cedule ulice

Ulice – Bára a Karel 03

Toto je 9 díl z 14 v seriálu Ulice

Je nutno přiznat, že Bára Jordánová si neužívala sexu jenom se svým synem Matějem a dcerou Terezou, ale neodmítla žádnou příležitost, která se jí naskytla. Občas se třeba setkala se svým partnerem z Výměny manželek Karlem, který jí to se svým ocasem nezvyklé velikosti, vždy dokonale dokázal udělat a přivést jí na vrchol rozkoše.
Scházeli se v Bářině pronajatém bytě v Brně, kde Bára pracovala a kde trávila pracovní týden, aby se téměř vždy (pokud nemusela mimořádně pracovat o víkendu) vracela domů do Prahy k rodině.

Zde také Bára zažila další příběh, který v ní zanechal nezapomenutelný zážitek.
Bára se s Karlem scházela vždy, kdy Karlova manželka Nicol odjela navštívit s malou Nelly svoji matku a zůstala tak třeba dva dny. Tehdy odjel Karel do Brna za Bárou a jejich večery a noci byli nejen příjemným posezením doplněným večeří, ale velká část jejich setkání se odehrávala v posteli.
Tam Karel znovu a znovu dokazoval Báře, co umí a Bára nezůstávala pozadu. Byla pro něj zkušenou milenkou, která ho dokázala přivést až na vrchol a sama někdy žasla, kde se to všechno v ní bere. Takové věci, jako dělala s Karlem, nikdy se svým manželem Tomášem nedokázala zažít, ani by jí nikdy nenapadlo.

Jednoho večera spolu zase měli sjednanou schůzku. Bára se na Karla velmi těšila a jakmile se ozval zvonek, vrhla se ke dveřím. Měla na sobě kostýmek se svetříkem, protože zbožňovala, když jí Karel mohl svlékat a dráždit ji při tom.
Otevřela dveře bytu a strnula. Ano, Karel byl za dveřmi, ale byl s ním ještě jeden muž. Bára je pustila dál a čekala, jak jí to Karel vysvětlí. Tolik se těšila na večer a hlavně na noc a teď si Karel přivede nějakého otravného obchodního partnera.
Karel jí svého společníka hned představil: „Báro, tohle je Petr, také dělá fotografa a oba teď pracujeme na velké zakázce. Máme spolu na dnešní noc pronajaté studio, ale to až později.“
Bára hostovi podala ruku, ale vnitřně byla strašně naštvaná, protože si vyvodila, že očekávaný večer a hlavně velkolepá šukačka se konat nebude. Teď však přišel pro ni obrovský šok. Karel totiž pokračoval: „Nemusíš se bát Báro, o nic nepřijdeš. Petr ho má také velkého. Takže o nic nepřijdeš a zkrátka nebudeš.“

Bára, když to uslyšela, ztuhla jako Lotova žena. Vůbec si nedovedla představit, že by to měla dělat ve trojce.
„Já vím, Baruško, že jsi to ještě se dvěma muži nedělala, ale uvidíš, že se ti to bude líbit a zjistíš, že je to nezapomenutelný zážitek!“
Karel tak vyslovil její myšlenky nahlas.
Bára byla poněkud vytočená a musela se rychle vzpamatovat. Ano, musela si přiznat, že to opravdu se dvěma muži nikdy nedělala, ani na to nepomyslela, i když o tom lecos slyšela. Možná, že kdyby se situace vyvíjela jinak, třeba by ani k ničemu nedošlo. Kdyby měla čas si to rozmýšlet, asi by na to nepřistoupila. Ale Karel s Petrem jí nedali možnost o dalším vývoji moc přemýšlet.
Nevšimla si, že už Petr stojí za ní. Zaregistrovala to, až když cítila, že jí rozepíná sukni. Ani se nenadála a sukně spadla na zem. V tu chvíli si rozpačitě uvědomila, že Petr teď vidí její zadek pouze v kalhotkách. Nezahálel ani Karel. Téměř současně ji zbavil kabátku a hned na to jí přetáhl svetřík přes hlavu.
Během necelé minutky stála Bára před dvěma muži skoro polonahá, což v životě před tím vlastně nikdy nezažila. Tělem jí projelo vzrušení z absurdity toho okamžiku, ale Karel pokračoval bez váhání dál.

