cedule ulice

Ulice – Gábina a Hynek 01

Toto je 4 díl z 14 v seriálu Ulice

Když si mladá dívka usmyslí, že dostane muže, po kterém touží, nemá to ten dotyčný vůbec jednoduché. Přesně do takové situace se dostal učitel Hynek Urban, když se studentka Gábina rozhodla, že ho dostane.
Gábina byla studentkou poslední třídy gymnázia a je nutno přiznat, že na svých 18 let byla opravdu kočkou k nakousnutí. Především její trojky, které byly dost utiskovány v její podprsence, a její zadek, to byly části těla, které dokázaly vzrušovat nejen její spolužáky ve třídě, ale i jiné muže, kteří s ní přišli do styku.

Když nastoupil Hynek na školu jako nový tělocvikář, zaujal, dá se říct, všechny studentky, ale jen Gábina byla ochotná udělat pro to, aby ho dostala, všechno. Gábině, ani ostatním děvčatům, nemohlo někdy při hodinách uniknout, že to, co se skrývá Hynkovi v teplácích, nepatří zrovna k nejmenším. Proto ty dívky, které už měly za sebou nějaké sexuální zkušenosti, a těch byla ve třídě asi většina, při pohledu na Hynkův rozkrok často snily o tom, že Hynek bude ten partner, který jim umožní prožít pořádné šoustání.
Gábina však začala jako první tuhle touhu uskutečňovat v praxi. Všechno to začalo v pátek po poslední hodině, kdy měla jejich třída podle rozvrhu tělocvik. Ten den právě dívčí část třídy trénovala přeskok přes kozu a toho cviku využila Gábina k prvnímu kontaktu. Nepatřila mezi buchty, kterým by tělocvik nešel, a o to bylo větší překvapení, že zrovna ona měla s tímto cvikem velké problémy. Ne a ne kozu přeskočit, vypadalo to, jako by se toho bála a poslední pokus dokonce skončil karambolem.
Hynek se jí pokusil s přeskokem pomoci, a když se jí snažil zachytit, spadli oba dva na žíněnku. Hynek dolů a Gábina na něj. Děvčata ze třídy z toho měla srandu, ale jak Hynek, tak Gábina, od které to byl úmysl, cítili něco jiného. Gábině se „podařilo“ totiž spadnout tak šikovně, že Hynkova hlava se zabořila přímo mezi její kozy a nevnímat je, to prostě nešlo. Když se pak oba dva pokoušeli zvednout, „náhodně“ zabloudila pro změnu Gábinina ruka do Hynkova rozkroku a potvrdila si tam dotykem svůj dojem o velikosti Hynkova ukrytého náčiní. Nikdo jiný si ničeho nevšiml.

Skončila hodina a všechna děvčata spěchala, aby při pátku co nejdříve vpadla ze školy – ne tak Gábina. Ta se schválně zdržela v šatně a čekala tam, až přijde Hynek zkontrolovat tělocvičnu, tak jak to vždycky dělal. Aby situaci ještě napomohla, svlékla si tepláky a čekala na vhodný okamžik jen v tričku a kalhotkách.
Brzy se otevřely dveře a když Hynek nakoukl dovnitř, překvapeně zjistil, že tam kdosi je. Na tento okamžik Gábina čekala a jak Hynka uviděla, začala uskutečňovat svůj plán. Seděla na lavičce s lehce roztaženýma nohama. Rukama si přejela po svých ňadrech, která byla v tričku dost výrazná a pomalu jela oběma rukama po svém těle ke klínu.
Hynek dost fascinovaně přihlížel divadlu, které se před jeho očima odehrávalo. Gábininy ruce už doklouzaly ke klínu a pokračovaly v dráždivé hře. Pomalu si odhrnula proužek kalhotek stranou a na Hynka vykoukla její dost málo zarostlá pička, která se však mohla pochlubit velkými, masitými pysky.

Hynek se od toho pohledu nemohl odtrhnout. Ještě nikdy ve své školní kariéře nebyl svědkem toho, že by se některá ze studentek tahle předváděla. Viděl, jak si Gábina olízla prst své pravé ruky a směřovala s ním k odhalenému pohlaví. Přejela s prstem po celé délce své škvírky nahoru a dolů a pak to zopakovala ještě jednou a trošku přitlačila.
Hynek mohl vidět, jak se prst zabořil do otvůrku její kundičky. Dalším prstem se Gábina začala dotýkat svého poštěváčku. Následkem toho se v šatně začaly ozývat její vzdychy. Na tohle počínání se už nemohl Hynek jen tak dívat. Později si to vyčítal, že nereagoval jinak, ale v daném okamžiku nemohl udělat asi nic jiného.

