lan stáhla slipy a tím jej  definitivně obnažila. Uviděla něco, o čem se jí jenom zdálo. Matějův čurák opravdu nebyl dlouhý, ale velmi tlustý. Něco takového zatím viděla jen na Internetu a v pornočasopisech. Stáli teď proti sobě a trochu rozpačitě čekali, kdo bude pokračovat. Nakonec iniciativu převzal Matěj. Položil Lan na válendu, klekl k jejím nohám a rukou jí sjel na tanga. Byl zvědavý, co se pod nimi skrývá a tak je začal pomalu stahovat.

Lan ho trošku provokovala:
„Ale, ale,  před chvilkou ses styděl, a teď se mi dobýváš na mušličku? Ty ses ale vybarvil, Matěji.“
Ten už ale byl rozjetý a na její slova moc nedbal. Brzy už Lan ležela na válendě jen v punčochách a Matěj si mohl prohlédnout její rozkošnou pičku. Měla ji opravdu úplně holou a jen škvírka mezi pysky ji chránila před přímým pohledem. Matěj prsty jedné ruky pokračoval od pupíčku stále níže a brzy se ta puklinka začala pěkně rozevírat. Lan tomu nenápadně napomáhala tím, že roztahovala nožky od sebe. Matěj sice měl jen malé praktické zkušenostmi, ale vzpomněl si na teorii. Sklonil tedy hlavu a prsty nahradil jazykem. Když olízl Lanin poštěváček, dívka na to zareagovala výkřikem a prvním výstřikem svých šťáv, které dokazovaly její vzrušení a touhu.

„Ano, Matěji, Matěji, tam to chci, tam mi to dělej, to je senzace.“
Vzdychala, sténala, škubala sebou a stále více nastavoval Matějovi kundičku. Vzrušovalo jej laskat ji broskvičku a už se těšil, jak Lan nabodne a ošoustá. Lízal tedy dál nalité závojíčky a báječně ji tím vytáčel. Další dávka milostných šťáv pokropila jak Matějovy prsty, tak i jeho ústa. Oba dva si pak dali jen krátký odpočinek a situace v klubu se blížila ke svému vyvrcholení. Matěj už se nemohl dočkat, jak mezi roztažené Laniny nohy zaboří svého tvrdého čuráka a zrovna tak i ona toužila mít kundičku naplněnou Matějovým pérem. Přitom měla trošku jiné plány.

Bylo o ni známo, že ve škole působila vždy dominantně a proto si chtěla i v sexu udržet určující úlohu. Položila tedy Matěje na záda a pozorovala zálibně tu věc, kterou za chvíli pocítí ve své kundičce. Nutno říci, že ani Lan nebyla tak úplně nezkušená, ale žádný z jejích chlapců, se kterými prožila vztah ještě ve Vietnamu, nevlastnil nikdy takový krásný nástroj, jako měla nyní před svým zrakem. Nahá Lan si stoupla nad ležícího Matěje, který ji docela rád nechal, aby si s ním dělala, co chce. Postavila se tak, že nebyla čelem k němu, jak původně  předpokládal. Stála k němu zády a ukazovala mu krásně tvarovaný zadeček. Při pohledu na tu rozkošnou prdelku, jakoby vysoustruženou ze dřeva, se Matějův ocas postavil jako stožár a byl tvrdý jak ebenové dřevo. Lan se nastavila kundičkou nad jeho ocas a pomalu začala dosedávat. Matěj tak mohl detailně vidět nejen její krásné půlky s otvůrkem do prdelky, ale hlavně vysazené pysky kundičky, stále více se rozevírající. Chtěl jí pomoci nasměrovat svůj penis na správné místo, ale to už na něm ucítil její ručku.