Hbitě jí začal rozepínat podprsenku a protože tuhle operaci prováděl často, letělo toto lešení brzy za sukní a Petr mohl spatřit její obnažené prsy.
Ten nezaváhal a hned se jednomu z těch prsů začal věnovat. Stejným způsobem ji z druhé strany začal obšťastňovat Karel. V dokonalé souhře Báru vysvlékli a celou operaci dokonal Petr.
Všetečnou rukou vnikl rukou za gumu bílých kalhotek. Dlouho se nerozpakoval a aby jí mohl lépe dráždit, rovnou je stáhl.
Bára najednou byla před oběma muži, stále ještě oblečenými, obnažená jako Eva v ráji. Ve vzorné spolupráci ji pak oba muži přenesli do ložnice a tam ji položili na postel.
Zatím co Petr hladil a mačkal její kozy, Karel se chvatně svlékal. Pak se na svých pozicích vystřídali a Bára brzy zjistila, že ani Petr se nemusí za velikost svého nástroje stydět, ačkoliv Karlovy velikosti nedosahoval.

Teď už bylo jasné, že má před sebou parádní šukačku s dvěma nadrženými chlapy a to ji nevídaně vzrušovalo. Ti dva se však do šoustání nehrnuli. Nejdřív si chtěli pořádně pohrát a prověřit všechno, co se jim tady tak štědře nabízelo v podobě jejího nahého těla.
Hrátky začal Karel, který hladil Bářiny nohy a rychle postupoval k jejímu klínu. Při laskání stehen mu sama pomohla, když snaživě roztáhla nohy a nabídla mu tak dokonalý pohled na pootevřenou buchtičku.
Toho samozřejmě Karel musel využít. Jeho jazyk brzy doputoval od olizování stehen k její přední dírce a soustředil se na její klitoris. Tím ji přiváděl k neskutečné rozkoši. Zbožňovala tohle dráždění a teď to bylo umocněno tím, že ve stejnou chvíli si Petr pohrával prsty s jejími bradavkami.
Teprve teď Bára docenila výhodu dvou partnerů. Byla najednou drážděna na několika erotogenních místech, což velmi násobilo rozkoš a také se to projevilo na jejím stavu. Orgasmus se blížil velmi rychle a Bára teď toužila jen po tom, aby konečně jeden z mrdáků zabořil sondu do jejího těla.

V tu chvíli jí bylo úplně jedno, který z nich to bude, hlavně aby už pocítila v kundě tu nádhernou věc.
Její přání bylo za malou chvilku splněno. Karel jí ještě více roztáhl stehna, přitiskl se k ní celým tělem a jeho mohutný ocas, tak jako už mnohokrát, jí roztáhl pysky a po vniknutí ji začal tvrdě a nemilosrdně šoustat.
Byla to velkolepá jízda. Bára tyhle okamžiky s maximálně roztaženými pysky zbožňovala. Vzrušovalo ji nejen tvrdé přirážení, ale i to, jak se jí roztahoval klín. Navíc se dnes měla dočkat i dalších rozkoší.
Petr totiž nehodlal jen tak přihlížet. Klekl si na postel k její hlavě, přiblížil špičku penisu k jejím ústům a jenom sykl: „Vykuř mi ho, kočičko.“
Bára poslušně otevřela ústa a za chvilku už ho měla zasunutého skoro až na mandlích. Začala kouřit a poprvé prožívala současně šoustání a kouření. Ta kombinace byla pro ni zcela nová a proto se snažila co nejvíc si to vychutnat.
Sála Petrovi ptáka a Karlovi se snažila sevřít kundou jeho mohutný penis a vydráždit ho k výstřiku.
To už za sebou měla první orgasmus a jen čekala na to, až se do ní ti dva její nabíječi udělají.

Nečekala dlouho. Petrův penis sebou náhle začal křečovitě škubat a tryskalo z něj sperma, které Bára horlivě polykala a snažila se, aby ani kapka nešla nazmar.
Karel už byl taky kousek od vyvrcholení. Nedokázal již odolávat ždímání ptáka, což uměla Bára přímo virtuosně. S pocitem nevýslovné slasti začal plnit nadrženou jeskyňku stejnou náplní, jako Petr její ústa. Takové množství tekutin snad v sobě Bára ještě neměla. Toto pomyšlení ji přivedlo k druhému vyvrcholení.
Všichni tři skončili vedle sebe na velké posteli a potřebovali jistý čas k tomu, aby se zase dostali do použitelného stavu.