Gábina sledovala, jak si Hynek začal stahovat tepláky a čekala zvědavě, co uvidí. Už když spatřila jeho nadmuté slipy, věděla, že to bude stát za to. Sama zrychlila dráždění buchtičky a to jak provokováním poštěváčku, tak i honěním frndičky. Po chvilce prst z kundičky vytáhla, olízla ho a zase vnořila zpět.
Hynek se také už nedal zastavit. Jeho slipy následovaly tepláky a Gábina poprvé uviděla ten jeho kanón – neměl ho sice dlouhý, ale zato pořádně tlustý. Když ho srovnala s těmi, které dosud viděla, a dokonce pocítila ve své kundičce, musela přiznat, že měla v rukou už delší, ale nikdy ne tak mohutný penis. Hynek jej chytil podhmatem a před jejíma očima si ho začal provokativně honit.
Dělal to pomalu, vychutnával si to a Gábina mohla pozorovat, jak se z jeho dlaně vynořuje a zase mizí válec, který ji svou velikostí stále více dráždil, a toužila po tom, aby ho do ní vrazil a dal jí co proto.

Hynek zase mohl vidět kromě Gábiny drážděné kundy i její kozy, zatím skryté pod tričkem. Bradavky se pod tričkem výrazně rýsovaly a svědčily o kvalitě jejího poprsí. Hynkovi bylo proti mysli, že by se Gábina před ním udělala sama, chtěl mít na tom svůj podíl.
Jen v tričku, s napruženým ocasem, si klekl před Gábinu a první věc, kterou provedl, bylo, že přetáhl její tričko přes hlavu a obnažil jí kozy. To opravdu nebyla ňadra nebo prsa, ale pořádné kozy, na 18 letou dívku opravdu výstavní. Nemohl se udržet a položil na ně ruce. Pohladil sametovou pokožku, a sklouzl rukou do mezery mezi nimi. Pak si začal s nimi hrát, mačkal je, hladil a potěžkával.
Když palci podráždil její kapličky, které už předtím byly velké, tak se ještě více zvětšily. Hynek si musel v duchu přiznat, že takové válečky, které teď představovaly její bradavky, snad ještě neviděl. Netrvalo dlouho a přešel k dalším hrátkám. Vzal jednu bradavku mezi rty a začal jemně sát. Nedělal to dlouho. Střídal rty a jazyk v dráždění jedné bradavky, po chvilce se začal stejným způsobem věnovat i druhé. Po chvilce to opakoval a přidal i jemné ohryzávání.

Hynek si všiml, že Gábina si přestala hrát ve svém klíně a plně vychutnávala, co s ní provádí. Byl vzrušený, a kdo ví, jak by se situace vyvinula dál, kdyby se sténáním neřekla:
„Pane profesore, dělejte si se mnou, co chcete, já vás chci, já to chci s vámi prožít – udělejte mi to.“
Tato slova Hynka vrátila do reality. On a jeho studentka tady v šatně – skoro úplně nazí. To přece nemůže připustit. Nebylo to jednoduché, vstát od toho těla, které ho tolik vzrušovalo. Zanechat masáže těch výstavních melounků a odtrhnout pohled od roztažených nohou roztoužené studentky. Zřetelně cítil omamující, lehkou vůni rozdrážděné kundičky, která tak toužila po jeho klacku.
Ale dokázal to. Začal se před polonahou Gábinou oblékat a ta překvapeně sledovala, jak ve slipech mizí objekt její touhy a slyšela, jak Hynek říká trochu zaškrceným hlasem:
„Já nemůžu, já nesmím, promiň, Gábino. Jsem Tvůj profesor, a tohle prostě nemohu se studentkou dělat.“

To bylo poslední, co Gábina slyšela, neboť pak vyšel ze šatny a nechal tam skoro nahou Gábinu – neukojenou a stoprocentně naštvanou. Chvíli seděla, šokována tím co se právě stalo a překvapená, že Hynek dokázal odolat jejímu frontálnímu útoku.
Když se vzpamatovala, pomalu se oblékla. O tom, že tohle nebude její poslední pokus o získání svého profesora, svědčila také její slova při odchodu z tělocvičny:
„Však já tě dostanu, to mi věř, Hynečku!“

Autor

Navigace v seriálu<< Ulice – Matěj a LanUlice – Gábina a Hynek 02 >>
5 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bob Romil

Po úletu s ředitelkou pro změnu dobrodrůžo s žákyní. Rozuzlení naznačeného tvrdého dopadu z druhého dílu se nekonalo. Možná i kvůli tomu, že je díl opět tak krátký.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x