Lan si sama směrovala kopí tam, kam chtěla. Už ho měla na samém krajíčku a další snížení pánve vedlo k tomu, že se kundička rozevřela a Matějův kůl do ní začal vnikat. Lan si regulovala pronikání tak, aby si její kundička na ten mohutný válec postupně zvykala. Matěje ani tak nepřekvapilo, že Lan není panna – to se v jejím věku ani nedalo čekat, jako spíše to, jak byla uvnitř úzká a jak obtížně se do ní probojovával jeho čurák. Teď už konečně seděla zády k Matějovi, nabodnutá na jeho tlustém ocase a aby se ještě více vzrušila, honila si poštěváčka. Když definitivně prudce dosedla, Matějův čurák v ní téměř celý zmizel. Lan se na něm začala pohupovat a on se snažil ji rozparádit ještě víc. Při každém dosedu přirazil a ještě ji držel pevně za  prdelku. Kdyby mohl vidět na její kozičky, jistě by ho vzrušilo, jak se v rytmu přírazů pohupovaly. Těsný dotyk Laniny rozkošné prdelky na slabinách mu dělal náramně  dobře a tak se snažil nějak jí oplatit tu rozkoš, kterou mu poskytovala. Lan cítila v kundičce slastné pocity, které se jí rozlévaly do všech nervů a dávala to najevo hlasitými vzdechy, sténáním a výkřiky.

„Ano… Matěji, udělej mne… Já jsem tak šťastná… Pusť to do mne… Nastříkej mi to tam všechno… Dělej!“
Matěj byl překvapen, že Lan chce, aby jí napral semeno do kundičky, ale pomyslel si:
„Když to chceš, budeš to mít.“
Lan nadskakovala na jeho čuráku stále rychleji, jak jezdkyně na divokém koni, a prožívala nádhernou rozkoš, dosud největší ve svém životě. V klíně cítila, jak se jí blíží dnes už druhý orgasmus a když ji zachvátil, prohnula se do oblouku. Zaklonila hlavu a svou vlhkou kundou začala svírat Matějovi ocas tak silně, že se už neudržel. Vyrazil neartikulovaný skřek a vystříkl jí do kundy tolik semene, jako dosud nikdy. Lanina dychtivá mušlička však toužila po dalších dávkách. V příštím okamžiku Matěj zažil něco neuvěřitelného. Kunda se stáhla, křečovitě mu sevřela ptáka  a snažila se vymačkat z něho poslední kapky. Tento pocit ždímání trval neobyčejně dlouho a Matěj málem omdléval slastí. Oba si vychutnávali doznívání.

Po chvíli spokojená Lan sklouzla z Matějova změklého ocasu a svalila se vedle něj na válendu. Nahá těla obou teenagerů ležela vedle sebe snad pět minut. Jako první se z rauše probral Matěj a hned zopakoval lízání Laniny kundičky. Studánka sice byla ulepená směsí milostných šťáv, které z ní vytékaly, ale Matěj ten nektar s chutí olizoval. Dal si záležet a trvalo mu dlouho, než  kundičku dokonale očistil. Určitě by měli oba chuť na pokračování v milostných hrách, ale hodiny v klubu odbily půlnoc. Bylo jim jasné, že pokud nechtějí mít velký průšvih, musí si pospíšit. Ještě si vzájemně dopřáli potěšení z laskání svých těl, když jeden druhému pomáhali s oblékáním. Ale všechno hezké má svůj konec a tak za čtvrt hodiny společně opouštěli klub. Odnášeli si spolu nezapomenutelnou vzpomínkou a také jednu nezodpovězenou otázkou:
Bude se to ještě někdy opakovat?
…. Uvidíme.

Autor

Navigace v seriálu<< Ulice – Lenka a Hynek 02Ulice – Gábina a Hynek 01 >>
5 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bob Romil

Taková milá jednohubka v podstatě bez příběhu jen s rozlučkovým sexováním.

Na začátku příběhu se Lan několikrát přejmenuje na Lin, zřejmě autor měnil jméno po dopsání nebo za pochodu.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x