Jako první se vzpamatovala Bára.
„Doufám, že ještě nekončíme, pánové,“ prohlásila s úsměvem. „Když jste tady na mne dva, doufám Petře, že i ty mi ukážeš, jak dovedeš s tím svým nádobíčkem zacházet!“
„To si piš,“ ozval se Petr, „kvůli tomu jsem přece tady.“
Bára se mu nastavila s roztaženým klínem a čekala na jeho ocas, ale Petr měl jinou touhu.
„Klekni si a vystrč na mne ten svůj rozkošný zadek,“ poručil jí.
Bára se otočila, vykonala přesně to, co chtěl a už se těšila, až jí Petr vrazí ocas mezi pysky zezadu. Ten si však chtěl tyto rajské chvilky trochu prodloužit. Proto jí jednou rukou začal masírovat nastavenou prdelku a druhou dráždil poštěváček.
Bára brzy dala svoji spokojenost najevo slastnými výkřiky a sténáním. Teprve pak se k ní zezadu Petr přitiskl a zajel jí do pochvy svým mečem. Vychutnávala si každý jeho příraz a málem kvílela slastí. Byla rozhodnutá i od něho si nechat vykropit kapli.
Samozřejmě brala prášky a tak riziko otěhotnění bylo opravdu minimální. Dráždění na klitorisu, na zadku a posléze i protahování kundy pořádným ptákem, to všechno jí hnalo k dalšímu orgasmu.
Tahle trojka, to byl pro ni další nezapomenutelný zážitek, zvláště když mohla pozorovat Karla, jak si rukou honí ten svůj kanon.
Petr se v tu chvíli již také blížil ke konci a protože mu Bára vyloženě neřekla, jak se má zachovat, s klidem a pohodou do ni vystříkal všechno semeno, co v sobě měl. Chvíli v ní ještě zůstal zapíchnutý, ale pak se s úlevou odvalil stranou.

Ležela teď mezi nimi a oba muži se uvolněně a s potěšením dívali na nahé ženské tělo, které jim připravilo tak dokonalou rozkoš.
Bára by rozhodně ráda s nimi prožila další a klidně i náročnější milování. Noc byla ještě mladá a ona by nepohrdla dalšími, pro ni nezvyklými a neznámými způsoby šoustání.
K její lítosti však oba pánové kamsi spěchali a neobtěžovali ji podrobnostmi. Jen na půl huby se zmínili o času, který mají vyhrazený v noci ve studiu. Chvatně se oblékli, rozloučili se polaskáním Bářina nahého těla a byli pryč.

Když odešli, Bára se ještě chvíli rozvalovala na posteli a v duchu si probírala právě prožité divoké milování ve trojce.
Potom odešla do koupelny a tam pod sprchou ze sebe smyla semeno obou svých milenců.
Při tom si znovu spokojeně došla k závěru, že dnešní mrdačka byla mnohem lepší, než si původně představovala. Už Karlovi nezazlívala, že si přivedl posilu a uznala, že bylo skutečně maximálně rajcovní, když se na ní střídali dva pořádní, nadržení chlapi. Nikdy by si nepomyslela, že to může být tak vzrušující a divoké.
Když pak ulehala do postele, těsně před usnutím ji napadla neodbytná myšlenka, že by rozhodně nebylo špatné, si tuhle šukačku ve třech zase někdy zopakovat.

Autor

Navigace v seriálu<< Ulice – Bára a Karel 02Ulice – Jordánovi 01 >>
5 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
shock

Povídka dobrá, ale zase tam je pro mě nějaké nepochopení z Bářiny minulosti – ve 3.díle se jen tak mimochodem dozvíme, že klidně šuká se svými dětmi Matějem a Terezou, i když o tom předtím nebyla ani zmínka, jen, že od ní odešel manžel (přítel) Tomáš k nějaké Hance….. Je jasné, že Bára bude asi dost mrdavá samice, čemuž dnešní trojka plně odpovídá 🙂

bigbizz

Ono je to tím, že povídka je z archivu a mám dojem, že když tam ten incest Báry s dětmi byl byl, tak oběma dětem bylo 15, nebo 16 let. Myslím, že to bylo na dva díly a mě se to velmi líbilo. Tato část tu chybí z důvodu, že by se musel upravovat věk aktérů, což u Ulice moc dobře nejde. Jinak autor napsal i pár dílů Ordinace v růžové zahradě, tak jsem zvědav, jestli se tu objeví taky.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x